dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

1 100 000 zł98,28 m² 11 192,51 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1910

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego mieszkania zlokalizowanego w zabytkowej kamienicy w samym sercu Poznania - przy ul. Wierzbięcice, dzielnica Wilda. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni użytkowej 73 m2 usytuowane na parterze w niskim bloku z 2008 roku w Śródmieściu. Cena mieszkania: 549.000 zł CO ZNAJDZIESZ.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł113,84 m² 8 336,26 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Dwupoziomowe mieszkanie 113,84 m 500 m od Mola Świetna inwestycja Międzyzdroje Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o powierzchni 113,84 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

2 550 000 zł76 m² 33 552,63 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Mamy przyjemność zaprezentować apartament o powierzchni 76m w prestiżowej inwestycji "kossak Residence", zlokalizowanej u podnóża Wawelu oraz bulwarów Wiślanych. Inwestycja Kossak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie własnościowe położone w Luzinie, w gminie Luzino, w powiecie wejherowskim, przy ulicy Kościelnej, o powierzchni 45 m2, usytuowane na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł131,90 m² 2 502 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Serdecznie zapraszam Państwa do zapoznania się z ofertą sprzedaży lokalu mieszkalnego w Lutomi Dolnej. Piękna okolica otoczona górami i terenami zielonymi. W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Kup i zacznij zarabiać od pierwszego dnia! Z przyjemnością prezentujemy Państwu apartament w malowniczej miejscowości Mielno. Znajduje się on na pierwszym piętrze, usytułowany między.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł70 m² 9 999,99 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Polecam na sprzedaż piękne, dwupoziomowe, 3-pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni 70m2. Nieruchomość usytuowana jest na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku mieszkalnym z 2018r.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł30,24 m² 19 510,58 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Kupujący nie ponosi kosztów pośrednictwa re/max! Na sprzedaż funkcjonalny apartament położony przy ul. Miłej 2/301 w Wisła w atrakcyjnej, turystycznej części miasta, z szybkim.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

461 523 zł57,99 m² 7 958,67 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3 pokoje / 57,99 m / parter / taras / ogródek 62 m Nowa inwestycja zakątek ozdobna to projekt polegający na budowie kameralnego osiedla zlokalizowanego przy ul. Ozdobnej w Radomiu.

Szczegóły ogłoszenia

830 000 zł41,30 m² 20 096,85 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Biuro nieruchomości Cravtt Property, ma przyjemność zaprezentować do sprzedaży, mieszkanie o łącznej powierzchni 41 m2, w Śródmieściu, ul. Armii Ludowej. W skład lokalu wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

947 000 zł70,30 m² 13 470,84 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Gdynia Grabówek - ponad 70 m , mieszkanie dla rodziny pod lasem Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,3 m , położone na 1. piętrze na kameralnym, zamkniętym.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł41,50 m² 9 879,52 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Oferujemy na sprzedaż zadbane mieszkanie położone na 6. piętrze bloku z windą przy ul. Bażyńskich 6 w Toruniu. Lokal składa się z: przedpokoju z pojemną szafą w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł43,90 m² 7 858,77 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 44 m kw. składające się z 2 niezależnych pokoi, kuchni widnej, łazienki wc razem i przedpokoju, usytuowane jest na 3 piętrze 4 piętrowego bloku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 039 650 zł66 m² 15 752,27 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Włochach przy ul. Jutrzenki budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w 6 piętrowym budynku Rok budowy: 2026 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł57,38 m² 8 173,58 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego dwupokojowego mieszkania w Śródmieściu Opola mieszkanie do remontu z ogromnym potencjałem. Idealne dla pary lub jako.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł71,80 m² 9 735,38 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Sprzedam lokal mieszkalny 71,80 m2 | ul. Młodej Polski | Dwa niezależne, dwupokojowe mieszkania Do sprzedaży bardzo atrakcyjny lokal mieszkalny o powierzchni 71,80 m2 położony na parterze przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nieruchomości w Kotlinie prezentują mieszkanie o powierzchni 45 m , zlokalizowane w Stroniu Śląskim przy ul. Hutniczej. To interesująca propozycja dla osób poszukujących.

Szczegóły ogłoszenia

503 000 zł28 m² 17 964,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Izabela połatyńska-janik Agent prowadzący   Nowoczesny lokal z możliwością aranżacji na mieszkanie Kraków, ul. Kobierzyńska 47 Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

256 000 zł32,50 m² 7 876,92 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szukasz przytulnego mieszkania do zakupu lub wynajmu w super lokalizacji?! Zapraszam na prezentację mieszkanie o powierzchni 32,5m2 które składa się z przechodniej kuchni, małego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł55,30 m² 14 086,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Najważniejsze atuty: bliskość do morza, centrum miasta, widok na zieleń wyremontowany budynek z windą funkcjonalny układ pomieszczeń lokalizacja: 12 minut spacerem do plaży, 3 minuty do skm.

Szczegóły ogłoszenia

2 388 900 zł97,40 m² 24 526,69 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2016

4-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 8 piętrowym budynku Rok budowy: 2016 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł83,55 m² 8 366,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Marki, 4 pokoje, 83,55 m2 z garażem, o gródek + miejsce postojowe Przedsprzedaż - nowa inwestycja - ul. Fabryczna oferta deweloperska - 0% prowizji dla kupującego, bez podatku P.C.C.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

478 125 zł38,25 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blue Real Estate z dumą przedstawia wyjątkową ofertę mieszkań na nowym osiedlu w dzielnicy Gumieńce! Oferujemy przestronne dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 38,25 m2, które zapewni.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł44,60 m² 8 049,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 44,6 m , usytuowane na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowane w samym centrum Lubina. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 290 000 zł37,20 m² 34 677,42 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Luksusowy Apartament w Angel Wawel - Prestiż, design i Komfort spa Zapraszamy do wynajęcia wyjątkowego, zaprojektowanego z dbałością o każdy detal apartamentu w najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

99 000 zł32 m² 3 093,75 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1908

Do sprzedania! Mieszkanie położone w Wałbrzychu na Podgórzu przy ulicy Niepodległości nieopodal kościoła Budynek zadbany, po remoncie: - dach, - klatka schodowa, - instalacje. Wszystko robione na.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł43,20 m² 11 111,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Oferta, którą oglądasz jest aktualna i sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Atrakcyjny apartament inwestycyjny do zamieszkania lub pod wynajem. Na sprzedaż prezentujemy 2-pokojowy apartament.

Szczegóły ogłoszenia

270 000 zł48,90 m² 5 521,47 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie W kamienicy Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie w odrestaurowanej elewacji kamienicy w centrum Jeleniej Góry. Lokal mieszkalny położony na drugim piętrze o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

345 000 zł58,97 m² 5 850,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w spokojnej dzielnicy Gryfic. Oglądanie umawiaj telefonicznie pod numerem telefonu   klucze do nieruchomości są wyłącznie w naszym biurze. Ponad.

Szczegóły ogłoszenia

950 000 zł55,48 m² 17 123,29 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1959

Dla kogo? -osób szukających mieszkania w ścisłym centrum starego miasta, -pary lub singla ceniących klimat kamienic i miejskie życie, -iwestora - idealne pod wynajem krótkoterminowy, -osób.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 999 zł75 m² 14 666,65 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Klimatyczne, ustawne mieszkanie położone w budynku z 2017 roku, os. Boaterów Września/ul. Srebrnych Orłów, rejon Mistrzejowice, mieszkanie o powierzchni całkowitej 75m2., zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł45,25 m² 5 082,87 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,25 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Osiedle Różane w Dzierżoniowie. Nieruchomość stanowi spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży mieszkania po remoncie w Inowrocławiu znajdującego się na 3 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie o powierzchni 48,1 mkw. którego w skład.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mam przyjemność przedstawić Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 48,02 m , położone na szóstym piętrze bloku z nowoczesną cichobieżną windą przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

324 900 zł55 m² 5 907,27 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,14 m , znajdujące się na 4. piętrze w budynku czteropiętrowym, na os. ustronie przy ulicy sandomierskiej 26. Mieszkanie wymaga.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł59,05 m² 6 756,99 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

! dwa ostatnie mieszkania na pierwszym etapie inwestycji, nie zwlekaj z decyzją, " Osiedle Borki" w Koszycach Wielkich! Jeżeli myślisz o przeprowadzce w ciche i spokojne miejsce.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł106 m² 4 339,62 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż połowa domu usytuowanego na jednym z osiedli mieszkaniowych w Tuchowie. Budynek z lat 70-tych, o powierzchni 106,33m2, wybudowany metodą tradycyjną, kryty blachą,.

Szczegóły ogłoszenia

799 999 zł73,94 m² 12 036,79 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Po co marnować życie w korkach na drodze do Karpacza, skoro prawdziwe schronisko czeka na Karłowicach? To mieszkanie to bezkompromisowa odpowiedź na tęsknotę za surowością skał i zapachem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

496 099 zł40,95 m² 12 114,75 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie dwupokojowe o pow. 40,95m2 znajdujące się na 2. piętrze nowego budynku. Dodatkowo - balkon. -> Obsługa codziennie do godz. 22! Również w niedzielę i święta! Mieszkanie od.

Szczegóły ogłoszenia

680 000 zł43,61 m² 15 592,75 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

44 M / 2 pokoje / balkon /winda / 2018 /miejsce postojowe naziemne / monitorowane osiedle/ kępa staromiejska Do sprzedaży ładne, nowocześnie wykończone, 2-pokojowe mieszkanie z balkonem,.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij