dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

79 991 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

79 991 ogłoszeń

580 000 zł45,70 m² 12 691,47 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Na sprzedaż mieszkanie, w pełni wykończone, gotowe do wejścia przy ul. Iwonickiej w Rzeszowie. Nieruchomość o powierzchni 45,70 m2, usytuowana na 1 piętrze niskiego 3 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł45,31 m² 5 936,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Osiedle Borki, dwa pokoje 45,31m. Ogrodzony blok czteropiętrowy, na zamykanym, monitorowanym terenie. Położony przy ulicy Fryderyka Chopina, zadbany budynek administrowany przez wspólnotę mieszkaniową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dzień pokazowy 2026-05-16

339 644 zł33 m² 10 292,24 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Jedyne 3 km do starego miasta apartament gotowy do odbioru idealny na wynajem I do zamieszkania - bezpośrednio od dewelopera, - bez prowizji, - bez podatku pcc, apartament na nowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

1 650 000 zł87,20 m² 18 922,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Zeusa budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 2 piętrowym budynku bez windy. Rok budowy: 1999 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł48,34 m² 18 597,43 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie | W prestiżowej inwestycji Klimatyzacja | Balkon | Gotowe do zamieszkania | Cicha i zielona okolica ***** rozkład pomieszczeń: mieszkanie składa się z: * Salonu.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł44 m² 15 886,36 zł/m²

 

Piętro:12/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Wyłącznie w ofercie estaton przedstawiamy Państwu wyjątkową ofertę sprzedaży nowoczesnego mieszkania położonego w ścisłym centrum Rzeszowa, przy ul. Majora Kopisto 11. To nowo wykończone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, trzypokojowe mieszkanie w Krośnie przy ulicy Krakowskiej. Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku. Powierzchnia mieszkania wynosi 49,00 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

637 304 zł54,38 m² 11 719,46 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

0% prowizji. Gotowe! Budynek G lokal: g.0.4, ogródek: 15,3 m, taras: 6,oo m UWAGA! : w cenie ofertowej mieszkania m. p. w garażu podziemnym! Cena m2 komórki lokatorskiej: 5 500 zł (.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 042 404 zł69,96 m² 14 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura blisko 100 inwestycji na terenie krakowa I okolic (0%) kupujący zwolniony jest Z podatku pcc (2%) / nowoczesne osiedle gotowe już W III kwartale 2026 roku! / - biuro.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł78,84 m² 3 044,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1945

Nowa niższa cena 240 000! Przestronne 3 pokojowe mieszkanie o metrażu 68,3 m - do własnej aranżacji! Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta jest.

Szczegóły ogłoszenia

287 000 zł75,60 m² 3 796,30 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

"Nieruchomości Apartament" Ewelina Gruszczyńska-Malina tel.   Mieszkanie 3 pokoje /chocianów/piwnica/ogródek Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 68,70 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro akm Nieruchomości posiada w swojej ofercie 3 pokojowe mieszkanie do sprzedania o powierzchni 107 m2 przy ul.Bat.Chłopskich.w Kwidzynie.Mieszkanie jest na II pietrze i jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Z przyjemnością prezentuję Państwu ofertę zakupu mieszkania zlokalizowanego w zrewitalizowanej kamienicy przy ul. Obrońców Bydgoszczy 14 w Bydgoszczy. To propozycja dla osób, które szukają.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

498 695 zł25,71 m² 19 396,93 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Zapraszam do zakupu wyjątkowych mieszkań w topowej lokalizacji. Inwestycja zlokalizowana jest w ścisłym centrum tętniącego życiem miasta, zaledwie 10 minut od Parku Staromiejskiego, 12 minut.

Szczegóły ogłoszenia

455 000 zł55,42 m² 8 210,03 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokoje po remoncie ul. Pawia , Lubin Cena 455 tys Mieszkanie o pow. 54,1 m 2 , położone na 6 piętrze w budynku z windą. Przed budynkiem duży, bezpłatny parking. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

710 656 zł55,44 m² 12 818 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** O inwestycji: słoneczna Arakowa to nowoczesne osiedle mieszkaniowe zaprojektowane z myślą o wygodzie codziennego życia,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1995

Biuro Nieruchomości Optima prezentuje wyjątkową ofertę inwestycyjną - apartament o powierzchni 22,56 m w systemie condo, położony na drugim piętrze nowoczesnego hotelu Kyriad Karkonosze.

Szczegóły ogłoszenia

315 000 zł40 m² 7 875 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Przedmiotem oferty jest rozkładowe dwupokojowe mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku na Dąbrowie. Składa się z: salonu z wyjściem na loggię, sypialni, kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 180 875 zł94,47 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Przestronny, elegancki apartament w kameralnej inwestycji u podnóża Szyndzielni. Komfortowy układ, wyraźnie wydzielona strefa dzienna i prywatna oraz dwa balkony zapewniające światło.

Szczegóły ogłoszenia

379 900 zł38 m² 9 997,37 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Makler Nieruchomości zapraszają do zakupu świeżo wyremontowanego, nowoczesnego mieszkania o powierzchni 38 m , zlokalizowanego na parterze na bydgoskich Wyżynach. Brak balkonu. Rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł26 m² 12 307,69 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż kawalerka przy ulicy Żeglarzy na Oksywiu. Dane nieruchomości: - pomieszczenia: salon z balkonem francuskim i aneksem kuchennym, łazienka z wc, przedpokój, - powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł35 m² 18 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

2 -pokojowe mieszkanie o powierzchni 35 m2, położone przy ulicy Górczewskiej, w dzielnicy bliska Wola. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze w zrewitalizowanej kamienicy z 1938.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

625 865 zł60 m² 10 431,08 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, narożne 4 pokojowe mieszkanie w nowoczesnej inwestycji położonej w zielonej dzielnicy na poznańskich Naramowicach. Ostatnie mieszkanie, zwolniło się z rezerwacji!.

Szczegóły ogłoszenia

220 000 zł36,50 m² 6 027,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

kawalerka widna kuchnia widna łazienka do remontu Wprowadzenie Prezentujemy fajne 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,5 m , zlokalizowane na ul. Sienkiewicza 11 w Olsztynie. Jest to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie W centrum miasta Przedmiotem oferty jest 2 - pokojowe mieszkanie położone w centrum Chodzieży, przy ulicy Małachowskiego, o powierzchni użytkowej ok 50 m2, ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

865 000 zł99,10 m² 8 728,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Duże mieszkanie w kamienicy w sercu miasta! Powierzchnia małego szeregu! Szukasz miejsca do życia dla rodziny? Potrzebujesz bliskości centrum, świetnej komunikacji, szkół czy uczelni? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł53,39 m² 549 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż apartamenty w stanie developerskim na nowo powstałym Osiedlu Zielone Zacisze" położonego w Mysłowicach (brzezinka). Osiedle Zielone Zacisze to kameralna inwestycja (tylko 4.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 226 264 zł72,56 m² 16 900 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Bracia Sadurscy mają przyjemność zaprezentować na sprzedaż inwestycję. Położenie między centrum handlowym Bonarka a strategicznym rondem Matecznego zapewnia bliskość malowniczego Podgórza.

Szczegóły ogłoszenia

864 000 zł48 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Pradze-Południe przy ul. Arabskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 1979 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł131,65 m² 4 549,94 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Oferta W biurze nieruchomości prestige opiekun oferty barbara błaszczyk   duża obniżka ceny! okazja. Polecam wyjątkową nieruchomość. Stylowe czteropokojowe mieszkanie w centrum.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł46,20 m² 12 532,47 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie z dużą loggią i zielenią przed oknami | Kraków, nowy Prokocim - ul. Teligi Cena: 579 000 zł Powierzchnia: 46,27 m | Piwnica | Loggia | oferta na wyłączność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie do sprzedaży w rewelacyjnej lokalizacji, dzielnica Krowodrza, ul. Łokietka (tuż przy Wrocławskiej) w Krakowie. Okolica: okolica jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł47,68 m² 15 729,87 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1963

(istotna informacja: pierwsze zdjęcie salonu jest wizualizacją potencjału aranżacyjnego). Polecam Państwa uwadze trzypokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,68 m2, usytuowane na dziewiątym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalny lokal mieszkalny położony w Bornem Sulinowie przy ul. Mikołaja Reja 5, na 1. piętrze zadbanego budynku mieszkalnego. Mieszkanie o powierzchni 65,10 m z.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł57 m² 11 491,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Piękny dwupoziomowy Apartament, położony w zielonym zakątku Zielonej Góry. Umeblowany, gotowy do zamieszkania! Funkcjonalny układ, ergonomiczne zaaranżowanie pomieszczeń, nowoczesne wykończenie.

Szczegóły ogłoszenia

815 000 zł55,60 m² 14 658,27 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferujemy do sprzedaży komfortowe, w pełni wyposażone mieszkanie dwupokojowe z balkonem, położone na 3 piętrze sześciopiętrowego budynku z windą przy ulicy Starowiejskiej,.

Szczegóły ogłoszenia

504 672 zł45,06 m² 11 200 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47mieszkań na 5kondygnacjach o powierzchniach od 27.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł38,98 m² 10 236,02 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Zadbane, funkcjonalne 2 pokojowe mieszkanie położone w samym centrum miasta przy ul. Nowy Świat Oferta idealna na pierwsze "M" Mieszkanie ma powierzchnie 38,98 m2 i znajduje się na II piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł61,77 m² 8 078,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Wyjątkowe mieszkanie osiedle solno Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży uroczego, słonecznego, 3-pokojowego mieszkania o powierzchni 61,77 m2 , położonego na cenionym,.

Szczegóły ogłoszenia

915 000 zł76,40 m² 11 976,44 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 76m2 w Karpaczu dwupoziomowe lokal w budynku 2 rodzinnym pokój dzienny połączony z kuchnią, 3 sypialnie, 2 łazienki, korytarz na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

521 700 zł40,13 m² 13 000,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Apartamenty 100 m od morza - Mielno Szmaragdowa! Na sprzedaż apartament 2 pokojowy o pow. 40,13 m2 z balkonem, położony w Mielnie przy ul. Szmaragdowej, zaledwie 100 m od morza!.