dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

440 000 zł71,19 m² 6 180,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Spokojna okolica, doskonała infrastruktura idealne mieszkanie dla Ciebie! Przestronne mieszkanie w spokojnej okolicy z doskonałą infrastrukturą Zwoleń Zapraszamy do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł42,90 m² 13 962,70 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Adres: praga Północ, ul. Wileńska 18 Powierzchnia: 42,90 m2 Piętro: 6/7 Pomieszczenia: dwa pokoje, kuchnia, łazienka z wc, hol. Cena mieszkania: 599 000 zł Piwnica: 2,61 m2 Na sprzedaż dwupokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

409 000 zł43,40 m² 9 423,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Oferta dostępna tylko w Pepper House Nieruchomości! atuty nieruchomości funkcjonalny układ 2 pokoi na powierzchni 43,40 m oddzielna, jasna kuchnia balkon przynależna piwnica o pow. 2,24.

Szczegóły ogłoszenia

1 090 000 zł115 m² 9 478,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Oferta tylko w poter Nieruchomości Na sprzedaż bardzo ładne, komfortowe 3 pokojowe mieszkanie z tarasem o powierzchni użytkowej 73,45 m2 (powierzchnia całkowita ok. 90 m2) + poddasze ok.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł65,50 m² 9 770,99 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Tylko U nas! lokalizacja: nieruchomość znajduje się na osiedlu położonym w południowej dzielnicy Gdańska jaką są Łostowice. Miejsce to jest bardzo dobrze skomunikowane z centrum oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

198 702 zł15,77 m² 12 600 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż oferuję lokal 15,6 m2 składający się z: - salonu z aneksem kuchennym - łazienki - przedpokoju Nieruchomość sprzedawana jest z wykończeniem częściowym, tj: - wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł64,53 m² 7 577,87 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 64,53 m2, położone na 4. piętrze w bloku z 1986 roku (bez windy) na spokojnym osiedlu przy ul. Herbowej w Lublinie,.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł71 m² 4 915,49 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1970

To 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 70,51 m znajduje się na 5. piętrze w 10-piętrowym bloku. Mieszkanie jest gotowe do zamieszkania i wyposażone w balkon, piwnicę oraz windę.

Szczegóły ogłoszenia

949 000 zł67 m² 14 164 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Budynek z 1987r płyta, winda Ekspozycja wschodnio-zachodnia Widok na patio, na zieleń Ciche Garderoba 8 m Balkon 6 m Świetna lokalizacja centrum Ursynowa 3 minuty do metra stacja Imielin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania deweloperskie na sprzedaż, bydgoszcz osiedle Wyżyny Projekt mieszkaniowy w spokojnej, dobrze skomunikowanej części Bydgoszczy. Dwupiętrowy budynek składa się z tylko 10.

Szczegóły ogłoszenia

75 000 zł38 m² 1 973,68 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie znajdujące się w Chorzowie przy ulica Krzyżowej. Nieruchomość znajduje się na I piętrze jednopiętrowej kamienicy. Do mieszkania przynależy działka, ogrodzona,.

Szczegóły ogłoszenia

529 440 zł44,12 m² 12 000 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Ostatnie nowe mieszkania W centrum bez prowizji I podatku pcc Oferuję na sprzedaż komfortowe mieszkanie zlokalizowane w jednej z najbardziej cenionych i spokojnych części.

Szczegóły ogłoszenia

320 000 zł100 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1940

DO sprzedania mieszkanie W lubaczowie Mieszkanie w super lokalizacji na ul. Krótkiej Oferuję do sprzedaży mieszkanie w rewelacyjnej lokalizacji na ul. Krótkiej w Lubaczowie. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł35,50 m² 11 802,82 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, w pełni wykończone mieszkanie o powierzchni 35,50 m , położone na 2. piętrze w niskim budynku z windą, oddanym do użytkowania w 2025 roku.

Szczegóły ogłoszenia

578 000 zł39,10 m² 14 782,61 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Informacje ogólne Warszawa, praga-Południe (gocławek) | ul. Makowska 29 36,1 m (mieszkanie) + ok. 3 m piwnica 2 pokoje | 2/10 piętro | winda Rok budowy: 1962 Cena: 578 000 zł Czynsz: ok. 730.

Szczegóły ogłoszenia

529 000 zł32 m² 16 531,25 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecam! wysoki standard! z własnościowym ogródkiem Mieszkanie 2 pokojowe ul. Żmigrodzka z włsnościowym ogórdkiem 48m2 po kapitalny remoncie. Rozkład mieszkania : salon z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 499 000 zł116,80 m² 12 833,90 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Polecamy! mieszkanie 4 P okojowe Z ogródkiem! podgórska park! wieliczka! Mam przyjemność przedstawić mieszkanie znajdujące się na ul. Podgórskiej w Wieliczce. Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł58,60 m² 4 249,15 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż pakiet 2 nieruchomości w jednej klatce schodowej, idealny dla inwestora poszukującego stabilnego, bezobsługowego dochodu pasywnego. Mieszkanie na wysokim parterze - 38,60 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

931 890 zł58,58 m² 14 923 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Promocja-3pok. Zabłocie W sercu krakowskiego zabłocia powstaje nowoczesny apartamentowiec, którego oddanie planowane jest na czwarty kwartał 2026 roku. W tej inwestycji dostępne jest.

Szczegóły ogłoszenia

935 000 zł77 m² 12 142,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Mieszkanie 4-pok | Dwupoziomowe | Balkon 10m2 | 2 Łazienki | Osobna Kuchnia | Blisko Tramwaju | Szkoła 50m | Piławska Numer oferty w biurze: 417/4186/oms budynek I osiedle Piętro 3 z 3.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł60,30 m² 7 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie w Tczewie ul. Jagiełły, i piętro, 60,3 m Oferuję na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie czteropokojowe o powierzchni 60,3 m ,.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł40 m² 6 475 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży zadbane mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 40 m2 , położone na parterze w bloku jednopiętrowym w dzielnicy dźbów. Powierzchnię mieszkania stanowi: pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

526 983 zł29,05 m² 18 140,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie bezpośrednio od dewelopera, bez prowizji - ul. Stefana Banacha lokalizacja: osiedle przy ul. Banacha na Górce Narodowej znajduje się w północnej części Krakowa, oferując.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł24,50 m² 7 306,12 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Okazja inwestycyjna | 3 min od Politechniki | Gdańska 152 | Parking Szukasz pewnej lokaty kapitału lub idealnego mieszkania na start w samym sercu Łodzi ? Ta oferta jest dla Ciebie! Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Mint Property prezentuje na sprzedaż przestronne, , funkcjonalne trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 57 m , znajdujące się na 1 piętrze w 7-piętrowym budynku przy ulicy Pana Tadeusza na.

Szczegóły ogłoszenia

612 700 zł28,75 m² 21 311,30 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

.: 1 pokój | 28,75 mkw | deweloperski | 1q 2026 | 5 piętro | Gocław :. O nieruchomości 1 pokojowe mieszkanie o powierzchni 28,75 mkw zlokalizowane na piatym piętrze w nowej inwestycji na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 375 zł73,25 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Polecamy Państwu na sprzedaż 3 - pokojowy apartament o powierzchni 73,25 mieszczący się na parterze IV piętrowego budynku w inwestycji w Brzegu przy ul. Westerplatte, od dewelopera.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

784 896 zł86,92 m² 9 030,10 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Biuro Rzeszowskie Nieruchomości ma przyjemność zaprezentować Państwu ofertę sprzedaży wyjątkowego, 4-pokojowego segmentu o powierzchni 86,92 m . Nieruchomość usytuowana jest na nowo.

Szczegóły ogłoszenia

279 000 zł37,20 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,2 m , usytuowane na parterze w odrestaurowanej kamienicy. Budynek przeszedł generalny remont - wykonano nową elewację, odnowiono klatkę.

Szczegóły ogłoszenia

1 700 000 zł92,14 m² 18 450,18 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Przy zakupie tej nieruchomości "Nowoczesne mieszkanie 92 m na Stegnach - parter z wyjściem na balkon 10m2 | Mokotów, ul. Pory Nieruchomość, która łączy komfort.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2025

Bezpośrednio od Inwestora - sprzedaż apartamentów port 69 Do ceny należy doliczyć podatek vat 23%. Apartamenty port 69 to luksusowa enklawa w sąsiedztwie jeziora. Inwestycja powstaje w samym.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł53,33 m² 12 375,77 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1981

Kompaktowe 2-pokojowe mieszkanie Z loggią I panoramą krakowa osiedle oświecenia mistrzejowice, kraków lokalizacja: na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie zlokalizowane na Osiedlu Oświecenia.

Szczegóły ogłoszenia

219 000 zł58,70 m² 3 730,83 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Oferuję Państwu duże mieszkanie w Stanominie. Mieszkanie o powierzchni 58,7m2 jest po gruntownym remoncie i zmianie pierwotnych planów. Z zamkniętego pokoju i kuchni zrobiono.

Szczegóły ogłoszenia

809 000 zł65 m² 12 446,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Agencja westate oferuje Państwu sprzedaż przestronnego mieszkanie znajdujące się w prężnie rozwijającej się, rodzinnej dzielnicy Gdańska - Osowie, na najbardziej znanym osiedlu Ogrody Diany.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł50,91 m² 14 712,24 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Zapraszam serdecznie na Dzień Otwarty 22.05 :) Obowiązują zapisy! Zapraszam do kontaktu w celu umówienia godziny. Mieszkanie z klimatyzacją, pełnym wyposażeniem, systemem smart home oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 049 970 zł67,74 m² 15 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Start sprzedaży! Funkcjonalne mieszkania 27-109 m + prywatne ogródki Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje wyjątkową, kameralną inwestycję zlokalizowaną w zielonej części Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyremontowane 3-pokojowe mieszkanie borne sulinowo - tu się oddycha Mieszkanie 3-pokojowe w Bornem Sulinowie, idealne dla rodziny. Mieszkanie rozkładowe, składające się z 3 pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

580 000 zł81 m² 7 160,49 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowy apartament częstochowa Al. N.M.P Idealny: - do zamieszkania - pod wynajem - na kancelarię, biuro - gabinety lekarski, kosmetyczny itp Lokal o powierzchni ok. 81m2 znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

629 900 zł34,54 m² 18 236,83 zł/m²

 

Piętro:suterena/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Gdynia korzysta z malowniczego położenia nad Morzem Bałtyckim, oferując mieszkańcom i turystom dostęp do plaż, licznych atrakcji wodnych oraz możliwości aktywnego spędzania czasu na.

Szczegóły ogłoszenia

230 000 zł50 m² 4 600 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bytom ul. Popiełuszki / Konstytucji - 50 m2 / 2 pokoje + kuchnia! Po remoncie! Do wejścia! Wyposażone Cena do negocjacji! we speak english Przedstawiamy Państwu ofertę jasnego i ustawnego, 2.

Szczegóły ogłoszenia

1 542 080 zł48,19 m² 32 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Wykończony pod klucz apartament W sercu kurortu Jurata | Prestiżowa lokalizacja | 250 m od plaży | Nowoczesny Kompleks 4* z basenem i spa | Inwestycja idealna jako wakacyjny second-home.