dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Gaulle'a

Zabrze,śląskie

125 000 zł46 m² 2 717,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta przedaży mieszkania położnego w centrum miasta , w kamienicy na pierwszym piętrze. Mieszkanie w stanie technicznym do remontu, dwa przechodnie pokoje,( większy z balkonem) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Brogi

Kraków,małopolskie

230 000 zł30 m² 7 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w bloku przy ul. Brogi w dzielnicy Prądnik Czerwony. Spokojny czteropiętrowy blok z dobrą komunikacją z centrum miasta, akademią Ekonomiczną, dworcem pkp,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sołtysowicka

Wrocław,dolnośląskie

295 000 zł53 m² 5 566,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Polecam śliczne, nowe 2 pokojowe mieszkanie na Karłowicach w okolicy ul. Czajkowskiego, w budynku z cegły oddanym do użytku w 2005 r. (kapitalny rem.), teren ogrodzony, zamykany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Drezdenko

Drezdenko,lubuskie

110 000 zł50 m² 2 200 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w domu 3-rodzinnym na parterze po remoncie. 2 pokoje, kuchnia, łazienka , przedpokój. wspólne podwórko i strych. miejsce na garaż. ogrzewanie centralne gazowe, nowa instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sas-Zubrzyckiego

Kraków,małopolskie

289 000 zł56 m² 5 160,71 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

kraków, wola duchacka , ul. sas-Zubrzyckiego , 55,13m , wielka płyta, wysoki parter, 2 pokoje, osobna kuchnia , pok 1- 20m, pok 2- 15m, kuchnia 8m, logia 6m, wszystkie media, ogrzewanie miejskie, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karmelkowa

Wrocław,dolnośląskie

379 000 zł58 m² 6 534,48 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zapraszam do zapoznania się z ofertą sprzedaży ślicznego mieszkania 3 pokojowego w dwupiętrowym bloku o powierzchni 58 m2 położonego w dzielnicy Krzyki w okolicach ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Reda

Reda,pomorskie

350 000 zł74 m² 4 729,73 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Lokal mieszkalny w Redzie, o bardzo funkcjonalnym rozkładzie pomieszczeń, o pow. 74m2, z przynależną piwnicą. Lokal wraz z balkonem, zlokalizowany na parterze bloku po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Giżycko,warmińsko-mazurskie

120 000 zł43 m² 2 790,70 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokoje, kuchnia, łazienka, piec kaflowy, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pułaskiego

Namysłów,opolskie

209 685 zł60 m² 3 494,75 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Sprzedam nowe mieszkanie 3-pokojowe na Osiedlu Parkowym w Namysłowie. Pow. 59,91 m2. Mieszkanie zlokalizowane na parterze budynku. Jasna oddzielna kuchnia. Możliwość dokupienia garażu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sikorskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

199 000 zł54 m² 3 685,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Witam pilnie sprzedam mieszkanie własnosciowe W bloku W aleksandrowie łódzkim, osiedle sikorskiego ,blok 4 pietrowy ,mieszkanie znajduje sie na 1 pietrze, mieszkanie 54M kwadratowe,3 pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Morąg

Morąg,warmińsko-mazurskie

140 000 zł45 m² 3 111,11 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu pokojowe.SYPIALNIA,POKUJ Z ANEKSEM KUCHENNYM,LAZIENKA,PIWNICA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pieniężnego

Ostróda,warmińsko-mazurskie

210 000 zł48 m² 4 375 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

mieszkanie 2pokojowe(duży z aneksem kuchennym w cenie oraz mały)lazienka wyposażona,panele w pokojach,balkon,piwnica.Nowe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Nikutowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

210 000 zł78 m² 2 692,31 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w cichej , spokojnej dzielnicy Mrągowa. W pobliżu znajduje się jezioro , las. Komunikacja miejska. Sklepy znajdują się na osiedlu. Mieszkanie posiada wszystkie media.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Olsztyn

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł62 m² 4 822,58 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej , spokojnej dzielnicy Olsztyna. Wszystkie media. W kuchni , łazience glazura , terakota. W pokojach na podłodze parkiet. Mieszkanie posiada balkon.Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Mrągowo

Mrągowo,warmińsko-mazurskie

150 000 zł56 m² 2 678,57 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny znajduje się w budynku wolno stojącym dwurodzinnym na I pietrze. Działka ma ok. 135 m2. Budynek gospodarczy z możliwością adaptacji na garaż.Mieszkanie znajduje się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Kasprzaka

Dąbrowa Górnicza,śląskie

134 000 zł38 m² 3 526,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w spokojnej zielonej dzielnicy na osiedlu Kasprzaka w Dąbrowie Górniczej. Przy tak małym metrażu mieszkanie bardzo ustawne. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Olsztyńska

Giżycko,warmińsko-mazurskie

180 000 zł50 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie polozone w Centrum, z balkonu widac jeziioro Niegocin. Budynek z cegly, a mieszkanie po kapitalnym remoncie. Bardzo atrakcyjne, polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sienna

Gdańsk,pomorskie

350 000 zł60 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

mieszkanie w bloku,3-pokojowe, wc i łazienka osobno,kuchnia jasna,balkon,piwnica cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wrzesińska

Kraków,małopolskie

750 000 zł92 m² 8 152,17 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1904

Mieszkanie znajduje sie w kamienicy na ulicy Wrzesinskiej o bardzo dobrym stanie technicznym. Posiada nowa zabudowana kuchnie, parkiety i centralne ogrzewanie - jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Literacka

Warszawa,mazowieckie

460 000 zł52 m² 8 846,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1996

Mieszkanie jest słoneczne,osiedle zamknięte strzeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Bielsk Podlaski

Bielsk Podlaski,podlaskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

sprzedam lub zamienię na mniejsze mieszkanie mieszkanie po remoncie tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

200 000 zł38 m² 5 263,16 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Witam. Sprzedam mieszkanie które mieści się na nowym kilku letnim osiedlu. Bloki mają zaledwie 7 lat więc nie ma co opisywać ich stanu. Mieszkanie to mieści się w Katowicach na Brynowie (koło.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Storczykowa

Gdańsk,pomorskie

850 000 zł79 m² 10 759,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Luksusowe mieszkanie na osiedlu Karczemki w Gdansku, strona poludniowa, taras, rolety okienne zew., kominek Jotul, podlogi drewniane - deska barlinecka, w pelni wyposazona kuchnia wraz z AGD,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Malczyce

Malczyce,dolnośląskie

150 000 zł50 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie wlasnosciowe do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kanta

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie w cichej okolicy, z placem zabaw z daleka od ulicy, niedaleko szkoła ,sklepy ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gorkiego

Łódź,łódzkie

185 000 zł46 m² 4 021,74 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie na Widzewie Wschodzie. Mieszkanie z balkonem. Mieszkanie ciepłe, brak liczników na kaloryferach. Okna pcv. Nowe drzwi wejściowe. Położone z dala od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kochanowskiego

Choszczno,zachodniopomorskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bezczynszowe w starym budownictwie, niedaleko jeziora, centralne ogrzewanie gazowe,okna pcv częściowo wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Abrahama

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

320 000 zł50 m² 6 400 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie po remoncie, pokoje 16m, 14m, 8m ( na ścianach gładzie, podłogi- panele, dużo dodatków w regipsach: półki itp., kuchnia 7m ( meble na wymiar nowe, nowy sprzęt agd), łazienka po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Sady

Wieluń,łódzkie

175 000 zł60 m² 2 916,67 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam serdecznie. DO sprzedania mieszkanie O pow.60 M2 , TRZY POKOJE Z KUCHNIĄ NA OSIEDLU STARE SADY W WIELUNIU. Cena do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ametystowa

Gdańsk,pomorskie

400 000 zł59 m² 6 779,66 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie na osiedlu kolorowym. 3 pokoje na parterze 59,1 m2: sypialnia 12,4m2, pokój 10m2, pokój dzienny z aneksem kuchennym 25,1m2, łazienka 4,9m2 z oknem, holl 6,7m2, balkon 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Zamość

Zamość,lubelskie

110 000 zł38 m² 2 894,74 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

duzy balkon,ładne i spokojne osiedle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zagórze

Sosnowiec,śląskie

210 000 zł70 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie o pow. 70,00m2 znajdujące się w Sosnowcu dzielnica Zagórze. Mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze 10-cio kondynacyjnego bloku. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Janów

Katowice,śląskie

158 000 zł45 m² 3 511,11 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe w Katowicach, dzielnica Janów, usytuowane na 1 -piętrze w bloku wielorodzinnym. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki wraz z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Różana

Kołobrzeg,zachodniopomorskie

275 000 zł58 m² 4 741,38 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Mieszkanie ulokowane w bundynku oddanym do użytku w 1998 roku na osiedlu przy ulicy Różanej Kołobrzeg - Zieleniewo. Typ własnościi - własnościowe z gruntem (kw). Jasne, duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Piotrków Trybunalski

Piotrków Trybunalski,łódzkie

61 m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Zamienie mieszkanie w Suleiowie na w Piotrkowie tryb tel  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, Aleja Pokoju

Kraków,małopolskie

175 000 zł24 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Doskonała lokalizacja! aleja pokoju! blisko centrum! Mieszkanie po remoncie. W łazience , wnęce kuchennej flizy i terrakota. W pokoju ( ok. 16- 16,5m2) panele na podłodze, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Aleja Wilanowska

Warszawa,mazowieckie

960 000 zł84 m² 11 428,60 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Opis: piękne mieszkanie w Wilanowie Aleja Wilanowska Metraż: 84 m2 Cena: 960 tys. 3 pokoje Piętro 2 /4 Rok budowy: 2007 *** Układ pomieszczeń: salon z aneksem kuchennym 37m2 Sypialnia 1 ? 16m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 3 Maja

Pruszków,mazowieckie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Agencja Nieruchomości partner Pruszków ul. Kraszewskiego 17 Mieszkanie 40 m2 na 1 piętrze w bloku 2 piętrowym w Pruszkowie ( Żbików). Kamienica z lat 60- tych. Mieszkanie po remoncie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Noskowskiego

Jelenia Góra,dolnośląskie

175 000 zł50 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo zadbane i gustownie wyremontowane mieszkanie. W trzech pokojach na ścianach są gładzie w ciepłych, pastelowych kolorach. W przedpokoju(z szafą typu komandor) kuchni i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Parkingowa

Żyrardów,mazowieckie

220 000 zł66 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Mieszkanie na os. Wschód przy ul. Parkingowe, blisko szkoły, przedszkole, basen, apteka, supermarket. Lokal składa się z 3 sporych pokoi na podłodze mozaika w bardzo dobrym stanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, stacja metra Plac Wilsona

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł17 m² 11 764,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1956

mieszkanie na sprzedaż Stary Żoliborz, plac Wilsona 17,5 m2, spółdzielcze własnościowe piętro: 3/4, budynek z 1956 r. cena: 200 tyś.zł. Kawalerka po remoncie, do wejścia, przy Pl.Wilsona. Nowe.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij