dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyszyńskiego

Łódź,łódzkie

138 000 zł31 m² 4 451,61 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanko [spółdzielcze własnościowe]: pokój, kuchnia oddzielna, łazienka z wc i przedpokój o łącznej powierzchni 31,42 m2 na X piętrze. Do mieszkania przypisana jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

113 000 zł40 m² 2 825 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Dąbrowie Górniczej, okolice Redenu. Mieszkania jak na tak mały metraż przestronne - przebudowano część scian w związku z czym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

160 000 zł37 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe w nowym bloku skaładające sie z 2 pokoi i aneksu kuchennego oraz łazienki.Pokoje o rozmiarach :21 m.kw. oraz 7,8 m.kw.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

374 000 zł83 m² 4 506,02 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe w nowym bloku , II poziomowe. Mieszkanie składa sie z 3 pokoi. Kuchnia, wc i pokój na pierwszym poziomie natomiast na II poziomie zanajdują sie dwa pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piekary

Legnica,dolnośląskie

165 000 zł51 m² 3 235,29 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie sklada się z dwóch pokoi (panele na podlogach, na ścianach gladź i kolor), lazienka , wc, przedpokój, kuchnia (wszystkie pomieszczenia po remoncie) , przestronna garderoba (3x2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Goleniów

Goleniów,zachodniopomorskie

486 000 zł118 m² 4 118,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe w nowym bloku , dwupoziomowe, 2 łazienki, balkon, garderoba. Bardzo ładne, ciche miejsce miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Romanowska

Łódź,łódzkie

240 000 zł58 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na poddaszu. Ma bardzo fajny klimat i dobre światło. Całkowita powierzchnia wynosi 58m. 2 pokoje: salon z aneksem kuchennym, pracownia - nad jej częścią jest zrobiona drewniana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

284 500 zł75 m² 3 793,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 75 m2 składające się z 4 pokoi , widnej kuchni, łazienki oraz wc osobno. W mieszkaniu są nowe okna plastikowe , na podłodze w kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Przestrzenna

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży 4-pokojowego mieszkania na Hubach. 4-pokojowe mieszkanie o pow. 75m2 w pełnym rozkładzie z balkonem w plombie z lat 90 na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sokola

Wrocław,dolnośląskie

438 000 zł73 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży przestronne mieszkanie położone przy parku Południowym w niskiej, zadbanej zabudowie przy ul. Sokolej. 4-pokojowe, w pełni rozkładowe mieszkanie na III piętrze IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Hynka

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł37 m² 9 594,59 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

ladne, sloneczne, ciche, po remoncie - do wprowadzenia sie, duza kuchnia otwarta na pokoj, wydzielona sypialnia, duzy balkon, zadbane, zielone osiedle, obok sklepy, bdb komunikacja, idealne dla dwojga lub na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ogińskiego

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

160 000 zł40 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Mieszkanie po kapitalnym remoncie(ściany szpachlowane), nowe okna i wszystkie drzwi. Kuchnia:meble, zmywarka, lodówka, stół i krzesła wliczone są w cenę. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Warszawska

Nowy Dwór Mazowiecki,mazowieckie

390 000 zł78 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Nieruchomość położona jest w centrum Nowego Dworu Mazowieckigo.Została zakupiona w 2005 roku,w stanie developerskim.Mieszkanie ma 78 m2. Jest bardzo funkcjonalnie rozplanowane. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Różana

Warszawa,mazowieckie

487 000 zł34 m² 14 323,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1954

Klimatyczne (wysokość 3,40 m2) mieszkanie, usytuwane w kamiency z 1954 roku na jednej z elitarnych ulic Starego Mokotowa o powierzchni 34m2. Duża widna kuchnia z szafkami, na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

1 400 000 zł96 m² 14 583,30 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Luksusowa odrestaurowana kamienica z 1936 roku na Powiślu. Zadbane wewnętrzne podwórko, obiekt monitorowany, przy wejściu na teren portierzy. Przedpokój- ok.18m2 obszerny, w kształcie litery.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Alaski

Józefosław,mazowieckie

449 000 zł57 m² 7 877,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie położone na osiedlu Villa Nova, wybudowanym przez dewelopera Kanada Kabaty. Kuchnia widna otwarta na salon(25,12m2) z zabudową kuchenną oraz sprzętem Agd(kuchnia z płytą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

1 199 000 zł84 m² 14 273,80 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Apartament 84m2 z pięknym widokiem na wyścigi, tereny zielone, z wystawą okien południowy-zachód i północ, usytuowany w budynku B z 2003 roku na osiedlu Catalina. Przepiękna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

319 000 zł48 m² 6 645,83 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Sprzedam nowe mieszkanie dwupokojowe, 48 m 2 w Legionowie.Niewielki blok usytuowany w zacisznym, kameralnym miejscu pomiędzy segmentami a domkami jednorodzinnymi, otoczony zielenią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Czachowskiego

Radom,mazowieckie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie w centrum Radomia. Czyste, zadbane , bardzo ciepłe! Balkon odnowiony 6m 2.Parkiet lakierowany w 2008r, ściany również czyste. Okna wychodzą na wschód. W bloku są dwie windy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

169 000 zł46 m² 3 673,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie słoneczne z balkonem. Kuchnia zabudowana, na przedpokoju szafa wnękowa Komandor. Na podłogach panele. Mieszkanie własnościowe spółdzielcze, niski czynsz, ogrzewanie gazowe, budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Zawada

Elbląg,warmińsko-mazurskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Sprzedam M-3 na zawadzie umeblowane(oknapcv,kafelki w kuchni i w lazience),Duzy balkon tez po remoncie.Czynsz okolo 400zl z gazem+prad

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Suzina

Warszawa,mazowieckie

275 000 zł25 m² 11 000 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1933

Sprzedam bezpośrednio kawalerkę 25m2 z widną kuchnią na drugim i ostatnim piętrze, piwnica 5m2. Mieszkanie po wymianie instalacji wodno-kanalizacyjnych i gazowych, centralne ogrzewanie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Namysłów

Namysłów,opolskie

130 000 zł81 m² 1 604,94 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania mieszkanie, o powierzchni 81 m, 7 km od Namysłowa w miejscowości Idzikowice. Mieszkanie składa się z czterech pokoi, kuchni, łazienki, wc, wykafelkowany balkon. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bytom

Bytom,śląskie

118 000 zł38 m² 3 105,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta godna polecenia! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 38m2 położone w spokojnej dzielnicy w Bytomiu. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze 2-piętrowego bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Miastko

Miastko,pomorskie

270 000 zł100 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie dwupoziomowe, kuchnia w zabudowie, duża łazienka z oknem, garderoba. Mieszkanie komfortowe, słoneczne, przestronne,w centrum miasta, opomiarowane. Łącza tv, internet, tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Grodzieńska

Ełk,warmińsko-mazurskie

135 000 zł43 m² 3 139,53 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1997

Mieszkanie składa się z 2 pokoji: salon z aneksem kuchennym, pokój dzieciecy, przedpokuj z szafą narożną, łazienka razem z wc. Na podłogach panele i terakota, mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łączańska

Namysłów,opolskie

185 000 zł60 m² 3 083,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1983

Do sprzedania mieszkanie w Namysłowie znajdujące się na I piętrze, jasne składające się z trzech pokoi, kuchni, łazienki,wc.Mieszkanie jest rozkładowe w stanie dobrym,podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rubinkowo

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł61 m² 3 262,30 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w cichej spokojnej, okolicy, dobrze skomunikowanej z resztą miasta. Przestronne i jasne. Wieżowiec ocieplony, klatka schodowa zadbana. W pobliżu znajdują się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Dzielnica XIII Podgórze

Kraków,małopolskie

700 000 zł83 m² 8 433,74 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1907

W doskonałej lokalizacji,niedaleko od Placu Getta,blisko Wzgórza Lasoty,Parku Bednarskiego. Mieszkanie po remoncie,trzy pokoje (24,20,19).Na podłogach w jednym z pokoi parkiet,w dwóch panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dietla

Kraków,małopolskie

680 000 zł84 m² 8 095,24 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

Mieszkanie w kamienicy z 1930r, po remoncie z wymienionymi instalacjami gazowymi, trzy obszerne pokoje jeden ze sporym balkonem, kuchnia rówinież z wyjściem na balkon, łazienka.Ciekawy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Brzeg Dolny

Brzeg Dolny,dolnośląskie

165 000 zł42 m² 3 928,57 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie 2 pokojowe słoneczne cieple w Brzegu Dolnym niskie opłaty-łazienka kuchnia przedpokój balkon piwnica 30 kilometrów od Wrocławia tel. do Wielkiej Brytani   lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Meiera

Kraków,małopolskie

375 000 zł51 m² 7 352,94 zł/m²

 

Piętro:parter/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2005

Do sprzedania atrakcyjne 2-pokojowe mieszkanie o pow. 51m2 przy ul. Ks. Meiera (prądnik Czerwony) w nowym bloku z 2005 roku. Blok położony jest na nowym osiedlu kolorowych 9-piętrowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Kudowa-Zdrój

Kudowa-Zdrój,dolnośląskie

270 000 zł60 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bardzo jasne dwu poziomowe z balkonem, funkcjonalne i rozkładowe mieszkanie w kamienicy w samym Centrum Kudowy Zdrój z widokiem na Park Zdrojowy ,II piętro, bez czynszowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szkolna

Krasnystaw,lubelskie

200 000 zł61 m² 3 278,69 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wszystkie nowo wymienione okna. Ciepłe mieszkanie a także ciche osiedle

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

390 000 zł60 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1998

Sprzedam atrakcyjne i nietypowe mieszkanie na poddaszu. Mieszkanie położone w dwupiętrowym bloku, w każdej klatce znajdują się tylko 3 mieszkania, po jednym na piętrze. Posesja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Sztum

Sztum,pomorskie

182 000 zł52 m² 3 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie w Sztumie, dobra lokalizacja w centrum miasta 52 m, 3 pokoje. Glazura i terakota w łazience, kuchni i na balkonie. Okna nowe, w pokojach parkiet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Nowy Tomyśl

Nowy Tomyśl,wielkopolskie

120 000 zł32 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jest to kawalerka z nowymi oknami dużym pokojem i cena jeszcze do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Franciszkańska

Zabrze,śląskie

240 000 zł67 m² 3 582,09 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Do sprzedaży komfortowe, przestronne mieszkanie o powierzchni 67 m2 w atrakcyjnej okolicy. Mieszkanie składa się z trzech pokoi od zachodu salon, od wschodu sypialnia, kuchnia oraz gabinet.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budziszyńska

Lubin,dolnośląskie

147 000 zł44 m² 3 340,91 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku 4-piętrowym, pow. 44,27 m2 ul. Budziszyńska.mieszkanko bardzo ładne, duża widna kuchnia, balkon zabudowany, w jednym pokoju i w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strażnicza

Stargard,zachodniopomorskie

199 000 zł47 m² 4 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na Starówce tuż przy parku 3 pokoje ,kuchnia z oknem mieszkanie po generalnym remoncie w 2003 r ,wysoki standard , kuchnia w zabudowie. Atutem jest spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Bolesławiec,dolnośląskie

162 000 zł53 m² 3 056,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

mieszkanie rozkładowe,dwustronne (płd.-wsch. i zach.),blok ocieplony,remont przed kilku laty,piękny rozległy widok za oknami na starodrzew,spokojni sąsiedzi