dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 184 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 184 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wola

Warszawa,mazowieckie

1 000 000 zł89 m² 11 236 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośredni z gwarancją najniższej Ceny! Kupujący nie ponosi kosztów prowizji oraz podatku Pcc 92M imponującej wysokości 27 kondygnacji naziemnych 18 Cichobieżnych szybkich wind Najwyższy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

401 000 zł44 m² 9 114 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowoczesny apartamentowiec w ścisłym centrum miasta! Idealne miejsce na inwestycję wysoki standard wysokie oczekiwania zwrotów z inwestycji! Jedyny i ostatni taki budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

512 000 zł56 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

401 000 zł44 m² 9 114 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Katowice,śląskie

439 000 zł57 m² 7 743 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj już dziś przy samej dolinie trzech stawów! tylko U nas ostatnie I jedyne mieszkania Z widokiem na stawy! Nowa inwestycja! Ostatnia możliwa do zabudowy działka pod zabudowę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Nowe Miasto

Poznań,wielkopolskie

360 877 zł52 m² 6 955,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mega promocja do końca marca na wybrane mieszkania! Zakup bez zbędnych kosztów i formalności. Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca mieszkanie 3-pokojowe w popularnej lokalizacji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

305 000 zł34 m² 9 104 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

314 500 zł50 m² 6 331,79 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną na osiedlu Paderewskiego Ul. Paderewskiego. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 28 Czerwca 1956 r.

Poznań,wielkopolskie

355 000 zł36 m² 9 861,11 zł/m²

 

Piętro:11/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Niezwykle jasne mieszkanie W wysokim standardzie Oferujemy Państwu do sprzedaży duże, przestronne i niezwykle jasne, dwupokojowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu, które jest wizytówką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Rzeszów,podkarpackie

195 200 zł30 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2021

Mieszkanie, które w 100% zadowolą i spełnią oczekiwania klientów. Priorytetem sugerującym się przy tworzeniu tych mieszkań jest zapewnienie bezpieczeństwa, poczucia komfortu i wygody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

210 000 zł61 m² 3 465,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedani 3 pokojowe mieszkanie na II piętrze na Osiedlu Piastowskim w Świebodzicach. Okna pcv, na podłogach parkiet. Duży balkon. Nowa część osiedla. Domofon. Po dwa mieszkania na piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bobrownicka

Poznań,wielkopolskie

369 000 zł85 m² 4 341 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

W poznaniu, w dzielnicy Szczepankowo, przy ul. Bobrownickiej powstaje kameralne osiedle domów w zabudowie bliźniaczej. Oferujemy domy cztero- i pięciopokojowe z ogrodem i miejscem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

440 655 zł64 m² 6 874 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Cena promocyjna: 440 655 pln! (z 451 157pln) Zyskujesz: 10 500pln! Mieszkanie 3 - pokojowe o powierzchni 64,10 m2 na IV piętrze w nowej IV piętrowej inwestycji na Jagodnie. Blok z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

244 000 zł34 m² 7 176 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Zamieszkaj na nowym tysiącleciu w przepięknych prawie gotowych Apartamentach! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! Niezwykle urokliwa i bezpieczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Starej Baśni

Warszawa,mazowieckie

447 000 zł57 m² 7 842,11 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Szanowni Państwo, rewelacyjne mieszkania na sprzedaż. Przestronne, trzy pokojowe, o powierzchni niespełna 57 m2, w genialnej lokalizacji- ul. Starej Baśni na Starych Bielanach. Mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem

Wrocław,dolnośląskie

400 001 zł66 m² 6 027,74 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Przestronny lokal mieszkalny w nowym budownictwie. Gotowe do zamieszkania, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 66m2, zlokalizowane na osiedlu Poświętne, okolice ul. Krzyżanowickiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Władysława Łokietka

Sopot,pomorskie

1 140 000 zł69 m² 16 521,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Stylowy Apartament w Sopocie Nieruchomość zlokalizowana jest w prestiżowym osiedlu zaledwie 900 metrów od plaży i ok 1,2 km od słynnej ul. Monte Cassino. Mieszkanie składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

512 000 zł56 m² 9 225 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

709 000 zł78 m² 9 090 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Witolda

Rzeszów,podkarpackie

418 936 zł75 m² 5 600 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Nasze doświadczenie, pełna oferta nieruchomości deweloperskich, obszerna baza Klientów oraz skuteczność pozwoliły nam wpisać się w rynek nieruchomości jako jedna z najbardziej cenionych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

276 000 zł47 m² 5 872,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie w Siemianowicach Śląskich Bytków - 3 pokoje - wysoki standard - mieszkanie po remoncie wraz z instalacjami - klimatyzacja - rolety zewnętrze - niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Toruń,kujawsko-pomorskie

338 590 zł48 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mieszkania W stanie deweloperskim! Kupujący nie płaci 2% podatku pcc! Prowizje dla biura pokrywa sprzedający czyli deweloper! toruń, jar, 48.37m2, 3 POKOJE, I piętro, Balkon, 2020 ROK Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Budziwojska

Rzeszów,podkarpackie

302 500 zł55 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję zlokalizowaną w spokojnej i zielonej okolicy, z szybkim i wygodnym połączeniem do centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

219 000 zł31 m² 7 087 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zamieszkaj na nowym o szeroko rozbudowanej infrastrukturze wewnętrznej kameralnym osiedlu zdrove stylovee! Zamieszkaj w najlepszym mieście pod względem warunków życia na Śląsku! Niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

525 500 zł78 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Żoliborz

Warszawa,mazowieckie

898 000 zł74 m² 12 128,60 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Bezpieczna oferta! Ta nieruchomość jest prezentowana w bezpieczny sposób. Podczas prezentacji agent jest zabezpieczony maseczką, posiada rękawiczki jednorazowe. Przygotuje umowę i przeprowadzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

299 000 zł70 m² 4 241,13 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe 3-pokojowe mieszkanie Os. Zamość parter Oferta sprzedaży mieszkania 3 pokojowego na os. Zamość! W cenie mieszkania pozostają meble kuchenne wraz ze sprzętem agd tj. lodówka, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

599 000 zł65 m² 9 215 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

 

Archiwalne

Mieszkanie Opole

Opole,opolskie

435 000 zł54 m² 7 996,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedania rozkładowe, atrakcyjne mieszkanie położone w jednej z kamienic w Centrum Opola. Mieszkanie składa się z kuchni, czterech pokoi, przedpokoju oraz łazienki. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Ametystowa

Wrocław,dolnośląskie

599 000 zł70 m² 8 551 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ciekawie zaaranżowane, jasne i przestronne mieszkanie przy ul. Ametystowej róg Kutrzeby na wrocławskim Ołtaszynie. Doskonałe dla pary, singla lub na inwestycje. Kameralny budynek posadowiony wśród.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Katowice

Katowice,śląskie

525 500 zł78 m² 6 737 zł/m²

 

Piętro:12/15

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Tęczowa

Wrocław,dolnośląskie

489 000 zł41 m² 11 926,80 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dla osób ceniących wysoki standard. W pełni umeblowane. Wykończone w nowoczesnym stylu. Z balkonem i miejscem w garażu. 1,5 km od rynku. *** balkon *** *** niski.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pamiętajcie o Ogrodach

Warszawa,mazowieckie

638 764 zł50 m² 12 681,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

O inwestycji: central Garden to niezwykle atrakcyjna inwestycja w centrum miasta. Sam inwestor budując Central Garden inspirował się Nowy Jorkiem, gdzie w centrum zgiełku samochodów i ulic.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paderewskiego

Rzeszów,podkarpackie

411 200 zł79 m² 5 179,49 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2020

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. 1 Maja

Siechnice,dolnośląskie

285 000 zł43 m² 6 655,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Świetnie zlokalizowana inwestycja w otoczeniu zieleni w podwrocławskich Siechnicach. Apartamenty powierzchniach od 42,82 do 87,95. Kameralne osiedle zaledwie 18 apartamentów z garażami oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jana III Sobieskiego

Warszawa,mazowieckie

943 690 zł86 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Elegancki apartamentowiec przewidziany na jedyne 15 lokali na pograniczu Mokotowa i Wilanowa, zlokalizowany wśród niskiej zabudowy i otoczony zielenią. Rewelacyjna lokalizacja w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Paderewskiego

Katowice,śląskie

479 000 zł63 m² 7 640 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strońska

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta dla młodych-zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację serdecznie polecam - = licencja nr 16128 dobra propozycja dla studenta, par oraz młodych małżeństw jako pierwsze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Góralska

Gdańsk,pomorskie

239 000 zł26 m² 9 192,31 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Dojście do mieszkania zewnątrz bez żadnych schodów. Lokalizacja: gdańsk w dzielnicy Niedźwiednik, dobrze skomunikowana. Pod blokiem znajduje się przystanek autobusowy. Bardzo szybki dostęp do.