dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 235 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 235 ogłoszeń

715 000 zł52,80 m² 13 541,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Jeśli szukasz mieszkania, do którego wystarczy wnieść walizki i zacząć mieszkać, a jednocześnie zależy Ci na przestrzeni, świetnym rozkładzie - ta oferta spełni wszystkie te oczekiwania.

Szczegóły ogłoszenia

1 040 000 zł43 m² 24 186,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Na sprzedaż wyjątkowy lokal mieszkalny o powierzchni 43 m , położony przy ul. Orkana 1 w Zakopanem - w bezpośrednim sąsiedztwie Krupówek, jednego z najbardziej prestiżowych.

Szczegóły ogłoszenia

339 000 zł56,36 m² 6 121,36 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 4 pokojowe z balkonem w Ełku Na sprzedaż rozkładowe 4 pokojowe mieszkanie w miejscowości Ełk na ul. Jana Kilińskiego. Mieszkanie położone jest na 3 piętrze w 4.

Szczegóły ogłoszenia

693 000 zł77,70 m² 8 918,92 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Biuro nieruchomości Dream House Brokers z przyjemnością prezentuję Państwu apartament o powierzchni 77,7 m2 z pięknym widokiem na miasto, usytuowany na 11 piętrze 12 kondygnacyjnego.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł46 m² 15 869,57 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować 2-pokojowe mieszkanie na warszawskim Targówku przy ul. Krasnobrodzkiej. Nieruchomość znajduje się na 9 piętrze w 10 piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 225 000 zł58 m² 21 120,69 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Warszawa | Wawer | Anin Przedstawiamy Państwu bardzo ładne, wykończone w wysokim standardzie 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58 m2 z dużym balkonem. Rozkład pomieszczeń: - hol -.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł39,09 m² 10 207,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie o powierzchni 39.09m2 usytuowane na trzecim piętrze w bloku III-piętrowym z cegły przy ulicy Żeromskiego w dzielnicy Nowe Miasto. Na przestrzeń mieszkalną składa się:.

Szczegóły ogłoszenia

519 000 zł38 m² 13 657,89 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

We speak English and French. Oferujemy do sprzedania rozkładowe, 2 pokojowe mieszkanie na ul. Szczepińskiej o powierzchni 38m2. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze w 10 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mamy przyjemność przedstawić Państwu bardzo ciekawą ofertę inwestycyjną w postaci mieszkania przebudowanego na 3 kawalerki w Śródmieściu Szczecina. Przebudowa miała miejsce w 2020.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

823 524 zł55,43 m² 14 857,01 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Cena mieszkania nr 95- 823 524 zł Greenwood Park to nowa inwestycja mieszkaniowa realizowana przez spółkę Greenwood II, przy ulicy Jeździeckiej w Starej Miłosnej. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 639 zł30,48 m² 8 748 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Oferujemy państwu do sprzedaży lokal mieszkalny W stanie deweloperskim W atrakcyjnej I spokojnej okolicy kęt. Do sprzedania mieszkanie o powierzchni ok.30,48 m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł51,13 m² 12 908,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Okazja! Opolski Dom Inwestycyjny prezentuje Państwu przestronny 2 pokojowy apartament na Zaodrzu. Rozkład: -2 pokoje -kuchnia -łazienka -przedpokój -balkon -przynależna piwnica Mieszkanie w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł40,97 m² 12 570,17 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W celu umówienia się na prezentację zapraszam do kontaktu telefonicznego. W sytuacji, gdy nie mam możliwości odebrania połączenia, proszę o wiadomość sms z treścią: mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

340 000 zł50,40 m² 6 746,03 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie w Świebodzicach przy ul. Zwycięstwa. Mieszkanie o powierzchni 50,40 mkw zlokalizowane jest na II piętrze w bloku. W skład mieszkania wchodzą dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

731 731 zł56 m² 13 066,63 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Dwupoziomowy apartament inwestycyjny nad morzem Niechorze Parkowa 3 150 metrów od plaży 3 minuty spacerem! Oferujemy wyjątkowy apartament wakacyjny w prestiżowej inwestycji Parkowa 3.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

669 000 zł61 m² 10 967,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Biuro Stoprocent Nieruchomości prezentuje wyjątkowe 4 pokojowe mieszkanie o powierzchni 61m2 w zabudowie szeregowej wraz garażem oraz komórką lokatorską przy ul. Miłocińskiej. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

829 000 zł61,06 m² 13 576,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

Okazja cenowa! / 3-pok mieszkanie do odświeżenia i własnej aranżacji / ul. Na Zakolu Wisły / widok na bulwar Wiślany Oferta tylko dla klientów gotówkowych/ mamy klucze do nieruchomości Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 57m2, zlokalizowane przy ulicy Prądzyńskiego (wrocław Przedmieście Oławskie). Jest to idealna nieruchomość dla osób ceniących sobie przestrzeń.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1920

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 68,56 m2, zlokalizowane w samym sercu Szczecina, przy ulicy Jagiellońskiej, bezpośrednio przy deptaku Bogusława - jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

620 000 zł63,90 m² 9 702,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż przestronne mieszkanie 64 m Swarzędz, os. Kościuszkowców Na sprzedaż jasne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64 m , położone na 3. piętrze w zadbanym,.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł56 m² 9 642,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy wyjątkową ofertę - mansardowe mieszkanie na Osiedlu Zygmunta Starego, zaledwie kilka minut od Parku! To dwupoziomowe, trzypokojowe lokum o powierzchni około 56 m , jest.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

989 421 zł73,02 m² 13 550 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na Prądniku Białym - komfort, funkcjonalność i zieleń Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowoczesnego, kameralnego osiedla zlokalizowanego na Prądniku Białym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 720 zł30,14 m² 22 850,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Przedsprzedaż, nowa promocyjna cena! Zamieszkaj w samym sercu Krakowa ując z nami nie płacisz prowizji i ukrytych kosztów.! ekskluzywne apartamenty- to nowoczesna inwestycja składająca.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł39,40 m² 6 319 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 39,40m2 usytuowane na 2 piętrze w 2-piętrowym budynku w Kusowie, gmina Dobrcz. Mieszkanie znajduje się w spokojnej zielonej okolicy, zapewnia.

Szczegóły ogłoszenia

325 000 zł52,44 m² 6 197,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! wombat nieruchomości poleca! wombat nieruchomości p rzedstawia ofertę sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 52,44 m , położonego na 4. piętrze zadbanej.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł62 m² 12 096,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1945

Mieszkanie o powierzchni 62 m , zlokalizowane w kamienicy z lat 40' ubiegłego wieku. Budynek zadbany, w bardzo dobrym stanie technicznym - po generalnym remoncie klatki schodowej,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

474 000 zł56,49 m² 8 391 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja Mieszkanie nr M1.13 56,49m, 3 pokoje, aneks kuchenny, łazienka, loggia, I piętro ul. Koszalińska, słupsk "nowy Horyzont" ważne! bez prowizji pośrednika, bez podatku pcc Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł38,60 m² 10 077,72 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

NA sprzedaż mysłowice janów 2 pokoje gotowe do wejścia Na sprzedaż dwupokojowe gotowe do wejścia mieszkanie o powierzchni 38,6 m2 znajdujące się w spokojnej i lubianej części.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł85,12 m² 16 330 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1930

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą przestronnego czteropokojowego mieszkania o powierzchni 85,12 m2, położonego w atrakcyjnej lokalizacji Gdańska w dzielnicy Strzyża.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł36 m² 14 972,22 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 2 pokojowego mieszkania położonego na osiedlu nowe Bojary. Świetna lokalizacja blisko centrum, atrakcyjnie i gustownie wykończone. W pełni.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł47,90 m² 13 987 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 47,90 m, usytuowane na drugim piętrze w dwupiętrowym bloku z 2008 roku. Mieszkanie składa się z przestronnego pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

759 000 zł54 m² 14 056 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2016

ul. Arbuzowa, wrocław - stabłowice Nowoczesne, w wysokim standardzie, bardzo gustownie urządzone trzypokojowe mieszkanie o pow. 54 m z tarasem w budynku z 2016 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Agencja homeserwis nieruchomości ul. Iłżecka 23 prezentuje do sprzedaży bezczynszowe ekskluzywne mieszkanie na parterze kamienicy przy ul. Czerwińskiego w Ostrowcu Św. W kamienicy znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł86,40 m² 7 986,11 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Zapraszam do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży mieszkania w zabudowie szeregowej na pierwszym piętrze, położonej w Plewiskach na komercyjnym osiedlu. To wyjątkowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

PO więcej ogłoszeń zapraszamy na naszą stronę www: dobraoferta.PRO Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 54 m z balkonem i możliwością aranżacji 3 pokoi Gdańsk Orunia Górna | 1 piętro |.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

442 416 zł36,66 m² 12 068,10 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Twój Nowy Adres na Poznańskich Podolanach, ul. Jasielska Zapomnij o podatku pcc i prowizji. Dlaczego warto wybrać Jasielską? Bo tutaj liczby działają na Twoją korzyść. Dzięki zwolnieniu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Dwustronne, 3 pokojowe. Duży taras. Parking. Przylesie. Dwustronne, 3 pokojowe mieszkanie, powierzchnia - 63,90 m2, na wysokim parterze, przestronny salon z dużym 20 metrowym tarasem od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

278 000 zł31,10 m² 8 938,91 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Makler poleca: na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności. Lokal znajduje się na parterze w 10-piętrowym, ocieplonym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

149 900 zł49,45 m² 3 031,34 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży przestronnej kawalerki zlokalizowanej w Czeladzi przy ulicy T. Kościuszki. Układ funkcjonalny: - sypialnia/ pokój , - kuchnia, - łazienka wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 768 zł84,18 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie położone w miejscowości Ignatki przy ul. Jodłowej tuż przy granicy z miastem Białystok. Dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 84,18 m2. Mieszkanie w stanie developerskim,.

Szczegóły ogłoszenia

187 000 zł44,55 m² 4 197,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż mieszkanie stanowiące odrębną własność lokalu o powierzchni 44,55 m , położone w kamienicy przy ul. Armii Krajowej 22. Lokal to idealna propozycja dla osób szukających.