dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Przestronne i komfortowe mieszkanie blisko morza w spokojnej dzielnicy Kołobrzegu - Podczele. Duży metraż ( 71,32 m/2 ) a tylko dwa pokoje - to swoboda i przestrzeń. Bardzo duży.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł41 m² 7 804,88 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący nie płacą prowizji. Mieszkanie w nowym budownictwie z balkonem- 41m2. Ta oferta dotyczy mieszkania o pow. 41m2 składającego się z: salonu z aneksem, sypialni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

465 190 zł42,29 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klonowy zakątek / nowa inwestycja / Inwestycja `klonowy Zakątek` zlokalizowana jest przy ulicy Klonowej w Kielcach. Projekt obejmuje łącznie 47 mieszkań na 5 kondygnacjach o powierzchniach od.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

587 670 zł61,86 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szukasz mieszkania z czytelnym układem pomieszczeń i dużym salonem? Nowy etap Osiedla Filmowego przy ul. Filmowej (bartodzieje Małe) to oferta skierowana do osób, które cenią spokój.

Szczegóły ogłoszenia

480 000 zł62,20 m² 7 717,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro Rakowska Nieruchomości prezentuje Państwu mieszkanie trzypokojowe położone na IV piętrze bloku w Karpaczu. Na powierzchnię 62,20 m2 składa się : -salon z wyjściem na balkon -sypialnia.

Szczegóły ogłoszenia

299 900 zł36,03 m² 8 323,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Zapraszam Państwa do zapoznania się z wyjątkową ofertą 2 pokojowego mieszkania, położonego w świetnej lokalizacji Fordon (ul. Lawinowa). Budynek Lokal mieszkalny umiejscowiony jest na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Nowa niższa cena! 3 pokoje | duży balkon | po remoncie | os. Niepodległości Słupsk | ul. Frąckowskiego Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,46m (z piwnicą), położone na III.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł30 m² 9 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż wyjątkowo zadbane, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 30 m , zlokalizowane przy ul. Chełmińskiej na bydgoskim Okolu, w Bydgoszcz. Lokal znajduje się w oficynie.

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł67 m² 9 686,57 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1993

W ofercie estaton Nieruchomości prezentujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie położone w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji w Rzeszowie, przy ul. Leszka Czarnego, tuż przy.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Tylko u nas! Z przyjemnością prezentujemy atrakcyjny apartament wczasowy 32,6m2 o bardzo dobrym standardzie, położony zaledwie 800 m od plaży. Nieruchomość znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

697 704 zł83,06 m² 8 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Biuro Reformacka Nieruchomości ma przyjemność przedstawić wyjątkową inwestycję w sąsiedztwie lasu, budowaną na osiedlu Słocina - domy i mieszkania z zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

347 747 zł40,64 m² 8 245 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

"apartamenty starobrzeska" - nowa inwestycja w Brzegu mieszkania już do rezerwacji - realizacja inwestycji W trakcie. Kupujący nie płaci 2% pcc (podatek od osób fizycznych) oraz wynagrodzenia.

Szczegóły ogłoszenia

770 000 zł55,49 m² 13 876,37 zł/m²

 

Piętro:7/20

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Apartament inwestycyjny "olszynki park" (3 pokoje 55,49 m2) do wykończenia według włąsnego projektu Z widokiem na park I rzekę W centrum rzeszowa, z miejscem parkingowym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferuje Państwu wyjątkowe mieszkanie o powierzchni 59,5m2 w Żyrardowa. To idealna nieruchomość zarówno dla inwestorów, jak i rodzin. Nieruchomość składa się z przestronnego.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł46,33 m² 12 928,99 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Komfortowe mieszkanie do własnej aranżacji Osobna kuchnia | Balkon typu ogród zimowy | Do remontu - pełna swoboda aranżacji | Idealne dla pary, singla lub inwestora ***** rozkład pomieszczeń: * Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

249 000 zł53,20 m² 4 680,45 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Północ Nieruchomości o/bolesławiec oferuje do sprzedania mieszkanie położone na drugim piętrze kamienicy w miejscowości Parowa, gmina Osiecznica powiat Bolesławiec szczegóły oferty: -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mam przyjemność zaprezentować przestronne, atrakcyjne mieszkanie położone na 2 piętrze w 5-piętrowym bloku z cegły z windą na osiedlu Centrum C. Opis Na mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

196 000 zł41,50 m² 4 722,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1973

Woźniakowski Nieruchomości oferuje 3 pokojowe mieszkanie z ogromnym potencjałem na ul. Gabrieli Zapolskiej w Sosnowcu. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł70 m² 7 071,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe w Głogowie, przy ulicy Mechanicznej, o powierzchni 70 m2 na pierwszym piętrze w budynku trzypiętrowym. Opis mieszkania: - przedpokój z pojemną.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 652 616 zł87,44 m² 18 900 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W jednej z najbardziej cenionych części Woli Justowskiej, przy spokojnej ulicy Morelowej, powstał apartament, który łączy prywatność własnego ogrodu z wygodą życia blisko centrum Krakowa.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł65,01 m² 11 229,04 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

W ofercie biura Estaton przedstawiamy Państwu trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 65.01 m2 zlokalizowane przy osiedlu Krośnieńskiej w Rzeszowie. Ulica Krośnieńska w Rzeszowie znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł34 m² 17 617,65 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Sprzedam przytulne, ciche, rozkładowe mieszkanie 1 pok. (34 m2) usytuowane na wysokim parterze - czteropiętrowego budynku z 1950r, położone na Starym Mokotowie przy ul. Madalińskiego 108 okna na.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

4 pokoje | 60 m | balkon | Ursynów Stokłosy | działający wynajem Na sprzedaż funkcjonalne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 3/3 pięter. Lokal z niezależnymi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

597 500 zł69,74 m² 8 567,54 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

W ofercie biura estaton prezentujemy Państwu nowoczesną inwestycję mieszkaniową zlokalizowaną przy ul. Lubelskiej na Osiedlu Staromieście w Rzeszowie. Na sprzedaż czteropokojowe mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

579 000 zł48,82 m² 11 840,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Annderson Nieruchomości oferuje na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o wysokości 2,81 m, zlokalizowane w sercu Nowej Huty na osiedlu Zgody, niedaleko Placu Centralnego. Lokal znajduje.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

713 630 zł71,10 m² 10 036,99 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Zamieszkaj komfortowo, z widokiem na zieleń i miasto Witaj w II etapie inwestycji - nowoczesnym kompleksie mieszkaniowym w sercu Katowic, który łączy wygodę życia miejskiego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkanie 3 Pokojowe, zlokalizowane w dzielnicy Załęże w Rzeszowie przy ul. Potockiego. Mieszkanie o powierzchni po podłodze 47,93 m z miejscem postojowe w cenie. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

319 000 zł29,88 m² 10 676,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1950

Atuty nieruchomości: - ogrzewanie i woda z sieci miejskiej, - miejsca parkingowe przy budynku, - piwnica, - słoneczna ekspozycja, - bliskość komunikacji i infrastruktury, - mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

549 000 zł80 m² 6 862,50 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2024

Emmerson prezentuje: do sprzedania atrakcyjne duże mieszkanie w Grodkowicach (kłaj, niepołomice) - stan deweloperski lub wykończony - 1.pietro plus użytkowe poddasze (uwaga, poddasze będzie.

Szczegóły ogłoszenia

1 577 000 zł125 m² 12 616 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Mieszkanie z duszą, ogródkiem i poddaszem 600 metrów od morza? Takie rzeczy tylko tutaj! Jeśli marzy Ci się życie jak z reklamy gdzie dzień zaczynasz kawką na tarasie, potem szybki.

Szczegóły ogłoszenia

640 000 zł59,50 m² 10 756,30 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży 3-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią położonego przy ul. Szopkarzy w Krakowie. Nieruchomość znajduje się w spokojnej.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Ciekawa alternatywa dla osób szukających gotowego mieszkania 69.33 m mieszkanie 3 pokojowe. Masz dość remontów i dodatkowych kosztów? To mieszkanie jest gotowe do zamieszkania od zaraz!.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł57,30 m² 11 343,80 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Kontakt:   . Zamieszczone oferty nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego, a dane w nich zawarte mają jedynie charakter informacyjny. Najlepsze oferty tylko w biurze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł41,75 m² 21 532,93 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Na sprzedaż stylowe mieszkanie o powierzchni 41,75 m , w pełni wykończone i gotowe do zamieszkania, zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji Midori House przy ul. Szybkiej 9 we.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

657 720 zł73,08 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2027

Mieszkanie nr 6 o powierzchni 73,08 M2 termin realizacji: 30.07.2027 Układ pomieszczeń: - salon z aneksem kuchennym 28,17 M2 - pokój 10,66 M2 - pokój 9,36 M2 - pokój 9,36 M2 - korytarz 9,22 M2.

Szczegóły ogłoszenia

749 000 zł32,05 m² 23 369,73 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

WYJĄTKOWA OFERTA - MIESZKANIE W SERCU KROWODRZY NAJLEPSZĄ CENĘ ORAZ WSZYSTKIE NIEZBĘDNE INFORMACJE WRAZ Z WYLICZENIAMI KOSZTÓW UZYSKASZ WYŁĄCZNIE Z NASZĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

850 000 zł95 m² 8 947,37 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Proponujemy Państwu wyjątkowe mieszkanie zlokalizowane na pierwszym piętrze w kameralnym budynku przy ulicy Bolesława Prusa w Miechowie. Mieszkanie jest dwupoziomowe o łącznej powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w Centrum - spokój, zieleń i pełen komfort! Na sprzedaż mieszkanie położone w spokojnej, zielonej części Jeleniej Góry. Idealna propozycja dla osób, które chcą mieszkać.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

550 000 zł44,75 m² 12 290,50 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Reprezentujemy stronę sprzedającą, więc nie pobieramy prowizji od transakcji kupna! Mieszkanie dostępne w ofercie prywatnej, nie dewelopera. - topowa lokalizacja, katowice dolina Trzech Stawów -.

Szczegóły ogłoszenia

850 000 zł122,40 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

Z przyjemnością przedstawiam do sprzedaży klimatyczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 122,4 m2 usytuowane na 3 piętrze w przepięknej zabytkowej kamienicy w centrum Olsztyna na ul.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł27,22 m² 13 188,83 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2022

Planujesz skredytować to marzenie zadzwoń. Komfortowy apartament z ogródkiem i miejscem parkingowym położony na Gumieńcach. Lokal idealny jako pierwsze mieszkanie lub pod wynajem. Bezpieczne.