dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Okulickiego

Częstochowa,śląskie

229 000 zł34 m² 6 735,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1991

Punkt Nieruchomości prezentuje na sprzedaż przestronne M-2 zlokalizowane dzielnicy Parkitka przy ul. Okulickiego. Ekspozycja okien na zachód. Okna pcv. Powierzchnię mieszkania (34 m ) stanowią:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Królewiecka

Wrocław,dolnośląskie

559 995 zł58 m² 9 645,11 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ostatnie lokale, gotowe do odbioru! 50,45 m funkcjonalnej przestrzeni, balkon, antresola + taras - przestrzeń idealna do klimatycznej sypialni z widokiem otwartą kuchnię, idealną do wspólnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Szlak

Kraków,małopolskie

1 197 105 zł53 m² 22 750 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe apartament położony w inwestycji Angel City przy ul Szlak, stare Miasto Apartament znajduję się na I piętrze w VI piętrowym nowoczesnym budynku Angel City.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Potulicka

Szczecin,zachodniopomorskie

277 000 zł26 m² 10 536,30 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży kawalerki, zlokalizowanej w popularnej dzielnicy Nowe Miasto. Mieszkanie położone jest na 6 piętrze ocieplonego budynku z 1965 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

974 404 zł70 m² 13 990 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie - Nowy Czechów, lublin | 69,65 m | 10. piętro Oddanie: III kwartał 2026 Na sprzedaż komfortowe, funkcjonalne mieszkanie w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Legionistów

Łęczna,lubelskie

420 000 zł66 m² 6 345,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Na sprzedaż dwustronne, trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Legionistów w Łęcznej. Mieszkanie znajduje się na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku z 1985 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, ul. Derdowskiego

Jastrzębia Góra,pomorskie

600 000 zł44 m² 13 483,20 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Twój wakacyjny dom nad morzem! inwestycja Apartamenty filmare, to nowoczesna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Zwycięstwa

Gdynia,pomorskie

1 035 122 zł49 m² 20 970,90 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Luksus I komfort W sercu redłowa! Kontakt: szukasz wyjątkowego miejsca do życia lub inwestycji? Ta prestiżowa inwestycja w Gdyni Redłowie, łączy nowoczesny design, wysoką jakość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Włocławek

Włocławek,kujawsko-pomorskie

165 000 zł39 m² 4 198,47 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie 1-pokojowe o powierzchni 39,30 mkw + przynależna piwnica 5,95 mkw - pełna własność, z gruntem i księgą wieczystą - położone na 2. piętrze bloku 3-piętrowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

609 000 zł52 m² 11 711,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Biuro vesta przedstawia wyjątkową nieruchomość znajdującą się w dzielnicy Węglin Południowy w Lublinie. Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 4-piętrowym bloku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

559 000 zł73 m² 7 632,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie godne polecenia! ** oferta tylko u nas ** Przedstawiam Państwu ofertę sprzedaży atrakcyjnego czteropokojowego mieszkania na drugim piętrze o powierzchni 73,24m2 znajdujące się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderska

Kraków,małopolskie

1 950 000 zł133 m² 14 618,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1914

Nieruchomość W samym centrum przy plantach! Oferuję Państwu 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 133,35 m2 na ul. Krowoderska, lokal usytuowany jest na trzecim piętrze w trzypiętrowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

487 352 zł37 m² 13 315,60 zł/m²

 

Piętro:11/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie bezpośrednio od dewelopera oferta bez prowizji I podatku pcc- kupując z nami tą nieruchomość nie zapłacisz prowizji, nie podpisujesz żadnych umów. Wesprzemy Cię w uzyskaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Kraków,małopolskie

1 122 425 zł70 m² 16 150 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Oferta bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji I podatku pcc. Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Rydlówka w Krakowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Nowy Świat

Warszawa,mazowieckie

2 850 000 zł90 m² 31 666,70 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1908

Unikalna inwestycja w prestiżowej kamienicy w sercu Warszawy! Działający model inwestycyjny z wysokim roi! Wyobraź sobie nieruchomość, która łączy historyczny urok z nowoczesną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Redutowa

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł54 m² 13 888,90 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1961

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53,50 m , usytuowane na 3 piętrze z 3 w budynku z początku lat 60' u zbiegu ul. Redutowej i Krysta, w odległości 400.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym

Jastrzębia Góra,pomorskie

542 000 zł40 m² 13 516,20 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Ziębicka

Poznań,wielkopolskie

693 891 zł54 m² 12 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Mieszkanie gotowe do odbioru! Podwójne miejsce postojowe w cenie I Bez prowizji i podatku pcc - Grunwald, poznań Zakup bezpośrednio od dewelopera 0% prowizji | 0% podatku pcc Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

399 000 zł48 m² 8 243,80 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 48,40 m2 wraz z balkonem o powierzchni ok.4,5 m2, oraz z przynależną piwnicą o powierzchni 3,40 m2 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

736 994 zł51 m² 14 479,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 50,90 m2, położone w nowej inwestycji w doskonałej lokalizacji na granicy Białołęki i Targówka. 1 min - przystanek autobusowy Blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu piękne mieszkanie na sprzedaż. Nieruchomość położona jest w Legnicy w dzielnicy Osiedle Asnyka. Do nieruchomości prowadzi droga: cicha ulica. Budynek rodzaju: blok po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kadetów

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

415 000 zł42 m² 9 880,95 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 42 m , położone na 4 piętrze nowoczesnego budynku z windą przy ul. Kadetów w Gorzowie Wielkopolskim. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gdynia,pomorskie

499 000 zł53 m² 9 441,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż przestronne i słoneczne, 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52 m2 z balkonem - Gdynia, karwiny II Pełna własność. Cena do negocjacji. Opis nieruchomości To mieszkanie to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Gerberowa

Koszalin,zachodniopomorskie

389 804 zł42 m² 9 200 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji od kupującego. Mieszkanie gotowe do nabycia natomiast oddane do użytku nastąpi na przełomie 2026r /2027r Słoneczne i nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z dużym balkonem w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gdańsk

Gdańsk,pomorskie

587 215 zł42 m² 13 839,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Gotowe W połowie 2026! mamy także inne oferty W tej inwestycji , zapytaj O dostępność - kup bez prowizji! Biuro sprzedaży dewelopera - nie pobieramy prowizji od klienta! Pomagamy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Plac Grunwaldzki

Szczecin,zachodniopomorskie

390 000 zł32 m² 12 022,20 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, windą i miejscem parkingowym Centrum Szczecina, 32,44 m Na sprzedaż oferujemy jasne, wyremontowane mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Trakt Napoleoński

Rokietnica,wielkopolskie

590 000 zł53 m² 11 074 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Tobis Nieruchomości sp. z o.o. Kupujesz bezpiecznie z ubezpieczonym biurem w pzu sa do wysokości 1,5 mln euro. Jako liderzy rynku nieruchomości w Wielkopolsce według serwisu Otodom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kraków

Kraków,małopolskie

1 103 305 zł72 m² 15 400,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkanie 4 pokojowe z tarasem i 2 balkonami - ostatnie piętro! - Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Szukasz mieszkania, które łączy komfort wnętrza z przestrzenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Legionów

Rzeszów,podkarpackie

928 400 zł84 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 84,40 m2, na pierwszym piętrze w nowobudowanym budynku mieszkalnym wielorodzinnym o czterech kondygnacjach nadziemnych i jednej kondygnacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

471 240 zł67 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości z przyjemnością prezentuje nową inwestycję - mieszkanie o powierzchni 67 m z balkonem i dwoma miejscami postojowym, zlokalizowane w atrakcyjnej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Piątkowisko

Piątkowisko,łódzkie

650 000 zł175 m² 3 714,29 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Nowe domy w Piątkowisku koło Pabianic - przestrzeń, komfort i spokój! Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowych, nowoczesnych domów jednorodzinnych położonych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

877 311 zł73 m² 11 999,90 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Świeradowska

Wrocław,dolnośląskie

545 000 zł32 m² 17 031,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania na osiedlu Gaj we Wrocławiu Kameralna inwestycja na wrocławskim osiedlu Gaj, obejmująca nowoczesny, 5-kondygnacyjny budynek z podziemnym parkingiem. Inwestycja wyróżnia się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Myślenice

Myślenice,małopolskie

1 034 350 zł76 m² 13 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowa niższa cena! miejsce postojowe W garażu podziemnym gratis. Nieruchomości prezentuje na sprzedaż lokal mieszkalny w stanie deweloperskim o powierzchni 75,5m2 znajdujący się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czechowicka

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł38 m² 17 894,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Sprzedam bezpośrednio, mieszkanie 38m2 salon z aneksem+ sypialnia, dwa balkony, gotowe do wprowadzenia, pełna własność, kw bez obciążeń, 3 piętro z 4 , miejsce postojowe w garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bochenka

Kraków,małopolskie

560 000 zł35 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Na sprzedaż jasne, słoneczne dwupokojowe mieszkanie w dzielnicy Podgórze/ Podgórze Duchackie Mieszkanie położone jest na 9 piętrze apartamentowca( 2009 r ) a w jego skład wchodzą: -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tychy

Tychy,śląskie

369 000 zł46 m² 8 004,34 zł/m²

 

Piętro:9/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Przepiękne widne mieszkanie w doskonałej lokalizacji z rozległym widokiem na panoramę Tychów w orientacji południowo- zachodniej. Mieszkanie dla amatorów pięknych widoków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katedralna

Częstochowa,śląskie

470 000 zł46 m² 10 266,50 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie nr 100 posiada 2 pokoje, jest wykończone i gotowe do zamieszkania. Osiedle w obrębie Starego Miasta, w sercu Częstochowy, które aktualnie jest w fazie rewitalizacji. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

595 638 zł30 m² 19 821,60 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Rezerwacja oferty Mieszkanie z rynku pierwotnego 1 pokojowe o pow. 30,05m2 położone na 4 piętrze w 5-piętrowym apartamentowcu z windą w super lokalizacji tuż obok Dworca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Grudziądzka

Gdańsk,pomorskie

1 595 000 zł75 m² 21 266,70 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 75 m , zlokalizowanego w nowoczesnym budynku na osiedlu Zajezdnia Wrzeszcz w Gdańsku. Osiedle Zajezdnia Wrzeszcz to idealne miejsce dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dambonia

Opole,opolskie

437 000 zł38 m² 11 500 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

mieszkanie po całkowitym remoncie, nowa instalacja elektryczna, nowa instalacja zimnej i ciepłej wody, nowa instalacja gazowa, nowe podłogi , faktury na wyposażenie mieszkania, faktury za remont.