dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

1 149 000 zł103,12 m² 11 142,36 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

!oferta bezpośrednio od dewelopera - 0 % prowizji - brak dodatkowych kosztów!możliwość zakupu bez zgody ministerstwa! Do sprzedania lokal mieszkalny w zabudowie dwulokalowej nr 2 położony ul.

Szczegóły ogłoszenia

260 000 zł17 m² 15 294,12 zł/m²

 

Piętro:suterena/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

Do sprzedania kawalerka położona przy ul. Prażmowskiego w Krakowie, znajduje sie w przyziemiu kamienicy. Metraż: 17 m2 cena: 260 000 pln Składa się z pokoju z aneksem kuchennym oraz.

Szczegóły ogłoszenia

405 000 zł71,84 m² 5 637,53 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zadzwoń:   Pamiętaj, że współpracując z homeon Nieruchomości biurem nieruchomości działającym na terenie Śląska i Zagłębia, otrzymujesz pełną obsługę. Pomoc.

Szczegóły ogłoszenia

789 000 zł25 m² 31 560 zł/m²

 

Piętro:6/12

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2020

Wspaniała Kawalerka 25m2 przy Arkadii W pełni gotowe do zamieszkania lub najmu studio 25m2 wraz z tarasem 8m2. Kawalerka jest ulokowana w doskonałej lokalizacji z doskonałą.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Duży salon, wygodny układ i gotowe do zamieszkania. Szukasz mieszkania, w którym przestrzeń naprawdę ma znaczenie? To 3-pokojowe mieszkanie (salon + 2 sypialnie) o powierzchni 60,39.

Szczegóły ogłoszenia

2 395 000 zł116 m² 20 646,55 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1912

Apartament z delikatnym widokiem na morze :). Położony w sercu Sopotu przy ulicy Bohaterów Monte Cassino. Blisko dworca pkp, wszystkich atrakcji miasta. Okna wychodzą na dwie strony świata.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 679 760 zł93,32 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Inwestycja ukończona. Ostatnie mieszkania gotowe do odbioru! Piękne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 93,32 m2 z tarasem ok. 20 m2! Wysoka jakość wykonania, dbałość o detale.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Lubin, mieszkanie 3 pokoje, trzecie piętro, 44,3 m2, sprzedam, 345 000 zł. Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie o świetnym układzie, położone w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł46,10 m² 8 655,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Spokojna okolica w pobliżu terenów pełnych zieleni i rekreacji, pełna infrastruktura. Jednym słowem idealna lokalizacja! Wszystko to na osiedlu "przylesie" Polecamy bardzo przestronne.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

340 000 zł38 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferta dotyczy udziału w dochodowym dwupaku inwestycyjnym. Cena za jeden w pełni funkcjonalny moduł mieszkalny to jedyne 340 000 zł. Nieruchomość sprzedawana jako całość (dwa niezależne.

Szczegóły ogłoszenia

1 449 000 zł73 m² 19 849,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Wyjątkowy apartament w nowej inwestycji z 2020 roku apartamenty skrzyczne usytuowany jest w Szczyrku przy ulicy Jodłowej 12. Z apartamentu mamy przepiękny widok na panoramę Beskidów.

Szczegóły ogłoszenia

662 000 zł99,60 m² 6 646,59 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:1999

Na sprzedaż przestronne mieszkanie w Siedlcach - ul. Starowiejska. Oferujemy do sprzedaży wyjątkowe, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 99 m , usytuowane na 4. i 5 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 172 470 zł40,43 m² 29 000 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Leach & Lang jako wyłączne biuro sprzedaży nowej inwestycji Mogilska 31 (oferta bezpośrednia, bez prowizji!) ma przyjemność zaoferować nowoczesne mieszkanie na sprzedaż, zlokalizowane w samym.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł70,93 m² 7 754,12 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1968

W ofercie sprzedaży bardzo klimatyczne mieszkanie, położone przy ul. Emilii Plater w Szczecinie. Lokalizacja dla ceniących sobie miejską infrastrukturę, miejskie tereny zielone i łatwy.

Szczegóły ogłoszenia

Dzień pokazowy 2026-05-19

330 000 zł28,50 m² 11 578,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Estate Nieruchomości oferuje na sprzedaż nowoczesną kawalerkę o powierzchni użytkowej 28,5 m , z przynależnym ogrodem o powierzchni ok. 34 m , zlokalizowaną.

Szczegóły ogłoszenia

1 200 000 zł75 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Dwupoziomowy apartament w klimacie industrialnym Przedmiotem sprzedaży jest niezwykły apartament, który zachwyca oryginalnym stylem , funkcjonalnością i niepowtarzalnym widokiem. To propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż: mieszkanie 60,46 m Staszów, widok na park, wysoki standard, po generalnym remoncie Oferuję przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 60,46 m , położone na 4.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł74,56 m² 7 765,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą w sercu Śródmieścia Opola 74,56 m + piwnica! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z antresolą, o powierzchni użytkowej 74,56 m (po.

Szczegóły ogłoszenia

630 000 zł58 m² 10 862,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Home&invest Oddział Wrocław tel.   Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 57,50 m na 4 piętrze 4 piętrowego bloku na Szczepinie. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe z balkonem o powierzchni 63,6m2, w niskim 4-piętrowym bloku z lat 80-tych. Klatka kameralna, liczy zaledwie 10 mieszkań. Mieszkanie spółdzielcze.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł44,60 m² 4 910,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Biuro Mieszczak Nieruchomości zaprasza do zapoznania się z ofertą sprzedaży własnościowego prawa 2-pokojowego mieszkania w Białogardzie. Lokalizacja: nieruchomość świetnie zlokalizowana!.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży 2 pokojowego mieszkania w centrum Goleniowa przy samym parku. Mieszkanie słoneczne o powierzchni 47,65 m2 mieszczące się na drugim piętrze 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

1 499 000 zł45,63 m² 32 851,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

*** tylko U nas! *** mieszkanie: na sprzedaż jasne, dwustronne, rozkładowe, ustawne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 45,63 m2, położone w Sopocie Górnym, na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

313 599 zł27,73 m² 11 309,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

- topowa lokalizacja w centrum miasta wysoki i stabilny popyt na najem - Zainwestuj w prestiż - nowoczesna, elegancka architektura klasy premium - świetna komunikacja i wszystko pod.

Szczegóły ogłoszenia

585 000 zł58 m² 10 086,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Home&invest Oddział Wrocław 3-pokojowe mieszkanie 58 m | jasne | funkcjonalny układ | Wrocław, al. Poprzeczna Na sprzedaż przestronne i dobrze doświetlone mieszkanie o powierzchni 58.

Szczegóły ogłoszenia

168 900 zł46,35 m² 3 644,01 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2 - pokojowego mieszkania zlokalizowanego w Czeladzi przy ulicy T. Kościuszki. Układ funkcjonalny: - salon, - sypialnia/ pokój , - oddzielna kuchnia, -.

Szczegóły ogłoszenia

879 000 zł40,86 m² 21 512,48 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Apartament w luksusowym kompleksie Diune Hotel***** & Resort Lokalizacja: pierwsza linia zabudowy, 20m od plaży, uzdrowiskowa część Kołobrzegu Powierzchnia: 40,86 m Piętro: 1 Balkon: tak.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Blisko centrum, piękny widok z okna. Funkcjonalne, słoneczne i nowoczesne dwupokojowe mieszkanie w Białymstoku na osiedlu Bojary. Mieszkanie położone na dziewiątym piętrze w 12.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Dwupoziomowe mieszkanie 4-pokojowe w rejonie centrum przy ul. Piłsudskiego. Pow. użytkowa 72 m2, pow. całkowita (z piwnicą ok. 83 m2). W skład nieruchomości wchodzą: piętro: - salon.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

706 268 zł39,90 m² 17 700,95 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od dewelopera - brak prowizji! bez podatku pcc - oszczędność przy zakupie. Bezpłatna konsultacja z doradcą kredytowym - wszystko załatwione w jednym miejscu Szukasz mieszkania,.

Szczegóły ogłoszenia

169 000 zł40,60 m² 4 162,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Z potencjałem 40,6 m do własnej aranżacji Są nieruchomości, które dają gotowe rozwiązania i takie, które dają wolność wyboru. To mieszkanie to idealna propozycja dla.

Szczegóły ogłoszenia

1 799 000 zł70,12 m² 25 656,02 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Atuty:- Lokalizacja w jednej z najbardziej pożądanych części Gdańska, łącząca spokój z bezpośrednią bliskością centrum. - ekskluzywny dostęp do udogodnień w budynku:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-