dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Kolberga

Sopot,pomorskie

499 999 zł30 m² 16 666,60 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Sprzedam gotową do zamieszkania z całym wyposażeniem kawalerkę 30 m z piwnicą (1,7 m ) w zielonej dzielnicy Sopotu Brodwino. Świetna lokalizacja 20 minut spacerem do plaży, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

870 000 zł74 m² 11 699 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Emmerson prezentuje: inwestycję deweloperską - jej kolejny już 3 etap pod nazwą "aleja Dębowa". Usytuowana jest w zacisznej, zielonej części Rybitw. Oferujemy 44 lokale o zróżnicowanej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Lędziny,śląskie

339 000 zł75 m² 4 520 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na sprzedaż Lędziny, ul. Gwarków Cechy: - cena: 339 000 pln - Powierzchnia: 74,49 m - - piwnica - 2 piętro z 3 - Liczba pokoi: 4 - Przestronny balkon - Czynsz: 1100 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kazimierza

Częstochowa,śląskie

426 132 zł51 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ema Nieruchomości prezentuje nowe, luksusowe mieszkanie na Osiedlu Santo usytuowanym w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Częstochowie(dzielnica Podjasnogórska). 0% Prowizji -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szewska

Katowice,śląskie

549 999 zł63 m² 8 673,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania o powierzchni 63,41 m , zlokalizowanego w cichej i spokojnej dzielnicy Ochojec w Katowicach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 045 000 zł36 m² 28 693 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez prowizji zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera; zakup bezpośrednio; to już ostatni etap inwestycji. Nieruchomość znajduje się między ulicami Domaniewską a Woronicza,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Ustronie Morskie

Ustronie Morskie,zachodniopomorskie

431 870 zł45 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji od kupującego! mieszkanie dostępne od czerwca 2025r Nowe 3 -pokojowe mieszkanie w bloku z windą w Ustroniu Morskim około 950m od morza i plaży Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zapolskiej

Częstochowa,śląskie

329 760 zł46 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w atrakcyjnej części miasta! Lokalizacja: mieszkanie mieści się w bloku położonym zaledwie kilka kroków od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Zawiercie

Zawiercie,śląskie

750 000 zł217 m² 3 453,52 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:9

 

Rok budowy:1880

- i piętro - - dziewięć pokoi, ok. 217 m2, rozkładowe - Przedstawiam Państwu nową ofertę sprzedaży lokalu mieszkalnego w pięknej kamienicy w ok. osiedla Centrum w Zawierciu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Zakopane

Zakopane,małopolskie

779 000 zł46 m² 16 872,40 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Apartament W zakopanem Z dwoma balkonami Prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży słonecznego, zadbanego apartamentu o powierzchni 46,17 m2, położonego w Zakopanem w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Za Bramką

Poznań,wielkopolskie

489 000 zł25 m² 19 191,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu, wyjątkową ofertę mieszkania w stanie deweloperskim w topowej lokalizacji, w samym centrum zabytkowego Poznania w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pokoju

Ruda Śląska,śląskie

235 000 zł47 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie, ruda Śląska - Nowy Bytom, ul. Pokoju Przedstawiamy atrakcyjną ofertę sprzedaży mieszkania przy ul. Pokoju , w samym sercu dzielnicy Nowy Bytom w Rudzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

738 000 zł66 m² 11 224,30 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 65,75 m2 w nowoczesnej inwestycji położonej w dzielnicy Nowe Miasto - Rataje w Poznaniu. Promocja! miejsce postojowe w hali garażowej gratis do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warecka

Warszawa,mazowieckie

845 000 zł30 m² 28 166,70 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1952

Na sprzedaż kawalerka o powierzchni 29,93 m , położona na parterze w 3-piętrowej kamienicy z 1952 roku, zlokalizowane w samym sercu Warszawskiego Śródmieścia-Nowy Świat przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Danuty

Otwock,mazowieckie

649 000 zł50 m² 13 055,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2016

Marzysz o przestronnym mieszkaniu w świetnej lokalizacji, gotowym do wprowadzenia od zaraz? Oto wyjątkowa okazja - 2-pokojowe mieszkanie z dużym tarasem i balkonem w nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

716 000 zł25 m² 28 289,20 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 25,31m2 , zlokalizowane na III piętrze w nowej inwestycji na warszawskiej Woli. Mieszkanie oferowane jest w standardzie deweloperskim. Lokal ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

848 700 zł38 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta od dewelopera, bez pcc, bez prowizji od kupującego! Nowoczesna inwestycja klasy premium zlokalizowana w centrum Wrocławia. Zastosowanie materiałów spełniających najwyższe standardy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Poznań

Poznań,wielkopolskie

552 720 zł46 m² 12 115,70 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w stanie deweloperskim, poznań To mieszkanie w cenie 552000 kupisz do końca sierpnia Zadzwoń i umów się na obejrzenie inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czapelska

Warszawa,mazowieckie

599 000 zł33 m² 18 151,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Nowa inwestycja Petit Warsaw składająca się z 19 kawalerek i 4 lokali użytkowych. Historyczna kamienica z 1935 roku całkowicie zrewitalizowana. Teren zamknięty. Na dziedzińcu znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zamieniecka

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł58 m² 18 275,90 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji oferta bezpośrednia- bez prowizji 2 mieszkania W cenie 1! Zjawiskowe, dwulokalowe mieszkanie w odrestaurowanej kamienicy z 1938 roku gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Cieplicka

Jelenia Góra,dolnośląskie

338 000 zł63 m² 5 348,10 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Oferta tylko U nas! okazja! jedynie 5.340 zł / m2! VIP HOMES prezentują Państwu do sprzedaży przestronne i słoneczne mieszkanie 2 pokojowe, położone na najbardziej poszukiwanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Toruń

Toruń,kujawsko-pomorskie

879 000 zł82 m² 11 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Piękne mieszkanie o powierzchni 82 m2 położone w samym centrum Torunia czeka na nowych właścicieli! Lokal zachwyca wyjątkowym klimatem i oryginalną stylistyką, a każdy detal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Most Oławski

Wrocław,dolnośląskie

899 000 zł51 m² 17 627,40 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na prestiżowym osiedlu Angel Wings. Propozycja dla singla, pary lub studenta, poszukujących mieszkania o wysokim standardzie, w doskonałej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

420 000 zł26 m² 16 153,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

Na sprzedaż mieszkanie z bardzo niskim czynszem! Mieszkanie ma aż 3 metry wysokości, co sprawia, że wnętrze wydaje się jeszcze bardziej przestronne i jasne. Możliwość zrobienia antresoli Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żwirki i Wigury

Legnica,dolnośląskie

320 000 zł54 m² 5 925,93 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na sprzedaż. Mieszkanie o wielkości 54m2 znajduje się na ul. Żwirki i Wigury. W skład mieszkania wchodzą: -Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Gdańsk,pomorskie

639 000 zł49 m² 12 995,70 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Twoje miejsce na Leszczynowym Stawie! Na sprzedaż oferujemy przytulne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni łącznej 49,17m , zlokalizowane na kameralnym osiedlu Leszczynowy Staw w Gdańsku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

925 000 zł94 m² 9 840,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkanie ,o powierzchni 94m2,znajdującego się w Nowym Fordonie. Układ mieszkania: 4 pokoje kuchnia garderoba 6m2 łazienka z prysznicem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Kraków

Kraków,małopolskie

634 085 zł44 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkania od dewelopera kraków - mistrzejowice wysoki standard 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym (możliwość wydzielenia osobnej kuchni).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

269 000 zł30 m² 8 966,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1887

Kawalerka o powierzchni 30m2 położona na drugim piętrze w kamienicy na bydgoskim Śródmieściu. Mieszkanie w dobrym stanie technicznym, w pełni wykończone i wyposażone, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Welońskiego

Kraków,małopolskie

1 138 000 zł100 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1995

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przedmiotem sprzedaży jest przypadająca Zygmuntowi Wołek prowadzącemu działalność gospodarczą pod firmą Zygmunt Wołek Target Service nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Obornicka

Wrocław,dolnośląskie

649 000 zł58 m² 11 283 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Jeśli szukasz mieszkania, które łączy nowoczesność, komfort i przemyślany design połączony z doskonałą funkcjonalnością - właśnie je znalazłeś! To 4-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Urbana

Zabrze,śląskie

399 000 zł53 m² 7 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Oferujemy na sprzedaż 2-pokojowy apartament z tarasem położony w Zabrzu przy ul. Urbana 5 Słoneczne i ciche z wyposażoną kuchnią oraz łazienką mieszkanie 2-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

499 000 zł52 m² 9 657,44 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- mieszkanie od dewelopera - Brak prowizji - Brak pcc Nowe, bardzo komfortowe mieszkanie w wygodnej lokalizacji! Zewnętrzne biuro sprzedaży dewelopera prezentuje 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Stawowa

Białystok,podlaskie

799 000 zł105 m² 7 587,84 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż tylko w ofercie biura In-Home - segment bliźniaka, ul. Stawowa, os. Dojlidy, białystok Dom w stanie surowym zamkniętym z gotową elewacją, według projektu Dom pod miłorzębem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

1 404 973 zł50 m² 28 122 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie W stanie deweloperskim Z wyjściem na 7-metrowy balkon Inwestycja Atrium | Gdańsk Oliwa | Przyznany Certyfikat breeam | Miejsce postojowe w hali garażowej oraz komórka lokatorska.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Mysiadło

Mysiadło,mazowieckie

599 000 zł50 m² 11 980 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Niegdyś podwarszawski dostarczyciel warzyw i kwiatów dziś praktycznie furtka Warszawy. Mysiadło a w nim w wygodnym dwupiętrowym bloku z 1999 r. 3-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

325 000 zł63 m² 5 183,41 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na pierwszym piętrze w kamienicy w dzielnicy Biały Kamień. Nieruchomość składa się z kuchni, salonu , dwóch sypialni , łazienki , wc , dwóch przedpokoi. Mieszkanie gotowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ćwiklińskiej

Rzeszów,podkarpackie

530 000 zł41 m² 12 961,60 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

2 pokoje | 40,89 m2 | ul. Ćwiklińskiej | Rzeszów Prezentowane mieszkanie ma powierzchnię 40,89 m2. Znajduje się na drugim piętrze w 4-piętrowym budynku z windą, który został oddany do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka umeblowana, ul. Popiełuszki

Warszawa,mazowieckie

470 000 zł20 m² 23 267,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1955

Wyjątkowa kawalerka usytuowana w pięknej, zadbanej kamienicy na Starym Żoliborzu - jednej z najbardziej pożądanych i klimatycznych dzielnic Warszawy. To idealna propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Habicha

Warszawa,mazowieckie

1 060 000 zł51 m² 20 622,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

***говорим на русском*** Розмовляємо українською*** Pełna własność, założona kw, możliwość zakupu na kredyt. Bez prowizji. Obcokrajowcy mogą kupować bez zgody.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Warszawa

Warszawa,mazowieckie

1 640 000 zł139 m² 11 798,60 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2000

Bezpośrednio - pięciopokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na zamkniętym osiedlu przy lesie na boernerowie Dwa tarasy/ Mejsce w garażu podziemnym i 1 komórka/ Bliskość terenów zielonych/.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij