dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 148 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 148 ogłoszeń

390 000 zł35,25 m² 11 063,83 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 35,25 m zlokalizowane w Rzeszowie przy ul. Rycerskiej. Lokal usytuowany na parterze, co zapewnia wygodę codziennego użytkowania idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 793 795 zł205,07 m² 18 500 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Elegancki penthouse, łączący nowoczesność z prestiżem - trzy poziomy, prywatna winda i taras na dachu - komfort życia na najwyższym poziomie. Poznaj unikatową przestrzeń, gdzie nowoczesna.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł47,05 m² 5 100,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe z balkonem Na sprzedaż zadbane i funkcjonalne mieszkanie o pow. 47.05 m2 i bardzo dobrym układzie, idealne zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

992 700 zł44,12 m² 22 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie na Woli przy ul. Jana Kazimierza budynek Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 5 piętrowym budynku nieruchomość Mieszkanie o powierzchni 44,12m2. Układ: - salon + aneks.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Marzysz o własnej przestrzeni, w spokojnej i zielonej okolicy? Chcesz wykończyć nowe wnętrze dokładnie tak, jak lubisz? A może szukasz nieruchomości z potencjałem pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł43 m² 6 860,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 43 m , położone na IV-tym piętrze w bloku przy ul. Reymonta w Tuchowie.Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł37,45 m² 9 052,07 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą mieszkania położonego w Podjuchach w bardzo cichej okolicy. W pobliżu nieruchomości znajdują się liczne sklepy, co zapewnia wygodę codziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

571 454 zł45,72 m² 12 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45,72 m , położone na 2 piętrze nowoczesnej inwestycji Złota Jabłonna przy ul. Złotej Renety. Idealne dla pary, singla, młodej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

454 000 zł59 m² 7 694,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe 3-pokojowe mieszkanie o pow. 59 m z balkonem, bolesławiec Twój Dom Nieruchomości prezentuje dwa atrakcyjne nowoczesne mieszkania deweloperskie usytuowane w nowym czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

200 000 zł30,87 m² 6 478,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szanowni Państwo, biuro Nieruchomości Landowscy przedstawia Państwu nieruchomość: 1-pokojowe (z możliwością adaptacji dodatkowej sypialni) mieszkanie o powierzchni użytkowej 30,87 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Stoprocent Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję kilka minut od centrum Rzeszowa! Przedstawiamy mieszkanie o powierzchni 28 m , położone na trzecim piętrze nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 349 000 zł96,57 m² 13 969,14 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż przestronne, jasne, 96-metrowe mieszkanie w samym centrum Wrzeszcza, tuż obok Garnizonu. Idealna propozycja dla rodziny, pod wynajem lub dla osób, które szukają mieszkania nadającego.

Szczegóły ogłoszenia

394 000 zł42,60 m² 9 248,83 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie z ogromnym potencjałem, położone w ścisłym centrum Białegostoku przy ul. Jurowieckiej, a jednocześnie w zacisznej, drugiej linii zabudowy, która zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

740 000 zł124,30 m² 5 953,34 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie o powierzchni użytkowej 124,3 m , położone w zabytkowej kamienicy przy ul. Armii Krajowej 8 w Ełku II piętro, ścisłe centrum, a jednocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie 51 m w starej kamienicy - Szklarska Poręba, ul. Potokowa Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 51 m , położone w urokliwej, przedwojennej.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł49,17 m² 14 215,99 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie wykończone w sposób przemyślany i uniwersalny. Dzięki wykorzystaniu bardzo dobrej jakości materiałów zachowa trwałość przez wiele lat,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż | 4 pokoje | dwustronny układ | Gdynia | ul. Śląska Mieszkanie o powierzchni 100 m położone w Gdyni przy ul. Śląskiej 55 na trzecim piętrze w czteropiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

719 000 zł45,26 m² 15 885,99 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

homfi ma przyjemność przedstawić komfortowe i jasne mieszkanie na sprzedaż w nowoczesnym budynku przy ul. Taylora w Warszawie lokalizacja Mieszkanie usytuowane jest na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 249 882 zł54,58 m² 22 900 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

| na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o pow. 54,58 m2 usytuowane na IV piętrze nowego, wielorodzinnego, budynku mieszkalnego, zlokalizowanego w sercu Pragi, przy ul. Sprzecznej, ok. 250m.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

3 449 000 zł120,79 m² 28 553,69 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Apartament z tarasem w inwestycji monument by noho Kraków W sercu Krakowa, w jednej z najbardziej ekskluzywnych inwestycji mieszkaniowych w Polsce, powstał apartament, który.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

624 348 zł44,28 m² 14 100 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - rabat 1000 zł/m2 kraków - mistrzejowice atrakcyjna lokalizacja|tereny rekreacyjne 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 2-pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

698 992 zł44,24 m² 15 800 zł/m²

 

Piętro:23/27

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

545 900 zł58,85 m² 9 276,13 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,86 m z prywatnym ogródkiem, zlokalizowane w nowej inwestycji Zacisze Portowa w Niepołomicach. Inwestycja znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

250 000 zł45,30 m² 5 518,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż komfortowe i zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,30 m , położone przy ul. Wyzwolenia. Do lokalu przynależy balkon oraz prywatna piwnica, dzięki czemu powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

515 684 zł27,21 m² 18 952 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Jestem dostępny także wieczorami i w weekendy Oszczędzasz kupując bezpośrednio u dewelopera - 0% prowizji, 0% podatku pcc Inwestycja położona jest w ścisłym centrum Wrocławia. Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

854 658 zł71,82 m² 11 900 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru - bez prowizji I podatku pcc! Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem - Apartamenty Radzikowskiego Lokalizacja: ul. Radzikowskiego, kraków - Azory Metraż.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

532 000 zł36 m² 14 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe od zaraz!/ Ogrzewanie miejskie / Winda/ Nowoczesne osiedle/ Okazja/ Tramwaj/ Dużo zieleni/ Na start lub pod inwestycję Posiadam w sprzedaży mieszkania na różnych piętrach oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 950 000 zł74 m² 26 351,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Trzypokojowe komfortowe mieszkanie na Bemowie wysoki standard, 3 miejsca postojowe english description below - please do not hesitate to contact us Na sprzedaż wyjątkowy apartament o powierzchni 73,41.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

658 860 zł47,40 m² 13 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukałeś przestronnego mieszkania w nowym budynku? Oferujemy mieszkanie na wysokim parterze o powierzchni 47,4 m . W skład wchodzą : salon z aneksem kuchennym, dwie sypialnie,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

696 400 zł61,68 m² 11 290,53 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu nowe mieszkania - bezpośrednio od dewelopera - bez podatku pcc - bez prowizji dla Kupującego Tylko dla naszych klientów atrakcyjne rabaty. Polecam Państwu ustawne 3 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

429 000 zł38 m² 11 289,47 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 38 m , położone na pierwszym piętrze. Lokal daje duże możliwości aranżacyjne i pozwala na wykończenie według własnych.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł41 m² 4 756,10 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 40,50 mkw, położone na 6. piętrze bloku 11-piętrowego, na Os. Zazamcze Przylesie we Włocławku, na skraju lasu, piękne widoki, ale też w odległości.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł51,74 m² 14 495,55 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

| z przyjemnością proponujemy do zakupu nieruchomość zlokalizowaną w sercu zielonej Białołęki, w sąsiedztwie Wisły. To mieszkanie to połączenie wygody, funkcjonalności.

Szczegóły ogłoszenia

435 000 zł48,90 m² 8 895,71 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bez prowizji od kupującego! Tylko w Home Perfect! Jeśli szukasz klimatycznego mieszkania dwupokojowego położonego w bliskim sąsiedztwie ścisłego Centrum miasta oraz w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

538 000 zł41,44 m² 12 982,63 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 41,44 m . 42 Pułku Piechoty, os. Wygoda, białystok Na sprzedaż nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie o wysokim standardzie wykończenia, położone na 1.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowe Mieszkanie w Rezydencji Niedźwiadki Elastyczne Opcje Finansowania! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wyjątkowego mieszkania w jednej z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż nieruchomość w ścisłym centrum miasta przy al. Piłsudskiego. Polecamy mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 35m2. Lokal jest położony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł37 m² 18 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Żoliborzu przy ul. Gen. Zajączka. Nieruchomość znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

ul. Dzieci Polskich 39 - oferta aktualna! Słoneczne, ciche mieszkanie połozone na trzecim piętrze w czteropiętrowym budynku bez windy. Mieszkanie dwustronne zadbane, składa się z: - dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 541 zł47,95 m² 14 442,98 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Zakup bez pcc i bez prowizji dla biura nieruchomości! Mamy przyjemność zaprezentować Państwu 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,95 m2 położone na drugim piętrze w nowo powstającej.

Szczegóły ogłoszenia

189 000 zł42,76 m² 4 420,02 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Atrakcyjna oferta! Mieszkanie przy lesie - Wałbrzych, stary Zdrój! Atrakcyjna oferta! Mieszkanie przy lesie - Wałbrzych, stary Zdrój. Cena: 189.000 Powierzchnia: 42,76 m Liczba pokoi: 2 Czynsz: 250.