dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 266 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 266 ogłoszeń

553 690 zł65,14 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Szukasz przestronnego mieszkania na sprzedaż w Lublinie? To wyjątkowe 5-pokojowe mieszkanie o powierzchni 65,14 m , zlokalizowane w dzielnicy Czuby Północne, jest idealne dla rodzin.

Szczegóły ogłoszenia

825 000 zł101,75 m² 8 108,11 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1989

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego, 5-pokojowego mieszkania z osobną kuchnią o powierzchni 101,75 m , położonego na 3. piętrze budynku przy ul. Łąka.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł47,80 m² 11 276,15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1971

Na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o powierzchni 47,8 m na 4 piętrze w niskim 4-piętrowym bloku bez windy na Winogradach. Układ: salon z dostępem do balkonu, dwa oddzielne pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

799 000 zł61,52 m² 12 987,65 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Hampton Home oferuje na sprzedaż wyjątkowe 2-pokojowe mieszkanie z balkonem, oddzielną kuchnią, garderobą oraz garażem- ul. Szaserów. 1. Powierzchnia: idealnie zaprojektowane, ustawne 2 pokoje 2.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament premium nad jeziorem Ukiel Kapitańska Olsztyn powierzchnia 32.76 m2 I piętro, 2024 rok budowy ul. Kapitańska 2 zobacz wirtualny spacer:.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wyjątkowa oferta W samym sercu miasta - ul. Krasińskiego bielsko-biała W super cenie - teraz tylko 5213zł/m 2! klimatyczne, 3-pokojowe mieszkanie Z duszą o pow. 120,85m 2 położone.

Szczegóły ogłoszenia

375 000 zł36,26 m² 10 176,50 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2023

Oferuję do sprzedaży nowoczesne 2-pokojowe mieszkanie z balkonem i garażem | Chorzów, ul. Kościuszki 85 Na sprzedaż wyjątkowe, w pełni urządzone mieszkanie o powierzchni 36,26.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Na sprzedaż komfortowe mieszkanie w kameralnej zabudowie przy ul. Waniliowej we Wrocławiu. Na sprzedaż funkcjonalne, dwustronne mieszkanie zlokalizowane w kameralnej części inwestycji. Budynki.

Szczegóły ogłoszenia

785 000 zł41,51 m² 18 911,11 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

2-pokojowe mieszkanie zlokalizowane na Bemowie przy ul. Człuchowskiej budynek/osiedle Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 6 piętrowym budynku. Rok budowy: 2025 nieruchomość Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

1 429 000 zł89,40 m² 15 984,34 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2000

Szukasz miejsca, w którym Twoja rodzina będzie naprawdę blisko siebie - nie tylko fizycznie, ale i emocjonalnie? To mieszkanie na Bielanach to coś więcej niż cztery ściany - to przestrzeń,.

Szczegóły ogłoszenia

1 495 000 zł40,37 m² 37 032,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Na sprzedaż apartament inwestycyjny o powierzchni 40,37 m , położony na 3 piętrze prestiżowej inwestycji Sośnica Resort & Spa przy ul. Modrzejewskiej w ścisłym centrum Zakopanego,.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

O% - nabywca nie płaci prowizji, prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z potencjałem z widokiem na rzekę o powierzchni 38,61m 2 położone w ścisłym centrum Lęborka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

469 000 zł49 m² 9 571,43 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam wolne od zaraz mieszkanie w centrum Rzeszowa, z 2 odrębnymi pokojami i kuchnią, znajdujące się przy ul. Dąbrowskiego. Idealne pod wynajem. Mieszkanie ma powierzchnię 48,5 m2.

Szczegóły ogłoszenia

2 998 000 zł88,62 m² 33 829,84 zł/m²

 

Piętro:parter/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Invilla to nowoczesne biuro nieruchomości premium, które od lat z powodzeniem łączy ludzi z wyjątkowymi miejscami - z pasją, profesjonalizmem i pełnym zaangażowaniem. Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

569 000 zł56,94 m² 9 992,98 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Wykończone pod klucz Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowej inwestycji Moje Pierwsze Mieszkanie. Kameralna zabudowa - jedynie 28 mieszkań w niskim 3-piętrowym budynku. Mieszkanie nr 26.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

Lokale gotowe do sprzedaży! ostatnie mieszkanie O pow. 72M2. Do sprzedania mieszkanie (lokal mieszkalny) o pow. 72m2 położone na I piętrze w nowo wybudowanym I piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 219 000 zł101,65 m² 11 992,13 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2027

Inwestycja zlokalizowana 1 000m od Łódzkiej Manufaktury oraz 1 000m od stacji przesiadkowej Łódzkiego Metra - Łódź Polesie ( atut inwestycyjny ) Mieszkania 1,2,3,4 pokojowe w metrażach od 29 mkw.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

726 440 zł55,88 m² 13 000 zł/m²

 

Piętro:2/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Nowe mieszkania od dewelopera oferta specjalna - 600 zł/m2 kraków - mistrzejowice ok Park Mistrzejowicki 0% prowizji Przedmiotem sprzedaży jest 3 - pokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe | 33 m | Sosnowiec, ul. Bohaterów Monte Cassino Na sprzedaż atrakcyjne, w pełni umeblowane mieszkanie o powierzchni 33 m , położone na.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

972 000 zł59,88 m² 16 232,46 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2025

****** bez prowizji ****** ****** brak podatku pcc (2%) ****** Stilla Zlokalizowane na warszawskim Rakowie osiedle Stilla, swoją nazwą nawiązuje do szwedzkiego słowa symbolizującego ciszę.

Szczegóły ogłoszenia

590 000 zł47 m² 12 553,19 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Szukasz idealnego miejsca do zamieszkania w sercu Wrocławia? Oto idealna oferta, która spełni Twoje oczekiwania 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Stysia, o powierzchni 47 m . Lokal składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2024

Apartament nad morzem Tu cisza, komfort i morze spotykają się w jednym miejscu. Poranna kawa na balkonie, kiedy w tle słychać szum fal, a powietrze pachnie jodem to idealne warunki do.

Szczegóły ogłoszenia

730 000 zł56,43 m² 12 936,38 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Gotowe do zamieszkania mieszkanie 2-pokojowe usytuowane na 1 piętrze w 2-piętrowym bloku z 2013 roku zlokalizowane na warszawskiej Białołęce. Osiedle zadbane, zielone, z całodobową.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

557 667 zł56,33 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2027

Na terenie bydgoskiego osiedla Czyżkówko realizowane jest kameralne przedsięwzięcie mieszkaniowe położone w sąsiedztwie rzeki Brdy oraz terenów sprzyjających aktywnemu wypoczynkowi.

Szczegóły ogłoszenia

792 000 zł44 m² 18 000 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2018

Zbigniew klęczar Agent prowadzący   Szukasz apartamentu w Szczyrku z widokiem jak z bajki? Coś idealnego na wynajem krótkoterminowy, ale i też coś super dla Ciebie? To.

Szczegóły ogłoszenia

784 900 zł36,90 m² 21 271 zł/m²

 

Piętro:9/14

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Komfortowe 2 Pokoje w Sercu Warszawy - ul. Śliska 3 Szukasz mieszkania, które łączy tętniące życiem centrum miasta z ciszą i wygodą? Ten apartament przy ul. Śliskiej 3 to idealna.

Szczegóły ogłoszenia

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Na sprzedaż, nowoczesne i umeblowane mieszkanie w pięknej, cichej okolicy. Wykończone z wysokiej jakości materiałów. Ogrodzony i monitorowany teren. Prywatny parking ze szlabanami.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

681 910 zł71,78 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2026

Szukasz przestronnego mieszkania dla rodziny w jednej z najbardziej pożądanych lokalizacji Bydgoszczy? To wyjątkowo ustawne, 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 71,81 m w inwestycji.

Szczegóły ogłoszenia

539 000 zł54 m² 9 981,48 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Szukasz mieszkania w centrum miasta, które jest gotowe do zamieszkania bez dodatkowych nakładów finansowych? Ta oferta spełni Twoje oczekiwania. Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

1 075 000 zł206,47 m² 5 206,57 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:7

 

Rok budowy:2023

Północ Nieruchomości Częstochowa anmp4 prezentuje: na sprzedaż nowy dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 206,47m zlokalizowany w cichej, spokojnej dzielnicy Lisiniec.

Szczegóły ogłoszenia

478 890 zł41,20 m² 11 623,54 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2025

Bez podatku pcc. 0% prowizji Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji, gdynia Cisowa. Mieszkanie: dwupokojowe mieszkanie o metrażu 41,2 m . Lokal położony jest na czwartym.

Szczegóły ogłoszenia

379 000 zł84,75 m² 4 471,98 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie położone na II piętrze zabytkowej kamienicy usytuowanej w samym sercu Świebodzina. Doskonała lokalizacja zapewnia łatwy dostęp do sklepów, szkół oraz terenów.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

534 946 zł40,82 m² 13 105 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2026

Mieszkanie od dewelopera. Prowadzimy sprzedaż całej inwestycji, zadzwoń i zapytaj o inne mieszkania. Pracujemy 7 dni w tygodniu. Zapraszam do kontaktu również w niedziele.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł52,81 m² 6 627,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe w Cerkwicy Na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni użytkowej 48,81 m (powierzchnia całkowita 52,81 m ), położone w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

569 000 zł42 m² 13 547,62 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Szukasz mieszkania w dobrze skomunikowanej części Poznania, z dostępem do zieleni i pełnej infrastruktury miejskiej? Przedstawiam ofertę 3 pokojowego mieszkania o powierzchni 42.

Szczegóły ogłoszenia

199 000 zł33,36 m² 5 965,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1979

Zapraszamy do zapoznania się z oferta mieszkania położonego na czwartym piętrze bloku w samym Centrum. Lokal mieszkalny składa się z: - dużego pokoju dziennego - funkcjonalnej kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

245 000 zł28 m² 8 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1939

Mieszkanie w centrum Rybnika przy Kościuszki w niskim bloku z balkonem. Przynależne miejsce parkingowe dla mieszkańców. Mieszkanie bardzo przytulne i ciche pomino idealnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

899 000 zł69,20 m² 12 991,33 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Ataner trzypokojowe z balkonem - Polanka tuż obok Jeziora Maltańskiego mieszkanie 3-pok. Z osobną kuchnią 2 łazienkami I balkonem lokalizacja Nowe Miasto (łacina, polanka, ul. Katowicka).

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2026

Nie chcesz przepłacać za metr kwadratowy a przy okazji cenisz sobie spokój i dobrą komunikacje? Sprawdź nową inwestycję w Chorzowie! Indywidualny projekt, wyjątkowa inwestycja.

Szczegóły ogłoszenia