dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

265 000 zł35 m² 7 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1999

Przytulna, przestronna kawalerka po remoncie w 2010r., odrębna własność. Mieszkanie bardzo ciepłe, po sezonie grzewczym z zaliczek płaconych za ogrzewanie wysokie zwroty. W pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Łąkowa

Zgierz,łódzkie

225 000 zł61 m² 3 688,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zgierz-Kurak: bezpośrednio. Własność hipoteczna. Bardzo spokojne otoczenie. Sąsiedzi na poziomie. Bardzo ciepłe mieszkanie. Niskie opłaty. Sprawna administracja wspólnoty. Kuchnia w nowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Piekary Śląskie

Piekary Śląskie,śląskie

120 000 zł44 m² 2 727,27 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! ~oferujemy na sprzedaż 2 pokojowe czyste,zadbane mieszkanie w bardzo dobrym stanie,usytuowane na 3 piętrze w bloku o niskiej zabudowie.~Mieszkanie składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Solskiego

Ruda Śląska,śląskie

119 600 zł46 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Budynek mieszkalny ocieplony, na podłogach panele i kafelki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie osiedle Lotnisko 60,5m2 o niestandardowym rozkładzie, salon 30m2 na podłodze panele, ściany gładź, kuchnia w zabudowie z jadalnią 9m2 na podłodze gres, ściany płytki na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Chocianów

Chocianów,dolnośląskie

109 000 zł51 m² 2,14 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe dwustrone na pierwszym pietrze.Mieszkanie znajduje sie w kamienicy po remoncje,nwa elewacja ,nowy dach ,odnowiony korytarz,drzwi od placu jaki i od podwórka nowe,na podwórku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bartodzieje

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

215 000 zł50 m² 4 300 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie typu M-3 z loggią zlokalizowane na II piętrze wieżowca. Powierzchnia całkowita 50 m 2. Składają się na nią 2 pokoje (25 i 9 m 2 ), kuchnia 7 m 2 ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bolka I Świdnickiego

Chocianów,dolnośląskie

155 000 zł64 m² 2 421,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest po kapitalnym remoncie. Nowe okna na ścianach tynki ozdobne ,łazienka i wc w kafelkach na podłogach panele .MOŻLIWOŚĆ PRZYSTĄPIENIA DO WSPÓLNOTY

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Parkowa

Bielawa,dolnośląskie

180 000 zł65 m² 2 769,23 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie. Wymieniona instalacja el.,wodna i gazowa. Panele .płytki gładzie,okna plastikowe,drzwi antywłamaniowe. W pobliżu przedszkole oraz gimnazjum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Gryfów Śląski,dolnośląskie

275 000 zł107 m² 2 570,09 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie z dużymi pokojami stołowy 36m z kominkiem sypialnia 25m pokój dzieci 25. kuchnia 16m dodatkowo dwie piwnice + osobny pokój

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Mołtajny

Mołtajny,warmińsko-mazurskie

40 000 zł55 m² 727,27 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 55m2.z garażem,piwnicą,w pełni umeblowane i wyposażone,łódka z silnikiem,motorower.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Grójecka

Warszawa,mazowieckie

299 000 zł36 m² 8 305,56 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1957

Wygodne jednopokojowe mieszkanie na warszawskiej ochocie na 1szym piętrze W budynku Z lat 50tych (5 pięter) .POKÓJ ok.20 mkw CAŁKOWICIE UMEBLOWANY (TAPCZAN, WERSALKA, BIBLIOTEKA,SZAFY,TV).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Stryjeńskich

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł31 m² 10 322,60 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2001

Ciche, jasne, mieszkanie z widną kuchnią (dokladnie 30,53m2), duzym balkonem (6 m2) z pieknym widokiem na las kabacki w oddali. Okna od strony zachodniej. Kuchnia z oknem (osobna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Starzyńskiego

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł39 m² 7 012,99 zł/m²

 

Piętro:4/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Mieszkanie na Pradze Północ w domu z cegły, ciche. Pokój 16m, amfilada, balkon. Pokój mniejszy 10m. Nowe okna pcv, na podłodze mozaika. Budynek po wymianie wszystkich mediów. Akcept.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Idzikowskiego

Wrocław,dolnośląskie

328 000 zł51 m² 6 431,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Poszukujecie Państwo dwupokojowego mieszkania w spokojnej okolicy i atrakcyjnej cenie? Do kupienia polecam wygodne dwupokojowe mieszkanie na osiedlu Gądów. Położone jest na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Mikołaja Kopernika

Wadowice,małopolskie

130 000 zł38 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

blok ocieplony,okna pcv

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jana Pawła II

Brzeg Dolny,dolnośląskie

140 000 zł43 m² 3 255,81 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony, wyremontowany, pomalowany - spokojna okolica, spokojni sąsiedzi - w pobliżu wiele sklepów

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Pomorskich

Chojnice,pomorskie

165 000 zł48 m² 3 437,50 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam lub wynajmę mieszkanie spółdzielcze własnościowe, 48m2, 3 pokoje, osobne wejścia, duży balkon - loggia, piwnica. Podłogi panele, łazienka po kapitalnym remoncie "nówka". Tel. po 16:00.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Głubczyce

Głubczyce,opolskie

155 000 zł82 m² 1 890,24 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie W głubczycach 77 m 2 powierzchni użytkowej: - 3 pokoje, duża kuchnia i łazienka - mieszkanie posiada wszystkie media - od strony podwórka do mieszkania przynależą 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wspólna

Warszawa,mazowieckie

490 000 zł50 m² 9 800 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

"Doskonala lokalizacja na pracownie artystyczną, atelier, biuro, mieszkanie prywatne. Stylowe 3 pokojowe mieszkanie w kamienicy z międzywojennym klimatem po generalnym remoncie (nowy dębowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

410 000 zł66 m² 6 165 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Myśliwskiej (płaszów), usytuowane na parterze trzypiętrowego budynku z 1997 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia oddzielna. Łazienka z oknem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strusia

Piaseczno,mazowieckie

216 000 zł36 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:6/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2004

Mieszkanie odnowione,umeblowane,sprzęt agd,gotowe do wprowadzenia.NA OSIEDLU KILKA SKLEPÓW,PRZYCHODNIE,APTEKI,PRZEDSZKOLA I ŻŁOBEK ITP. DO ceny należy doliczyć koszt garażu(ok.18000ZŁ)-DO.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Warszawska

Mieszkowice,zachodniopomorskie

86 000 zł58 m² 1 482,76 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie bardzo ciepłe, przytulne. Kuchnia pod zabudowę, szafa typu Komandor. Mozliwość kupienia garażu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Janowiec Wielkopolski

Janowiec Wielkopolski,kujawsko-pomorskie

150 000 zł96 m² 1 562,50 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o pow. 96 m2, 3 pokoje, kuchnia, łazienka. Mieszkanie znajduje się na 1 piętrze w kamienicy w centrum miasta. Ogrzewanie - piece kaflowe, garaż, udział.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Błonie

Błonie,mazowieckie

276 000 zł48 m² 5 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Mieszkania Błonie. Do sprzedaży mieszkanie po generalnym remoncie położone w Błoniu. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 48 m, blok czteropiętrowy wybudowany w latach 70-tych, rama H.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Błonie

Błonie,mazowieckie

160 000 zł32 m² 5 040,96 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Mieszkanie Bieniewice. Do sprzedania bardzo ładne, zadbane mieszkanie po generalnym remoncie w Bieniewicach. Lokal o powierzchni 31,74 m mieści się na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Krańcowa

Puławy,lubelskie

266 500 zł65 m² 4 100 zł/m²

 

Piętro:1/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok po termomodernizacji. Bardzo dobra lokalizacja, okolica zielona, 400m do parku, 600m do Galerii Zielonej, bliskie centrum. Mieszkanie ciche, przytulne, przestronne. Okna pcv, parkiet. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Głowackiego

Ząbkowice Śląskie,dolnośląskie

200 000 zł58 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1999

Mieszkanie po remoncie , panele , kafle , kuchnia pełne wyposażenie. Widne z balkonem zabudowanym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Husarska

Świętoszów,dolnośląskie

125 000 zł76 m² 1 644,74 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam Serdecznie! Mam do przedania piękne miszkanie po remoncie,3 pokojowe z łazienka,przedpokojem i osobna kuchnią,dwa balkony.Mieszkanie znajduje sie na drugim piętrze!Cicha dzielnica,blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budziszyńska

Zielona Góra,lubuskie

195 000 zł60 m² 3 250 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Wysoki standard, po kapitalnym remoncie, instalacja elektryczna miedź, wod-kan plastik, panele podłogowe w pokoju i przedpokoju, łazienka kafelki, kuchnia zabudowana pod wymiar. Dodatkowo 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z miejscem parkingowym, Aleja gen. Władysława Sikorskiego

Warszawa,mazowieckie

580 000 zł65 m² 8 923,08 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Bezpośrednio sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w apartamentowcu przy Al. Sikorskiego ciche, jasne. Okna wychodzą od strony patio. Budynek z 2001 r. o wysokim standardzie wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Paganiniego

Gdańsk,pomorskie

180 000 zł31 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

mieszkanie jasne, słoneczne i ciepłe

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czackiego

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

210 000 zł56 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie na XI piętrze 56m2, blok ocieplony Salon - 25m2 Kuchnia 7,5m2 Pokój 7,5m2 Pokój - 6m2 wc - 1m2 łazienka 2,4m2 Przedpokój 6,6 Wszystkie okna pcv, nowe kaloryfery. Bardzo dobra lokalizacja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Warka

Warka,mazowieckie

192 000 zł60 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Sprzedam mieszkanie, możliwość pozostawienia mebli.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piaśniki

Świętochłowice,śląskie

153 900 zł51 m² 3 026,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Świętochłowicach w dzielnicy Piaśniki. Mieszkanie o powierzchni 50,85 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Jesionowa

Katowice,śląskie

430 000 zł72 m² 5 972 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Sprzedam mieszkanie w Katowicach, na Koszutce przy ul. Jesionowej. Apartamentowiec. Mieszkanie wykończone z wysokiej klasy materiałów. Garaż z bramą na pilota. Monitoring. W cenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lipowa

Wągrowiec,wielkopolskie

170 000 zł65 m² 2 615,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1965

Pilnie sprzedam mieszkanie w Wągrowcu! ul. Lipowa 33 garaz - wieczna dzierżawa, ok - 170.000 pln. 65m 4 pokoje, kuchnia, lazienka, wc, balkon opłaty notarialne po stronie kupującego. Dobra.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Ekologiczna

Warszawa,mazowieckie

891 000 zł90 m² 9 900 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Materiał ścian: cegła Przynależne: piwnica, wózkarnia / rowerownia, suszarnia Instalacje w mieszkaniu: telewizja kablowa, internetowa, telefoniczna Komfortowe mieszkanie (90 m2) znajduje się na 1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kantora

Kraków,małopolskie

295 000 zł54 m² 5 462 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Kantora (olsza), usytuowane na wysokim parterze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Pachońskiego

Kraków,małopolskie

430 000 zł60 m² 7 166,67 zł/m²

 

Piętro:4/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Do sprzedania ładne przestronne mieszkanie o pow.59,5m2 na czwartym piętrze w 11-to piętrowym budynku z lat 78/79 przy ul. Pachońskiego na Prądniku Białym. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzyrzecka

Łuków,lubelskie

165 000 zł55 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie,2 pokoje,aneks kuchenny,55M,ul.MIĘDZYRZECKA 127G/15

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij