dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

220 000 zł68 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 68,2 m2 w Wałbrzychu, podzamcze, ul.Poselska. Mieszkanie standardowe, na parterze, z balkonem. Łazienka i wc osobno. Podłogi wykładzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku,ul.Łączańska. Mieszkanie 3-pokojowe , dwustronne z balkonem , kuchnia,łazienka,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

69 000 zł51 m² 1 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 1-pokojowe mieszkanie o pow. 36,93 m2 w Wałbrzychu, sobięcin, ul. 1 maja. Mieszkanie na parterze 2-piętrowej kamienicy, z udziałem w działce. Przynależne 2 piwnice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

230 000 zł122 m² 1 885,25 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 4-pokojowe mieszkanie o pow. 122 m2 w Wałbrzychu, śródmieście, ul. 1 maja. Wszystkie media, co etażowe węglowe, nowy piec z regulacją temperatury. Nowe okna pcv. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Władysławowo

Władysławowo,pomorskie

280 000 zł41 m² 6 829,27 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie do zamieszkania 300m do morza.Posesja ogrodzona z miejscami do parkowania.Wykończenie ściany malowane na biało,podłogi panele. Łazienka;armatura łazienkowa-kabina prysznicowa. Podana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lniana

Łódź,łódzkie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam 2 pokojowe mieszkanie na Teofilowie C (ul. Lniana). Mieszkanie składa sie z dużego pokoju 6m*3m oraz z małego pokoju 4m*3m, przedpokoju, kuchni oraz łazienki. W pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siedleckiego

Władysławowo,pomorskie

285 000 zł42 m² 6 785,71 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie nowe do zamieszkania w centrum Władysławowo 400m do morza. Wykończenie;podłogi panele ściany malowane na biało. Łazienka;płytki ceramiczne,kabina prysznicowa,armatura łazienkowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

149 000 zł48 m² 3 104,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Oferta osoby prywatnej(bez pośredników). Mieszkanie w niskiej zabudowie, w okolicy przystanek autobus, tramwaj, dojazd do Katowic autobusem 30-45 min samochodem 15 min, market Real, 3 markety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białostocka

Sosnowiec,śląskie

265 000 zł72 m² 3 680,56 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania bardzo ładne, słoneczne mieszkanie 72,2 m. Mieszkanie składa się z 3 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki, wc oraz przedpokoju. Wszystkie okna wymienione na plastikowe, jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Ustrzyki Dolne,podkarpackie

195 000 zł68 m² 2 867,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie srodkowe w bloku z cegly. Drewniane podlogi, duzy balkon z widokiem na gory. Blisko kryta plywalnia, wyciagi narciarskie, restauracje, kosciol.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Brzeg

Brzeg,opolskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3 pokojowe pierwsze pietro okna Z dwoch stron sloneczne na podlogach deski W jednym pokoju panele łazienka wykafelkowana kuchnia rowniez instalacja elektryczna I gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złota

Czarne,pomorskie

185 000 zł71 m² 2 605,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Pilnie sprzedam mieszkanie spółdzielcze w Czarnem (woj. pomorskie). łazienka, wc urządzone nowocześnie, panele w pokojach, w przedpokoju logia duża. kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Domaniewska

Warszawa,mazowieckie

400 000 zł32 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Sprzedam za gotowke udzialy we wspoluzytkowaniu wieczystym nieruchomosci objetej kw w Warszawie rog domaniewskiej i langego oraz mieszkaniu 32 m2, umeblowanym, gotowym do zamieszkania. 5 minut od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

600 000 zł53 m² 11 320,80 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

mieszkanie do zamieszkania natychmiast, umeblowane i komfortowo wyposażone, w łazience wanna z hydromasażem. W salonie kominek z rozprowadzeniem ciepła, balkon z komórkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bukowińska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł54 m² 9 814,81 zł/m²

 

Piętro:3/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Rezydencja 'skarpa4"- mieszkanie położone w luksusowo wykończonym budynku, jasne(sypialnia wschód, salon z aneksem kuchennym zachód)dwa balkony, garaż w cenie, obok metra wilanowska,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

465 000 zł64 m² 7 265,62 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie około 64m2 z balkonem,oddzielna kuchnia, stan deweloperski, w cenie garaż i komórka lokatorska obok. obiekt strzeżony, zagospodarowany teren(sklepy, banki, restauracje).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piasta Kołodzieja

Głogów,dolnośląskie

250 000 zł63 m² 3 968,25 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Głogowie na oś. Piastów Śląskich II w niskiej zabudowie na parterze o powierzchni 62,7 m2, 3 pokoje, kuchnia, osobno łazienka - wc. Wymieniona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

120 000 zł37 m² 3 243,24 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie wlasnosciowe, spoldzielcze.klatka schodowa swiezo po remoncie.Obok budynku mieszkalnego siec sklepow wielobranzowych,maly bazar,przychodnia lekarska,przystanek autobusowy,szkola.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gołdap

Gołdap,warmińsko-mazurskie

150 000 zł48 m² 3 125 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie własnościowe! po remoncie. Gotowe do zamieszkania. Częsciowo umeblowane. Zapraszam do kupna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Józefa

Kalisz,wielkopolskie

125 000 zł50 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Sprzedam mieszkanie w centrum miasta, blok z cegły. Centralne ogrzewanie, wymienione okna, w pokojach i przedpokoju parkiet do renowacji. Wejście od podwórka, piwnica, brak balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Róż

Piaseczno,mazowieckie

285 000 zł30 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie w Piasecznie 1-pokojowe M2 30M własnościowe (hipoteka)księga Wieczysta. Pokój aktualnie przedzielony na 2 meblościanką, możliwość komfortowego przedzielenia na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Złotoryjska

Legnica,dolnośląskie

280 000 zł83 m² 3 373,49 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe,dwupoziomowe, na dole kuchnia, łazienka, pokój, salon, z salonu wyjście na drugi poziom, na drugim poziomie sypialnia + garderoba,budynek ogrodzony, ogrzewanie gazowe, zadbana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Conrada

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł54 m² 7 314,81 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

naprzeciw budynku basen, a dalej park. W pobliżu przedszkole, szkoła, tramwaje i autobusy. Na piętrze cztery mieszkania. Dużo zieleni wokół budynku. Okolica spokojna i bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ogrody

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

174 000 zł59 m² 2 949,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

sprzedam mieszkanie 3-pokojowe o pow. 59 m2, środkowe, dwustronne, b. dobrze zlokalizowane(obok piękny plac zabaw dla dzieci, szkoły, przedszkole, przystanki autobusowe).3-piętro, blok 4-piętrowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Bielsk Podlaski,podlaskie

210 000 zł60 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie na ul.Mickiewicza 172A/13 o specyficznym - ciekawym rozkładzie pokoi, duży balkon, blok ocieplony styropianem i otynkowany jesienią 2008r. W cenie garaż - 21 m2 znajdujący się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Ludowa

Białogard,zachodniopomorskie

265 000 zł106 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie o pow.106m2,dobra parter:5 piwnice.Ogrzewanie CO etażowe,przystosowane do gazu ziemnego(budynek posiada przyłącze),okna PCV,panele. Centrum! tel.   lub  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Królewska

Racibórz,śląskie

98 000 zł39 m² 2 512,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pokój +duży aneks kuchenny, kuchnia, łazienka z wc. CO, ciepła woda z sieci. Liczniki. Wymienione okna. Do zamieszkania bez remontu. Duży balkon. Bardzo spokojna okolica. tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sygietyńskiego

Warszawa,mazowieckie

453 900 zł51 m² 8 900 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1953

Mieszkanie po generalnym remoncie. Zmienione wszystkie tynki, instalacja gazowa, elektryczna, wodna. Odnowiony parkiet (dąb). Wymienione drzwi wewnętrzne. Plastikowe okna, wszystkie rozwierno-uchylne.