dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 168 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 168 ogłoszeń

Rynek pierwotny

384 019 zł48,61 m² 7 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Mam przyjemność zaprezentować wyjątkowe mieszkania w Boninie inwestycję, która wyróżnia się nie tylko doskonałą lokalizacją, ale przede wszystkim wysoką jakością wykonania oraz.

Szczegóły ogłoszenia

1 400 000 zł95,54 m² 14 653,55 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam do sprzedaży mieszkanie położone na trzecim piętrze apartamentowca na Bartodziejach. Apartament został kompletnie wyposażony i urządzony z dbałością o każdy szczegół.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 048 520 zł119,15 m² 8 800 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2028

Rusza kolejny etap jedynej takiej inwestycji w Łomży. Wybierz wygodne mieszkanie przy ul. Akademickiej, nova park III. Lokalizacja ta gwarantuje codzienną wygodę w dojeździe do pracy, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

465 000 zł122,33 m² 3 801,19 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania wyjątkowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 85,75 m , (powierzchnia całkowita 112,33 m ) położone na trzecim piętrze w zadbanej kamienicy w ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł115,38 m² 7 791,64 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe mieszkanie 115 m z własnym ogródkiem Malcanów, gmina Wiązowna. Szukasz przestrzeni, spokoju i natury, nie rezygnując z szybkiego dojazdu do Warszawy? To bezczynszowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro sprzedaży dewelopera w Koszalinie ul. Bukowa 29a oferuje: jasne, nowe 2 pokojowe mieszkanie z balkonem na III piętrze z windą. Symbol ue5 - B.4.3. Mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

2 470 000 zł77 m² 32 077,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Atuty: * Ekskluzywne osiedle Invest Komfort z bogatą infrastrukturą; *widok na piękny las- codzienny kontakt z naturą; * Południowa ekspozycja-doskonałe nasłonecznienie; *przestronny taras 23.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł32,30 m² 7 399,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie w kamienicy - centrum Piły, ul. Bydgoska. Nowa odsłona ten sam wyjątkowy klimat! Wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie uwzględniającym zmianę układu.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka o pow.25,50m2 położona na IIp w bloku w centrum miasta Nowego Sącza. Kuchnia w formie aneksu połączona z pokojem, łazienka z wc, przedpokój. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł66,66 m² 10 951,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1954

Lokalizacja Mieszkanie zlokalizowane w Śródmieściu Gdyni, na rogu ulic 3 Maja i Wójta Radkiego. W pobliżu pełna infrastruktura usługowo-handlowa: hala Targowa ,sklepy Żabka, lewiatan,.

Szczegóły ogłoszenia

1 149 000 zł70,70 m² 16 251,77 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Oferta wyłącznie w Kluczove Estate. Kup bez prowizji. Dostępny wirtualny spacer. Atuty nieruchomości: - taras z widokiem na Zatokę, - ogród ok. 200 m2, - miejsce postojowe na posesji zamykane.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

824 460 zł77,88 m² 10 586,29 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Nowy apartament na osiedlu łączącym bliskość centrum miasta przy jednoczesnym sąsiedztwie terenów zielonych! Brak prowizji! Brak podatku pcc 2%! apartament apartament ma powierzchnię 77.88 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

834 000 zł66,02 m² 12 632,54 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Pośrednictwa Nieruchomościami estate expert oferuje na sprzedaż atrakcyjne, rozkładowe, ciepłe ( środkowe) 3- pokojowe mieszkanie o powierzchni 64,70 m gotowe do wprowadzenia bez.

Szczegóły ogłoszenia

413 000 zł32,40 m² 12 746,91 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z balkonem ul. Obornicka, wrocław (karłowice-Różanka) Powierzchnia: 32,4 m + komórka lokatorska Piętro: 5 / winda Czynsz: 410 zł Księga wieczysta bez.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł45,10 m² 6 186,25 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie z balkonem, położone na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku po termomodernizacji przy ul. Mickiewicza w Lubinie. Powierzchnia: 45,1 m , w skład której.

Szczegóły ogłoszenia

485 000 zł55,55 m² 8 730,87 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Imperium Nieruchomości ma przyjemność zaoferować na sprzedaż mieszkanie 2 pokoje o powierzchni całkowitej 55,55 m2, użytkowej 50m2 w Nowym Sączu na osiedlu Przydworcowym położone na 3.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania Mieszkanie z antresolą zlokalizowane na wysokim parterze w Kamienicy w świetnej lokalizacji Katowic przy ul. Świętej Barbary. Najlepsza lokalizacja w Centrum oraz przy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia biuro sprzedaży dewelopera brak podatku pcc Sosnowiec- nova Środula, u zbiegu ulic Stefana jędryczki/konopnickiej, powstaje nowoczesne, kameralne osiedle. Dogodna lokalizacja,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

743 000 zł73,63 m² 10 091 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokoje Gdańsk Południe Borkowo za 9900 zł za mkw okazja. Osiedle zostało zaprojektowane na sielankowych terenach w sąsiedztwie wsi Borkowo w dzielnicy Orunia Górna-Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 655 zł53,07 m² 14 219,99 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 53,07 m na nowoczesnym osiedlu z komfortem i stylem. Jest to idealne miejsce dla osób ceniących wygodę, funkcjonalność oraz bliskość.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł56,23 m² 6 224,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie położone w miejscowości Łobez. Bardzo atrakcyjna lokalizacja dla rodzin - wokół bloku tereny zielone, w pobliżu przedszkole, szkoła oraz całe zaplecze.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł185,10 m² 3 506,21 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1920

Best Invest przedstawia: wypłacam 1% za polecenie klienta kupującego Na sprzedaż mieszkanie w kamienicy 3/4 domu Zachełmie, gmina Podgórzyn, powiat karkonoski, woj. dolnośląskie Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

269 000 zł49,40 m² 5 445,34 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Na sprzedaż przytulne, wyposażone mieszkanie położone przy ul. Księcia Witolda 4 Białej Podlaskiej. Nieruchomość posiada powierzchnię 49.4m2, znajduje się na 4 piętrze, a w jego skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

615 000 zł46,49 m² 13 228,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Przedmiotem ogłoszenia jest mieszkanie o numerze L.M.14 położone na I piętrze budynku. Lokal składa się z pokoju, salonu z aneksem kuchennym, łazienki oraz korytarza, a jego.

Szczegóły ogłoszenia

779 000 zł94,43 m² 8 249,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Elegancki apartament 94m2 w Niemczu - komfort, przestrzeń i spokój. Na sprzedaż wyjątkowy przestronny apartament o powierzchni ok 92m2, położony na 2 piętrze kameralnego budynku na.

Szczegóły ogłoszenia

974 999 zł86 m² 11 337,20 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Dobre Nieruchomości polecają na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie w sercu Dzielnicy Muzycznej w Bydgoszczy Na sprzedaż eleganckie, przestronne mieszkanie położone w jednej z najbardziej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

499 900 zł63,66 m² 7 852,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Ostatnie mieszkanie własnościowe, bezczynszowe I Z ubezpieczeniem. Mieszkanie na parterze o powierzchni ok. 63,66 m , z przynależnym ogródkiem o pow. 95 m . Bardzo jasne.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł102,80 m² 8 754,85 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Prezentujemy przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 102,8 m , położone przy ul. Kwiatowej na zielonym osiedlu Wrzosy w Toruniu. Nieruchomość znajduje się w solidnym, ceglanym.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

689 616 zł47,89 m² 14 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkania w sercu Krakowa Prowizja 0% O siedle na Prądniku Białym to nowoczesna inwestycja mieszkaniowa, która powstaje w prestiżowej lokalizacji w Krakowie. Jest to.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

ul. Łódzka Nowoczesne, bardzo ładne, po gruntownym remoncie dwupokojowe mieszkanie w pełnym rozkładzie o pow. 52,10 mkw. z balkonem w bloku z 1961 roku z ładnym widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

455 364 zł33,36 m² 13 650 zł/m²

 

Piętro:parter/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż inwestycyjne, 1-pokojowe mieszkanie o powierzchni 33,36 m , położone na 7. piętrze nowoczesnego budynku. Bez prowizji oraz podatku pcc. Faktura vat 23%! Odbiór kluczy grudzień.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

430 000 zł54,49 m² 7 891,36 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie z rynku pierwotnego, wykończone w II kwartale 2025 r., sprzedawane w stanie deweloperskim. Mieszkanie o powierzchni 54,49 m , zlokalizowane na 1.

Szczegóły ogłoszenia

98 000 zł36,50 m² 2 684,93 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proszę przeczytać dokładnie szczegóły kontaktu. Zgodnie z polityką firmy, nie odpowiadam na anonimowe zapytania poprzez formularz. Wszelkich informacji udzielam telefonicznie. Jeśli nie mogę.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Oferta na wyłączność tylko w naszym Biurze! Do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie 52mkw wykończone i wyposażone w wysokim standardzie w centrum Jeleniej Góry. Lokal usytuowany na.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł65,10 m² 9 201,23 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Oferuję na sprzedaż ładnie urządzone, przestronne mieszkanie o powierzchni 65,10m2. Mieszkanie usytuowane jest na drugim piętrze w niskim bloku z 2000r, zlokalizowanego w atrakcyjnej.

Szczegóły ogłoszenia

229 000 zł44,35 m² 5 163,47 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1923

Na sprzedaż przestronne mieszkanie własnościowe położone w klimatycznej kamienicy w ścisłym centrum miasta (plac Grunwaldzki). Mieszkanie składa się z: -pokoju dziennego, -dużej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

292 000 zł72,66 m² 4 018,72 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedstawiamy Państwu atrakcyjne mieszkanie położone na pierwszym piętrze w bloku w miejscowości Pieńkowo, w powiecie sławieńskim (woj. zachodniopomorskie). W pobliżu znajdują.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł90,10 m² 8 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Polecam na sprzedaż mieszkanie położone w świetnej lokalizacji-Gumieńce, blisko pełnej infrastruktury. Cztery rozkładowe pokoje, jeden z dużym.

Szczegóły ogłoszenia

299 000 zł48 m² 6 229,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 48 m | 1 piętro | ogród | piwnica | strych | idealne pod inwestycję Oferuję na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 746 000 zł74 m² 23 594,59 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Przestronne 74 m | Balkon z widokiem na las | Wrzeszcz | Nowoczesne wykończenie Na sprzedaż wyjątkowe, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 74 m , położone w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł45,66 m² 3 942,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 45,66 m2 usytuowane na 1 piętrze budynku wielorodzinnego w Kędzierzynie-Koźlu. Mieszkanie składa się z: - dwóch pokoi - aneksu.