dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 219 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 219 ogłoszeń

655 555 zł59,20 m² 11 073,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 59,20 m z przynależną piwnicą o powierzchni 3,60m2. Mieszkanie położone na 3. piętrze w bloku z 2001 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Teraz niższa cena cena! przed promocją 658887zł Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

709 000 zł76,89 m² 9 220,97 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Zapraszam do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania znajdującego się na ul. Różewicza. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze z 2 i składa się z: - salon - sypialnia -.

Szczegóły ogłoszenia

1 080 000 zł54,70 m² 19 744,06 zł/m²

 

Piętro:8/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Oferuję na sprzedaż apartament o powierzchni 54,70 m , położony na 8. piętrze prestiżowego osiedla Bulvar Apartments na gdańskim Przymorzu. To nowoczesna inwestycja o apartamentowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

939 510 zł65,70 m² 14 300 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Przedstawiamy Państwu atrakcyjną ofertę sprzedaży nowoczesnego, 3-pokojowego mieszkania z balkonem, położonego na drugim piętrze w trzypiętrowym bloku z windą na nowym, kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w sercu Cieplic inwestycja i komfort Szukasz nieruchomości, która łączy wygodę codziennego życia z potencjałem inwestycyjnym? To mieszkanie w uzdrowiskowej części.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł59,60 m² 7 550,34 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Na sprzedaż słoneczne, trzypokojowe mieszkanie, położone w Siedlcach przy ul. Żeglarskiej w sąsiedztwie siedleckiego Zalewu! Nieruchomość znajduje się na trzecim piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

4 800 000 zł176 m² 27 272,73 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1833

Ciekawa oferta sprzedaży mieszkania W samym sercu krakowa. Mieszkanie 3-pokojowe O powierzchni 176 M2 położone na ul. Szewskiej. Z wielką przyjemnością oferujemy Państwu to klimatyczne.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł50 m² 11 380 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Gdańsk Południe, ul. Olimpijska Komfort i świetna lokalizacja! Przestronne 2 pokoje z ogródkiem! lokalizacja: mieszkanie przy ul. Olimpijskiej to kwintesencja miejskiej wygody. Położenie.

Szczegóły ogłoszenia

355 000 zł59,40 m² 5 976,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. 3 pokoje | Balkon | Gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł38,72 m² 6 585,74 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Lokalizacja Słupsk, ul. Królowej Jadwigi (os. Zatorze) 9 piętro w zadbanym wieżowcu z windą Zaledwie 18 km od Ustki - popularnego uzdrowiska nadmorskiego 4 minuty do ringu miejskiego - szybki.

Szczegóły ogłoszenia

195 000 zł38 m² 5 131,58 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie typu M-3, położone w Rydułtowach przy ul. Plebiscytowej, idealne dla singla, pary lub jako inwestycja pod wynajem. Lokal znajduje się na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

458 000 zł38 m² 12 052,63 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie po generalnym remoncie | 38 m | Balkon | Garaż podziemny- dodatkowo płatny. Na sprzedaż komfortowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

749 999 zł52,30 m² 14 340,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Atuty: * 7 minuty pieszo do przystanku komunikacji miejskiej; * 10 minut autem do Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego; * 7 minut autem do Politechniki Gdańskiej; * praktyczny rozkład mieszkania; * Szybkie.

Szczegóły ogłoszenia

522 500 zł42,98 m² 12 156,82 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta dostępna wyłącznie w Pepper House! Nowoczesne apartamenty z ogrodem w otoczeniu natury - tylko 20 minut spacerem od morza! Szukasz idealnego miejsca do życia lub inwestycji nad.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

Rodzinne miejsce z klimatem i przestrzenią gotowe do zamieszkania Tylko 10 min do centrum krakowa! Doskonała lokalizacja zapewnia szybki dostęp do centrum Krakowa z pobliskiej stacji Kraków.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

621 900 zł62,19 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na piątym piętrze w bloku z windą na Czechowie. Inwestycja z gwarancją.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł50 m² 20 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

Idealnie ciche 3- pokojowe mieszkanie przy ulicy Wiktorskiej. Cegła 1956 rok. Piętro 4/4. Trwa modernizacja budynku, będzie winda. Stan : do remontu Do mieszkania przynależy piwnica ok 6m Blisko metro,.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł58,20 m² 5 481,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 58,40 m , położone na parterze w budynku z cegły przy ul. Al. Broni 1C w Biskupcu. Lokalizacja zapewnia ciszę, spokój.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

472 000 zł34,25 m² 13 781,02 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie będzie zlokalizowane na gdańskim osiedlu, w spokojnej części dzielnicy Łostowice. To będzie nowe, 2 -pokojowe lokum w kameralnym bloku z 2026 roku, położone na 3 piętrze. Ma.

Szczegóły ogłoszenia

489 500 zł54 m² 9 064,81 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Apartament w stylu domu szeregowego okazyjna propozycja bardzo rzadko występująca na rynku mieszkaniowym kameralne wnętrza części mieszkalnej to idealna propozycja w stylu własnego domu.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł57 m² 6 929,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żywiec - mieszkanie o pow. 57 mkw, położone w bloku na 4 piętrze (ostatnim), na osiedlu Młodych. Skład: duży ładny przedpokój, 3 pokoje, kuchnia, łazienka, piwnica. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł33 m² 10 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

*** tylko W naszym biurze *** Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży komfortowego mieszkania o powierzchni 33 m , usytuowanego na wysokim parterze. To doskonała propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

315 000 zł43,52 m² 7 238,05 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Funkcjonalne mieszkanie blisko Słupska parter, 43,52m2, jezierzyce 2 pokoje - Freedom Nieruchomości Oddział Słupsk - 2 pokoje o powierzchni 43,52 m kompaktowe i funkcjonalne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł64,60 m² 5 402,48 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferuję komfortowe i funkcjonalne mieszkanie po generalnym remoncie, zlokalizowane w Białogardzie przy ul. Polnej, na osiedlu Olimpijczyków. Mieszkanie ma powierzchnię 64,60 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż ostatnie apartamenty inwestycji deweloperskiej siemanovi znajdującej się w zielonej i spokojnej części Siemianowic Śląskich, w dzielnicy Michałkowice przy ul. Kołodzieja.

Szczegóły ogłoszenia

520 000 zł17,27 m² 30 110,02 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż w pełni wyposażony apartament inwestycyjny o powierzchni 17,27 m , z urokliwym balkonem, zlokalizowany w sercu Krakowa przy prestiżowej ulicy Siemiradzkiego (stare.

Szczegóły ogłoszenia

854 900 zł56,70 m² 15 077,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Polecam gotowy do wprowadzenia/wynajmu apartament w ścisłym centrum Wrocławia - na ulicy Krawieckiej, przy placu Dominikańskim! Klimatyzowane mieszkanie znajduje się na czwartym piętrzę.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

692 466 zł36 m² 12 365,46 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

ani podatku pcc 2%. Mam przyjemność zaproponować Państwu mieszkanie w nowej inwestycji powstającej w dzielnicy Wzgórza Krzesławickie przy ul. Gustawa Morcinka. To 3 pokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

980 000 zł85,30 m² 11 488,86 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Jedyna taka oferta w Czeladzi! Sprawdź! Komfortowy apartament o pow. 85,3 m kw - widokowy, słoneczny z tarasem 60m kw! Układ funkcjonalny: -salon z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

605 000 zł132,95 m² 4 550,58 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Szczecińskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. przeznaczyło na sprzedaż lokal mieszkalny położony w Szczecinie przy ul. Śląskiej 41 m.5. Lokal znajduje się na II piętrze. Jego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Szukasz mieszkania na parterze z Balkonem? Zapraszamy do centrum Koszalina. Przestronne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem | Koszalin, blisko centrum Prezentujemy na sprzedaż mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 662 zł56,58 m² 12 171,47 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowoczesne 3-pokojowe mieszkanie w kameralnej inwestycji w Pruszkowie idealne dla rodziny, pary lub pod inwestycję. Cicha, zielona okolica z szybkim dojazdem do Warszawy. Bez prowizji zakup od.

Szczegóły ogłoszenia

390 000 zł48,10 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie dwustronnie rozkładowe o powierzchni 48,1 m , położone na parterze budynku przy ulicy Lenartowicza. Lokal składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

3 700 000 zł104 m² 35 576,92 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Kraków - ul. Rakowicka - wyjątkowy apartament o powierzchni 104 m2, 3 pokoje, 2 łazienki, 2 balkony, klimatyzacja, garaż. Położony w prestiżowej lokalizacji na pograniczu Starego Miasta oraz.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł30,50 m² 13 081,97 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Świetny układ na małym metrażu ustawne mieszkanie z dużym balkonem Rzeszów Drabinianka. Opis nieruchomości: - pow. 30,50m2 - komórka lokatorska na poziomie -1 (pow. 5,45m2) - miejsce parkingowe.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł62 m² 7 661,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Ładne i przytulne 3 pokoje z balkonem. Ciekawa, niepowtarzalna oferta! Przestronne, ustawne i słoneczne mieszkanie, położone na czwartym piętrze, umiejscowione w bloku zlokalizowanym.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł52,70 m² 4 364,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Na sprzedaż: trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 52,70m2, plus piwnica 7,30m2, co daje nam łączną powierzchnię 60 m2. Lokalizacja: zygmuntowo 34, pow. Ciechanów (mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł26,91 m² 14 306,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferujemy do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w niedawno zakończonej inwestycji deweloperskiej w Tarnowie - Wzgórze Ablewicza. Mieszkanie ma powierzchnię użytkową 26,91 m , znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

377 000 zł32,23 m² 11 697,18 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż prezentujemy funkcjonalne, 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o powierzchni 32,23 m , położone na 2. piętrze w nowej inwestycji Orion Deweloper na lubelskiej.