dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dobrzykowice

Dobrzykowice,dolnośląskie

399 000 zł35 m² 11 400 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie gotowe do dobioru okazja bez prowizji! bez pcc! Nowoczesne osiedle w Dobrzykowicach! W miejscowości znajduje się nowoczesny zespół szkolno-przedszkolny , apteka, przedszkola, dwie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bohaterów Kragujewca

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

375 000 zł56 m² 6 652,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie z potencjałem 53 m + piwnica 3,40 m Bydgoszcz, wyżyny Lokalizacja: ulica Kragujewca, osiedle Wyżyny świetnie skomunikowana część Bydgoszczy. Na przeciwko bloku sklep aldi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Poznań

Poznań,wielkopolskie

439 494 zł28 m² 15 809,10 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka w prestiżowej inwestycji - Centrum Poznania Klasyczna kawalerka zlokalizowana na strzeżonym osiedlu, zaledwie 5 min pieszo od Starego Rynku. Mieszkanie położone na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dąbrowskiego

Tychy,śląskie

499 000 zł50 m² 10 060,50 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

!sprzedane! okazja! Mieszkanie na sprzedaż po generalnym remoncie Tychy, osiedle D Mieszkanie po generalnym remoncie przeprowadzonym 3 lata temu dla siebie wykończone z dbałością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gdynia

Gdynia,pomorskie

679 000 zł60 m² 11 316,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Dziękuję wszystkim pośrednikom nieruchomości. Oferta prywatna. 0 % prowizji dla kupującego. Sprzedam trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m zlokalizowane na II piętrze odnowionego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Wyspiańskiego

Poznań,wielkopolskie

3 999 900 zł132 m² 30 332,20 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Oferta inwestycyjna - apartament aktualnie wynajęty, z możliwością zakupu i przejęcia umowy z najemcą - najem do 02.2026 na bardzo atrakcyjnych warunkach! Zapraszam do kontaktu po więcej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zelwerowicza

Lublin,lubelskie

745 000 zł69 m² 10 773,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie z podwójnym garażem w cenie na Czechowie -inwestycji realizowana przy ul. Zelwerowicza Mieszkanie nr hb2 o powierzchni 69,15 mkw, składa się z: salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. de Gaulle'a

Gdańsk,pomorskie

1 300 000 zł92 m² 14 165,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy gotowiec inwestycyjny w ścisłym centrum Wrzeszcza. Nieruchomość składa się z 4 całkowicie niezależnych kawalerek, każda z własnym aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legnica

Legnica,dolnośląskie

330 000 zł37 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Marzysz o mieszkaniu w spokojnej, zielonej okolicy, w zadbanym bloku i miłym sąsiedztwie? Ta oferta jest właśnie dla Ciebie! Oferuję na sprzedaż bardzo zadbany, czyściutki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

536 645 zł64 m² 8 436,49 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Kupując nie płacisz prowizji oraz podatku pcc Mieszkanie gotowe do odbioru Jeśli interesuje Cię inny metraż- daj znać! Pracujemy również w weekendy- napisz sms! nowe mieszkanie W okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Obrońców Pokoju

Głogów,dolnośląskie

167 000 zł33 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa cena: 167.000 zł. Na sprzedaż: przytulne mieszkanie z własnym miejscem parkingowym w Głogowie, ul. Obrońców Pokoju | 2. piętro | Gotowe do wprowadzenia Szukasz mieszkania, które łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

799 814 zł70 m² 11 499,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Kup mieszkanie bez prowizji i podatku pcc - skorzystaj z najlepszych ofert na rynku! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

275 000 zł52 m² 5 288,46 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przestronne i jasne mieszkanie M-4 o powierzchni 52 m2 idealne dla rodziny lub osób ceniących komfort i przestrzeń. Lokal znajduje się na 8 piętrze 10-piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

278 000 zł39 m² 7 198,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1920

Biuro nieruchomości luxm przedstawia atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe o pow. 38,62 m2, wraz z balkonem o powierzchni ok. 4m2, oraz z dużą przynależną piwnicą o powierzchni ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Czarnołęcka

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł89 m² 15 644,20 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Przedmiotem sprzedaży jest nowe mieszkanie w stanie deweloperskim, zlokalizowane w nowoczesnym budynku z windą oraz z garażem podziemnym. Całość ogrodzona i monitorowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Poznań

Poznań,wielkopolskie

494 750 zł40 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

0% prowizji Bez pcc Zakup od dewelopera Komfortowe mieszkanie z tarasem i garderobą. Lokalizacja: dogodny dojazd do centrum miasta - do przystanku tramwajowego 5 minuty spacerem. Bezpośredni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

570 000 zł100 m² 5 702,28 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1947

Nowa niższa cena - obowiązuje do 30 września. Cena przed promocją 599 000zł Do sprzedanie gotowe mieszkanie inwestycyjne pod wynajem na pokoje po generalnym remoncie z najemcami. Mieszkanie: - pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Spacerowa

Rzeszów,podkarpackie

564 000 zł57 m² 9 868,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mamy przyjemność zaprezentować trzypokojowe mieszkanie na parterze o powierzchni 57,15m2 oraz ogródkiem 21,13 m2 w kameralnej inwestycji na Zalesiu dla osób, które prowadzą miejski styl.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Rzeszów,podkarpackie

630 000 zł83 m² 7 599,52 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Biuro Nieruchomości stoprocent oferuje wyjątkową okazję zakupu mieszkania o powierzchni 82,9 m2, położonego strategicznej lokalizacji Rzeszowa, przy ulicy Sportowej. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Łódź,łódzkie

289 000 zł37 m² 7 745,91 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy Państwa do zapoznania się z ofertą mieszkania przy ul. Bratysławskiej. Mieszkanie znajduje się w bardzo dobrej lokalizacji bogata infrastruktura handlowa szkoły tereny rekreacyjne!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł23 m² 20 044,10 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie w świetnej lokalizacji na Starej Ochocie. Budynek z 1962 roku z cegły. W budynku wszystkie instalacje wymienione: grzewcze, wodne i kanalizacyjne, klatka schodowa po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Legnica,dolnośląskie

340 000 zł52 m² 6 568,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania przy ulicy Senatorskiej w Legnicy. W skład nieruchomości 51,76 m2 wchodzą: - duży przestronny salon (18,9m2) - Sypialnia (13,6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Kraków,małopolskie

529 000 zł42 m² 12 526,60 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Oferuję Państwu mieszkanie na ul. Pużaka, azory o powierzchni 42,23 m , na wysokim parterze, zlokalizowane przy ul. Pużaka na cichym i zielonym osiedlu. Idealna propozycja zarówno dla par,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem

Gdynia,pomorskie

962 000 zł62 m² 15 516,10 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowe mieszkanie z widokiem na Port i Zatokę w inwestycji seaport budowa zakończona! 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 61,71 m2 znajduje się na parterze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Wiosny Ludów

Gdańsk,pomorskie

499 900 zł26 m² 18 864,20 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: jedna z najbardziej prestiżowych lokalizacji w Gdańsku, sąsiadująca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Andrychów

Andrychów,małopolskie

639 000 zł60 m² 10 650 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja mieszkania Oferuję gotowe do zamieszkania mieszkanie o powierzchni 60 m . Znajduje się na parterze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie jest w pełni umeblowane, wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Zielona Góra,lubuskie

349 000 zł48 m² 7 195,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta zarezerwowana mieszkanie 2-pokojowe na os. Wazów W zielonej górze Lokal mieszkalny o powierzchni 48,50 mkw składający się z dużego pokoju z wyjściem na balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

894 285 zł58 m² 15 286,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie 3 pokojowe z widokiem na zieleń, w kameralnej inwestycji - tylko 15 mieszkań. 100 m do lasu - Mazowiecki Park Krajobrazowy. 15 minut pieszo do pkp Międzylesie, do Galerii.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Kraków,małopolskie

784 631 zł49 m² 15 980,30 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Opis mieszkania: na sprzedaż nowoczesne, komfortowe mieszkanie 2-pokojowe z balkonem, zlokalizowane na 2. piętrze nowej inwestycji w Krakowie. To idealna propozycja zarówno dla osób szukających.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z garażem, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

489 000 zł27 m² 17 892,40 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Nowe mieszkanie 27,33 m z balkonem | Strzelców 28, prądnik Czerwony Cena: 489 000 zł Miejsce postojowe: 61 000 zł (platforma wyższa zakup obowiązkowy, na 1 kw) Powierzchnia: 27,33 m + balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Bema

Kraków,małopolskie

999 000 zł74 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: jasne, przestronne mieszkanie 3-pokojowe z balkonem i widokiem na ogród - Osiedle Oficerskie, ul. Bema, kraków Oferujemy mieszkanie o powierzchni ok. 74 m , położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wawelska

Łódź,łódzkie

269 000 zł33 m² 8 082,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Urokliwe mieszkanie w sercu Bałut - Twoje nowe miejsce na mapie Łodzi! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży wyjątkowego mieszkania o powierzchni 33,28 m , położonego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Kraków,małopolskie

799 000 zł58 m² 13 876,30 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1952

Zespół Annderson prezentuje do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie z osobną kuchnią, przy Rondzie Kocmyrzowskim, nowa Huta. Przestronne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57.58 m położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Szewska

Wrocław,dolnośląskie

499 000 zł33 m² 15 121,20 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Apartament w sercu Wrocławia Rynek ul szewska rnb! Do sprzedaży apartament w sercu rynku Ul. Szewska nad Starą Rzeźnia Apartament po kapitalnym remoncie , nowa elektryka , hydraulika Parking na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Głogów,dolnośląskie

119 900 zł57 m² 2 119,87 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie 2-pokojowe - 56,56 m - Gaworzyce, ul. Główna Ciche, zadbane mieszkanie z dużą piwnicą i niskim czynszem - gotowe do zamieszkania! Lokalizacja i otoczenie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siennicka

Gdańsk,pomorskie

444 928 zł31 m² 14 352,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2024

Idealne miejsce zarówno do życia, jak i jako nieruchomość inwestycyjna, która pracuje na Ciebie! Kontakt: nowa inwestycja. Apartament bezpośrednio od Dewelopera. Możliwość wykończenia pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nowogrodzka

Radom,mazowieckie

249 555 zł87 m² 2 875,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1960

Ciche, ustawne i funkcjonalne mieszkanie w dzielnicy Śródmieście. Bliskość komunikacji miejskiej, uniwersytetów, a także ciche i spokojne sąsiedztwo to nie jedyne atuty tego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kościuszki

Chorzów,śląskie

298 999 zł35 m² 8 477,43 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Chabrowa

Wysoka,dolnośląskie

389 000 zł31 m² 12 456 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Na sprzedaż zadbana i przestronna kawalerka z balkonem położona w budynku wielorodzinnym w niskiej zabudowie z 2007 roku. Osiedle Chabrowa położone jest w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem Warszawa

Warszawa,mazowieckie

984 263 zł64 m² 15 379,10 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Praga Południe - Kamionek Zamieszkaj w dynamicznie rozwijającej się okolicy. Kamionek - idealna lokalizacja dla ceniących sobie świetne skomunikowanie, bliskość zieleni oraz pełną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

705 344 zł68 m² 10 300 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Duże, rozkładowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 68,48m2 na zielonym, spokojnym Brochowie to podzielnica Krzyków w południowej części Wrocławia. Mieszkanie jest rozkładowe, 3 - pokojowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij