dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 236 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 236 ogłoszeń

449 000 zł76 m² 5 907,89 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2025

Apartament bezczynszowy W otoczeniu lasu ***oferta na wyłączność*** Kupujący zwolniony z podatku pcc - 2% - oszczędność ponad 8.500 zł! Mamy przyjemność zaprezentować nowy apartament ,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1964

Opis: oferujemy do sprzedaży bardzo ładne mieszkanie zlokalizowane na warszawskim Targówku, przy ul. Toruńskiej. Nieruchomość usytuowana na parterze 4 piętrowego budynku wybudowanego z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

734 673 zł41,39 m² 17 750,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Klucze W wakacje. Bez prowizji. Proponujemy mieszkanie 2 pokojowe w kameralnym bloku z windą. Atuty: kameralny blok, tylko 17 mieszkań 230 m do pkp Gocławek blisko ul. Grochowska blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

680 525 zł65,24 m² 10 431,10 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż oferuję komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie zlokalizowane w nowoczesnej inwestycji. Szczegóły oferty: powierzchnia: 65,24 m Liczba pokoi: 3 Łazienka, wc, garderoba balkon 4,83 Termin.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

960 298 zł63,29 m² 15 172,98 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wyjątkowe mieszkania 3-pokojowe z narożnym, dużym balkonem 3 piętro w 4 piętrowym budynku. Kraków, piaski Nowe - bez prowizji i pcc Powierzchnie: mieszkanie 20 - 63,29 m Piętro: 3 -.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł32,48 m² 22 475,37 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam przyjemność zaprezentować Państwu wyjątkowy 2-pokojowy apartament premium , zlokalizowany przy ul. Kłobuckiej 23e z 2013 r. na granicy Mokotowa i Ursynowa, w prestiżowej inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

895 000 zł75 m² 11 933,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Dwupoziomowe 75 m dla rodziny 2+2 | 2 łazienki | Ujeścisko | Gotowe do zamieszkania Na sprzedaż przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 75 m (pow. użytkowa), położone.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

675 000 zł40,28 m² 16 758 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 40,28 m2 zlokalizowane na 5 piętrze w 5-piętrowym nowym budynku przy Alei Pokoju. To nowoczesny kompleks mieszkalny zlokalizowany w centralnej części.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mamy przyjemność zaprezentować Państwu bardzo ciekawą ofertę sprzedaży 3 pokojowego mieszkania z oddzielną kuchnią znajdującego się na 1 piętrze w niskim 3 piętrowym bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

419 900 zł58 m² 7 239,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Prowizję biura pokrywa osoba Sprzedająca. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 58 m zlokalizowane w Olkusz przy ul. Legionów Polskich na osiedlu Pakuska. Lokal znajduje się na 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

1 390 000 zł123 m² 11 300,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1910

Na sprzedaż lokal mieszkalny przy ul. Słowackiego na Poznańskich Jeżycach. # lokalizacja # Jedna z najbardziej poszukiwanych lokalizacji w Poznaniu. Idealne miejsce dla rodziny z dziećmi,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Sprzedam mieszkanie usytuowane przy pętli tramwajowej Pomorzany. Parter, do mieszkania przynależy piwnica. Ogrzewanie gazowe (piecyk) Dach i rury.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne i wykończone mieszkanie o powierzchni 32,4 m , zlokalizowane w bardzo dogodnej i dobrze skomunikowanej okolicy. Lokal usytuowany jest na 8. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł67,51 m² 13 316,55 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Na sprzedaż komfortowe, 3-pokojowe mieszkanie z dwoma balkonami Ursus, ul. Bodycha 112 Przestronne i funkcjonalne 3-pokojowe mieszkanie w spokojnej części Ursusa. Nieruchomość na.

Szczegóły ogłoszenia

449 000 zł38,70 m² 11 602,07 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż duża, funkcjonalna garsoniera, położona na parterze budynku, idealna zarówno do zamieszkania, jak i jako inwestycja pod wynajem. Mieszkanie wyróżnia się świetnym układem oraz dużym.

Szczegóły ogłoszenia

1 690 000 zł72,17 m² 23 416,93 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania unikatowe mieszkanie apartament o powierzchni użytkowej 72,17 m w kamienicy zlokalizowanej przy Rynku Głównym w Krakowie. Atuty: - niezwykła lokalizacja przy u. Brackiej,.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł64,72 m² 5 794,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Dla kogo ta oferta ? Dla osób cieniących sobie przestrzeń, chcących zaprojektować od zera po swojemu swoje wymarzone mieszkanie. Dla osób lubiących tworzyć i projektować od nowa, by maksymalnie.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł90,97 m² 9 882,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2010

Nowoczesny I komfortowy apartament Z 2 tarasami W tarnowskich górach ul. Siwca Na sprzedaż apartament o powierzchni 90 ,97 m2, usytuowany na III piętrze IV piętrowego budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

663 166 zł67,67 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Mieszkania bezpośrednio od dewelopera bez prowizji. Przy zakupie nie zapłacisz prowizji oraz podatku pcc 2%. pracujemy również w weekendy- zadzwoń lub napisz sms- dostępne również inne metraże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

479 997 zł36,09 m² 13 300 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Biuro Nieruchomości Bracia Sadurscy prezentuje inwestycję mieszkaniową położoną w spokojnej okolicy Wzgórz Krzesławickich, zapewniająca mieszkańcom wysoki standard życia oraz doskonałe.

Szczegóły ogłoszenia

459 348 zł31,89 m² 14 404,14 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ostatnie mieszkanie w inwestycji z potencjałem na 2 pokoje w takiej cenie! Mieszkanie z potencjałem wydzielenia osobnej sypialni! Nowoczesny budynek z systemem Smart Home, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 786 000 zł68,71 m² 25 993,31 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

4-pokojowy apartament z balkonem i widokiem na park. Prezentuję na sprzedaż funkcjonalny apartament o powierzchni 68,71 m , położony w nowoczesnym budynku z windą -.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1880

Biuro Nieruchomości M2 Estate ma przyjemność zaprezentować Państwu mieszkanie na sprzedaż o pow. 32,3 m2 w Olsztynie przy ul. Bolesława Chrobrego 8- starówka ( kamienica). Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

330 000 zł36,14 m² 9 131,16 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Przedstawiamy Państwu nowe 2'pokojowe mieszkanie o powierzchni 36,14 m2 przy ul. Owsianej w Kaliszu. Mieszkanie sprzedawane w stanie deweloperskim (rynek wtórny) mieści się na VI piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł24,50 m² 18 367,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zarezerwowane Z przyjemnością prezentuję kawalerkę o powierzchni 24.5 mkw. Mieszkanie świeżo po gruntownym remoncie łącznie z wymianą wszystkich instalacji, jeszcze nie.

Szczegóły ogłoszenia

1 299 000 zł82,92 m² 15 665,70 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Niepowtarzalna oferta mieszkania, które stanowi doskonałe połączenie wygody i atrakcyjnej lokalizacji. Charakterystyczne dla kamienic z tego okresu wysokie sufity prawie 3,5 metra dają wnętrzu.

Szczegóły ogłoszenia

820 000 zł79,30 m² 10 340,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Wyjątkowe mieszkanie na obrzeżach Rzeszowa z garażem, ogródkiem, bezczynszowe w urokliwej scenerii niskiej zabudowy oraz otaczającej go zieleni, na kameralnym osiedlu oddalonym od głównej.

Szczegóły ogłoszenia

899 999 zł97,50 m² 9 230,76 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1936

Na sprzedaż mieszkanie na 3. piętrze o powierzchni 97.5 m2 w Gdyni przy ul. Warszawskiej (działki Leśne). Atuty - 7 minut pieszo na Świętojańską, skm Wzg Św. Maksymiliana 9 minut pieszo, -.

Szczegóły ogłoszenia

560 000 zł98 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie 4pokojowe z kominkiem w Kwidzynie Na sprzedaż słoneczne mieszkanie o powierzchni 98m gotowe do zamieszkania. Wykończone jest w wysokim standardzie nie wymaga dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

329 000 zł55,70 m² 5 906,64 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M4 żory os. Pawlikowskiego IV piętro niski blok ** do zamieszkania od dogodnym terminie** 329 tys. Jeśli szukasz mieszkania pod inwestycję to może być właśnie t a. Mieszkanie obecnie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

703 000 zł48 m² 14 645,83 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Kup mieszkanie bez prowizji - prosto od dewelopera! Doradzimy Ci na każdym etapie zakupu - od wyboru mieszkania, przez kredyt, do finalizacji transakcji. Porównaj z nami tysiące mieszkań.

Szczegóły ogłoszenia

489 000 zł59,32 m² 8 243,43 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

!rezerwacja! Jeśli szukasz mieszkania w sprawdzonej lokalizacji z dobrym układem i pełną infrastrukturą pod ręką Barwinek to jeden z najbezpieczniejszych wyborów w Kielcach.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie przy ul. Serbinowskiej Oferujemy na sprzedaż przestronne mieszkanie 57m2 na III piętrze w niskim bloku z płyty, położone w spokojnej i dobrze.

Szczegóły ogłoszenia

790 000 zł55 m² 14 363,64 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest 3 pokojowe, rozkładowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 55 m2. Zlokalizowane na 5 piętrze z bardzo ładnym widokiem na las i okolicę. Bardzo słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

155 000 zł36,30 m² 4 269,97 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy mieszkanie w malowniczo położonej Jedlinie Zdrój. Bardzo dobra lokalizacja, zarówno do mieszkania całorocznego jak i jako baza wypadowa czy inwestycja pod wynajem. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 216 983 zł55,57 m² 21 900 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Royal Space prezentuje apartament na sprzedaż o powierzchni 55,57 m2 zlokalizowany w nowej inwestycji Casa Feliz. Inwestycja Casa Feliz Zabłocie to inwestycja mieszkaniowa przy ul. Kiełkowskiego,.

Szczegóły ogłoszenia

695 000 zł54,90 m² 12 659,38 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Warszawa/ targówek/ ul. Krasiczyńska / 55 M2 / 2 pokoje / balkon / piwnica/ metro - 3 min pieszo We speak English! cena do negocjacji! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 3 pokojowego mieszkania na.

Szczegóły ogłoszenia

660 000 zł49,59 m² 13 309,13 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż nowoczesne, trzypokojowe mieszkanie położone na 3 piętrze w budynku z 2025 roku przy ul. Borkowskiej w Gdańsku. Nieruchomość została świeżo wykończona i jest gotowa.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Na sprzedaż 3-pokojowe, jasne i rozkładowe mieszkanie , położone na IV piętrze w samym centrum Szczecina przy Placu Grunwaldzkim. Na powierzchnię użytkową 95,63m2 składa się:- Przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Oferta bezpośrednia od osoby prywatnej. Mieszkanie o pow. 36m2 plus piwnica i komórka w Wałbrzychu Ulica Dąbrowskiego Biały Kamień, pierwsze piętro. Łączna powierzchnia mieszkania wraz.

Szczegóły ogłoszenia

583 920 zł24,33 m² 24 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2015

Zapraszam na prezentację apartamentu położonego w dzielnicy nadmoraskiej, między promenadą a parkiem Zdrojowym. Lokal położony na 3 piętrze, z balkonem od strony zachodniej. Na 24,33 m2.