dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

310 000 zł41 m² 7 560,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inteligentnie rozplanowane mieszkanie. Na malej powierzchni zaplanowano poköj dzienny 16,2m2 ,poköj 10,6m2,aneks kuchenny 4,7m2 lazienka 4,2m2,hall4,8m2.Mieszkanie posiada loggie 2,3m2,ktörej przedluzeniem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marcina z Wrocimowic

Warszawa,mazowieckie

372 000 zł56 m² 6 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo praktycznie zaprojektowane mieszkanie na kameralnym osiedlu o niskiej zabudowie.(bloki z winda)Praktycznie poniewaz jest mozliwos wyburzenia sciany z kuchni do pokoju albo przeniesienie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

232 000 zł38 m² 6 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

Wyremontowane i słoneczne 2 pokojowe mieszkanie znajdujące się na II piętrze w ocieplonym, punktowym budynku Z cegły. Domofon. Podłogi w pokojach-panele. Widna kuchnia (do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

232 000 zł49 m² 4 734,69 zł/m²

 

Piętro:3/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w centrum miasta. Nowocześnie zabudowana kuchnia w której pozostaje sprzęt agd. Bardzo ładna glazura i terakota w łazience. Mieszkanie bardzo ładne, słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kurpiowska

Toruń,kujawsko-pomorskie

407 000 zł74 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo fajna propozycja mieszkania w nowej cegle na najbardziej optymalnym drugim pietrze. Mieszkanko ma bardzo ładny układ, trzy pokoje, duża łazienka, bardzo ładna zabudowa kuchenna,przestronny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Elfów

Tychy,śląskie

123 000 zł287 m² 428,57 zł/m²

 

Piętro:6/9

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Tychy - os. E - Do sprzedaży przytulne mieszknie typu M2 usytuowane na 6 piętrze. Mieszkanie ma powierzchnię 26,6mkw i składa się z jednego pokoju, kuchni częściowo ortwartej na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Hirszfelda

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł61 m² 7 540,98 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Przestronne dwustronne mieszkanie w odnowionym bloku. Doskonała lokalizacja, 200m od stacji metra Imielin. Osobno łazienka i wc, duży balkon, widna kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Toruń,kujawsko-pomorskie

495 000 zł59 m² 8 389,83 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przepięknie zaprojektowane mieszkanie, perfekcyjnie wykonane! Znajduje się na zamkniętym, monitorowanym oraz reprezentacyjnym osiedlu,w bliskiej okolicy lasu. W cenie garaż pod budynkiem. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dziewulskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie to znajduje się w dobrze skomunikowanym punkcie osiedla. Jest słoneczne, przestronne i ustawne. Ma bardzo funkcjonalny układ. Na podłogach są parkiety, a w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

285 000 zł48 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta mieszkania w nowej cegle. Bardzo ładny układ, najbardziej poszukiwana dzielnica to niewątpliwie duży atut tej propozycji .W cenie zabudowa stała typu Komandor.Zapraszam do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Skrzyneckiego

Kraków,małopolskie

349 000 zł44 m² 7 931,82 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Skrzyneckiego Bardzo blisko Ronda Mateczny, po generalnym remoncie, dwupokojowe mieszkanie o pow. 44,3 m2 z ciemną osobną kuchnią , łazienka, przedpokojem, spiżarnią/schowkiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Reymonta

Puławy,lubelskie

340 000 zł70 m² 4 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Nowy budynek maj 2008 (spółdzielnia Mieszkaniowa Zawiślanka), nie jest zasłonięty z żadnej ze stron, mieszkanie nowe, w stanie deweloperskim od ulicy Reymonta,duża łazienka, salon+kuchnia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

310 000 zł57 m² 5 438,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ciekawa oferta.Blok położony w centrum miasta.Mieszkanie przestronne i słoneczne.W cenie mieszkania miejsce postojowe.Zapraszam!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niesiołowskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pełni rozkładowe i słoneczne. Dużym atutem jest fakt, iż jest to blok, który znajduje się w otoczeniu którego jest dużo zieleni. W mieszkaniu pozostaje zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

1 000 000 zł108 m² 9 259,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

"willa hetman"- nowy budynek apartamentowy. Budynek oddany zostanie do końca 2008 roku. Wspaniała lokalizacja w sąsiedztwie rezerwatu Kępy Redłowskiej. Architektura nawiązuje do stylu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Buszczyńskich

Toruń,kujawsko-pomorskie

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne mieszkanie w ciekawej okolicy zielonego osiedla. Mieszkanie jest w pełni rozkładowe bardzo słoneczne.Zapraszam.Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Harcerska

Zielona Góra,lubuskie

190 000 zł62 m² 3 064,52 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 62m2 przy ul.Harcerskiej na 2 piętrze,praktycznie w centrum Zielonej Góry bardzo blisko do bazy PKP i PKS centralny dwu funkcyjny piec gazowy,3 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Raszei

Toruń,kujawsko-pomorskie

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Świetnie zaaranżowane mieszkanie.Zwracają uwagę pięknie wykończone ściany-tynki strukturalne.Ładna zabudowa kuchni oraz wysokiej jakości sprzęt AGD.Oferta godna polecenia.Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie,lubuskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! nowa niższa cena! Polecamy Państwu do sprzedaży przytulne mieszkanie z w Krośnie Odrzańskim na pierwszym piętrze w niskim bloku z cegły. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rybaki

Toruń,kujawsko-pomorskie

330 000 zł56 m² 5 892,86 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie usytuowane w dobrym punkcie miasta, bardzo blisko starówki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gawroniec

Gawroniec,zachodniopomorskie

95 000 zł73 m² 1 301,37 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Polecam mieszkanie 4 pokojowe, łazienka , kuchnia , przedpokój o powierzchni 72,6 m, mieszkanie odnowione w 2007 roku. W łazience i kuchni - terakota, glazura. w Przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bartkiewiczówny

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł57 m² 5 614,04 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo zadbane mieszkanie w poszukiwanej lokalizacji na Toruńskich Koniuchach. Mieszknaie posiada położone gładzie, na podłogach są parkiety dębowe. Zainstalowane są okna pcv oraz drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Toruń,kujawsko-pomorskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie wraz z garażem w zacisznym miejscu. Mieszkanie posiada zabudowę przedpokoju typu komandor. Pozostaje również zabudowa kuchni.Mieszkanie posiada wymienione okna PCV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gołębia

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł62 m² 5 161,29 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane obszerne mieszkanie w bdb stanie za rozsądną cenę. W dodatku do zamieszkania prawie natychmiast! Składa się z salonu oraz 2 sypialni. Kuchnia jest na tyle duża, że właściciele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Mickiewicza

Toruń,kujawsko-pomorskie

360 000 zł113 m² 3 185,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie w kamienicy. Wymieniony dach oraz instalacja gazowa. Mieszkanie do aranżacji. Niesamowite poczucie przestrzeni. ieszkanie jest wyposażone w kominek.Cena nie podlega.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

235 000 zł51 m² 4 607,84 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w cegle blisko umk. Mieszkanie o ciekawym rozkładzie. Po lewej stronie korytarza: kuchnia, wc i pokój 14m2. Po prawej stronie łazienka i pokój 16m2 (z którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Podgórna

Toruń,kujawsko-pomorskie

165 000 zł35 m² 4 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w kamienicy blisko centrum. Mieszkanie zadbane z wymienionymi oknami pcv. Po wejściu do mieszkania przechodzi się przez kuchnię do pokoju dziennego. Z kuchni przechodzi się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniewskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

250 000 zł42 m² 5 952,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zadbane w pełni rozkładowe mieszkanie dwupokojowe w budynku z cegły. Mieszkanie ma zamontowane drzwi antywłamaniowe, zainstalowano sufity podwieszane w przedpokoju oraz szafę typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Parkowa

Toruń,kujawsko-pomorskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo zadbanej kamienicy powojennej. Zostało w całości wyremontowane. W łazience kafle częściowe położone ( natrysk i podłoga). W przedpokoju i kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyspiańskiego

Toruń,kujawsko-pomorskie

500 000 zł92 m² 5 434,78 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z charakterem w wyjątkowo prestiżowej lokalizacji!.W kamienicy przedwojennej w bdb stanie. W tym mieszkaniu wszystko jest wyjątkowe w pozytywnym tego słowa znaczeniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartla

Kraków,małopolskie

358 239 zł57 m² 6 284,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie C-2p-c /08 2pokoje, komórka lokatorska 3m2, garaż 14m2, kuchnia, łazienka,jest zlokalizowane w poł - zach części Krakowa na Klinach. Atutem jest atrakcyjna lokalizacja wśród zieleni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

172 000 zł59 m² 2 915,25 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 59 m2 na oś. Łużyckim. W mieszkaniu zlokalizowano 2 ustawne pokoje, salon połączony z jadalnią, jasną kuchnię, łazienkę osobno wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zacisze

Zielona Góra,lubuskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 55,8 m2 na oś. Zacisze. W mieszkaniu zlokalizowano salon z aneksem kuchennym, 2 sypialnie, łazienkę osobno wc, balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wola

Wola,śląskie

154 500 zł60 m² 2 575 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miasto/gmina: miedźna Wola Pow.całkowita [mkw]: 60 Ilość pokoi: 3 Piętro: 3 Ilość pięter: 3 Cena sprzedaży [zł]: 154 500 zł Czynsz [zł]: 440 zł Rodzaj własności: pełna własność Rodzaj.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Warszawska

Piaseczno,mazowieckie

381 000 zł48 m² 7 937,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wysoki parter.Rozkładowe,dwustronne ,czyste i jasne. Możliwość adaptacji na 3 pokoje! Duży balkon,okna okratowane. Komfort w zakresie ilości miejsc parkingowych dla mieszkańców posesji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grunwaldzka

Śrem,wielkopolskie

160 000 zł45 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie własnościowe 3 pokojowe 45m2 tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Zielona Góra

Zielona Góra,lubuskie

185 000 zł63 m² 2 936,51 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy Państwu do sprzedaży mieszkanie o pow. 63 m2 na oś. Łużyckim na parterze. Mieszkanie składa się z trzech ustawnych pokoi, jasnej kuchni, przedpokoju, łazienki osobno wc, balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wałbrzych, podzamcze, ul. Blankowa Blok 4 piętrowy; 3 piętro, ok. 60m2; 3 pokoje, przedpokój, łazienka, oddzielne wc, kuchnia jasna, balkon, piwnica; okna wymienione, plastikowe; dostępne od zaraz nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

duży pokój - ok. 15 m2, mały pokój - ok. 7 m2, przedpokój - 6,2 m2, kuchnia - 6,7m2, łazienka - ok. 5m2, balkon - 2,5 m2, miejsce postojowe - ok. 15,34 m2 (dodatkowo płatne do negocjacji!), kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na poddaszu w formie open space o wysokości 5 m w najwyższym miejscu. Poddasze ze skosami i 4 oknami uchylnymi. Kuchnia widna w formie aneksu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

86 000 zł21 m² 4 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe, po remoncie, okna pcv, nowa łazienka, gładzie, media miejskie Dambonia