dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 171 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 171 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

240 000 zł64 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 - pokojowe po kapitalnym remoncie (wymieniona instalacja elekryczna, gazowa i wodna), okna pcv, ogrzewanie gazowe z piecem dwufunkcyjnym, na podłogach deski cyklinowane w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Iława,warmińsko-mazurskie

190 000 zł64 m² 2 968,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

64 m2, mieszkanie czesciowo po remoncie. Okna pcv,panele,szafy Komandor.Dwa pokoje oraz kuchnia z salonem,osobno lazienka i ubikacja,duzy balkon,budynek z polowy lat 80 tych.Duzo otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

285 000 zł40 m² 7 125 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 40 m, 2 pokoje, kuchnia aneks, przedpokój, łazienka, balkon, miejsce parkingowe, 5 piętro , winda, wraz z meblami i wyposażeniem, glazura i terakota.Na osiedlu strzeżonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Solskiego

Gliwice,śląskie

200 000 zł50 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie , położone na pierwszym piętrze w wysokim bloku. Budynek ocieplony , nowe domofony, klatka schodowa po remoncie. Mieszkanie rozkładowe, z dodatkowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skalników

Polkowice,dolnośląskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 50 m2 na ul. skalników (blok cztero klatkowy, pomiędzy sklepem eko,a sklepem żabka), dwa duze pokoje z balkonem. widna kuchnia z zabudową kuchenną, wymienione kaloryfery,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Mydlice

Dąbrowa Górnicza,śląskie

205 000 zł79 m² 2 594,94 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania przestronne 4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 78,2m2. Mieszkanie jest po częściowym remoncie - w pokojach, przedpokoju i kuchni gładzie na ścianach i sufitach. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wołomin

Wołomin,mazowieckie

230 000 zł54 m² 4 259,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wykończone,wymienione okna,glazura,terakota

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Milanówek

Milanówek,mazowieckie

80 000 zł17 m² 4 705,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Oferta numer dom00002351. Pośredniczymy w kredytowaniu do 100% wartości nieruchomości. Lokalizacja: południowa część Milanówka, blisko bloków trzypiętrowych, cicha, spokojna okolica, parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pawia

Elbląg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowe okna pcv,c.o. z miasta,panele na podłogach w pokojach,terakota w kuchni i przedpokoju,na ścianach boazeria(kuchnia i przedpokój),w pokoju gładż i tapeta,liczniki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Dębica

Dębica,podkarpackie

115 000 zł33 m² 3 484,85 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

dwa pokoje, jasna kuchnia,balkon

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Chełm

Chełm,lubelskie

180 000 zł61 m² 2 950,82 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

nowe okna, okna na stronę zachodnią i wschodnią, łazienka i wc osobno, idealna lokalizacja, blisko supermarket plus, deptak, pks, pkp, cicha i spokojna okolica, pilne

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Tczew

Tczew,pomorskie

150 000 zł38 m² 3 947,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kamienica po generalnym remoncie w 2007r. nowe instalacje, dach, na klatce schodowej kafle i schody drewniane. Mieszkanie bez czynszowe, opłaty to tylko media, liczniki na prąd, gaz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ropczyce

Ropczyce,podkarpackie

153 700 zł53 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Ropczycach o powierzchni 52,5m2, piętro 4/4, komfortowo urządzone, mieszkanie składa się z 3 pokoi, w pokojach parkiet, szpachlowane ściany, okna pcv, rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żbikowska

Piastów,mazowieckie

425 000 zł61 m² 6 967,21 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Bardzo ładne mieszkanie w Piastowie o powierzchni 60,7 m2 , w b. dobrym stanie technicznym, na osiedlu zamkniętym (własny: plac zabaw, własna kotłownia do c.w.u. oraz c.o.).Do stacji PKP,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł50 m² 5 180 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pragnę zaoferować Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 50 m2 , położone na osiedlu Bolesława Chrobrego. Obecni właściciele sprzedawać będą spółdzielczo-własnościowe prawo do lokalu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Koszalin

Koszalin,zachodniopomorskie

185 000 zł48 m² 3 854,17 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokojowe lub zamienie na 3 pokojowe, moze byc zadluzone. Wiecej informacji pod numerem telefonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kluczborska

Kraków,małopolskie

350 000 zł48 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Kluczborska, 48m2, 2 pok., MIESZK./LOKAL, 350 000 PLN Mieszkanie 2 pokojowe w bloku 4 piętrowym z 2001 roku. Salon z aneksem kuchennym, wykończone dwa lata temu, w stanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wańkowicza

Płock,mazowieckie

195 000 zł43 m² 4 534,88 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 43m2, II pietro w bloku III-pietrowym. Rok budowy 2000. Mieszkanie dwustronne, szczytowe z oknem w lazience. Kuchnia w stylu nowoczesnym ze sprzętem agd w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piaskowa Góra

Wałbrzych,dolnośląskie

199 000 zł57 m² 3 491,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 57 m2 z ogródkiem działkowym 150 m2 w Wałbrzychu, piaskowa Góra. Mieszkanie w starym budownictwie, na I piętrze. W 2005r kapitalny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Rudna

Rudna,dolnośląskie

90 000 zł22 m² 4 090,91 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

mieszkanie,posiada własne co.gaz,bezczynszowe, nowe okna,nowa instalacja elektryczna i wod-kan.mieszkanie w kamienicy ,nie wymaga remontu.piwnica ok.3.50 m.kw.,pomieszczenie gospodarcze ok.10 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jaworskiego

Płońsk,mazowieckie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Tychy

Tychy,śląskie

330 000 zł96 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Dwupoziomowe, 4 pokoje(71,1 m2), łazienka z ubikacją i osobna ubikacja na dole , kuchnia z wyposażeniem, wyremontowane, z ogrodem(99,4 m2) i bezpośrednim zejściem do piwnicy(25,1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Cieszanów,podkarpackie

80 000 zł44 m² 1 818,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie wlasnościowe bez hipoteki w bardzo dobrym stanie 2 pokojowe z jasna kuchnia,okna pcv, panele na podlodze w pokojach i kuchni, nowa terakota w lazience ogolnie lazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kminkowa

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł41 m² 6 317,07 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Okazja! Ładne, zadbane i w pełni wyposażone mieszkanie 41 m2 + własny, ogrodzony ogródek (ok. 30m2) w Plewiskach przy ul. Kminkowej. Blisko centrum Poznania, a jednocześnie spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Akacjowa

Kleszczele,podlaskie

120 000 zł60 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

toaleta osobno okna i garaż

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe Kępno

Kępno,wielkopolskie

330 000 zł110 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Piękne dwupoziomowe mieszkanie w centrum Kępna.Samodzielne wejście. W kamienicy znajduje się tylko to jedno mieszkanie. Na pierwszym poziomie salon z kominkiem połączony z kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marynarzy

Knurów,śląskie

155 000 zł48 m² 3 229,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

domofon, piwnica, miejsce parkingowe, loggia, panele, piecyk gazowy, ogrzewanie centralne, telefon, wanna, garderoba Do sprzedania nasłonecznione, dobrze usytuowane mieszkanie. Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Mielec

Mielec,podkarpackie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 32 m2 , dwa pokoje, kuchnia, łazienka. Stan bardzo dobry: nowe okna, płytki, drzwi. Lokalizacja: borek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jana Pawła II

Libertów,małopolskie

420 000 zł47 m² 8 936,17 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 47 m. kw. w miejscowości Libertów ( obecnie dom dwurodzinny ) Stan projektowany : 4 mieszkania rzuty gmina: mogilany miejscowość: libertów ulica: jana Pawła budynku: 296m.kw. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Libertów,małopolskie

660 000 zł73 m² 9 041,10 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 73 m. kw. w miejscowości Libertów ( obecnie dom dwurodzinny ) Stan projektowany : 4 mieszkania rzuty gmina: mogilany miejscowość: libertów ulica: jana Pawła budynku: 296m.kw. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Libertów,małopolskie

890 000 zł99 m² 8 989,90 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 99 m. kw. w miejscowości Libertów ( obecnie dom dwurodzinny ) Stan projektowany : 4 mieszkania rzuty gmina: mogilany miejscowość: libertów ulica: jana Pawła budynku: 296m.kw. całkowita.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Libertów,małopolskie

620 000 zł76 m² 8 157,89 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 76 m. kw. w miejscowości Libertów ( obecnie dom dwurodzinny ) Stan projektowany : 4 mieszkania rzuty gmina: mogilany miejscowość: libertów ulica: jana Pawła budynku: 296m.kw. całkowita.