dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

410 000 zł66 m² 6 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Myśliwskiej (płaszów), usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 1997 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna. Łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

216 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie odnowione,umeblowane,sprzęt agd,gotowe do wprowadzenia.NA OSIEDLU KILKA SKLEPÓW,PRZYCHODNIE,APTEKI,PRZEDSZKOLA I ŻŁOBEK ITP. DO ceny należy doliczyć koszt garażu(ok.18000ZŁ)-DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Mieszkowice,zachodniopomorskie

86 000 zł58 m² 1 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ciepłe, przytulne. Kuchnia pod zabudowę, szafa typu Komandor. Mozliwość kupienia garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

150 000 zł96 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 96 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Ogrzewanie - piece kaflowe, garaż, udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

276 000 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkania Błonie. Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie położone w Błoniu. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m, blok czteropiętrowy wybudowany w latach 70-tych, rama H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Błonie

Błonie,mazowieckie

160 000 zł32 m² 5 040,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie Bieniewice. Do sprzedania bardzo ładne, zadbane mieszkanie po generalnym remoncie w Bieniewicach. Lokal o powierzchni 31,74 m mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Puławy,lubelskie

266 500 zł65 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok po termomodernizacji. Bardzo dobra lokalizacja, okolica zielona, 400m do parku, 600m do Galerii Zielonej, bliskie centrum. Mieszkanie ciche, przytulne, przestronne. Okna pcv, parkiet. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie po remoncie , panele , kafle , kuchnia pełne wyposażenie. Widne z balkonem zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Świętoszów,dolnośląskie

125 000 zł76 m² 1 644,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do przedania piękne miszkanie po remoncie,3 pokojowe z łazienka,przedpokojem i osobna kuchnią,dwa balkony.Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze!Cicha dzielnica,blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Zielona Góra,lubuskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki standard, po kapitalnym remoncie, instalacja elektryczna miedź, wod-kan plastik, panele podłogowe w pokoju i przedpokoju, łazienka kafelki, kuchnia zabudowana pod wymiar. Dodatkowo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu przy Al. Sikorskiego ciche, jasne. Okna wychodzą od strony patio. Budynek z 2001 r. o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paganiniego

Gdańsk,pomorskie

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

mieszkanie jasne, słoneczne i ciepłe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie na XI piętrze 56m2, blok ocieplony Salon - 25m2 Kuchnia 7,5m2 Pokój 7,5m2 Pokój - 6m2 wc - 1m2 łazienka 2,4m2 Przedpokój 6,6 Wszystkie okna pcv, nowe kaloryfery. Bardzo dobra lokalizacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warka

Warka,mazowieckie

192 000 zł60 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie, możliwość pozostawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaśniki

Świętochłowice,śląskie

153 900 zł51 m² 3 026,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach w dzielnicy Piaśniki. Mieszkanie o powierzchni 50,85 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

430 000 zł72 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie w Katowicach, na Koszutce przy ul. Jesionowej. Apartamentowiec. Mieszkanie wykończone z wysokiej klasy materiałów. Garaż z bramą na pilota. Monitoring. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wągrowiec,wielkopolskie

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Pilnie sprzedam mieszkanie w Wągrowcu! ul. Lipowa 33 garaz - wieczna dzierżawa, ok - 170.000 pln. 65m 4 pokoje, kuchnia, lazienka, wc, balkon opłaty notarialne po stronie kupującego. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

891 000 zł90 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Materiał ścian: cegła Przynależne: piwnica, wózkarnia / rowerownia, suszarnia Instalacje w mieszkaniu: telewizja kablowa, internetowa, telefoniczna Komfortowe mieszkanie (90 m2) znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantora

Kraków,małopolskie

295 000 zł54 m² 5 462 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kantora (olsza), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania ładne przestronne mieszkanie o pow.59,5m2 na czwartym piętrze w 11-to piętrowym budynku z lat 78/79 przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyrzecka

Łuków,lubelskie

165 000 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie,2 pokoje,aneks kuchenny,55M,ul.MIĘDZYRZECKA 127G/15

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Wielicka

Kraków,małopolskie

345 000 zł50 m² 6 900 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Wielickiej (płaszów), usytuowane na wysokim parterze dziesięciopiętrowego bloku z 2000 roku. Mieszkanie posiada balkon typu loggia. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stare Miasto

Wrocław,dolnośląskie

359 900 zł51 m² 7 056,86 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Świetna oferta! Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o pow 51mkw - nowe osiedle z 2009roku - blisko Centrum! Na pow 51mkw składają się: salon, sypialnia, kuchnia, łazienka oraz przedpokój. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Halemba

Ruda Śląska,śląskie

130 000 zł48 m² 2 708,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 2 piętrze bloku 4- piętrowego, położonego w Rudzie Śl. - halemba. Mieszkanie składa się z trzech pokoi, kuchni, łazienki z wanną i wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

215 000 zł64 m² 3 359,38 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Oferujemy do sprzedaży mieszkanie na 4 piętrze w bloku położonym w Katowicach - Piotrowicach. Mieszkanie składa się z trzech osobnych pokoi, widnej kuchni, łazienki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Mieleszyn

Mieleszyn,wielkopolskie

145 000 zł61 m² 2 377,05 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 61m2 na piętrze w domu dwurodzinnym całkowicie wyremontowane w 2006r. Nowa instalacja elektryczna, wodnokanalizacyjna i grzewcza. Pomieszczenie w budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Radna

Warszawa,mazowieckie

487 000 zł44 m² 10 943 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Warszawa, powiśle, ulica Radna, mieszkanie sprzedaż 2 pokoje, 487 000 pln Mieszkanie spółdzielczo własnościowe, 2 pokojowe ( amfilada ), dwustronne : kuchnia - wschód, pokoje - zachód, loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Miłkowskiego

Kraków,małopolskie

299 000 zł36 m² 8 305 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Miłkowskiego (ruczaj), usytuowane na pierwszym piętrze dziesięciopiętrowego budynku "konstelacja" z 2004 roku. Budynek z recepcją, chroniony,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Lębork

Lębork,pomorskie

295 500 zł90 m² 3 283,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Posiadam do sprzedania W nowym budownictwie (2006) środkowe, 3-pokojowe, duże ,przestronne ,słoneczne I ciepłe mieszkanie Z balkonem W centrum miasta .CISZA ,PASAŻ NAD RZEKĄ.NISKIE.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaracza

Łódź,łódzkie

270 000 zł84 m² 3 214,29 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam 3 pokojowe mieszkanie o pow. 84m2, położone na 3 piętrze w kamienicy w centrum łodzi. Stan mieszkania dobry, w pokojach gładzie,podlogi wykladziny dywanowe, w jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Zakopane

Zakopane,małopolskie

499 000 zł65 m² 7 676,92 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie własnościowe o powierzchni 65 m2, zlokalizowane w centrum Zakopanego ( ok. minuta od Krupówek).Po generalnym remoncie. Mieszkanie posiada 4 pokoje, kuchnię, łazienkę,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

319 000 zł39 m² 8 179,49 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1928

Ciche dwupokojowe mieszkanie na Pradze. Przedwojenna kamienica w pobliżu ch Wileńska. Pokój z aneksem kuchennym 19 m2, drugi pokój ok 15 m2, spiżarka z oknem, łazienka z wc. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Sokołów Podlaski

Sokołów Podlaski,mazowieckie

155 000 zł42 m² 3 690,48 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M3 2 pokoje,kuchnia, łazienka razem z ubikacją w tym roku przeprowadzony remont.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Górne

Piła,wielkopolskie

270 000 zł65 m² 4 153,85 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Przestronne, komfortowe, zadbane, ustawne 3 pokojowe mieszkanie Z garderobą na osiedlu górnym. Kuchnia W zabudowie, w cenie zostają meble kuchenne, kuchenka gazowo - elektryczna, zmywarka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Inżynierska

Wrocław,dolnośląskie

280 000 zł48 m² 5 833,33 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bez pośredników.W każdej chwili do obejrzenia mieszkanie, bardzo dobra lokalizacja blisko dużego parku, szkoła(300m),przedszkole(100m). Mieszkanie z nową klimatyzacją, wymienione nowe okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł29 m² 7 896,55 zł/m²

 

Piętro:6/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Ciepłe, przytulne mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji. W pobliżu szkoły, przedszkola, parking strzeżony, restauracje, sklepy, centrum handlowe Klif i Arkadia. Bardzo dobry dojazd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

1 000 000 zł95 m² 10 526,30 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie wykończone materiałami najlepszej jakości.W bardzo dużej części umeblowane. Stan idealny. Dębowe parkiety i drzwi wewnętrzne. na ścianach tynk japoński. Trzy balkony. Oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Władysława Jagiełły

Radymno,podkarpackie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3