dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Oferuję na sprzedaż atrakcyjne, świeżo wyremontowane mieszkanie 3-pokojowe przy ul. Zaplecznej w Kołobrzegu. Główne atuty nieruchomości: - świeżo po remoncie - nowa kuchnia W zabudowie -.

Szczegóły ogłoszenia

445 000 zł56 m² 7 946,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja! mieszkanie W centrum miasta! Oferujemy do sprzedaży bezczynszowe przestronne mieszkanie o powierzchni 56 m2 położone na 2 piętrze kameralnej kamienicy przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

879 280 zł74,99 m² 11 725,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Rozkładowe, duże, 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 74,99m2 z balkonem o pow. 5,2m2m2 na zielonych, spokojnych Żernikach w zachodniej części Wrocławia. Mieszkanie ma pow. 74,99m2.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł56,77 m² 14 074,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Na sprzedaż komfortowe i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 56,77 m położone na 2 piętrze nowoczesnego, 4-piętrowego budynku z 2022 roku przy ul. Morelowej w dynamicznie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 599 zł40,06 m² 10 948,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! Jeszcze tylko 5 mieszkań w promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 124 064 zł66,71 m² 16 850,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie krakowa I katowic biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc *preferowany kontakt telefoniczny* Tu jest.

Szczegóły ogłoszenia

378 000 zł64,20 m² 5 887,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 64,2 m położone w kamienicy przy ul. Żwirki w Łodzi, w doskonałym punkcie miasta. Lokal znajduje się w sąsiedztwie Politechniki.

Szczegóły ogłoszenia

367 848 zł47,16 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferta obejmuje pięć mieszkań o zróżnicowanych metrażach: 48,87 m , 47,16 m , 26,19 m , 31,46 m oraz 33,81 m , zlokalizowanych w kamienicy w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

300 000 zł38,56 m² 7 780,08 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2008

Tylko U nas! Biuro Nieruchomości twoje M Prezentuje na sprzedaż przestronne 1 pokojowe mieszkanie w bloku z 2008 roku miejsce parkingowe, komórka lokatorska, 1 piętro. Prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł69 m² 21 000 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Przestronne mieszkanie 2-pokojowe 69 m z osobną kuchnią i miejscem postojowym ul. Fabryczna Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 69 m , położone na 5.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

716 673 zł59,43 m² 12 059,11 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Fajne, duże mieszkanie 3 pokojowe, narożne o powierzchni 59,43m2 z ogrodem inwestycja znajduje się we Wrocławiu na zielonym, spokojnym Brochowie - to podzielnica Krzyków w południowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

809 777 zł51,09 m² 15 850,01 zł/m²

 

Piętro:22/26

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

W ofercie biura ponad 100 inwestycji na terenie katowic I krakowa biuro nie pobiera prowizji od kupującego kupujący zwolniony jest Z podatku pcc podwyższony stan deweloperski ostatnich kilka.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł52,59 m² 12 340,75 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ciche mieszkanie 2-pokojowe na drugim piętrze w niskim bloku z ogrzewaniem miejskim na Starym Mieście. Składa się z: - salonu - kuchni - sypialni - przedpokoju - łazienki z wc - balkonu -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

438 888 zł33,94 m² 12 931,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje, centrum, idealne pod wynajem, klima uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest w ścisłym centrum Lublina.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-15

509 000 zł53,12 m² 9 582,08 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Na sprzedaż gotowe do wprowadzenia, bardzo przestronne i doskonale doświetlone 2-pokojowe mieszkanie w Oławie. Lokal znajduje się na wysokim parterze i posiada przestronny balkon. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł55 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie Nowoczesne i przestronne trzypokojowe mieszkanie położone na czwartym piętrze w pięciopiętrowym budynku z 2024 roku. Kameralne osiedle, zamknięte, zabezpieczone bramą.

Szczegóły ogłoszenia

400 000 zł71,35 m² 5 606,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 3-pokojowe, przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 71,35 m , położone na II piętrze kamienicy w Gniewie. Nieruchomość składa się z: - trzech dużych.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł46,22 m² 13 414,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Bezpośrednio | 46,22 m | Po remoncie | Wyposażone | Loggia | Os. Na Wzgórzach Cena: 620 000 zł Pośrednikom i biurom nieruchomości dziękuję proszę nie dzwonić. Na sprzedaż jasne,.

Szczegóły ogłoszenia

353 000 zł48,90 m² 7 218,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Funkcjonalne mieszkanie - 48,9m2 | Żagań Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 48,9m2, położone na I piętrze w kamienicy. Na powierzchni 48,9m2,.

Szczegóły ogłoszenia

139 000 zł32,75 m² 4 244,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1895

Na sprzedaż funkcjonalna kawalerka z wydzieloną częścią sypialnianą, położona przy ul. Stanisława Staszica w Sosnowcu Mieszkanie znajduje się na 3. piętrze klimatycznej kamienicy.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł32,42 m² 8 482,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż funkcjonalna i bardzo zadbana kawalerka o powierzchni 32,42 m , położona na 4. piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest jasne, przestronne i gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

530 000 zł48 m² 11 041,67 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na osiedlu Piasta przy ul. Towarowej w Białymstoku. Lokal znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł19,80 m² 19 949,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferuję klimatyzowany mikro apartament położony na warszawskim Wilanowie przy ul. Ledóchowskiej każdy o powierzchni 19,8 m2. Lokal się z pokoju z aneksem kuchennym, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł51 m² 8 215,69 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | Zabrze zaborze/poremba | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż nowoczesne, świeżo wyremontowane mieszkanie położone w dzielnicy zaborze/poremba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

635 001 zł40,35 m² 15 737,32 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Kompaktowe, 2 pokojowe mieszkanie o pow. 40,35m2 + loggią o pow. 6,61m2. Znajduje się na 2 piętrze w 6 piętrowym nowym bloku z windą z poziomu garażu. Powierzchnię użytkową.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł30 m² 6 533,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do wynajmu umeblowane i wyposażone mieszkanie typu kawalerka usytuowane na drugim piętrze bloku - ulica Strumieńskiego. Praktyczny układ pomieszczeń: duży pokój z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

290 555 zł25,05 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Osiedle stworzone jako prawdziwa oaza ciszy - jedyne w Lublinie miejsce, w którym z każdego mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

365 369 zł31,50 m² 11 599 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! Studiuj w ciszy, mieszkaj wśród zieleni. Wyjątkowe osiedle w Lublinie z gwarantowanym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Uwaga: zapraszam serdecznie na drzwi otwarte 22 maja 2026 (piątek) na godzinę 17.00 -19.00; os. Jana III Sobieskiego, piątkowo, poznań obowiązują zapisy: aby wziąć udział, konieczne jest.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł26,26 m² 9 101,29 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 26,26 m , położone na parterze nowego budynku z windą, przy ul. Błogosławionej Karoliny, na osiedlu Wzgórze Ablewicza w Tarnów. Opis.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

344 970 zł30 m² 11 499 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! hit W lublinie! - Ostatnie wolne mieszkania na lato 2026! osiedle oaza spokoju! jedyne osiedle W lublinie gdzie Z okien wszystkich mieszkań rozpościera się piękny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

633 835 zł61,16 m² 10 363,55 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Ogłoszenie: nowoczesne mieszkanie w Siechnicach Oferujemy na sprzedaż nowoczesne mieszkanie o powierzchni 57.22 m , zlokalizowane w malowniczej miejscowości Siechnice. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

711 480 zł67,76 m² 10 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Napisz lub zadzwoń i dowiedz się, czy dla tej nieruchomości dostępny jest wirtualny spacer z opcją pomiaru! Oferujemy na sprzedaż komfortowe i słoneczne mieszkanie o funkcjonalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

435 120 zł39,20 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin! czechów górny! najbardziej prestiżowe osiedle W lublinie! bez prowizji biura nieruchomości! bez podatku pcc 2%! jedyna taka okazja na lato 2026! Wspólnota mieszkaniowa! Najniższe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 999 zł40,07 m² 11 979,01 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowe 2-pokoje z dwoma balkonami!, centrum, bezpośrednio, bez prowizji, bez pcc uwaga! jeszcze tylko 5 mieszkań W promocji! Mieszkanie dwupokojowe w stanie deweloperskim położone jest.

Szczegóły ogłoszenia

459 000 zł44,25 m² 10 372,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 44,25 m , położone na 2. piętrze w niskim, 4-piętrowym bloku z cegły przy ul. gen. Mieczysława Boruty-Spiechowicza.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 52 m , położone na 3 piętrze w bloku 3-piętrowym na osiedlu Suchostrzygi w Tczewie. Mieszkanie do remontu, co daje możliwość aranżacji według.

Szczegóły ogłoszenia

298 000 zł39,50 m² 7 544,30 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Nieruchomości Dębiec ma do zaoferowania mieszkanie dwupokojowe z balkonem - Zabobrze I Lokal o powierzchni 39,5m2 usytuowany na wysokim parterze bloku. Nieruchomość składa się z: -.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł50,83 m² 7 062,76 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1951

mieszkanie | Bydgoszcz | Łęgnowo | z ogródkiem | 1 piętro | 51m2 | 2 pokoje Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2-pokojowego mieszkania o powierzchni 50,83 m2, zlokalizowanego.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł65,30 m² 11 623,28 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Dzień dobry z pierwszego piętra wielkości ambicji i komfortu. To jest miejsce, do którego wchodzisz tylko obejrzeć , a po 7 minutach zaczynasz się zastanawiać, gdzie postawisz ekspres do.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł72,70 m² 6 327,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z balkonem Idealne dla rodziny. Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 72,70.