dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Kawalerka, ul. Obozowa

Kraków,małopolskie

219 000 zł28 m² 7 821,43 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 28m2 znajdujące sie na 1 piętzre w 3 piętrowym bloku z 200roku przy ul. Obozowej na Ruczaju. nieruchomnośc składa się z pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe, na parterze, w dobrym stanie: wszędzie panele podłogowe, gładź. W łazience terakota i kafelki, wanna (2 lata temu wyremontowana lazienka). Drzwi antywłamaniowe, loggia cała.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Opolska

Kraków,małopolskie

270 000 zł45 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 45m2 znajdujące się na 7 piętrze w 10 piętrowym bloku przy ul. Opolskiej. Składa się z 3 oddzielnych pokoi, przedpokoju,łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Włodarczyka

Kraków,małopolskie

272 000 zł39 m² 6 974,36 zł/m²

 

Piętro:5/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni o powierzchni 39m2 znajdujące się na 5 piętrze w bloku 8 piętrowym z 2004 roku przy ul. Włodarczyka w Czyżynach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sudecka

Głubczyce,opolskie

89 300 zł32 m² 2 790,63 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie słoneczne połozone blisko Marketu na spokojnej ulicy z balkonem. Położone 50m. od glównej ulicy miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ligota

Katowice,śląskie

112 500 zł33 m² 3 409,09 zł/m²

 

Piętro:5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży kawalerkę na 5 piętrze w bloku położonym w Katowicach Ligocie. Mieszkanie składa się z jednego pokoju, kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Reden

Dąbrowa Górnicza,śląskie

195 000 zł64 m² 3 046,88 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

*** Na sprzedaż mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej -reden. Mieszkanie o powierzchni 64,5 m2 trzypokojowe znajduje się na parterze trzypiętrowego bloku. W dużym pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Gombrowicza

Legnica,dolnośląskie

175 000 zł64 m² 2 734,38 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone na osiedlu Kopernika, przy ulicy Gombrowicza. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze, posiada balkon. Jest po generalnym remoncie, na ścianach położony gips, podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Legionów Polskich

Lębork,pomorskie

153 000 zł42 m² 3 642,86 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszaknie , środkowe , zadbane , wyremontowane.Szersze informacje pod podanym nr tel.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

315 000 zł54 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie w bloku z cegły - 1994 r., bardzo atrakcyjne, 3 - pokojowe, komfortowo wykończone, w stanie do wprowadzenia. Osiedle Wysoki Stoczek - doskonała lokalizacja - w pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Garbarska

Oświęcim,małopolskie

137 000 zł48 m² 2 854,17 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do lokalu przynależą dwie piwnice. W cenę wliczone umelowanie kuchni oraz łazienki (w tym pralka).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Centrum

Dąbrowa Górnicza,śląskie

140 000 zł54 m² 2 592,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej-Centrum. Powierzchnia 54m2, 1 pokój, widna kuchnia, łazienka z wc. Brak balkonu. Położone na 3 piętrze/3. W dużym pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chopina

Dąbrowa Górnicza,śląskie

188 000 zł50 m² 3 760 zł/m²

 

Piętro:9/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Aneta** Do sprzedania mieszkanie w Dąbrowie Górniczej na osiedlu Mydlice. Powierzchnia 50m2, 2 niezależne pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, balkon. Korytarz zamykany dla 3 lokatorów. Położone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mickiewicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

157 000 zł49 m² 3 204,08 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Monika*** Do sprzedania mieszkanie z balkonem o pow.49 m2 składające się z 2 pokoi, widnej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem. Mieszkanie do remontu. Mieszkanie słoneczne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

349 000 zł53 m² 6 647,62 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 52,5m2 znajdujące się na 7piętrze w 10piętrowym bloku przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Nieruchomość składa się z 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Kraków

Kraków,małopolskie

460 000 zł69 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Sprzedam komfortowe, ciche, 3-rzy pokojowe, dwupoziomowe mieszkanie na 3 piętrze w 4-ro piętrowym bloku (rok budowy 1998). Mieszkanie składa sie z: salonu z osobną kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowackiego

Strzelce Krajeńskie,lubuskie

200 000 zł70 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie (własność notarialna) 70m2 w Strzelcach Krajeńskich na II piętrze - środkowe. Blok jest ocieplony z wymienionymi oknami. Mieszkanie składa się z 4 funkcjonalnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bytków

Siemianowice Śląskie,śląskie

268 000 zł73 m² 3 671,23 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o wysokim standardzie w spokojnej dzielnicy Siemianowic. Mieszkanie znajduje się na 1 pietrze bloku 6 piętrowego. Składa się z 3 pokoi, jadalni połączonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł44 m² 4 545,45 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo słoneczne mieszkanie M-4, usytuowane na 11 piętrze wieżowca, w centrum miasta. Okna pcv - panoramiczne, wystawa okien wschód - zachód - południe - północ, czynsz 400zł/3os.Pokoje kolejno:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nad Potokiem

Kraków,małopolskie

250 000 zł50 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojowe o pwierzchni 50m2 znajdujące się na parterze w 10 piętrowy bloku z 1987roku przy ul. Nad potokiem na Bieżanowie. Nieruchomość składa się z 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Borne Sulinowo

Borne Sulinowo,zachodniopomorskie

145 000 zł50 m² 2 900 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie po stronie południowo zachodniej,bardzo dobrze nasłonecznione.Z tarasu wyjście na ogród,możliwe jest dokupienie garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Siemiatycze

Siemiatycze,podlaskie

162 000 zł48 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na osiedlu Sady. W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się przedszkole, szkoła, szpital. Okna w kierunkach wschód-zachód. Mieszkanie bardzo słoneczne, środkowe. Ściany malowane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Staffa

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

130 000 zł66 m² 1 969,70 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1930

2 komórki, ogródek około 300m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Strzegom

Strzegom,dolnośląskie

110 000 zł36 m² 3 055,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe o powierzchni 36 m2 z balkonem. Lokalizacja blisko rynku, czwarte piętro. Mieszkanie posiada dwa pokoje, kuchnię, łazienkę i przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Sułowska

Milicz,dolnośląskie

250 000 zł68 m² 3 676,47 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W cenie mieszkania garaż,budynek gospodarczy 20 m2 oraz dzialka przydomowa (ogrod ) okolo 5 arów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sienkiewicza

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

115 000 zł45 m² 2 555,56 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo ładne przestronne mieszkanie, mili sąsiedzi, zadbane częściowo po remoncie nowe okna pokoje 18 m i 10m widna kuchnia, bardzo dobra lokalizacja

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, al. Zwycięstwa

Sosnowiec,śląskie

151 000 zł37 m² 4 081,08 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie w Sosnowcu Centrum. Nadaje się na biuro, gabinet, lub inną działalność. Powierzchnia 36,6m2, 1 pokój, widna kuchnia, łazienka razem z wc. Położone na 1 piętrze/3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orbitalna

Głogów,dolnośląskie

215 000 zł60 m² 3 565,51 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam do oglądania zadbane mieszkanie w atrakcyjnej cenie po remoncie na os. Kopernik przy ul. Orbitalnej w czteropiętrowym bloku na IV piętrze. Mieszkanie jest kompletnie umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

280 000 zł70 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na osiedlu Zarzecze. Mieszkanie jest 4-pokojowe, kuchnia oddzielna (możliwość połaczenia z pokojem), łazienka (wanna z parwanem nawannowyn), osobna toaleta z umywalką,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, Podjuchy

Szczecin,zachodniopomorskie

389 000 zł111 m² 3 504,50 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie po generalnym remoncie,103m kw.pow.użytkowej.Ogrzewanie bardzo oszczędne mimo,że gazowe-piec kondensacyjny półroczny.Usytuowane jest blisko Puszczy z droga dojazdową(główna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 22 Lipca

Orzysz,warmińsko-mazurskie

160 000 zł48 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony w 2009 r, mieszkanie bardzo ciepłe. 2/3 pokoje - (duży pokój przedzielony na dwa mniejsze dla dzieci )

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Cynkowa

Będzin,śląskie

90 000 zł30 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Aneta** Do sprzedania mieszkanie położone w Będzinie na osiedlu Ksawera. Powierzchnia 30m2, 1 pokój, łazienka z wc. Położone na 4/4p. Mieszkanie nie wymaga remontu! W pokoju na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Prosna

Prosna,warmińsko-mazurskie

75 000 zł91 m² 824,18 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

w spokojnej okolicy

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

339 000 zł60 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 3 pokojwe o pwierzchni 59, 89m2 znajdaujace 59,89 m2 znajdujące się na 2 piętzre w 4 piętrowym blokuz lat 80 przy ul. dobergo pasterza na Prądniku Czerwonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

430 000 zł51 m² 8 431,37 zł/m²

 

Piętro:1/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Ustawne, ciche dwupokojowe mieszkanie. Budynek w drugiej linii zabudowy od ulicy. Okna skierowane na podwórze: strona południowo-wschodnia i południowo-zachodnia. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Pilotów

Kraków,małopolskie

275 000 zł31 m² 8 870,97 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Do sprzedaży mieszkanie 1 pokojowe o powierzchni 31m2 znjadujące się na 4 piętrze w 5 piętrowym bloku z windą z 2006 roku przy ul. Pilotów na Olszy. Niercuchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Heleny

Kraków,małopolskie

260 000 zł50 m² 5 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 2 pokojowe o powierzchni 50m2 znajdujace się na parterze w bloku 4 piętrowym z lat. 80 przy ul. heleny na Bieżanowie. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Toruń,kujawsko-pomorskie

199 000 zł43 m² 4 627,91 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Interesujące mieszkanie w zabytkowej kamienicy z XVI wieku na Starówce. Kamienica stoi przy cichej, bocznej uliczce Starówki - nie ma natłoku turystów i hałaśliwej młodzieży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sikorskiego

Głowno,łódzkie

130 000 zł39 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okolica spokojna z balkonu rozciąga się widok na las. Blisko sklepy ,apteka , szkoła , przedszkole , hala widowiskowo-sportowa .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bobrzyńskiego

Kraków,małopolskie

298 000 zł37 m² 8 126,53 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis Mieszkanie 2 pokojowe o poiwerzchni 36,67m2 znajdujące się na 3 piętzre w 5 piętrowym bloku przy ul. Bobrzyńskiego na Ruczaju. Nieruchomość składa się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeżynowa

Mszczonów,mazowieckie

225 000 zł44 m² 5 113,64 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie 43,6 m2 .Mieszkanie jest na parterze , wygodne dla osób starszych jak i dla małżeństw z małymi dziećmi. W cenie jest umeblowana kuchnia i przedpokój.