dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lipowa

Zielona Góra,lubuskie

269 000 zł57 m² 4 719,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

2-pokojowe, 57 - metrowe mieszkanie W samym centrum miasta przy ulicy lipowej, z ogródkiem przy budynku! Mieszkanie o pow. 57 m2 położone jest na drugim piętrze, w kameralnym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogórze

Gdynia,pomorskie

458 169 zł78 m² 5 842,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

W sprzedaży mieszkanie 4 pokojowe o pow. 78,42 m2. Mieszkanie składa się z: - salon z aneksem 26,78 m2; - pokoje 11,15; 10,38; 10,02 m2; - łazienki 5,01 m2; - toalety 1,67 m2; - korytarza 10,25.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Gocławek

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł54 m² 8 864,27 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Polecamy wysokie i jasne 2 pokojowe mieszkanie o pow. 54,15m2 i narożnej ekspozycji, usytuowane na 1 piętrze. Mieszkanie posiada funkcjonalny układ pomieszczeń: narożny salon połączony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

189 000 zł23 m² 8 217,39 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1965

Na sprzedaż kawalerka położona w budynku z lat 60-tych - budynek docieplony, ładna elewacja, druga linia zabudowy. Mieszkanie znajduje się na trzecim piętrze z czterech. Przestronny jasny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

125 000 zł30 m² 4 166,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 30m2 do własnej aranżacji. Jest to kawalerka przerobiona na 2 pokoje (kuchnia w przedpokoju). Kupujący może bez problemu zamontować kuchnię w pierwotnym miejscu. Oferta wysłana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

227 000 zł48 m² 4 729,17 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Komfortowe mieszkanie dwupokojowe mieszkanie o pow. 48,18m2 położone na II piętrze w bloku z cegły. Mieszkanie po kapitalnym remoncie, po wymianie: instalacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złocieniowa

Kraków,małopolskie

380 000 zł44 m² 8 539,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy złocieniowej W dzielnicy bieżanów prokocim Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 3 piętrowym bloku z 2002 roku. Na powierzchnię 44,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł35 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przy Pl. Powstańców Śląskich. Znakomita lokalizacja - bardzo blisko tramwaje, autobusy, uniwersytet Ekonomiczny, dworzec Główny, rynek. Do zamieszkania od zaraz. Super cena Wyposażone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

271 040 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa inwestycja W szklarskiej porębie! Oferujemy do sprzedaży apartamenty na nowo realizowanym osiedlu w widokowej części Szklarskiej Poręby. Inwestycja to cztery budynki mieszczące.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł38 m² 4 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne wykończone mieszkanie po remoncie do wynajęcia od września 2018 r.Umeblowana w całości kuchnia wraz ze sprzętem AGD.Pokoje mogą być umeblowane lub nie do uzgodnienia.Polecam. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Baildona

Katowice,śląskie

332 390 zł39 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:3/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Pragniemy Państwu zaprezentować mieszkanie dwupokojowe na sprzedaż w stanie deweloperskim o powierzchni użytkowej 38,65 m.kw, znajdującą się w Katowicach na Osiedlu Dębowe Tarasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

335 000 zł35 m² 9 687,68 zł/m²

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

0% prowizji od kupującego Mieszkanie w centrum Dobra komunikacja (tramwaj, autobus) Blisko Uniwersytetu Ekonomicznego Dostępne od zaraz! Przedstawiam dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane obok Placu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

370 000 zł53 m² 6 973,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację ważne - kupujący nie płaci podatku pcc - - oferta prosto od dewelopera - posiadam dostęp do wielu innych inwestycji W ofercie mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

266 876 zł39 m² 6 850 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Brak podatku pcc!główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez wykończeń do indywidualnej aranżacjinieruchomość złożona z: pokój z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 900 zł53 m² 4 149,06 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Bartodzieje. Mieszkanie trzypokojowe w bloku na wysokim parterze. Okna pcv, na podłogach panele szwedzkie. Mieszkanie na parterze z wyjściem z balkonu do ogródka. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

140 000 zł34 m² 4 076,88 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na błoniu. W bloku na parterze , Do generalnego remontu, dwa pokoje , kuchnia łazienka z wc, komórka lokatorska, ogródek. Dobra lokalizacja w pobliżu żłobek przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

219 000 zł63 m² 3 476,19 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czyste zadbane czteropokojowe mieszkanie w stanie dobrym. Duży balkon loggia. Niski czynsz. Super lokalizacja. Mieszkanie prezentowane tylko u nas. Oferta wysłana z systemu Galactica Virgo Od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chmiela

Kraków,małopolskie

469 000 zł39 m² 12 025,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane przy ulicy chmiela W dzielnicy krowodrza. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 1 piętrze w 4 piętrowym bloku bez windy z 1970 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kamieńskiego

Wrocław,dolnośląskie

352 783 zł50 m² 7 055,66 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta deweloperska ,bez prowizji ,bez 2% pcc! Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe, mieszkanie znajdujące się na oddanej do użytku inwestycji na wrocławskim Psim Polu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kamieniec Wrocławski

Kamieniec Wrocławski,dolnośląskie

210 000 zł35 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zakup bezpośrednio od dewelopera! ostatnie mieszkania bez podatku pcc! bez prowizji od kupujących! pomożemy W uzyskaniu kredytu inwestycja W świetnej lokalizacji! W miejscowości znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

184 000 zł56 m² 3 285,71 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bydgoszcz-Osiedle Leśne. Przestronne, dwupokojowe mieszkanie w bloku położone na 1 piętrze. Dla zdecydowanego klienta cena do negocjacji. Budynek monitorowany.Mieszkanie wolne od zaraz. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Biecka

Rzeszów,podkarpackie

330 000 zł50 m² 6 600 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Prezentujemy Państwu do sprzedaży nowoczesne i komfortowe mieszkanie z klimatyzacją i pełnym wyposażeniem, położone na 3 piętrze w bloku (bez windy) w najnowszej części.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konopnickiej

Kielce,świętokrzyskie

205 000 zł42 m² 4 939,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie położone przy ul. Konopnickiej o powierzchni 41,5 m 2. Na powierzchnię składa się: 2 oddzielne widne pokoje (większy z wyjściem na balkon), oddzielna kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Wrocław,dolnośląskie

679 002 zł95 m² 7 151,91 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Gotowe do zamieszkania- okolice Uniwersytetu Przyrodniczego. 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni ok. 94,96m2, zlokalizowane na Śródmieściu, okolice ul. Siemiradzkiego. Nieruchomość położona na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Miedzyń

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

198 000 zł38 m² 5 210,53 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1925

Przedstawiam Państwu ofertę mieszkania na sprzedaż. Nieruchomość mieści się na parterze 1 piętrowej kamiennicy zlokalizowanej na Miedzyniu. Całkowity metraż wynosi 38 m2 a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kowale

Wrocław,dolnośląskie

315 600 zł35 m² 8 927,86 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

To i tysiące innych mieszkań deweloperskich w naszej ofercie bez prowizji. Polecam. Ta Nowa inwestycja to nowoczesny i kameralny kompleks mieszkaniowy położony na Wrocławskich Kowalach,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Jakubskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

319 000 zł73 m² 4 369,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1932

Przedstawiam Państwu bardzo ładne mieszkanie składające się z 3 pokoi (22m/17m/15m), kuchni oraz łazienki z wc. Lokal znajduje się na parterze i jest w bardzo dobrym stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

697 000 zł85 m² 8 200 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 82,3 m2, 4 pokoje z widną kuchnią na ulicy Saskiej o powierzchni całkowitej wraz z pomieszczeniem przynależnym tj.komórką lokatorską 85 m2. Na lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł49 m² 3 857,14 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na Kapuściskach na pierwszym piętrze w bloku z cegły. Lokal po kapitalnym remoncie , dwa osobne pokoje 18 m2 i 14 m2. Kuchnia oddzielna Łazienka z wc razem - wanna. Gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

239 000 zł53 m² 4 511,99 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe. Przedpokój, łazienka, najmniejszy pokój po remoncie. Pozostałe pokoje wymagają odświeżenia ścian. Kuchnia w zabudowie. W sypialni zostaje szafa Komandor oraz łoże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Ludwiga van Beethovena

Warszawa,mazowieckie

723 009 zł69 m² 10 437 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dzień dobry, zapraszam do zapoznania się z ofertą: sprzedaję przestronne 3-pokojowe mieszkanie położone na 5-piętrze 6-kondygnacyjnego budynku. Z ekspozycją na 2 strony świata -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Drzymały

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł31 m² 9 354,84 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka opowierzchni 31m2 w dzielnicy Ursus przy ul.Drzymały. Lokal na ostatnim 4 pietrze w budynku bez windy. Mieszkanie jest po remacie do zamieszkania. Składa sie z pokoju z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

152 000 zł20 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedaż kawalerka 20 m2. niski blok, media miejskie, opole Śródmieście. Oferujemy do sprzedaży kawalerkę z dużym potencjałem inwestycyjnym, zlokalizowaną w spokojnym śródmieściu Opola,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

188 000 zł42 m² 4 476,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mam mieszkanie M-3 (drugie piętro) na osiedlu Kapuściska w Bydgoszczy. Mieszkanie w typowym układzie szczecińskim. Łazienka po remoncie w 2010r. - wymienione także.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szklarska Poręba

Szklarska Poręba,dolnośląskie

272 370 zł39 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Apartament, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Warszawa,mazowieckie

1 200 000 zł121 m² 9 917,36 zł/m²

 

Piętro:11/14

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Przepiękny apartament z unikalną architekturą w modnym miejscu.Główne atuty nieruchomości: rozkład pomieszczeń dobra ekspozycja na strony świata piekny widokNieruchomość złożona z:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Nowa Huta

Kraków,małopolskie

480 000 zł62 m² 7 803,61 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1954

NA sprzedaż mieszkanie zlokalizowane na os.CENTRUM C W DZIELNICY NOWA HUTA. Mieszkanie Mieszkanie znajduję się na 3 piętrze w 5 piętrowym bloku z windą z 1954 roku. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dożynkowa

Wrocław,dolnośląskie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Nowe mieszkanie 15 minut od centrum 3 pokoje z aneksem tarasem i ogródkiem 51 mkw Wrocław Klecina Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Toruń,kujawsko-pomorskie

424 000 zł72 m² 5 870,95 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Toruń, wrzosy, 72.22m2, 3 POKOJE, II Piętro, Kominek Szukasz przestronnego mieszkania w dzielnicy Wrzosy? Dobrze trafiłeś! Ta oferta Cię zainteresuje. Idealne mieszkanie dla rodziny oraz jako.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Błonie

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

183 000 zł35 m² 5 228,57 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Słoneczne dwupokojowe mieszkanie w położone w atrakcyjnej lokalizacji osiedla Błonie. Podłoga wykończona panelami.Na ścianach częściowo położono gładzie.Kuchnia zabudowana meblami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, Kępa Mieszczańska

Wrocław,dolnośląskie

453 710 zł38 m² 11 800 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednio od dewelopera / Bez prowizji oraz 2 % pcc. Przedmiotem sprzedaży jest dwupokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w inwestycji deweloperskiej, która uzyskała pozwolenie.