dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 198 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 198 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

539 000 zł65 m² 8 241,59 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Polecam na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie na os. Kaliny. Nieruchomość znajduje się na 5 piętrze w ośmiopiętrowym piętrowym bloku z lat 70-tych. Na powierzchnię 65.4 m2 składają się:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Partyzantów

Gdynia,pomorskie

1 270 000 zł73 m² 17 493,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Chorzów

Chorzów,śląskie

270 000 zł50 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne mieszkanie do odświeżenia w świetnej lokalizacji! Oferujemy mieszkanie, które stanowi idealną bazę do własnej aranżacji. Jest to przestronny lokal, który wymaga jedynie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chałupnicza

Ustroń,śląskie

597 000 zł70 m² 8 528,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Marzysz o życiu blisko natury, ale w zasięgu miasta? To możliwe! Nowoczesny apartament czeka na Ciebie! Sprzedajemy przytulne mieszkanie 70 m na piętrze z dużym dwustronnym tarasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Lublin

Lublin,lubelskie

485 300 zł46 m² 10 550 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Deweloper lublin bez prowizji oraz bez podatku pcc zapytaj O rabat! ogromne rabaty jedynie dla kliku pierwszych klientów płatności W transzach po 10% co kilka miesięcy! Istnieje możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Płochocińska

Warszawa,mazowieckie

780 000 zł54 m² 14 444,40 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Nowe 3-pokojowe mieszkanie z ogrodem i tarasem Uprzejmie informuję, że nie udostępniam oferty biurom pośrednictwa nieruchomości, chyba że.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

1 389 000 zł90 m² 15 450,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Możesz kupić w w Świecie Nieruchomości - zadzwoń i skorzystaj z promocji 0% prowizji dla Kupującego! Na sprzedaż przestronne mieszkanie z ogródkiem w inwestycji seaport.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Warszawa,mazowieckie

670 000 zł38 m² 17 866,70 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Na sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na Ursynowie, przy ulicy Pileckiego. Powierzchnia 37,5 m2. Funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Duży ustawny pokój z aneksem kuchennym, sypialnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowiańska

Gryfino,zachodniopomorskie

332 000 zł48 m² 6 989,47 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Urokliwe 2-pokojowe mieszkanie z widokiem na Odrę Gryfino Zapraszamy do zakupu urokliwego mieszkania w Gryfinie! To idealna propozycja dla osób, które szukają komfortowego, przestronnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chłopickiego

Częstochowa,śląskie

390 000 zł54 m² 7 262,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż dwustronne 2-pokojowe mieszkanie typu M3 o powierzchni 53,70m , usytuowane na III piętrze w bloku trzypiętrowym z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sokolska

Katowice,śląskie

369 000 zł45 m² 8 145,70 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Sprzedane tylko W realton umowa na wyłączność Mam przyjemność zaprezentować Państwu bardzo atrakcyjne i ustawne, dwupokojowe mieszkanie, znajdujące się na katowickiej Koszutce przy ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

413 000 zł50 m² 8 260 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Oferuję na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Osiedlu Leśnym. Mieszkanie, jest położone w centrum os. Leśnego na ulicy 11 Listopada, idealne dla osoby starszej lub jako świetna okazja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Gliniana

Kielce,świętokrzyskie

579 000 zł64 m² 8 985,10 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Biuro nieruchomości Ckdom ma przyjemność zaprezentować mieszkanie na 1 piętrze z 2 na osiedlu Herby przy ul. Glinianej. Powierzchnia mieszkania wynosi: 64,44m2 W skład wchodzi: - przedpokój -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Gliwice

Gliwice,śląskie

290 000 zł28 m² 10 211,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1973

Oferujemy do sprzedaży atrakcyjną kawalerkę po generalnym remoncie o powierzchni 28,4 m2. Mieszkanie położone na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku. Mieszkanie przeszło generalny remont,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sienna Grobla

Gdańsk,pomorskie

1 250 000 €100 m² 12 500 €/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żuławska

Gdańsk,pomorskie

320 000 zł39 m² 8 290 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

2-pokojowe mieszkanie w niskim budownictwie z lat 60-ych (czyli to nie jest jeszcze wielka płyta): - 2 pokoje ok. 16 i 9 m2 - kuchnia ok. 4 m2 - łazienka ok. 3 m2 (w możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Aleja Spółdzielczości Pracy

Lublin,lubelskie

620 962 zł54 m² 11 587,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem - Lublin, ul. Spółdzielczości Pracy - 620 962 pln - II kwartał 2026 Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 53,59 m , położone na 1. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

975 432 zł90 m² 10 867,10 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2025

Duże, przestronne mieszkanie 5-pokojowe z 2 aneksami kuchennymi - przestrzeń o powierzchni 89,76m2 z tarasem i z ogrodem! Inwestycja w trakcie budowy z terminem na 3 Kwartał.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy

Oława,dolnośląskie

681 075 zł101 m² 6 750 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2025

Komfortowe, dwupoziomowe mieszkanie z ogródkiem - idealne dla rodzinyzamieszkaj w przestronnym, ponad 100-metrowym mieszkaniu z własnym ogródkiem. To miejsce, w którym Twoja rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Szklanych Domów

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł44 m² 15 280,90 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferuje jasne 2- pokojowe mieszkanie na cichym osiedlu, umiejscowione na pierwszym piętrze, dwustronne z oknami na wschód-zachód. Wysoka jakość wykończenia. Nowe instalacje i okna. Dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Listopadowa

Radom,mazowieckie

665 000 zł69 m² 9 590,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Komfortowy apartament trzypokojowy, na osiedlu Idea - czyli kilka minut od centrum miasta. Niebanalnie wykończone wnętrze, i ciekawie zaprojektowane otoczenie wokół budynku, czyni mieszkanie tam -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 080 000 zł59 m² 18 305,10 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2015

Prezentujemy 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 58,6m , zlokalizowane przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego 12. To idealna propozycja dla pary, rodziny z dzieckiem lub osób szukających spokojnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

457 985 zł38 m² 11 961 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bezpieczne mieszkanie na start lub pod inwestycję - świetna lokalizacja i atrakcyjna cena!szukasz mieszkania, które łączy przystępną cenę z funkcjonalnością i poczuciem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Tulecka

Garby,wielkopolskie

499 550 zł57 m² 8 742,56 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie obok Zalasewa.! bez pcc! Bez prowizji! Mieszkanie jest częścią nowoczesnej inwestycji, którą realizuje uznany deweloper. Założeniem inwestora jest stworzenie miejsca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kazimierza Odnowiciela

Iława,warmińsko-mazurskie

279 000 zł43 m² 6 428,57 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio od właściciela brak prowizji! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,4 m , położone na 3. piętrze w nowoczesnym, 3-piętrowym budynku przy ul. Odnowiciela 30.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

500 000 zł36 m² 13 877,30 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie w centrum miasta. Adres: ul. Skwierzyńska, wrocław - tuż obok Sky Tower, ulic takich jak Zaporoska, gajowicka. Cena: 500.000 zł Powierzchnia: 36.03 m |.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Rzeszów

Rzeszów,podkarpackie

1 100 000 zł150 m² 7 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2014

W ofercie biura Rzeszowskie- nieruchomości przedstawiamy Państwu na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej w Rzeszowie na os. Słocina. Przedmiotem sprzedaży jest dom w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Teresy od Dzieciątka Jezus

Łódź,łódzkie

1 450 000 zł141 m² 10 283,70 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Biuro nieruchomości Pure Estates ma przyjemność zaprezentować luksusowy, dwupoziomowy apartament w prestiżowej dzielnicy Julianów, na osiedlu Sokołówka w Łodzi. Apartament.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

699 000 zł45 m² 15 526,40 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

MB Estates ma przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkanie przy ul. Włoskiej 3 pokoje po generalnym remoncie. Oferujemy jasne i funkcjonalne mieszkanie położone na 5. piętrze zadbanego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Rynek Nowego Miasta

Warszawa,mazowieckie

1 169 000 zł59 m² 19 948,80 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Mam przyjemność przedstawić Państwu unikalną ofertę sprzedaży mieszkania zlokalizowanego w jednej z najbardziej prestiżowych i urokliwych części Warszawy - przy Rynku Nowego Miasta,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem

Kraków,małopolskie

1 100 000 zł73 m² 14 972,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1966

MB Estates ma przyjemność zaprezentować komfortowe mieszkanie przy ul. Stachiewicza. To propozycja dla osób, które szukają miejsca łączącego wygodę, funkcjonalność i spokój. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

389 000 zł31 m² 12 666,90 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe 30,71 m z balkonem o powierzchni 3,31 m2 Szukasz nieruchomości z wysoką stopą zwrotu? Ta inwestycja to doskonała okazja! Oferuje mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

444 744 zł35 m² 12 663,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Niezwykła propozycja dla osób pragnących komfortu, bliskości natury i morza! Gotowy do odbioru, przestronny apartament o powierzchni 35,12 m , z własnym ogródkiem, usytuowany.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, ul. Zalewowa

Sztutowo,pomorskie

449 000 zł31 m² 14 568,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mieszkanie wykończone w wysokim standardzie w sercu nadmorskiego raju! Mieszkanie 30,82 m . Mieszkanie wyposażone we wszystkie niezbędne elementy takie jak: klimatyzacja, materac, pościel,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kuracyjna

Jastrzębia Góra,pomorskie

550 000 zł49 m² 11 151,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Wyjątkowa oferta dla osób ceniących komfort, naturę i bliskość morza Trzypokojowy apartament z antresolą i balkonem, o powierzchni 49,31 m , położony w malowniczej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mazurska

Gołdap,warmińsko-mazurskie

140 000 zł63 m² 2 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Uwaga! cena 140000 pln obowiązuje do soboty! Witam mam do sprzedania dwupokojowe mieszkanie w Gołdapi przy ul.Mazurskiej 27 Mieszkanie o powierzchni 63m2 na 1 piętrze, 2 duże pokoje, oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łąkowa

Żychlin,łódzkie

159 000 zł39 m² 4 076,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Polecam Państwu do sprzedaży mieszkanie na ul. Łąkowej w Żychlinie. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze w bloku i składa się z: - pokój dzienny z wyjściem na balkon -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Komitetu Obrony Robotników

Warszawa,mazowieckie

700 000 zł44 m² 15 765,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1971

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania, położonego w pobliżu skrzyżowania ul. Żwirki i Wigury z ul. Kor (dawna 17-go Stycznia). Mieszkanie idealne dla pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Morenowe Wzgórze

Gdańsk,pomorskie

855 000 zł57 m² 15 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Przytulne mieszkanie z duszą Morena, gdańsk | 3 pokoje | 56,81 m | Gotowe do zamieszkania Zamieszkaj w miejscu, gdzie codzienność staje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bałuckiego

Wrocław,dolnośląskie

1 190 000 zł82 m² 14 466 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1933

Nowa cena! plac kościuszki/ bałuckiego, na sprzedaż mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamienicy, w ścisłym centrum miasta. Idealne na kancelarię notarialną, prawniczą, każdą inną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowosielecka

Warszawa,mazowieckie

1 120 000 zł63 m² 17 871,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie własnościowe z kw w kamienicy z 1939 roku (cegła) o powierzchni 62,67 m2. Mieszkanie składa się z: dwóch pokoi (20 m2 i 18 m2 z balkonem.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij