dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 188 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 188 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie Knyszewicze

Knyszewicze,podlaskie

70 000 zł10 000 m² 7 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Witam i zapraszam do obejrzenia oraz zakupu przepięknie położonej działki budowlanej o powierzchni aż 1hektar ( 10.000m2 ) położenie : - miejscowość Knyszewicze - usytuowanie pomiędzy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Mokotów

Warszawa,mazowieckie

2 050 000 zł140 m² 14 642,90 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2004

Istnieje również możliwość najmu prezentowanego lokalu! Opłata miesięczna wynosi 1.500 EURO (+opłaty eksploatacyjne) KONTAKT: Katarzyna Marczak nr tel.:   ECC BestHome ul. Pańska 85 lok. 53.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 11 Listopada

Radom,mazowieckie

100 000 zł35 m² 2 857,14 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Niski czynsz! Mieszkanie położone blisko parku i Politechniki Radomskiej. Nie wymaga większego remontu. Mili i uczynni sąsiedzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brochów

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł48 m² 5 520,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Krzyki.Mieszkanie 2 pokojowe o pow 48mkw. Usytuowane na trzecim piętrze budynku z 2000roku (niska zabudowa, osiedle monitorowane). Pokoje jasne, ustawne o pow 17mkw, 15mkw (pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boboli

Białystok,podlaskie

205 000 zł44 m² 4 712,64 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

:dodatkowy opis | Mieszkanie w doskonałej lokalizacji, w pięknej okolicy. Nowe budownictwo. Niedaleko las. W pobliżu sklepy, szkoła podstawowa. Bardzo dobry rozkład pomieszczeń.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ińsko

Ińsko,zachodniopomorskie

127 000 zł100 m² 1 270 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe 3 pokojowe w centrum Ińska. Gmina Ińsko to zaledwie 4 tys. miasteczko w powiecie stargardzkim 45km od Stargardu Szczecińskiego oraz 80 km od Szczecina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Białystok,podlaskie

250 000 zł62 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w centrum miasta, wuremontowane ok. 2 lat temu, garderoba, nowa kuchnia z wyposażeniem, wymienione okna i kaloryfery, rolety i żaluzje, parkiety dębowe. Do zamieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sianów

Sianów,zachodniopomorskie

150 000 zł54 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Sianowie - 54m2, 2 pokoje, kuchnia, łazienka, przedpokój, balkon, piwnica. Lokalizacja - 9km do morza, 7km do Koszalina; przy trasie nr 6 Szczecin-Gdańsk.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Olszewskiego

Oświęcim,małopolskie

140 000 zł50 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Braniewo,warmińsko-mazurskie

99 000 zł49 m² 2 020,41 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie 49m2 bez pośredników, 2 pokoje, kuchnia, łazienka z wc,przedpokój+piwnica. Na drugim piętrze, słoneczne z balkonem. Miesięczne opłaty wynoszą około 400 zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament umeblowany Międzyzdroje

Międzyzdroje,zachodniopomorskie

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Kamerale polozenie budynku przy ul. Tysiaclecia Panstwa Polskiego w bliskim sasiedztwie Wolinskiego Parku Narodowego,dobre polaczenie z centrum, linia brzegowa, plaza, zapewnia spokojny wypoczynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Krapkowice

Krapkowice,opolskie

260 000 zł94 m² 2 765,96 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie 3-pokojowe w krapkowickim rynku (wejscie od rynku oraz od strony rzeki, okna na podworze). Mieszkanie jest moja własnością - przy transakcji unikamy wiec prowizji dla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Sowińskiego

Warszawa,mazowieckie

215 000 zł25 m² 8 600 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1968

Budynek położony w spokojnej okolicy. Bliska odległość 3 parków i 2 centrów handlowych. Bardzo dobry dojazd do centrum. Mieszkanie po generalnym remoncie. Nowe okna, instalacja elektryczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Władysława Jagiełły

Choszczno,zachodniopomorskie

210 000 zł64 m² 3 281,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie niedaleko centrum. Blisko do sklepów, szkół, basenu, nad jezioro, parku. Mieszkanie przestronne, suche, ciepłe, słoneczne (okna na wschód i zachód) w bloku małej (50.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Głuszyca

Głuszyca,dolnośląskie

90 000 zł36 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie w Głuszycy - 35m2 w bloku po termoizolacji, na wysokim parterze , w pełni wyposażone: kuchnia w zabudowie,tv, pralka, meble.wszystkie media:TV,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Łoźnicka

Łobez,zachodniopomorskie

66 000 zł33 m² 2 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

24 m2 mieszkanie, 1 duży pokój, oddzielna kuchnia, łazienka (prysznic,wc), 9m2 komórka w podwórzu za domem (np na rowery). Ogrzewanie - piec, ale jest możliwość podłączenia ogrzewania gazowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Spokojna

Sianów,zachodniopomorskie

205 000 zł64 m² 3 203,13 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1991

Kupujący bez prowizji! Do sprzedania ładne mieszkanie 64.10m2 w Sianowie przy ul. Spokojnej, 1 piętro w bloku 3 kondygnacyjnym. Meble w cenie mieszkania. Istnieje możliwość zakupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Chełmińskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

255 000 zł53 m² 4 811,32 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne mieszkanie 2 pokojowe w bardzo dobrej lokalizacji, w niedalekim sąsiedztwie Starego miasta. W kuchni pozostaje zabudowa wraz ze sprzętem (zmywarka, lodówka, kuchenka gazowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

275 000 zł73 m² 3 767,12 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 74 m2 w atrakcyjnej lokalizacji na Górnym Tarasie. Pierwotnie było to mieszkanie 4 pokojowe,aktualnie jeden pokój pełni funkcje jadalni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Malczewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

165 000 zł45 m² 3 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tel. kontaktowy:   Otwarty widok z okna dużo zieleni

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Dzierżoniów

Dzierżoniów,dolnośląskie

144 000 zł50 m² 2 880 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

nie wymaga wkładu, okna pcv z roletkami,na podłogach panele i kafle,na ścianach gładzie,nowa kuchnia w zabudowie,w pokoju szafa na na całą ścianę, łazienka ma kafle starego typu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Warszawska

Białystok,podlaskie

225 000 zł58 m² 3 872,63 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

:dodatkowy opis | Mieszkanie czteropokojowe, położone w centrum Białegostoku. Umiejscowione na trzecim piętrze w czteropiętrowym bloku z płyty. Mieszkanie składa się z czterech.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kasprzaka

Łódź,łódzkie

165 000 zł38 m² 4 342,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Stan mieszkania bardzo dobry, osobna łazienka i kuchnia,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wileńska

Rumia,pomorskie

300 000 zł54 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

mieszkanie z nowoczesna aranzacja. kuchnia na wymiar. ogrzewanie wlasnym piecem dwufunkcyjnym. niskie koszty utrzymania. do mieszkania przynalezy zadbany ogrodek. , piwnica , pomieszczenie gospodarcze ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wileńska

Wołomin,mazowieckie

273 000 zł55 m² 4 963,64 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

PI L N I E Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w Wołominie ul. Wileńska - 2 pokojowe 55 m2. Piętro 3, blok 4 piętrowy z 1996r. * kuchnia 11 m2 widna z zabudową kuchenną ikea, *.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łagiewnicka

Łódź,łódzkie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Internet, tel, kablówka, prawdziwy parkiet drewno Sprzedaż bez pośredników Szybki dojazd do centrum. brak zabudowy i glazury, co znacznie ułatwi ewentualny remont. Czynsz 340 zł przy dwóch osobach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Powstańców Śląskich

Wrocław,dolnośląskie

245 000 zł33 m² 7 424,24 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja - między Sky Tower a Rondem (10 min do Rynku). Mieszkanie 2 - pokojowe z aneksem kuchennym oraz balkonem. Powierzchnia pokoi - ok. 14 i 9 m kw. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bohaterów Studzianek

Pionki,mazowieckie

87 500 zł35 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1989

Mieszkanie po generalnym remoncie, okna pcv, glazura, terakota, częściowo umeblowane, gotowe do zamieszkania, naprawdę warto- cena do negocjacji, pilnie!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Osiedle Pod Skarpą

Wadowice,małopolskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: wadowice, osiedle Pod Skarpą nr 21, trzecie piętro, w pobliżu przedszkole, szkoła podstawowa, basen oraz park miejski; powierzchnia: 63 m2, (3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc, piwnica,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Stawie

Lublin,lubelskie

240 000 zł48 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

przyjazna, spokojna, cicha okolica, widok na panoramę Lublina i stadion Lublinianki, blisko przedszkole, szkoła podstawowa, gimnazjum, uczelnie. dobre połączenie mpk. mieszkanie jednostronne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szczecińska

Mińsk Mazowiecki,mazowieckie

210 000 zł47 m² 4 468,09 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo blisko do centrum miasta,szkoła,przedszkole,przystanku bags,park,bardzo cicho

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okulickiego

Śrem,wielkopolskie

120 000 zł29 m² 4 137,93 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę O pow. 29m2 W bloku na parterze.MIESZKANIE SKŁADA SIĘ Z JEDNEGO POKOJU OSOBNEJ KUCHNI ORAZ ŁAZIENKI .ŁADNE MIESZKANIE PO CZĘŚCIOWYM REMONCIE.OKOLICA BARDZO SPOKOJNA.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Browarna

Racibórz,śląskie

121 600 zł38 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam komfortową kawalerkę W samym centrum raciborza. 38m2 - duża słonecza kuchnia, pokój, łazienka i przedpokój. Mieszkanie jest wyremontowane I umeblowane - do zamieszkania od zaraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Brynów

Katowice,śląskie

149 000 zł39 m² 3 820,51 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na parterze w bloku położonym w Katowicach - Brynowie. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni z oknem, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Chemiczna

Dąbrowa Górnicza,śląskie

170 000 zł60 m² 2 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu mieszkanie położone w Dąbrowie Górniczej -ząbkoiwicach. Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 60,10 m2 znajduje się na 3/4 piętrze. Na piętrze 3 lokatorów a klatka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wesoła

Chocianów,dolnośląskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Blisko szkoła, przedszkole, sieć sklepów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Straszyn

Straszyn,pomorskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

mieszkanie 3 pokojowe osobno kuchnia lazienka blisko przystanek autobusowy sklepy kosciol poczta szkola spokojna okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Warzyń

Brzeg Dolny,dolnośląskie

195 000 zł63 m² 3 095,24 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 63 m2, 4 pokoje II piętro, osiedle Warzyń - Brzeg Dolny

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Załęże

Katowice,śląskie

72 000 zł39 m² 1 846,15 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o powierzchni 39m2, zlokalizowane w Katowicach , dzielnica Załęże. Całość do remontu. Na podłogach deski, okna drewniane starego typu. Więcej informacji pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Centrum

Międzyrzecz,lubuskie

180 000 zł57 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie położone w centrum Międzyrzecza. W pobliżu znajduje się apteka, przystanek autobusowy, szkoła, przedszkole, żłobek, bank, kościół, sklep spożywczy. Przed blokiem duży parking.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mołtajny

Mołtajny,warmińsko-mazurskie

60 000 zł78 m² 769,23 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-5 o pow. 77,8 m2 położone na I piętrze (środkowe), składające się z 4 pokoi, kuchni,łazienki,wc,balkonu,piwnicy, oraz garażu o pow.17 m2 i działki ogrodowej.