dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo słoneczne mieszkanie M-4, usytuowane na 11 piętrze wieżowca, w centrum miasta. Okna pcv - panoramiczne, wystawa okien wschód - zachód - południe - północ, czynsz 400zł/3os.Pokoje kolejno:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojowe o pwierzchni 50m2 znajdujące się na parterze w 10 piętrowy bloku z 1987roku przy ul. Nad potokiem na Bieżanowie. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po stronie południowo zachodniej,bardzo dobrze nasłonecznione.Z tarasu wyjście na ogród,możliwe jest dokupienie garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemiatycze

Siemiatycze,podlaskie

162 000 zł48 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Sady. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkole, szkoła, szpital. Okna w kierunkach wschód-zachód. Mieszkanie bardzo słoneczne, środkowe. Ściany malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

130 000 zł66 m² 1 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

2 komórki, ogródek około 300m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 36 m2 z balkonem. Lokalizacja blisko rynku, czwarte piętro. Mieszkanie posiada dwa pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułowska

Milicz,dolnośląskie

250 000 zł68 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W cenie mieszkania garaż,budynek gospodarczy 20 m2 oraz dzialka przydomowa (ogrod ) okolo 5 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

115 000 zł45 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo ładne przestronne mieszkanie, mili sąsiedzi, zadbane częściowo po remoncie nowe okna pokoje 18 m i 10m widna kuchnia, bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

151 000 zł37 m² 4 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Sosnowcu Centrum. Nadaje się na biuro, gabinet, lub inną działalność. Powierzchnia 36,6m2, 1 pokój, widna kuchnia, łazienka razem z wc. Położone na 1 piętrze/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł60 m² 3 565,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Kopernik przy ul. Orbitalnej w czteropiętrowym bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Zarzecze. Mieszkanie jest 4-pokojowe, kuchnia oddzielna (możliwość połaczenia z pokojem), łazienka (wanna z parwanem nawannowyn), osobna toaleta z umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł111 m² 3 504,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie,103m kw.pow.użytkowej.Ogrzewanie bardzo oszczędne mimo,że gazowe-piec kondensacyjny półroczny.Usytuowane jest blisko Puszczy z droga dojazdową(główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 22 Lipca

Orzysz,warmińsko-mazurskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony w 2009 r, mieszkanie bardzo ciepłe. 2/3 pokoje - (duży pokój przedzielony na dwa mniejsze dla dzieci )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cynkowa

Będzin,śląskie

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Aneta** Do sprzedania mieszkanie położone w Będzinie na osiedlu Ksawera. Powierzchnia 30m2, 1 pokój, łazienka z wc. Położone na 4/4p. Mieszkanie nie wymaga remontu! W pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Prosna

Prosna,warmińsko-mazurskie

75 000 zł91 m² 824,18 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

w spokojnej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

339 000 zł60 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojwe o pwierzchni 59, 89m2 znajdaujace 59,89 m2 znajdujące się na 2 piętzre w 4 piętrowym blokuz lat 80 przy ul. dobergo pasterza na Prądniku Czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ustawne, ciche dwupokojowe mieszkanie. Budynek w drugiej linii zabudowy od ulicy. Okna skierowane na podwórze: strona południowo-wschodnia i południowo-zachodnia. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31m2 znjadujące się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z windą z 2006 roku przy ul. Pilotów na Olszy. Niercuchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 znajdujace się na parterze w bloku 4 piętrowym z lat. 80 przy ul. heleny na Bieżanowie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesujące mieszkanie w zabytkowej kamienicy z XVI wieku na Starówce. Kamienica stoi przy cichej, bocznej uliczce Starówki - nie ma natłoku turystów i hałaśliwej młodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Głowno,łódzkie

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolica spokojna z balkonu rozciąga się widok na las. Blisko sklepy ,apteka , szkoła , przedszkole , hala widowiskowo-sportowa .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

298 000 zł37 m² 8 126,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 2 pokojowe o poiwerzchni 36,67m2 znajdujące się na 3 piętzre w 5 piętrowym bloku przy ul. Bobrzyńskiego na Ruczaju. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżynowa

Mszczonów,mazowieckie

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 43,6 m2 .Mieszkanie jest na parterze , wygodne dla osób starszych jak i dla małżeństw z małymi dziećmi. W cenie jest umeblowana kuchnia i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Przybyszewskiego

Łódź,łódzkie

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

DO sprzedaży przestronne dwupokojowe mieszkanie W porządnej I zadbanej kamienicy - górna Ogólnie: mieszkanie położone w rejonie ul. Przybyszewskiego - Placu Reymonta. Kamienica zadbana,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

243 000 zł97 m² 2 505,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w bardzo dobrym stanie o pow 97m2 w Sosnowcuw Centrumj. Integralna częścią składową mieszkania jest pomieszczenie przynależne o pow.62m2 w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Konarskiego

Kraków,małopolskie

350 000 zł52 m² 6 730,77 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie 2 pokojowe znajdujące się przy ul. Konarskiego (przecznica od ul. Chopina). Nieruchomość o powierzchni 52m2, na 1 piętrze w kamienicy z lat 50 tych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łukaszyńska

Biała Podlaska,lubelskie

190 000 zł58 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 57,60 na parterze gotowe do zamieszkania,nowa stolarka okienna.PODŁOGI DREWNIANE,ŚCIANY I SUFITY WYKOŃCZONE PŁYTĄ KARTONOWO-GIPSOWĄ.OSIEDLE CICHE I ZADBANE Z DUŻĄ ILOŚCIĄ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Saska

Warszawa,mazowieckie

225 000 zł30 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1976

Notatka okazja Mieszkanie rozkładowe - pokój z dwoma narożnymi oknami, kuchnia widna. Mieszkanie w stanie do remontu - w pierwszej kolejności kuchni i łazienka, do wymiany okna, do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Ceglarska

Kraków,małopolskie

463 000 zł58 m² 7 982,76 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie dwupoziomowe 3 pokojowe o powierzchni 58m2( powierzchnia całkowita to 95m2) znajdujące się na 4 piętzre w 4 piętrowym bloku z 1997 roku przy ul. Ceglarskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stawek

Stawek,warmińsko-mazurskie

190 000 zł54 m² 3 518,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

budynek 4-ro rodzinny 2 pokoje duza widna kuchnia i łazienka w b.dobrym stanie do zamieszkania od zaraz brak czynszu roczny podatek ogółem 230zł księga wieczysta jeden właściciel dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Brody-Parcele

Brody-Parcele,mazowieckie

70 000 zł45 m² 1 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w cichej i spokojnej okolicy Pomiechówka. Bardzo dobra komunikacja pkp. Blok ogrodzony. Dużo zieleni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Wojska Polskiego

Miłkowice,dolnośląskie

50 000 zł40 m² 1 250 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1922

posiadam komórkę, ogródek 1ar,lokalizacja mieszkania na podaszu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jadwigi

Dąbrowa Górnicza,śląskie

130 000 zł34 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

***monika*** Do sprzedania mieszkanie o pow.34m2 składającego się z 1 pokoju z opcją wydzielenia na dwa, łazienki razem z wc, kuchni otwartej na salon. Mieszkanie po remoncie nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem Piaski

Piaski,podlaskie

310 000 zł72 m² 4 329,61 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

:dodatkowy opis | Mieszkanie w doskonałej lokalizacji. Bardzo blisko centrum miasta. Spokojna, cicha okolica. Blok oddalony od głównej ulicy. Mieszkanie po generalnym remoncie. W kuchni oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Modrzewiowa

Lubin,dolnośląskie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie przestronne jasne z duzym balkonem ustawne łatwe do azaranzowania polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bohaterów Września

Świnoujście,zachodniopomorskie

330 000 zł80 m² 4 125 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne i ustawne mieszkanie, z przepięknym widokiem na port. Łazienka i toaleta osobno, duży balkon, okna plastykowe, parkiety po cyklinowaniu. Mieszkanie ciepłe i komfortowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wicherkiewicza

Kraków,małopolskie

398 000 zł62 m² 6 419,35 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojowe 62m2 znajdujące się na 2 piętzre w 3 piętrowym bloku z 2004 roku przy ul.Wicherkiewicza na Klinach. Niercuhomość składa się z 3 pokoi, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Słowackiego

Głubczyce,opolskie

280 000 zł97 m² 2 886,60 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam. Mam do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 97,05 m2. Znajdujące się na 1 piętrze w 2 piętrowej kamienicy. Mieszkanie jest ciche i słoneczne, znajdujące się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Daru Pomorza

Gdańsk,pomorskie

345 000 zł58 m² 5 948,28 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Jestem osobą prywatna .Serdecznie polecam zakup mojego mieszkania jest bardzo przytulne funkcjonalne ciche i ciepłe .Wybudowane w technologi ekologicznej .Sąsiedzi są bardzo mili.Idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Armii Krajowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

95 000 zł29 m² 3 275,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Monika*** Do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej Ząbkowicach, o pow.29m2 składające się z 1 pokoju, widnej kuchni, łazienki razem z wc. Mieszkanie jest po remoncie , nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Marczyńskiego

Kraków,małopolskie

335 000 zł54 m² 6 246,50 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 53,63m2 znajdujące się na parterze w 4 piętrowym bloku z 2004roku przy ul. Marczyńskiego(krowodrza/prądnik Biały). Nieruchomość.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij