dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 218 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 218 ogłoszeń

289 000 zł50,24 m² 5 752,39 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż słoneczne mieszkanie w Sulikowie gmina Świerzno blisko morza. Mieszkanie o powierzchni całkowitej 50,24 m2 znajdujące się na 1 piętrze bloku wielorodzinnego wybudowanego.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Oferujemy Państwu na sprzedaż ładny 2 pokojowy apartament o pow. 42 m2, usytuowany na II piętrze w 4-piętrowym budynku z windą z 2022 r. Budynek Baltic Marina Residence znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

535 000 zł48 m² 11 145,83 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

W ofercie Biura Stoprocent Nieruchomości Mieszkanie powierzchni 48m2 znajdujące się na os. Nowe Miasto przy ul. Popiełuszki. Nieruchomość sprzedawana z wyposażeniem widocznym na zdjęciach.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

653 489 zł67,37 m² 9 700 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Gotowe do odbioru mieszkanie na Osiedlu Nałęczowska w Lublinie! Mieszkanie o powierzchni 67.37m2 usytuowane jest na 1 piętrze w bloku z nowoczesną windą. Układ pomieszczeń to: -.

Szczegóły ogłoszenia

476 000 zł52,90 m² 8 998,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Świetna lokalizacja! niezależne trzy pokoje! balkon! Marzysz o własnym mieszkaniu w spokojnej i przyjaznej okolicy? Mamy dla Ciebie wyjątkową ofertę! Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł85 m² 12 941,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Tylko U nas! Wyjątkowe mieszkanie w klimatycznej kamienicy | Gdańsk Wrzeszcz | 85 m | ogródek Na sprzedaż przestronne, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 85 m , usytuowane na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

250 000 zł33,10 m² 7 552,87 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Lokal na sprzedaż! Nowa Kościuszki ***0% prowizji 0% podatku pcc *** Inwestycja Nowa Kościuszki oferuje funkcjonalne mieszkania o metrażach od 25,5 m do 53 m , dzięki czemu każdy znajdzie.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł41,50 m² 13 132,53 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Szanowni państwo, serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą 2-pokojowego mieszkania na Warszawskich Bielanach Budynek & Mieszkanie: mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 10-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Gotowe trzypokojowe mieszkanie z widokiem na Park Żernicki! Prezentuję na sprzedaż ustawne 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na 3-piętrze w gotowej, kameralnej inwestycji ivyhouse przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Opiekun Oferty: patryk Ciepielewski Tel:   Pośrednik Obrotu Nieruchomościami Nr Licencji pfrn 29563 Apartamenty z widokiem na Izery i Karkonosze idealne na własny wypoczynek oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

427 986 zł54,87 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

W sprzedaży funkcjonalne 3 - pokojowe mieszkanie, z bardzo dużym ogrodem - 250m2. Mieszkanie zlokalizowane na Słocinie - ul. Walentego. Opis nieruchomości: - mieszkanie o powierzchni: 54,87m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

374 500 zł35,70 m² 10 490,20 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nowoczesny apartament położony w nowej inwestycji o przemyślanym układzie i funkcjonalnej przestrzeni. Bezpośrednio od sprawdzonego dewelopera Bez prowizji Bez podatku pcc.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł138 m² 10 862,32 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie w kameralnej inwestycji z ogródkiem. Przestronne mieszkanie o powierzchni 138 m zapewnia wyjątkowy komfort i funkcjonalność. Idealne dla pary lub rodziny ceniącej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2027

Nowa inwestycja deweloperska W doskonałej lokalizacji przy ulicy młynarskiej W goleniowie! Jedyna taka oferta w Goleniowie! Nowoczesny apartamentowiec wkomponowany w krajobraz pobliskich.

Szczegóły ogłoszenia

544 000 zł38,79 m² 14 024,23 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Wyjątkowe 2 pokoje z ogrodem - przestrzeń, której naprawdę potrzebujesz. Są mieszkania i są miejsca, do których chce się wracać. To jest jedno z nich. Jeśli szukasz przestrzeni,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

450 000 zł43,11 m² 10 438,41 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Mieszkaj z ogródkiem jak we własnym domu, odkrywaj Gdańsk na wyciągnięcie ręki. Marzy Ci się własny dom jednorodzinny, ale ze względów ekonomicznych nie możesz aktualnie tego zrealizować? Nie.

Szczegóły ogłoszenia

880 000 zł76,95 m² 11 436 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Na sprzedaż świetna inwestycja pod wynajem: dwa mieszkania przy al. Piastów. Oferujemy do sprzedaży nieruchomość podzieloną na dwa niezależne mieszkania, wyposażone, gotowe do wynajęcia. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

720 000 zł69,20 m² 10 404,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

To mieszkanie jest dostępne od już. Mieszkanie o powierzchni 69.20 m , położone na pierwszym piętrze domu wielorodzinnego wybudowanego w 1999 roku. Mieszkanie jest dwustronne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Wyjątkowy apartament na sprzedaż w Zakopanem [na wyłączność] english description below - please do not hesitate to contact us Wyjątkowa oferta sprzedaży, ekskluzywny apartament w sercu.

Szczegóły ogłoszenia

775 000 zł47,60 m² 16 281,51 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą przytulnego mieszkania o powierzchni 47,6 m2, usytuowanego na czwartym piętrze w budynku z windą w samym sercu Pruszkowa. Lokum to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,23 m , zlokalizowane na 4. piętrze w bloku czteropiętrowym przy ul. Słowackiego w Piotrkowie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

953 338 zł57,43 m² 16 600 zł/m²

 

Piętro:24/27

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

Nowa inwestycja global apartaments! Kompleks składa się z dwóch wież biurowych i jednej wieży mieszkaniowej osadzonych na wspólnym 5-kondygnacyjnym podium, w którym znajdą się liczne.

Szczegóły ogłoszenia

498 500 zł40 m² 12 462,50 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Smolec - do sprzedaży przytulne mieszkanie 2-pokojowe 40m2 - Z miejscem parkingowym, ogródkiem I komórką lokatorską wliczonymi W cenę sprzedaży - Do sprzedania mieszkanie 2 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 690 000 zł81,50 m² 20 736,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Oferuje na sprzedaż nowoczesne, o wysokim standardzie mieszkanie w nowym i energooszczędnym budownictwie! Główne atuty nieruchomości: apartament W nowym budynku wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł101,60 m² 7 864,17 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wombat nieruchomości oferuje na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w Centrum Świdnicy. Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 101,6 m , położone na 3. piętrze, w doskonałej.

Szczegóły ogłoszenia

545 000 zł40,40 m² 13 490,10 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Mieszkanie: 2-pokojowe słoneczne mieszkanie, o powierzchni 40,4 m2. W jego skład wchodzą: - salon 16,5 m2 z wyjściem na balkon 2,5 m2 - pokój 9 m2 - oddzielna kuchnia 5,1 m2 - łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:8/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

W ofercie biura Stoprocent-Nieruchomości na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,09 m2 usytuowane na 8 piętrze w 14 piętrowym bloku. Nowo powstałe osiedle przy ul. Krakowskiej to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1926

! oferta wyłącznie W naszym biurze! Przedstawiamy Państwu mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 58,96 m2 usytuowane na 2 piętrze w kamienicy na Zawarciu. Cena mieszkania: 412.000 zł CO.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

811 318 zł62,20 m² 13 043,70 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Ogłoszenie sprzedaży 3 - pokojowego mieszkania z loggią w Poznaniu Bezpośrednio od dewelopera Brak pcc Bez prowizji Skontaktuj się i dopytaj o szczegóły   Lokalizacja.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł93 m² 6 440,86 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Eks-ms-15558 Sprzedaż mieszkania w międzywojennej kamienicy w centrum Łodzi Lokalizacja sienkiewicza/abramowskiego Trzy pokoje kuchnia, łazienka osobno z c, przedpokój, kuchnia, garderoba.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

399 000 zł45,50 m² 8 769,23 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Tarasy Sobieskiego to nasz kolejny projekt mieszkaniowy Oparty jest na nowoczesnej bryle, która wyróżnia osiedle na tle słupskiej zabudowy. Każde mieszkanie wyposażone będzie w balkon lub loggię.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł51,89 m² 9 616,50 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Szukasz miejsca, gdzie po pracy naprawdę odpoczniesz? Ta oferta zlokalizowana w zielonej części Jeleniej Górze dzielnicy Sobieszów - łączy spokój natury z wygodą codziennego życia. Na.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł55,23 m² 10 501,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Przestronne, jasne i rozkładowe mieszkanie z balkonem (ok.4m2), położone na IVp. w budynku z windą z 2020r. Lokal z klimatyzacją. Budynek mieszkalny (kompleks budynków.

Szczegóły ogłoszenia

370 000 zł40 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Do sprzedaży mieszkanie w Tyczynie o powierzchni około 40 m2 na pierwszym piętrze trzypiętrowego bloku. Mieszkanie to jasna kuchnia, dwa samodzielne pokoje, łazienka, piwnica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z loggią - funkcjonalny układ Na sprzedaż oferujemy komfortowe, 2-pokojowe mieszkanie o przemyślanym układzie, idealne zarówno dla pary, singla, jak.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł32 m² 17 781,25 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Oferta bezpośrednio od właściciela. Pośredników zapraszam z konkretnym klientem. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie po remoncie na parterze w Sopocie, ul. Oskara Kolberga. Wejście do klatki.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

639 000 zł77,50 m² 8 245,16 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

| bezczynszowy apartament na sprzedaż tychy, paprocany 2 miejsca postojowe, komórka lokatorska Poszukujesz nowoczesnego mieszkania w cichej i spokojnej okolicy? Koniecznie sprawdź tę ofertę! Do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1965

Mieszkanie W centrum

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł70,50 m² 12 751,77 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1996

Strefa Dobrych Nieruchomości, przedstawia ofertę sprzedaży mieszkania w Warszawie, które z pewnością spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów! To przestronne 3-pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

2 449 000 zł80 m² 30 612,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Piękny, wyremontowany, trzypokojowy apartament wykończony w wysokim standardzie o powierzchni 80 m2 przy ulicy Krupniczej (rejon Dolnych Młynów). W skład mieszkania wchodzą: - przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

540 000 zł100 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość dla wymagających przestronne mieszkanie o powierzchni 100 m , zajmujące całe drugie piętro eleganckiej kamienicy w samym sercu miasta. Lokal po.