dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Armii Ludowej

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł44 m² 17 951,10 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacji, przy Alejach Armii Ludowej, na rogu ulicy Marszałkowskiej. Mieszkanie: - dwa oddzielne pokoje o powierzchni 19,5 m i 9,5 m (na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Głowackiego

Głogów,dolnośląskie

606 902 zł71 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferujemy nowe mieszkanie w standardzie deweloperskim zlokalizowane przy ul. Bartosza Głowackiego w Głogowie, os. Chrobry w nowej inwestycji deweloperskiej park głowackiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Znanieckiego

Warszawa,mazowieckie

555 000 zł34 m² 16 371,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1986

Kawalerka na Pradze Południe -gocław. Lokal usytuowany na wysokim parterze w niskim bloku z lat 80-tych. Mieszkanie składa się z: - pokoju dziennego, oddzielnej kuchni, łazienki z wanną,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

2 350 000 zł107 m² 21 921,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1925

3 mieszkania! + komórka lokatorska o łącznej pow 107m2 - idealne pod inwestycje w bardzo dobrej lokalizacji. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Rodziny Poznańskich

Łódź,łódzkie

616 822 zł54 m² 11 322 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Odkryj Swoje Idealne Mieszkanie w Nowym Centrum Łodzi! Kupujesz bezpośrednio od dewelopera! Oznacza to dla Ciebie 0% pcc, brak prowizji oraz pełne wsparcie w procesie uzyskania kredytu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krapkowice

Krapkowice,opolskie

299 000 zł58 m² 5 160,51 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaoferować Państwu do sprzedaży lokal mieszkalny znajdujący się w jednym z bloków w Krapkowicach - Otmęcie Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 57,94 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

235 000 zł44 m² 5 304,74 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

26628.07.2025 PREZYDENT OLSZTYNA o g ł a s z a II przetarg ustny nieograniczony (I przetarg odbył się w dniu 30 maja 2025 r.) na sprzedaż lokalu mieszkalnego nr 5, znajdującego się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Długie Ogrody

Gdańsk,pomorskie

759 000 zł53 m² 14 375 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Gdańsk Śródmieście - zachwycający widok każdego dnia! 3-pokojowy apartament 52,8 m + opcja garażu Wyobraź sobie poranną kawę na balkonie z widokiem na Żurawia, motławę i malownicze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

360 000 zł47 m² 7 659,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Szanowni Państwo, mam przyjemność zaprezentować uniwersalne mieszkanie w doskonałej lokalizacji, choć jednocześnie trochę mi żal, bo służyło nam świetnie przez ponad 20 lat. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 6 Sierpnia

Łódź,łódzkie

320 000 zł48 m² 6 629,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Nieruchomość z ogromnym potencjałem w centrum miasta! Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze, posiada wysokie sufity (3,55m), przestronne pomieszczenia oraz duże okna, które zostały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Opolska

Wrocław,dolnośląskie

549 243 zł47 m² 11 637 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun oferty: nr Licencji pfrn 28425 tel: otoczenie nieruchomości: inwestycja położona jest w dynamicznie rozwijającej się części Księża Wielkiego, w sąsiedztwie nowoczesnych budynków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żołnierska

Łódź,łódzkie

832 464 zł89 m² 9 400 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kameralna inwestycja na Polesiu, a w niej 2 gotowe apartamenty i trzy w stanie deweloperskim. Cena dotyczy stanu deweloperskiego. Bez pcc! 0% Prowizji! Apartament dla wymagających - gotowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Piastowska

Brzeg,opolskie

448 776 zł49 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe mieszkanie z balkonem - 48,78 m - ul. Piastowska 54, brzeg - centrum miasta Na sprzedaż wyjątkowe, klimatyczne mieszkanie z antresolą o powierzchni użytkowej 48,78.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

599 000 zł116 m² 5 180,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,65 m2 + poddasze 39,09 m2, położone w urokliwym, kameralnym osiedlu domów bliźniaczych w Rudnej Wielkiej, tuż przy granicy Rzeszowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Toruń,kujawsko-pomorskie

288 000 zł30 m² 9 473,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Przedstawiam Państwu Kawalerkę - mieszkanie o powierzchni 30,40 m2 usytuowane na 3 piętrze niskiego budynku z cegły, zlokalizowanego przy Toruńskiej Starówce. Idealne mieszkanie dla inwetorów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spółdzielcza

Głogów,dolnośląskie

199 000 zł47 m² 4 207,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Najtańsze 3-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą Głogów Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,31 m , położone na 4. piętrze w bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Elbląg,warmińsko-mazurskie

275 000 zł40 m² 6 926,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Prezentujemy Państwu przytulne i funkcjonalne mieszkanie, które będzie idealnym wyborem zarówno dla singli, par, jak i małych rodzin. To doskonała propozycja dla osób ceniących komfort,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Jelenia Góra

Jelenia Góra,dolnośląskie

395 000 zł66 m² 5 993,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Vip homes prezentują Państwu do sprzedaży przestronne mieszkanie 3-pokojowe, położone na I piętrze budynku wielorodzinnego w Jeleniej Górze-Goduszynie, zielonej części miasta. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Zdziechowskiego

Warszawa,mazowieckie

940 000 zł43 m² 22 112,40 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Mówimy po polsku/ we speak english/ мы говорим по русски zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera. Oferta bez prowizji. Bezpośrednio. 0 % pcc! Idealna propozycja dla osób ceniących.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Białystok

Białystok,podlaskie

420 000 zł40 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż: jasne i przestronne mieszkanie 40,60 m Nowe Miasto, białystok Parametry: - powierzchnia użytkowa: 40,60 m (po podłodze więcej odliczono skosy zgodnie z normą) -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kraków

Kraków,małopolskie

1 025 000 zł61 m² 16 803,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Mam przyjemność zaprezentować państwu przestronne trzypokojowe mieszkanie, w jednej z bardziej pożądanych lokalizacji w Krakowie na nowej inwestycji w Żabińcu o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kobierzyńska

Kraków,małopolskie

1 370 000 zł87 m² 15 752,60 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy ustawne i przestronne mieszkanie o powierzchni 86,97 m położone przy ul. Kobierzyńskiej 68 w Krakowie doskonała lokalizacja zarówno do zamieszkania, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kutrzeby

Pobiedziska,wielkopolskie

423 276 zł49 m² 8 606,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiam Państwu nowy apartament 49,18m2 znajdujący się w Pobiedziskach, na nowo wybudowanym super nowoczesnym osiedlu Nowe Pobiedziska 2 Apartament składa się z dwóch pokoi łazienki oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł64 m² 5 030,66 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1907

Poddaszowy lokal do własnej aranżacji (63,61 m2) usytuowane na trzecim piętrze kamienicy w Dzielnicy Muzycznej z miejscem parkingowym na zamykanej posesji. Lokal trójstronny z licznymi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kossaka

Poznań,wielkopolskie

1 249 900 zł106 m² 11 791,50 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1943

Z przyjemnością przedstawiamy Państwu ofertę dużego lokalu mieszkalnego w korzystnej lokalizacji. Nieruchomość znajduje się na ul. Kossaka 6 w poznańskiej dzielnicy Łazarz, świetnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

2 071 000 zł86 m² 24 000,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie 86,29 m2 w sercu Mokotowa ul. Puławska. Mieszkanie w kamienicy, 3 piętro. Obecnie są to 3 niezależne, duże pokoje, osobna kuchnia z oknem, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wojciecha

Białystok,podlaskie

415 000 zł58 m² 7 179,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego na trzecim piętrze budynku czteropiętrowego przy ul. Św. Wojciecha. Mieszkanie składa się z trzech oddzielnych pokoi, kuchni ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Orzeszkowej

Gdańsk,pomorskie

860 000 zł42 m² 20 476,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe2 -pokojowe mieszkanie W doskonałej lokalizacji - gdańsk aniołki Przestronne 42 m z ogródkiem, komórką lokatorską i miejscem w hali garażowej mieszkanie: na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Godebskiego

Gdynia,pomorskie

339 000 zł36 m² 9 390,58 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Na sprzedaż kawalerka z możliwością przekształcenia w dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 36,10m , zlokalizowana na drugim piętrze kameralnego i zadbanego bloku w Gdyni Oksywiu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łukowa

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł61 m² 14 737,70 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy wyjątkowe, przestronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61 m , zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych dzielnic Warszawy - Mokotowie. To miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

539 000 zł49 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:16/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 49 m , położone na ostatnim piętrze 16-piętrowego budynku z 1977 roku. Lokal wyróżnia się wyjątkową panoramą miasta i rzeki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Staszica

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

300 000 zł52 m² 5 715,37 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3-pokojowe mieszkanie na os. Staszica Na sprzedaż mieszkanie o pow. 52,49 m , usytuowane na 5. piętrze 10-piętrowego bloku z windą os. Staszica, gorzów Wlkp. Budynek Zadbany blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Namysłów,opolskie

352 298 zł55 m² 6 405,42 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Nowe 3 pokojowe mieszkanie o pow. 55,48m2 w stanie deweloperskim - Pasaż Słoneczny Reymonta. Bloki z windami! nowe miejsce na mapie namysłowa - zamieszkaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kaliska

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

267 000 zł26 m² 10 397,20 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż kawalerka - Kołobrzeg, ul. Kaliska 2 - Centrum, os. Lęborskie okazja! Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 25,86 m2, położona na 2. piętrze w budynku zlokalizowanym w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

339 000 zł37 m² 9 162,16 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż: słoneczne 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią - Niebuszewo, szczecin Na sprzedaż oferuję ciepłe i jasne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 37 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Poznań,wielkopolskie

475 288 zł39 m² 12 100 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania z nową inwestycją która powstaje na Unii Lubelskiej 4 Będzie ona zlokalizowana na wschodnim brzegu Warty, w południowo-wschodniej części miasta, na jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Bokserska

Warszawa,mazowieckie

556 000 zł28 m² 20 072,20 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2016

1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,7m2, usytuowane na parterze w bloku 9 piętrowym zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Bokserskiej. Mieszkanie w pełni wykończone. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bryły

Warszawa,mazowieckie

611 000 zł31 m² 19 876,40 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie usytuowane na 3 piętrze w wysokim budynku zlokalizowane na warszawskim Mokotowie. W budynku 2 windy. Na klatce dodatkowe zamykane drzwi do trzech mieszkań. Na powierzchnię mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

572 005 zł39 m² 14 750 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania bezpośrednio od dewelopera prace budowlane zmierzają już ku końcowi! Kraków - Mistrzejowice Nowa inwestycja deweloperska w północnej części Krakowa, to 8-piętrowy budynek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Woronicza

Warszawa,mazowieckie

1 650 000 zł63 m² 26 328,40 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Prowizja 0% Podatek pcc 0% Zewmętrzme biuro sprzedaży dewelopera Dostępne mieszkania w inwestycji od 28-106 m2 Wykończenia wykonane z materiałów klasy premium. Recepcja W budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Lublin

Lublin,lubelskie

580 000 zł62 m² 9 339,77 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

nieruchomości Lublin * Na sprzedaż 3-pokojowe, rozkładowe mieszkanie usytuowane na 1 piętrze w niskim bloku. To wyjątkowa przestrzeń, która spełni oczekiwania zarówno rodzin, par, jak.