dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 214 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 214 ogłoszeń

Rynek pierwotny

415 000 zł29,09 m² 14 266,07 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2026

Mikato Katowice to projekt, który wyraźnie wyróżnia się na tle standardowej zabudowy mieszkaniowej w Katowicach. To nowoczesny kompleks trzech kaskadowych budynków, zaprojektowanych w taki.

Szczegóły ogłoszenia

258 000 zł26,08 m² 9 892,64 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy państwu mieszkanie w Polanicy Zdroju. Kawalerka na sprzedaż blisko deptaka. Na sprzedaż przytulna kawalerka położona na 1. piętrze w bloku w Polanicy-Zdroju. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

820 000 zł54,69 m² 14 993,60 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Dębniki, ruczaj ok. ul. Bunscha Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2%pcc Promocyjna cena mieszkania: 820 000 zł zamiast 847 700 zł Do sprzedania komfortowe 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 54.

Szczegóły ogłoszenia

470 000 zł60 m² 7 833 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gajowa , 60 m2 Na sprzedaż 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 60m2, położone na 3 piętrze w niskim bloku, przy ulicy Gajowej. Przestrzeń mieszkalna stanowią: - 2 sypialnie - pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

1 100 000 zł38 m² 28 947,37 zł/m²

 

Piętro:16/23

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Wyjątkowa oferta - stylowy apartament na sprzedaż Mam Państwu do zaoferowania Apartament 2 pokojowy + duży balkon 10 m2! Spektakularny widok na Centrum Warszawy w Apartamentowcu Bliska Wola Tower,.

Szczegóły ogłoszenia

275 000 zł56,75 m² 4 845,81 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż: 4-pokojowe mieszkanie o pow. 56,75 m2 z balkonem na 2 piętrze do gruntownego remontu w centrum Konina. Rozkład pomieszczeń: - salon, - kuchnia, - 3 sypialnie, - łazienka, -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Oferta bez podatku pcc dla kupującego. Przedsprzedaż (początek budowy) - II etapu inwestycji mieszkaniowej w Kołobrzegu. Kolejny etap pięknego, nowego osiedla, budowanego przez solidnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

783 184 zł63,16 m² 12 400 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Kup mieszkanie bez podatku pcc! Polecam na sprzedaż wykończone 3-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim zlokalizowane na pierwszym piętrze w bloku z windą. Inwestycja zrealizowana.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł56,77 m² 11 432,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Mam przyjemność zaprezentować Państwu niezwykle przestronne i komfortowe mieszkanie znajdujące się w Głogowie Małopolskim przy ulicy Fryderyka Chopina. Mieszkanie wykończone w 2025roku.

Szczegóły ogłoszenia

883 000 zł52,22 m² 16 909,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Na sprzedaż: nowoczesne 52 m w Stelmachów Park Wejdź tylko z walizką! Szukasz miejsca, które łączy w sobie spokój kameralnego osiedla z błyskawicznym dostępem do pełnej.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł37,57 m² 15 704,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż: inwestycyjny apartament w Dziwnówku Cena: 590 000 pln brutto (możliwość odliczenia vat) Poszukujesz idealnej inwestycji nad morzem, która zapewni Ci stabilny dochód pasywny? Nasza.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł54,10 m² 14 510,17 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Apartamenty Ustroń Twój Luksusowy Azyl w Sercu Beskidów. Odkryj harmonię natury i nowoczesnej architektury w jednej z najbardziej prestiżowej części Ustronia. To unikatowa.

Szczegóły ogłoszenia

460 000 zł32,83 m² 14 011,57 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Atuty: - słoneczna południowo-zachodnia ekspozycja, - przestrzeń do wypoczynku na świeżym powietrzu - prywatny ogródek, - kameralny 3-piętrowy budynek, - zadbane, ogrodzone osiedle - zabezpieczone.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Witam, posiadam na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym i łazienką, położone na 4 piętrze. Pokoje są przestronne z funkcjonalnym układem. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł80,31 m² 11 194,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2019

Mam przyjemność zaprezentować kompaktowe 4-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami zlokalizowane przy ul. Mieczyków w Nowej Woli. W skład oferowanego lokalu wchodzi: poziom I (drugie.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł88,97 m² 4 259,86 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duże mieszkanie na Nowym Mieście. Ok 87 m2, 3 pokoje, kuchnia, spiżarnia, łazienka, balkon i duża piwnica. Ogrzewanie gazowe. Super lokalizacja, z jednej strony wyremontowany.

Szczegóły ogłoszenia

664 000 zł103,60 m² 6 409,27 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2001

Poddasze Opole szczepanowice | 103 m | garaż | balkon 12 m | mini-ogródek | bezczynszowe bez pośredników Na sprzedaż przestronne, bezczynszowe mieszkanie o powierzchni ponad 103.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł34,50 m² 7 101,45 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Zapraszamy do zakupu przestronnej kawalerki z dużym potencjałem aranżacyjnym. Mieszkanie w świetnej lokalizacji, katowice przy ul. Wajdy. Lokal przeznaczony do remontu, do którego można.

Szczegóły ogłoszenia

980 000 zł148 m² 6 621,62 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie W kamienicy na ul. Piotrkowskiej - deptak, po generalnym remoncie, na cele mieszkalne, kancelarię, biuro, gabinety lekarskie itp., ŚWIEŻO ZROBIONA ELEWACJA FRONTOWA. Uwaga!.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł53,99 m² 9 242,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Większość atrakcyjnych nieruchomości w tej okolicy znika zanim trafia na portale. Dlatego pracujemy również na ofertach dostępnych tylko dla naszych klientów. Przedstawiam ofertę nieruchomości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

276 576 zł28,81 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Osiedle Spacerowe - Spokój, wygoda i nowoczesność Kameralna inwestycja, składająca się z trzech wolnostojących budynków, stanowi kontynuację przedsięwzięcia firmy Invest Dom w tej.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł38 m² 8 657,89 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 37,7m2 położone na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym z cegły w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie przeszło gruntowny remont.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

469 000 zł60,18 m² 7 793,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż mieszkania 4- pokojowe na piętrze o powierzchni 60,18 m2 z balkonem o powierzchni od 5,49 m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej na granicy Rzeszowa i Świlczy. Inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 000 zł67,24 m² 23 780,49 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Apartament z widokiem na Jezioro Niegocin | Nautica Resort Giżycko | Nowy budynek 2025 Na sprzedaż nowoczesny apartament położony w prestiżowej inwestycji Nautica Resort (port na terenie.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł54,18 m² 12 089,33 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Prezentujemy Państwu na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie zlokalizowane blisko Centrum Szczecina. Mieszkanie znajduje się na IV piętrze w nowoczesnym budynku z 2019 r. Na powierzchnię.

Szczegóły ogłoszenia

310 000 zł47 m² 6 595,74 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na 4. piętrze w bloku na osiedlu Ogrody w Leszno. Lokal składa się z: trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 277 698 zł117,22 m² 10 900 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż pakiet dwóch niezależnych mieszkań (46a i 46b), położonych na 6. piętrze w nowoczesnej, kameralnej inwestycji Broniewskiego 15. Oferta idealna dla inwestora poszukującego dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

549 000 zł41,08 m² 13 364,17 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Mieszkanie na nowym osiedlu Lokum Verde, oddanym do użytku w 2023 roku. Gotowe do zamieszkania, urządzone i przemyślane tak, żeby po prostu dobrze się w nim żyło na co dzień.

Szczegóły ogłoszenia

372 516 zł33,56 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Nowoczesne osiedle gemini G-7 - segment A gemini G-7 to nowa inwestycja renomowanego dewelopera, zlokalizowana przy ul. Górnej 7. Projekt obejmuje dwa nowoczesne segmenty (a i B) o wysokości.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

728 726 zł48,26 m² 15 100 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Prądnik Biały Mieszkanie dostępne bez prowizji oraz 2% pcc Promocyjna cena mieszkania obowiązująca w maju 728 726zł zamiast 767 400zł Odbiór mieszkań już we wrześniu Do sprzedania komfortowe 3.

Szczegóły ogłoszenia

115 900 zł25,50 m² 4 545,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1910

Szukasz nieruchomości pod inwestycję wynajmu krótko lub długoterminowego? Mam atrakcyjną kawalerkę po remoncie położoną w Centrum Boguszowa-Gorce, idealna jako pewna inwestycja pod najem.

Szczegóły ogłoszenia

259 900 zł52,07 m² 4 991,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Gotowe do wprowadzenia lub do odświeżenia, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,07m , położone blisko parku i w blisko komunikacji, w Rudzie Śląskiej - Goduli przy ul. Karola Goduli.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Są miejsca, które dają coś więcej niż tylko dobry adres. Światło wpadające przez okna z dwóch stron, dwa balkony z zupełnie innym klimatem i przestrzeń, w której codzienność.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowe mieszkanie na osiedlu moya w Słupsku, ul. Szpilewskiego (osiedle Zachodnie) Oferowane mieszkanie oddawane jest w stanie deweloperskim, co oznacza, że jest przygotowane do dalszych prac.

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł36,54 m² 13 656,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Oferta na wyłączność! Na sprzedaż klimatyczne mieszkanie o powierzchni 36.54 m , zlokalizowane na Osiedlu Słonecznym w Nowej Hucie. Najważniejsze informacje: powierzchnia użytkowa:.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł47,80 m² 9 811,72 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tylko w naszym biurze - taka oferta! dwupokojowe mieszkanie W centrum zielonej góry - ul. Krzywoustego Oferuję do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 47,8 m , zlokalizowane.

Szczegóły ogłoszenia

247 690 zł31 m² 7 990 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż: komfortowe mieszkanie 31m2 - Zabrze, osiedle Kopernika Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 31m2, położone w Zabrzu na Osiedlu Kopernika, przy ul. Banachiewicza 14. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Na sprzedaż przytulne mieszkanie na oś. Tysiąclecia. Mieszkanie położone jest na trzecim piętrze 4-kondygnacyjnego bloku. Dogodny dostęp do centrum Stargardu. Lokal o powierzchni 48 m2. Umeblowany.

Szczegóły ogłoszenia

1 550 000 zł88 m² 17 613,64 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

W pełni wyposażony | apartament premium | 4 pokoje | ogród Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 4 - pokojowy apartament premium z dużym ogrodem położony w prestiżowej.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł44,59 m² 6 481,27 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rybnik ul. Wyzwolenia Dwupokojowe mieszkanie M3 - 37,92 m + piwnica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,92 m z przynależną dużą piwnicą o powierzchni 6,67m. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

700 000 zł37,93 m² 18 455,05 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Mokotowie przy ul. Okęckiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w 10 piętrowym budynku Rok budowy: 1972 nieruchomość Mieszkanie.