dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 224 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 224 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

420 000 zł56,30 m² 7 460,04 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Oferujemy na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie w dobrej lokalizacji przy ul. Antoniukowskiej w dzielnicy Antoniuk. To oferta dla osób dla których mieszkanie do generalnego remontu to za duże.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

769 966 zł72 m² 10 693,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego mieszkania składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, balkonu oraz poddasza nieużytkowego. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 710 zł72 m² 11 995,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

863 710 zł72 m² 11 995,97 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:IV kwartał 2026

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł42 m² 9 976,19 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Tylko u nas! Biuro Nieruchomości twoje M prezentuje ofertę sprzedaży lub zamiany Ustawnego, 2 pokojowego mieszkania po generalnym remoncie Idealne dla rodziny jak i pod inwestycje.

Szczegóły ogłoszenia

1 749 000 zł68,71 m² 25 454,81 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2023

Sprzedam bezpośrednio, nowy i wykończony apartament 4 pokojowy z aneksem kuchennym, o powierzchni 68,71 m2 położony przy Alei Kijowskiej 5 w Krakowie. Apartament (68,71 m2) składa.

Szczegóły ogłoszenia

359 000 zł45,40 m² 7 907,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Komfortowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem w znakomitej lokalizacji Elbląga! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży funkcjonalnego mieszkania o powierzchni 45,4 m2 (plus.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł45,42 m² 8 784,68 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Uwaga: na Olx i Otodom prezentujemy jedynie nieznaczną część ofert biura nieruchomości. Pełną ofertę biura (w tym najnowsze oferty oraz więcej zdjęć) znajdziesz na oficjalnej stronie naszego.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

444 269 zł41,06 m² 10 820 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Mikołajkowy rabat na Osiedlu Spacerowe Zacisze! wpb Rombud oferuje wyjątkowy bonus, który pojawia się tylko raz w roku! Mikołajkowa promocja trwa od 6 grudnia 2025 roku do 6 stycznia 2026 roku!.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

501 212 zł46,93 m² 10 679,99 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

722 075 zł67,61 m² 10 680 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Termin realizacji:październik 2026

Szczegóły ogłoszenia

499 000 zł50,66 m² 9 849,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Nowoczesne, eleganckie mieszkanie z balkonem o pow. 50,7 m - nowe budownictwo z 2020r. Piła - Osiedle Zamość, ul. Ofiar Katynia Na sprzedaż wyjątkowo komfortowe i starannie.

Szczegóły ogłoszenia

699 000 zł56,49 m² 12 373,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Nowe budownictwo 2021r. | gotowe do wprowadzenia | Osiedle 4 Pory Roku 3-pokojowe mieszkane o powierzchni 56,49 m na parterze kameralnego, 2-piętrowego budynku deweloperskiego Apro Investments.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

699 000 zł71,13 m² 9 827,08 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż: przestronne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 71,13 m , położone na wysokim piętrze, dzięki czemu jest jasne i oferuje przyjemny widok.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł22 m² 15 227,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedstawiam Państwu ciekawe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w kamienicy. Lokal składa się z 1 pokoju (16m), aneksu kuchennego, łazienki oraz przedpokoju. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł66,52 m² 11 274,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2010

W ofercie sprzedaży mieszkanie 3 pokojowe zlokalizowane na ul. Maciejkowej. Nieruchomość znajduje się na parterze, niskiego budynku z 2010 r. Mieszkanie o pow. 66,52 m2 składa się z : -.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

2 270 000 zł95,03 m² 23 887,19 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Nowoczesna definicja miejskiego komfortu. Przedstawiamy inwestycję, która rzuca wyzwanie tradycyjnemu budownictwu wielkomiejskiemu. Zamiast wszechobecnego betonu - półtora hektara zaprojektowanej zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

688 469 zł56,68 m² 12 146,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i balkonu. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

644 776 zł47,41 m² 13 600 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Oferta obejmuję 2-pokojowy apartament składający się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, garderoby, łazienki i ogrodu. Lokal znajduję się w inwestycji Apartamenty Home Premium.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

661 338 zł59,78 m² 11 062,87 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Termin realizacji:maj 2025

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Nowoczesne mieszkanie ul. Sienkiewicza, strzyżów Szukasz wyjątkowego miejsca do życia, które łączy nowoczesny design, przestrzeń i doskonałą lokalizację? Na sprzedaż nowoczesne mieszkanie na.

Szczegóły ogłoszenia

349 000 zł38 m² 9 184,21 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1900

Na sprzedaż przytulne mieszkanie o powierzchni 38 m , usytuowane na parterze kamienicy po generalnym remoncie. Lokal jest w pełni przygotowany do wprowadzenia się - nie wymaga żadnych.

Szczegóły ogłoszenia

285 000 zł47,53 m² 5 996,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż funkcjonalne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47,53 m , położone na 1. piętrze bloku w znakomitej lokalizacji w centrum Kędzierzyna-Koźla, (ndm) przy ul. Jurija.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

540 000 zł63 m² 8 571,43 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Tylko W naszym biurze. Są mieszkania, które po prostu się ogląda i są takie, w których od razu widzisz swoje życie. To jest właśnie jedno z nich. Położone w zielonej,.

Szczegóły ogłoszenia

289 000 zł60,40 m² 4 785 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1915

Mieszkanie o powierzchni 60,40 m2 w dzielnicy Godula w Rudzie Śląskiej. Lokal przeszedł generalny remont i trzeba przyznać że właściciele nie oszczędzali gdyż wykańczali je dla.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł42 m² 9 761,90 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Wyłącznie W plus nieruchomości! Na sprzedaż wyjątkowe, przestronne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 42,00 m , zlokalizowane przy ul. Władysława Szafera w Szczecinie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

320 000 zł31,05 m² 10 305,96 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Kluczbork | centrum | ostatnie 5 mieszkań | gotowe + inwestycyjne | brak pcc Szukasz mieszkania w centrum albo gotowej inwestycji pod wynajem? Tu masz oba scenariusze w jednym miejscu. Na sprzedaż.

Szczegóły ogłoszenia

648 000 zł76 m² 8 526,32 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Szukasz realnej przestrzeni dla dużej rodziny w cenie mieszkania? Jako deweloper i kierownik budowy tej inwestycji oferuję gotowy, dwupoziomowy apartament o powierzchni 75,58 m , który.

Szczegóły ogłoszenia

474 500 zł45,17 m² 10 504,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Park Nieruchomości przedstawia Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe, znajdujące się w Rzeszowie przy ulicy Spiechowicza. Nieruchomość o powierzchni 45,17 m2 usytuowana jest na 1 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

335 000 zł52,40 m² 6 393,13 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 52,94 m . Znajduje się na czwartym piętrze w bloku z wielkiej płyty z 1980 roku. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

670 000 zł34 m² 19 705,88 zł/m²

 

Piętro:4/15

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Sprzedam bezpośrednio kameralne, dobrze skomunikowane mieszkanie w bezpośrednim sąsiedztwie stacji metra Natolin. Lokal odświeżony i gotowy do.

Szczegóły ogłoszenia

430 000 zł48 m² 8 958,33 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Ogłoszenie bezpośrednie - bez prowizji Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m , położone na parterze w wieżowcu na spokojnym i zielonym osiedlu. Mieszkanie jest.

Szczegóły ogłoszenia

489 900 zł119 m² 4 116,81 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

4 pokoje 2 Łazienki Kominek I Karkonoska I Dwupoziomowe I Antresola Czynsz 863,42 zł z ogrzewaniem i funduszem remontowym. We Speak English. * 3 Sypialnie * Gabinet Do Prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

259 414 zł86,50 m² 2 999 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1931

Bezczynszowe Nowe Wnętrze W Kamienicy - 3 Pokoje 86m2 + Garderoba i Komórka Lokatorska - okazyjna cena Budynek, w którym znajduje się tylko pięć mieszkań, gwarantuje prywatność oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

529 000 zł80,80 m² 6 547,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Częstochowa, północ, ul. Św. Brata Alberta, nowy apartament na sprzedaż. Oferta dostępna tylko w wgn. Bardzo dobra cena! Oferujemy na sprzedaż apartament w stanie deweloperskim zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2017

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 43 m z balkonem 4 m oraz piwnicą 3,5 m , położone na drugim piętrze w zadbanym i czystym bloku z 2017 roku w Iławie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

460 819 zł34,33 m² 13 423,22 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Zakup bezpośrednio od dewelopera | 0% prowizji | Brak podatku pcc 2% Kompaktowe, funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 34,3 m + balkon 5.1 m , położone w spokojnej i zielonej.

Szczegóły ogłoszenia

410 000 zł47 m² 8 723,40 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Rezerwacja Oferuję na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 47.09 m2 z balkonem na 4 piętrze. Mieszkanie składa się z przedpokoju, kuchni, pokoju dziennego, dwóch sypialni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

419 000 zł55,40 m² 7 563,18 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Umeblowane trzypokojowe mieszkanie W centrum miasta Trzypokojowe mieszkanie usytuowane na drugim piętrze kamienicy położonej w centrum miasta. W mieszkaniu pozostaje umeblowanie oraz sprzęt.

Szczegóły ogłoszenia

158 000 zł70,70 m² 2 234,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Oferuję na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 70,70 m , (własnościowe) położone na 1. piętrze budynku przy ul. Dworcowej 1. Układ pomieszczeń: 3 pokoje (układ amfiladowy.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

754 430 zł61,80 m² 12 207,61 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Powyższa oferta przedstawia mieszkanie w nowo realizowanej inwestycji, zlokalizowanej na osiedlu Żerniki, w zachodniej części miasta Wrocław. Zakup bezpośrednio od dewelopera - bez prowizji.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 150 000 zł92,13 m² 12 482,36 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2024

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą 4-pokojowego apartamentu, składającego się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, trzech sypialni, łazienki, wc i ogródka. Lokal znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

1 500 000 zł65,50 m² 22 900,76 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż wyjątkowy apartament w prestiżowej inwestycji Apartamenty Novum Śródmieście Krakowa, okolice ronda Mogilskiego i Unity Centre Przedstawiamy ofertę sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

650 000 zł64,74 m² 10 040,16 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2026

Michałowice II nowoczesne mieszkania z ogródkami Inwestycja Michałowice II obejmuje 8 mieszkań o powierzchni 64.74 m2 lub 77.12 m . Projekt został zaplanowany z myślą.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nowe mieszkania 53 - 55 M2 Z balkonem, miejscem postojowym zewnętrznym I miejscem postojowym W hali garażowej. Ul. Dywizjonu 303 budynek B15, odbiór 06.2026 - ZAPRASZAMY DO REZERWACJI. "Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

266 178 zł35,97 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2027

Ogrzewanie podłogowe plus miejsce postojowe gratis! przedstawiamy nową inwestycję osiedle santorini W słupsku budynki typ A mieszkania Z balkonami, ogrodami I miejscami postojowymi.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij