dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 166 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 166 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zielna

Wrocław,dolnośląskie

524 900 zł63 m² 8 331,75 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2018

Zadzwoń I umów się na bezpłatną prezentację zapraszam do współpracy -kontakt: tel: nowe budownictwo / wysoki standard Mieszkanie o powierzchni 63 m kw. na 2. piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zalasewo

Zalasewo,wielkopolskie

287 021 zł47 m² 6 089,99 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Biuro sprzedaży mieszkań developerskich poleca wygodne 2-pokojowe mieszkanie w Zalasewie. Bardzo dobra lokalizacja: sklepy i punkty usługowe w sąsiedztwie, nowoczesna szkoła, przedszkole.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, Prądnik Czerwony

Kraków,małopolskie

999 999 zł109 m² 9 195,39 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Na sprzedaż 4 pokojowe mieszkanie przy ul. Reduty w dzielnicy Prądnik Czerwony. Mieszkanie: lokal usytuowany jest aż na trzech poziomach i składa się z: * poziom najniższy (II piętro.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

990 000 zł200 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:13

 

Rok budowy:-

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie skłądające się z 13 -tu pokoi z trzema łazienkami oraz dwiema kuchniami o łącznej powierzchni 200 metrów. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Kraków,małopolskie

554 126 zł35 m² 15 969 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Do sprzedaży dwupokojowy apartament zlokalizowany w nowo powstającej inwestycji przy ulicy Tadeusza Kościuszki. Mieszkanie o powierzchni 34,70 m2 z funkcjonalnym rozkładem pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Marii

Pruszków,mazowieckie

325 000 zł33 m² 9 848,48 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2010

**** super oferta - City Profit Nieruchomości prezentuje : ***** ***** topowa lokalizacja - piękna zielona ulica Marii ****** nowoczesne budownictwo * budynek Z 2010 roku *** Wyśmienite 1 - pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Lublin

Lublin,lubelskie

399 000 zł63 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Ciche mieszkanie, rozkładowe, z widokiem na zieleń miejską i wąwóz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chłodna

Warszawa,mazowieckie

797 000 zł53 m² 15 037,70 zł/m²

 

Piętro:15/16

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Sprzedaję bezpośrednio - jestem właścicielem. Dobra inwestycja Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 53 m2, podzielone na 3 niezależne kawalerki - apartamenty. Na jednej księdze wieczystej. Ten.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Praga-Południe

Warszawa,mazowieckie

499 000 zł31 m² 16 096,80 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania ekskluzywny, w pełni wyposażony i umeblowany dwupokojowy apartament w dzielnicy Praga Południe - Gocław, w Warszawie. Apartament położony jest na 5 piętrze,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

469 000 zł37 m² 12 675,70 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Odrębna własność; budynek: adaptacja wyremontowany/ocieplony; standard mieszkania: stan deweloperski; dodatkowo: loggia; w pobliżu: akademia Górniczo Hutnicza, akademia Pedagogiczna; funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

760 000 zł52 m² 14 615,40 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

2 pokoje, pow. ok. 53 m2 - Przestronne, nowoczesne, prestiżowe Osiedle Eko Park - Górny Mokotów, ul. Chodkiewicza - Metro Pola Mokotowskie na sprzedaż przepiękne mieszkanie przy ul. Stanisława Żaryna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Józefosław

Józefosław,mazowieckie

679 900 zł88 m² 7 682,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1995

Apartament o pow. ok. 88 m2, 4-pokojowy - Gustownie Urządzony. Z Kominkiem - Duży balkon (ok. 7 m2) - Józefosław k. Piaseczna Na sprzedaż 4-pokojowe mieszkanie wykończone 88,06 m2 wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Mickiewicza

Kielce,świętokrzyskie

167 915 zł25 m² 6 689,84 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Greathouse nieruchomości będący biurem sprzedaży inwestycji "mickiewicza 12" posiada w sprzedaży mieszkania oraz lokale usługowe. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prądnik Biały

Kraków,małopolskie

485 000 zł52 m² 9 307,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

0% prowizji od kupującego Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w dzielnicy Prądnik Biały. Mieszkanie: mieszkanie usytuowane jest na pierwszym piętrze i składa się z: - salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wojnów

Wrocław,dolnośląskie

350 273 zł45 m² 7 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań na budowie tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * dostępne różne metraże na osiedlu * 45.49 m2 * 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zamość

Piła,wielkopolskie

215 000 zł41 m² 5 285,15 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 40,68 m 2 w Pile. 1 piętro. Dogodna lokalizacja. Mieszkanie gotowe do wprowadzenia. W mieszkaniu w 2018 przeprowadzony został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, A

Tychy,śląskie

279 000 zł54 m² 5 191,66 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

*rezerwacja* mieszkanie po generalnym remoncie-balkon-niska zabudowa-super lokalizacja. Rozkład pomieszczeń Przestronne mieszkanie usytuowane na dwie strony świata,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z ogródkiem, Ursynów

Warszawa,mazowieckie

604 038 zł59 m² 10 177,60 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Blisko do lokali gastronomicznych oraz sklepów spożywczych. Kilka minut do Galerii Mokotów oraz niedaleko znajduje się Lotnisko Chopina, a także Tor wyścigów konnych Służewiec. W ciągu 15.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł49 m² 10 714 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania trzypokojowe pięknie urządzone mieszkanie o powierzchni 49m2. Nieruchomość znajduje się na czwartym piętrze w 4-piętrowym bloku, zlokalizowanym na Woli w okolicach ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlego Lotu

Warszawa,mazowieckie

590 000 zł64 m² 9 219 zł/m²

 

Piętro:7/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie 64 M2, 3 pokoje, praga-południe, ul. Orlego lotu Na sprzedaż: mieszkanie w dobrym stanie w bezpiecznej okolicy na Pradze-Południe na ulicy Orlego Lotu. Idealna propozycja dla rodziny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zabrze

Zabrze,śląskie

229 000 zł79 m² 2 898,73 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe o powierzchni 79m2 położne na drugimpiętrze w dwupiętrowej kamienicy w centrum Zabrza. Pomieszczenia:kuchnia, łazienka, dwa pokoje, garberoba. Na podłogach panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Podbrzezie

Kraków,małopolskie

399 000 zł32 m² 12 295,80 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Udział; czynsz: 110.00 zł; Budynek: kamienica częściowo wyremontowany; Standard mieszkania: do wprowadzenia; W pobliżu: restauracje, puby, sklepy, usługi; Rozkład: jednostronny; Ogrzewanie:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kartuska

Gdynia,pomorskie

340 000 zł44 m² 7 816,09 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta na wyłączność biura onyx home Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 43,5 m2 mieszczące się na 2 pietrze 4 piętrowego zadbanego bloku przy ul. Kartuskiej. Budynek Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Gdynia,pomorskie

569 500 zł76 m² 7 503,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Jeżeli szukasz dużego mieszkania w spokojnej okolicy, blisko plaży to koniecznie zapoznaj się z naszą ofertą! Zapraszam do zapoznania się z ofertą naszej wspaniałej nieruchomości,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Wałbrzych,dolnośląskie

179 900 zł35 m² 5 125,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta zarezerwowana! Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Podzamczu przy ulicy Hetmańskiej. Budynek ocieplony, klatka schodowa w bardzo dobrym stanie. Lokal w pełni rozkładowy, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kasprzaka

Warszawa,mazowieckie

736 480 zł46 m² 16 000 zł/m²

 

Piętro:22/24

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupując mieszkanie za naszym pośrednictwem klient nie płaci podatku pcc i prowizji. Bezpłatna pomoc doświadczonych doradców kredytowych. Ze względu na duże zainteresowanie Klientów oferta może.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Warszawa

Warszawa,mazowieckie

250 000 zł20 m² 12 500 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Twoje własne pierwsze mieszkanie w świetnej lokalizacji! Dy kawalerka o powierzchni 20 m2 Stan prawny: spółdzielczo-własnościowe grunty są uregulowane Istnieje możliwość założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Na Zakolu Wisły

Kraków,małopolskie

899 000 zł70 m² 12 751,80 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Oferujemy Państwu na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie na piątym piętrze w bloku mieszkalnym w Krakowie na Płaszowie. Salon z aneksem kuchennym - ponad 30 m2, dwie osobne sypialnie ( ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, Bielany

Warszawa,mazowieckie

762 399 zł59 m² 12 944 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2021

Idealny apartament w idealnej lokalizacji z doskonałą komunikacją przy stacji metra Słodowiec ( 900 m2) - oraz Plac Wilsona , z pełną infrastrukturą wokół: szpital, szkoły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Młynarska

Siedlce,mazowieckie

290 000 zł65 m² 4 484,31 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Na sprzedaż trzy pokojowe mieszkanie Główne atuty nieruchomości: prestiżowa lokalizacja bliskość komunikacji miejskiej rozkład pomieszczeń Nieruchomość złożona z: kuchnia zamykana z oknem 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Oporów

Wrocław,dolnośląskie

484 900 zł52 m² 9 325 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Możliwa prezentacja mieszkań osobiście na inwestycji tel. * oferta bez prowizji i podatku od czynności cywilnoprawnych * stan deweloperski do wykończenia * 52.00 m2 * podwyższony parter - 3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Czerniakowska

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł20 m² 16 871,80 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

*** Sprzedaż od właściciela bez prowizji! Pośrednikom dziękuję - proszę nie dzwonić i nie udostępniać zdjęć. *** Sprzedam bezpośrednio bardzo przytulną kawalerkę w super.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Żelechowa

Szczecin,zachodniopomorskie

350 000 zł45 m² 7 717,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Polecam na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie, położone na 1 piętrze niskiego bloku. Na powierzchnię 45,3 m2 składają się: -jasny ustawny salon ok.16m2, -pokój ok 16m2, -oddzielna kuchnia, -łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kilińskiego

Łódź,łódzkie

310 000 zł48 m² 6 458,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Do sprzedania 2 pokoje 48 m2 Śródmieście ul. Kilińskiego. Mieszkanie usytuowane na drugim piętrze. Z kuchni i sypialni widok na centrum miasta, z salonu na skwer. Wbrew pozorom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Lubin

Lubin,dolnośląskie

325 000 zł56 m² 5 766,50 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

******rezerwacja********serdecznie zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży mieszkania bezczynszowego 2 pokojowego, o pow. 56,36 m2 z 2010r. w cichej i spokojnej okolicy na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem

Rzeszów,podkarpackie

369 000 zł47 m² 7 851,06 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2019

Zwiedzaj tę nieruchomość bez wychodzenia z domu klikając w link lub ikonę wirtualnego spaceru! Biuro Eksperci Nieruchomości oferuje na sprzedaż mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sikorskiego

Wrocław,dolnośląskie

942 500 zł65 m² 14 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2017

Niepowtarzalny apartament o wysokim stadardzie położony tuż przy Centrum Miasta przy linii brzegowej Odry. Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 65 m2, w skład którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Poznań

Poznań,wielkopolskie

235 000 zł45 m² 5 222,22 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie w Swadzimiu, gm. Tarnowo Podgórne. Powierzchnia 45,6m2, wysoki parter. Mieszkanie składa się z : - pokoju o pow. ok. 17,5 m2 z wyjściem na balkon ( 6 m2 ), -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany, Śródmieście

Leszno,wielkopolskie

223 000 zł28 m² 7 964,29 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie po generalnym remoncie, wymienione wszystkie instalacje. Całe wyposażenie w cenie lokalu- świetny gotowiec inwestycyjny 28m2, 1 pokój z aneksem kuchennym + garderoba + łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Rzeszów,podkarpackie

325 215 zł60 m² 5 420,25 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Biuro Rzeszowskie- nieruchomości posiada na sprzedaż mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60m2 z ogródkiem. Nieruchomość położona w świetnej lokalizacji przy Ul. Krakowskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem

Rzeszów,podkarpackie

312 192 zł43 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Biuro Sprzedaży Doradzamy Nieruchomości ma przyjemność przedstawić Państwu inwestycję realizowaną w Rzeszowie, na osiedlu Budziwój. Nasze doświadczenie, pełna oferta inwestycji deweloperskich.