dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

159 000 zł31 m² 5 129,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Kupujący- prowizja 0% Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 31 m , położone na 4. piętrze w bloku po generalnym remoncie i termomodernizacji. Układ obejmuje 2 pokoje, kuchnię,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

741 375 zł59,31 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bez prowizji | Bez pcc 2% | Nowa inwestycja | Kraków - Wzgórza Krzesławickie Szukasz mieszkania w spokojnej, zielonej okolicy, ale z dobrym dostępem do miasta?ta inwestycja łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

3 pokoje z klimatyzacją i balkonem | 63 m | Targówek | blisko Parku Bródnowskiego Na sprzedaż funkcjonalne, narożne i doskonale doświetlone mieszkanie o powierzchni 62,8.

Szczegóły ogłoszenia

305 000 zł66 m² 4 621,21 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Legnica, centrum, ul. Piastowska, mieszkanie, 2 pokoje, sprzedaż. Oferta wyłącznie W wgn. Polecam do sprzedaży 2 pokojowe, rozkładowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 66 m2.

Szczegóły ogłoszenia

877 000 000 zł58,32 m² 15 037 723 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Na sprzedaż elegancki, nowoczesny apartament położony w prestiżowym kompleksie Saltic Resort & Spa " las " w Łebie zaledwie 550 metrów od szerokiej, piaszczystej plaży, w otoczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

171 600 zł34,11 m² 5 030,78 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy bardzo atrakcyjną kawalerkę o powierzchni 34,11 m2 w wyjątkowej kamienicy , w centrum Bytomia. W zasięgu ręki znajdą Państwo komunikację miejską, sklepy i inne.

Szczegóły ogłoszenia

387 000 zł48,60 m² 7 962,96 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

#rezerwacja# Na sprzedaż przytulne mieszkanie po generalnym remoncie, położone na osiedlu Jagiellońskim, przy ul. Zygmunta Augusta w Białej Podlaskiej. Nieruchomość o powierzchni 48.6m2,.

Szczegóły ogłoszenia

418 660 zł38,06 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Oferuję do sprzedaży mieszkanie o pow. 38,06 mkw usytuowane na II piętrze w trzecim etapie inwestycji Dzielnica Kielczanka. Lokal składa się z salonu połączonego z kuchnią, 1.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł43 m² 13 930,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Atuty: dwie minuty pieszo do przystanku autobusowego, 25 minut pieszo do stacji skm, szybki dojazd do uczelni ug,obc, w promieniu 100 m pełne zaplecze handlowo usługowe, 10 minut pieszo do Parku.

Szczegóły ogłoszenia

255 000 zł49,40 m² 5 161,94 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Trzebuszu (59/6). Powierzchnia 49,40 m . Do Mrzeżyna i plaży ok. 5 minut samochodem. Mieszkanie bezczynszowe. Układ mieszkania: - duży pokój (salon) -.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł69,80 m² 3 567,34 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w centrum Człuchowa. Duży metraż! Mam przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie w Człuchowie o powierzchni 58,22m2. Nieruchomość znajduje się w centrum miasta!.

Szczegóły ogłoszenia

1 077 000 zł51,48 m² 20 920,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Z przyjemnością prezentujemy Państwu ofertę sprzedaży cichego i funkcjonalnego mieszkania, położonego w jednej z najbardziej prestiżowych części Warszawy. Apartament przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

399 900 zł39,59 m² 10 101,04 zł/m²

 

Piętro:9/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Zamieszkaj wysoko dosłownie i w przenośni. Na 9. piętrze wieżowca położonego na osiedlu Łódzki Manhattan, czeka na Ciebie eleganckie, wykończone ze smakiem mieszkanie z balkonem typu.

Szczegóły ogłoszenia

890 000 zł68,36 m² 13 019,31 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Klimatyczne mieszkanie w kamienicy w centrum Wrzeszcza! **na sprzedaż: przestronne czteropokojowe mieszkanie z oddzielną kuchnią we Wrzeszczu Górnym** Z przyjemnością prezentujemy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

325 260 zł41,70 m² 7 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

II etap inwestycji słubicka/borówkowa Oferujemy Państwu nowe mieszkania deweloperskie - bezczynszowe, które powstaną przy ul. Słubickiej/borówkowej w Polkowicach. Oferta bezpośrednio od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 000 zł110,44 m² 6 157,19 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie dwupoziomowe o funkcjonalnym układzie aż 7 pokoi, zlokalizowane w nowoczesnej zabudowie szeregowej przy ul. Pileckich na osiedlu Słocina.

Szczegóły ogłoszenia

239 000 zł168 m² 1 422,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:-

Oferta class, którą oglądasz jest aktualna i dokładnie sprawdzona pod względem formalno-prawnym. Polecam do sprzedaży duże, 6-pokojowe mieszkanie. Klucze w siedzibie Kancelarii. Czarnowo -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości przedstawia na sprzedaż mieszkania w ramach kolejnego etapu inwestycji położonej przy ul. Wieniawskiego. Oferta dotyczy mieszkania na piętrze o powierzchni 61,07.

Szczegóły ogłoszenia

1 099 000 zł77,18 m² 14 239,44 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Ekskluzywny, 4-pokojowy Apartament z pokojem kąpielowym oraz sauną w Stylu Hampton z rozpościerającym się pięknym widokiem na ogród oraz oczko wodne Osiedle Ogrody Tesoro Zapraszamy do.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Optima zaprasza Państwa na prezentacje mieszkania w ścisłym centrum miasta, nieopodal Placu Ratuszowego. Lokal znajduje się na 2 piętrze zadbanej wyremontowanej kamienicy,.

Szczegóły ogłoszenia

1 000 000 zł57 m² 17 543,86 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Są mieszkania, które po prostu są. I są takie, które od pierwszego zdania zaczynają opowiadać historię o wygodzie, tempie miasta i codzienności, która po prostu działa. To jest.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł37,92 m² 10 416,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Na sprzedaż przytulne, funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie 37,92 m na parterze w zadbanym bloku na Wyżynach w Bydgoszczy - gotowe do zamieszkania i naprawdę komfortowe! To świetna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 865 255 zł100,50 m² 28 510 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Przestronny apartament z dużym tarasem widokowym o powierzchni 110,5 m zlokalizowany w prestiżowej inwestycji Kapitanat w Gdańsku. Mieszkanie znajduje się w budynku B i.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

630 315 zł46,69 m² 13 500 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Sprzedaję 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 46,69 m w nowej inwestycji przy ul. Puckiej w Gdyni (pogórze). Mieszkanie znajduje się na parterze i posiada ekspozycję zachodnią.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

462 981 zł41,71 m² 11 100 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Foresteria to osiedle, które swoją nazwą nawiązuje do włoskiego słowa oznaczającego leśniczówkę - miejsca bliskiego naturze, zanurzonego w zieleni. To miejsce stworzone z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

382 041 zł38,59 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Nasze biuro ma przyjemność zaprezentować kolejny etap Inwestycji od Dewelopera - Osiedle Filmowa. - klient oraz brak pcc - Inwestycja Dewelopera powstała tuż obok rzeki Brdy, która stanowi wyjątkowy VI.

Szczegóły ogłoszenia

395 000 zł36,18 m² 10 917,63 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezerwacja! Na sprzedaż 2 - pokojowe mieszkanie położone na granicy Poznania i Skórzewa, na zadbanym, chronionym osiedlu! Lokal o powierzchni. 36,18 m2, z ogródkiem i przynależnym.

Szczegóły ogłoszenia

960 000 zł80 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2023

0% prowizji od Kupującego *** Ostatnie mieszkanie z ogródkiem *** Oferuję do sprzedania lokal mieszkalny w kameralnej inwestycji, położonej w centralnej części os. Stara Miłosna.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

776 160 zł74 m² 10 488,65 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Bez prowizji od kupującego! Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie z balkonem, w stanie deweloperskim, o powierzchni 74 m , położone na pierwszym piętrze kameralnej.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł40 m² 6 125 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż: 2-pokojowe mieszkanie z nowym balkonem - ul. Iłżecka, os. Kolejowa, szydłowiec (woj. mazowieckie) Funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 39,8 m , położone na 4. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 599 999 zł115 m² 13 913,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Klimatyczne mieszkanie w sercu Starego Miasta ul. Bonerowska! Umów się na prezentację nieruchomości już dziś. Zapraszam do odkrycia wyjątkowego miejsca na mapie Krakowa przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł48,50 m² 12 350,52 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Nowoczesne mieszkanie premium / apartament na I piętrze energooszczędnego, znakomicie zaprojektowanego bloku, z eleganckim wnętrzem I ekologicznymi rozwiązaniami. Spokojna okolica, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł49,90 m² 16 012,02 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Białołęce przy ul. Głębockiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na parterze w 4 piętrowym budynku Rok budowy: 2020 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł49,30 m² 11 156,19 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Szukasz mieszkania W spokojnej okolicy? Świetnie trafiłeś! atuty: - oddzielna kuchnia - bezpieczne osiedle - idealne dla młodej rodziny - balkon mieszkanie: na sprzedaż funkcjonalne i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najtaniej i najkorzystniej kupisz z nami, oferujemy profesjonalizm, wiedzę i doświadczenie - 39 lat na rynku! Sprzedam słoneczne mieszkanie do remontu w centrum Krynicy-Zdroju przy.

Szczegóły ogłoszenia

385 000 zł91,20 m² 4 221,49 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1919

Do sprzedaży mieszkanie w budynku trzyrodzinnym przy ulicy Śląskiej w Starachowicach. Budynek parterowy drewniany z 1919roku, w którym zostały wydzielone 3 mieszkania. Część.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1909

Opiekun oferty: jakub Kruszyński tel.   Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 27,9 m2 mieszczące się przy ul. Kaszubskiej - w samym centrum Wrocławia! Układ nieruchomości:.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł55,50 m² 5 747,75 zł/m²

 

Piętro:2/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i piwnicą. Ta funkcjonalna nieruchomość o komfortowym układzie, położona jest na 1. piętrze w 2-piętrowym budynku. Idealna propozycja.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Tylko U nas! poszukiwana lokalizacja! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu M-2 o powierzchni 24 m2 położone w Bydgoszczy na osiedlu Wzgórze Wolności - ul. Biziela. W skład.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

547 923 zł52,35 m² 10 466,53 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mam do zaoferowania 2 pokojowe mieszkanie o łącznej powierzchni użytkowej 52,35m2 zlokalizowane w Lublinie, przy ul. Dereckiego, na parterze z ogródkiem. i podatku pcc. Zapraszam na.

Szczegóły ogłoszenia

860 000 zł98,50 m² 8 730,96 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Na sprzedaż wyjątkowo ustawne, dwustronne mieszkanie o powierzchni 98,5 m , zlokalizowane na pierwszym piętrze w zadbanym bloku z 2000 roku. To idealna propozycja dla osób szukających.