dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fasolowa

Warszawa,mazowieckie

359 000 zł40 m² 8 975 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

duży pokój - ok. 15 m2, mały pokój - ok. 7 m2, przedpokój - 6,2 m2, kuchnia - 6,7m2, łazienka - ok. 5m2, balkon - 2,5 m2, miejsce postojowe - ok. 15,34 m2 (dodatkowo płatne do negocjacji!), kierunek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

220 000 zł42 m² 5 238,10 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie na poddaszu w formie open space o wysokości 5 m w najwyższym miejscu. Poddasze ze skosami i 4 oknami uchylnymi. Kuchnia widna w formie aneksu. Mieszkanie znajduje się na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Opole

Opole,opolskie

86 000 zł21 m² 4 095,24 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 1 pokojowe, po remoncie, okna pcv, nowa łazienka, gładzie, media miejskie Dambonia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

400 000 zł183 m² 2 185,79 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 mieszkania w domu dwurodzinnym, bardzo dobra lokalizacja - centrum Świdnicy. Jednocześnie z daleka od ruchliwych ulic, niedaleko parku. Każde z nich posiada oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

140 000 zł51 m² 2 745,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

balkon, budynek ocieplony, ogrzewanie opomiarowane, ciepła woda miejska, mieszkanie o podstawowym standardzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców Warszawy

Stegna,pomorskie

199 789 zł63 m² 3 171,25 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowy apartament w stanie pod klucz, wysoki standard. W cenie miejsce parkingowe i piwnica. Szczegóły na (www)hohoho(kropka)pl albo pod numerem  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Gagarina

Kielce,świętokrzyskie

170 000 zł37 m² 4 594,59 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 37m2 (kawalerka) w Kiecach, śródmieście, ul. Gagarina, na parterze, piwnica 8m2, pokój z kuchnią i łazienką, mieszkanie odnowione, okna pcv po wymianie, wolne od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sielanka

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

359 000 zł84 m² 4 273,81 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1920

Mieszkanie w zabytkowej willi, w atrakcyjnej lokalizacji na Sielance w Bydgoszczy; mieszkanie jest poddaszowe- skosy, niepowtarzalny klimat;odkryte belki; salon jest pokojem przejściowym;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

199 040 zł50 m² 3 980,80 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe mieszkanie wykończone "pod klucz" na osiedlu w okolicy Świdnicy (2 km od Świdnicy). Teren ogrodzony i monitorowany, plac zabaw dla dzieci. Spokojna, cicha i bezpieczna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

177 552 zł45 m² 3 945,60 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

247 270 zł63 m² 3 924,92 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

247 270 zł63 m² 3 924,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

 

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrzeżna

Warszawa,mazowieckie

655 198 zł58 m² 11 296,50 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowe osiedle zbudowane przez Galeria Park w bardzo wysokim standardzie wykończenia, osiedle zamknięte, monitorowane z ochroną; znakomita komunikacja do Galerii Mokotów, kompleksów biurowych na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forsycjowa

Poznań,wielkopolskie

310 000 zł68 m² 4 558,82 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Właściciel sprzeda mieszkanie 3 pokojowe, do przejęcia od zaraz (mała wspólnota mieszkaniowa tylko 8 mieszkań w tym 6 zamieszkałych) Budynki na Osiedlu Kwiatowym, stan deweloperski / bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

205 000 zł56 m² 3 660,71 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na II piętrze w dwupiętrowym budynku w okolicy ul. Wrocławskiej. Powierzchnia 56,50m2. Po remoncie kapitalnym. Pokoje 24m2 i 11m2. W kuchni zostają meble na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Głowackiego

Świdnica,dolnośląskie

220 000 zł60 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 3- pokojowe w jednej ze spokojnych części Świdnicy przy ul. Głowackiego, blisko do centrum. Przestronne i wysokie (3,50m). Powierzchnia mieszkania wynosi 60,6m2. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grodzka

Świdnica,dolnośląskie

389 000 zł94 m² 4 138,30 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 3- pokojowe mieszkanie w kamienicy na 1- piętrze przy ul.Grodzkiej. Idealna lokalizacja w pobliżu rynek, w samym centrum Świdnicy. Składa się z salonu z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Bełzy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

112 500 zł24 m² 4 687,50 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

1-pokojowe mieszkanie o pow. 24 m2, mieszczące się na VIII piętrze w wieżowcu. Mieszkanie do remontu. Pokój o pow. 14m2, na podłodze wykładzina dywanowa, na ścianach gładź, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szarych Szeregów

Elbląg,warmińsko-mazurskie

209 000 zł60 m² 3 483,33 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 59.6 m2, 3-pokojowe, dwustronne, na 5 pietrze, w bloku 10-pietrowym z plyty. Duzy pokoj w kierunku poludniowym (z loggia o dlugosci 4,6m i szerokosci.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Forsycjowa

Poznań,wielkopolskie

290 000 zł66 m² 4 393,94 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiellońska

Świdnica,dolnośląskie

345 000 zł120 m² 2 875 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone bardzo blisko centrum w stylowej kamienicy przy ul. Jagiellońskiej. Uwaga! kupujący nie płaci wynagrodzenia dla biura! 1. piętro. Domofon. Pokoje o powierzchni 34m2, 25,5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Piekary A

Legnica,dolnośląskie

117 000 zł37 m² 3 162,16 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Piekary A, do sprzedaży bardzo ładne 1-pokojowe mieszkanie, o pow. 37 m2, położone na V piętrze/xp, z balkonem. Duża ustawna kuchnia po remoncie kapitalnym z meblami na wymiar, duży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kotlarska

Świdnica,dolnośląskie

135 000 zł37 m² 3 648,65 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2- pokojowe na 4. piętrze w budynku 4- piętrowym przy ul. Kotlarskiej. Do remontu. Powierzchnia całkowita 37m2. Pokoje: 16,25m2- na podłodze parkiet i 7,70m2- na podłodze płytki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wrocławska

Świdnica,dolnośląskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe na pierwszym piętrze w kamienicy przy ul. Wrocławskiej. Po remoncie ( w tym roku). Powierzchnia 65m2. Pokoje o powierzchni 27,70m2 i 19m2. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Forsycjowa

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie 2-pokoje, kuchnia, łazienka 45m2 na pierwszym piętrze (mała wspólnota mieszkaniowa tylko 8 mieszkań w tym 6 już zamieszkałych) stan deweloperski / bez pośrednika / do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Piaseczno

Piaseczno,mazowieckie

268 000 zł50 m² 5 360 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Piaseczno ścisłe centrum, 50 m2 (do remontu), bardzo wysoki parter (półpiętro), cegła, 2 pok. + widna kuchnia, bardzo duże okna- widne mieszkanie, okna na trzy strony, piwnica 10 m2, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Prusa

Kraków,małopolskie

525 000 zł63 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie dwupokojowe (20,12) z jasną kuchnią(13)i balkonem,na podłogach piękny parkiet.Łazienka wyflizowana. W kamienicy wymieniona instalacja gazowa i elektryczna.W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Stradomska

Kraków,małopolskie

780 000 zł85 m² 9 176,47 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1901

Obszerne mieszkanie, przeznaczone do remontu,do własnej aranżacji,trzy pomieszczenia (34,29,22)m2. Wysokość pomieszczeń 3,70. Do mieszkania pzrynależy 2m wc z oddzielnym wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Józefińska

Kraków,małopolskie

370 000 zł45 m² 8 222,22 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w atrakcyjnej części Starego Podgórza. Lokal o powierzchni 44,50m2 położony na pierwszym piętrze w trzypiętrowej kamienicy. Dwa pokoje z aneksem kuchennym. Wymiary:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Filipa

Kraków,małopolskie

450 000 zł46 m² 9 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Jasne,ustawne mieszkanie,w nadbudowanej części oficyny. Pokój przejściowy,kuchnia połączona z jadalnią,na części podłogi gres,w pokoju i części jadalni wysokiej jakości panele.Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Torfowa

Kraków,małopolskie

585 000 zł102 m² 5 735,29 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Piękny apartament w bardzo popularnej dzielnicy Ruczaj. Stan developerski. Zamontowane grzejniki i piec wielofunkcyjny. Ponad to klimatyzacja i instalacja alarmowa. Teren ogrodzony, brama na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starowiślna

Kraków,małopolskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bardzo atrakcyjnej lokalizacji przy ul.Starowiślnej. Powierzchnia 50m,składa sie z dwóch pokoi przechodnich, jasnej,dużej kuchni, przedpokoju oraz łazienki. Lokal jest do remontu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lubszecka

Babienica,śląskie

25 000 zł33 m² 757,58 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

lokal mieszkalny do remontu w budynku wielomieszkaniowym na poddaszu we wsi Babienica gmina Woźniki. Lokal z K.w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł60 m² 6 583,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Odkryta 2 pokoje + garderoba. Zabudowa w kuchni. W pokojach klepka, w holu, kuchni, łazience i wc terrakota. Duża kuchnia ze stołem. W cenie miejsce garażowe. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nysa

Nysa,opolskie

140 000 zł48 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie położone jest na osiedlu Rodziewiczówny. W wyposażeniu parkiet dębowy w pokojach oraz terrakota i kafelki w pozostałych pomieszczeniach.Przedpokój zabudowany. WC osobno.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Trąby

Warszawa,mazowieckie

350 000 zł47 m² 7 446,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie 2 pokojowe wraz z 2 piwnicami (jedna 1.7m2 oraz druga 4.7m2) Hipoteczne miejsce parkingowe położone w obrebie strzeżonego osiedla. Dobra lokalizacja, pełna infrastruktura, cicha.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rozłogi