dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krzywe Koło

Warszawa,mazowieckie

1 450 000 zł47 m² 30 851,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1953

Hampton Home oferuje na sprzedaż unikatowe mieszkanie o powierzchni 47m2 usytuowane obok Zamku Królewskiego na Starym Mieście. Z mieszkania piękny widok na Wisłę. Mieszkanie ciche ze względu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

630 000 zł70 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie dwustronne które znajduje sie na pierwszym piętrze. mieszkanie jest bezczynszowe jedyną opłatą jest fundusz remontowy (koszt 400zł) W mieszkaniu piec gazowy dwufunkcyjny. mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

389 000 zł48 m² 8 104,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne mieszkanie z oddzielną kuchnią, o pow. 48m2, usytuowane na 2 piętrze w bloku o rewelacyjnej lokalizacji, przy ul. Jagiellońskiej w Bielsku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

685 000 zł54 m² 12 685,20 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie z własnym ogrodem - dostępne od zaraz! Zadzwoń i umów się na prezentację. Tel. Mieszkanie o powierzchni 54,38 m , na spokojnym osiedlu o niskiej zabudowie. Znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

415 360 zł47 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Mieszkanie gotowe do odbioru! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,20 m2 z dużym balkonem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Białoruska

Kraków,małopolskie

955 000 zł54 m² 17 784 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

3 pokoje po generalnym remoncie! lokalizacja: nieruchomość położona przy ul. Białoruskiej, dzielnica Wola Duchacka. Okolica posiada doskonale rozwiniętą infrastrukturę handlowo-usługową: liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Narwik

Warszawa,mazowieckie

1 085 000 zł69 m² 15 816,30 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż przestronne i komfortowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,6 m2 do własnej aranżacji i wykończenia. Mieszkanie położone na 3 piętrze w nowoczesnym i kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wolska

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł62 m² 18 408,80 zł/m²

 

Piętro:6/15

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Z przyjemnością przedstawiam ofertę sprzedaży wyjątkowego mieszkania, które łączy przestronność, funkcjonalność i świetną lokalizację na warszawskiej Woli. Szczegóły mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Prądzyńskiego

Wrocław,dolnośląskie

740 000 zł42 m² 17 818,40 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Oferujemy na sprzedaż wyjątkowy apartament które łączy w sobie nowoczesność z przytulnym klimatem. Położony w sercu Wrocławia na Przedmieściu Oławskim, na osiedlu Śródmieście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młyńska

Głogów,dolnośląskie

529 000 zł62 m² 8 500,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne 3-pokojowe mieszkanie na 2. piętrze z windą, położone przy ulicy Młyńskiej na Starym Mieście. o powierzchni 62,23m2 To miejsce, które.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Garbary

Poznań,wielkopolskie

1 068 000 zł68 m² 15 705,90 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Bezpieczna transakcja, bezpośrednio od dewelopera! Bez podatku pcc! Apartament z potencjałem! - Nie czekaj, promocja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyki

Warszawa,mazowieckie

620 000 zł46 m² 13 537,10 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Lokalizacja i budynek Warszawa, bemowo, ul. Wyki 2 piętro w 10-piętrowym bloku Duży publiczny parking przy budynku Świetna komunikacja: blisko tramwaje, autobusy, metro W okolicy: sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górników

Polkowice,dolnośląskie

287 000 zł51 m² 5 649,61 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 51 m przy ul. Górników w Polkowicach. Oferujemy Państwu przestronne, funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Rzeszów,podkarpackie

494 844 zł58 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Biuro nieruchomości Eagles estate ma przyjemność zaprezentować Państwu ostatnie dostępne mieszkanie na osiedlu przy ul. Wieniawskiego w Rzeszowie. Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Fabryczna

Warszawa,mazowieckie

1 150 000 zł49 m² 23 469,40 zł/m²

 

Piętro:3/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

Z przyjemnością prezentuję wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,60 m , położone na III piętrze w kameralnym budynku z 1968 roku, zlokalizowanym przy ul. Fabrycznej -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Niebyła

Kraków,małopolskie

520 000 zł34 m² 15 160 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Więcej informacji: telefon: 728* 341* 653 Doskonała alternatywa dla osób, które szukają dla siebie funkcjonalnego mieszkania, urządzonego w dobrej lokalizacji z dala od zgiełku. Lokalizacja:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Gdańsk,pomorskie

255 000 €69 m² 3 695,65 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

^ czy wiesz, że takie nieruchomości wynajmują się średnio za 100 euro za dobę przez cały rok w obłożeniu 80% co daje po odliczeniu kosztów zarządzania około 20 000 euro rocznie + ochrona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sucharskiego

Gdynia,pomorskie

529 000 zł60 m² 8 743,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż bardzo jasne, o świetnym rozkładzie pomieszczeń trzypokojowe mieszkanie w z dwoma ogródkami. Lokalizacja: mieszkanie znajduje się w dzielnicy Gdynia Obłuże i jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Prosta

Warszawa,mazowieckie

2 762 662 zł86 m² 32 116,50 zł/m²

 

Piętro:26/29

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

We speak eng, pol, ua, rus | No commission offer | Bez podatku pcc Na sprzedaż wyjątkowy, narożny apartament w inwestycji Towarowa Towers - wysokie piętro, panoramiczne widoki na Warszawę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wielkopolska

Szczecin,zachodniopomorskie

1 350 000 zł124 m² 10 865,20 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Do zaoferowania mamy dla Państwa wyjątkową ofertę pięknego apartamentu w odrestaurowanej kamienicy położonej w urokliwej części Śródmieścia Szczecina. Lokal mieszkalny o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Komandorska

Wrocław,dolnośląskie

735 000 zł64 m² 11 484,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Dwustronne czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią i balkonem blisko centrum- wójcikserdecznie polecam Zachęcam do kontaktu -chętnie Państwu odpowiem na dodatkowe pytania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Kraków,małopolskie

599 000 zł37 m² 16 345,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1890

Biuro Nieruchomości wiz estates ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży mieszkania w stanie deweloperskim przy ul. Helclów. Lokalizacja: dzielnica Stare Miasto jest esencją.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kompanii AK Goplana

Warszawa,mazowieckie

899 000 zł63 m² 14 269,80 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Tylko W propertique Zapraszam do kontaktu w godzinach 7.00-22.00 Tel. Ursus/3 pokoje/63m2/dwustronne/balkon/miejsce Postojowe Szczegóły Mieszkania: pełna własność z księgą wieczystą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Miękinia

Miękinia,dolnośląskie

606 000 zł89 m² 6 808,99 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Wszystkie mieszkania w budynkach wielorodzinnych posiadać będą balkony, mieszkania na pierwszym piętrze od strony wewnętrznego dziedzińca posiadać będą taras. Każdy budynek wyposażony będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

670 220 zł73 m² 9 187,39 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Makler poleca: szukasz nowego developerskiego mieszkania? Zależy Ci na cichej okolicy i bliskości terenów zielonych ? Potrzebujesz bezpieczeństwa w postaci zamkniętego osiedla ? Jeśli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Duńska

Szczecin,zachodniopomorskie

633 000 zł55 m² 11 570,10 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Przedstawiamy Państwu na sprzedaż przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 55 m , położone na parterze niskiego, zadbanego bloku z 2009 roku, z dwoma prywatnymi ogródkami,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Wojska Polskiego

Zbąszynek,lubuskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , usytuowane na drugim piętrze niskiego czteropiętrowego bloku z wielkiej płyty. Nieruchomość składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamiennogórska

Poznań,wielkopolskie

659 000 zł55 m² 11 968,80 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2015

0% prowizji Polecam ofertę 2-pokojowego mieszkania położonego w Poznaniu na grunwaldzie/junikowie - przy ul. Kamiennogórskiej. Lokal znajduje się w kompleksie Młody Grunwald zrealizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koronna

Poznań,wielkopolskie

400 000 zł31 m² 12 861,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferta dostępna tylko u nas! Na sprzedaż polecam 2-pokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią na poznańskich Winiarach. Fenomenalna okolica w otoczeniu zieleni i drzew. Lokal mieści.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Powietrzna

Kamionki,wielkopolskie

739 000 zł74 m² 9 923,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

0% - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Zapraszam serdecznie do zapoznania się z ofertą pięknie urządzonego mieszkania w zabudowie szeregowej o powierzchni użytkowej 74,47 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Żegrze

Poznań,wielkopolskie

629 000 zł60 m² 10 500,80 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Top Lokalizacja! Bez Prowizji! 3 Pokoje!oferta dostępna tylko u nas! - wynagrodzenie doradcy pokrywa sprzedający! Polecam ofertę trzypokojowego mieszkania położonego w Poznaniu, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dębina

Poznań,wielkopolskie

649 000 zł66 m² 9 888,77 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na poznańskim Dębcu. Mieszkanie usytuowane na 8. piętrze w wysokim bloku z wielkiej płyty na osiedlu Dębina. Lokal przeszedł częściowy remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

499 999 zł30 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam gotową do zamieszkania z całym wyposażeniem kawalerkę 30 m z piwnicą (1,7 m ) w zielonej dzielnicy Sopotu Brodwino. Świetna lokalizacja 20 minut spacerem do plaży, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

870 000 zł74 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: inwestycję deweloperską - jej kolejny już 3 etap pod nazwą "aleja Dębowa". Usytuowana jest w zacisznej, zielonej części Rybitw. Oferujemy 44 lokale o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lędziny,śląskie

339 000 zł75 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Lędziny, ul. Gwarków Cechy: - cena: 339 000 pln - Powierzchnia: 74,49 m - - piwnica - 2 piętro z 3 - Liczba pokoi: 4 - Przestronny balkon - Czynsz: 1100 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

426 132 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie na Osiedlu Santo usytuowanym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie(dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Katowice,śląskie

549 999 zł63 m² 8 673,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,41 m , zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Ochojec w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł36 m² 28 693 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera; zakup bezpośrednio; to już ostatni etap inwestycji. Nieruchomość znajduje się między ulicami Domaniewską a Woronicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

431 870 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2025r Nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 950m od morza i plaży Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

329 760 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej części miasta! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w bloku położonym zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

750 000 zł217 m² 3 453,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1880

- i piętro - - dziewięć pokoi, ok. 217 m2, rozkładowe - Przedstawiam Państwu nową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w pięknej kamienicy w ok. osiedla Centrum w Zawierciu.