dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 190 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 190 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kosmonautów

Dąbrowa Górnicza,śląskie

120 000 zł33 m² 3 636,36 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie jest nowocześnie wyremontowane (remont zakonczony w styczniu 2011), w bloku o wysokim standardzie (świeżo wyremontowana klatka schodowa i windy). Piękna lokalizacja, blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Niepodległości

Słupsk,pomorskie

223 000 zł51 m² 4 372,55 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Uwaga!mieszkanie dwustronne rozkładowe Z bardzo dużym balkonem! rewelacyjne piętro, super rozkład,atrakcyjne osiedle! Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie usytuowane na drugim piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siennicka

Warszawa,mazowieckie

360 000 zł50 m² 7 200 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

Okolice Parku opak, stadionu rks Orzeł, hali sportowej "siennicka", centrum Promocji Kultury. W pobliżu szkoły, przedszkola i żłobki. Bardzo dobra komunikacja (do Centrum 20 minut).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Chmieleniec

Kraków,małopolskie

630 000 zł69 m² 9 130 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Chmieleniec (ruczaj), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego budynku z 2005 roku. Budynek chroniony. Pokoje oddzielne, w sypialniach duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

290 000 zł84 m² 3 452,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Duze, jasne mieszkanie W centrum ełku, wysoki standard. Pełne wyposażenie. NA dole kuchnia, lazienka I salon Z wyjsciem na balkon. NA gorze trzy sypialnie I lazienka. Dwa piekne duze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Zaodrze

Opole,opolskie

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam od zaraz bardzo ładne mieszkanie z piecem kominkowym, 2 pokoje, łazienka, osobno wc, niestandardowy wygląd i klimat, mała wspólnota mieszkaniowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

240 000 zł59 m² 4 067,80 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Sprzedam (może być na raty) mieszkanie 58,6m2 w Żyrardowie na osiedlu Batorego na parterze. Mieszkanie jest 3 pokojowe (19m2, 12m2 ,7m2) z dużym balkonem i dużą łazienką. Podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sawickiej

Kalisz,wielkopolskie

170 000 zł58 m² 2 931,03 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Dwie sypialnie, salon z aneksem kuchennym. W okolicy wszystko co potrzebne do szczęścia ;)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Sudół

Sudół,świętokrzyskie

130 000 zł58 m² 2 241,38 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 58 m2, 3-pokojowe, dwustronne na drugim piętrze. Panele podłogowe, płytki w łazienkach i kuchni. Bezczynszowe. Mieszkanie jest zadbane i przytulne, ma ładny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

78 000 zł56 m² 1 392,86 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2 pokoje z lazienka i duza jasna kuchnia, mieszkanie do remontu. W mieszkaniu zostały wymienione okna oraz drzwi wejsciowe cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ruda

Ruda Śląska,śląskie

130 000 zł59 m² 2 203,39 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

W naszej ofercie do sprzedaży 3-pokojowe mieszkanie o pow. 58,87 m2 znajdujące się w Rudzie Śląskiej dzielnica Ruda, usytuowane na 1 piętrze w 2 -piętrowej kamienicy. Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Reja

Brzeg,opolskie

80 000 zł20 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mała przytulna kawalerka w centrum Brzegu 19,50 m, ul. Reja, atrakcyjna lokalizacja ok.100 m od Rynku. W pobliżu sklepy wszystkich branż, banki, kościół, apteki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Podgórna

Elbląg,warmińsko-mazurskie

189 000 zł56 m² 3 375 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Zawada przy ul. Podgórnej. 9 piętro/10.Mieszkanie o powierzchni 56,1 m2 składa się z 3 pokoi, dwóch przedpokoi, kuchni, łazienki oraz ubikacji. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bacieczki

Białystok,podlaskie

320 000 zł74 m² 4 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Atrakcyjne, przestronne mieszkanie trzypokojowe w bloku z nowszej cegły. Na podłogach: mozaika/ parkiet/ terakota; ściany: gładkie/ tapety/ glzaura. Ciekawy, ładnie zaaranżowany układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Nowickiego

Nałęczów,lubelskie

360 000 zł62 m² 5 806,45 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Jedno z najpiękniejszych uzdrowisk w Polsce. Mieszkanie dwustronnie rozkładowe wschód-zachód. Pokoje 19,4m; 13,2m;8,2m. Kuchnia widna 8m. łazienka z wanna umywalką miejscem na pralkę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Krapkowice

Krapkowice,opolskie

165 000 zł67 m² 2 462,69 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe 3-pokojowe mieszkanie, i piętro, piec c.o., nowa inst. elektryczna, wod.-kan. i c.o. Łazienka nie wymaga remonu. Okna pcv. Możliwość zamontowana kominka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Grudziądz

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

185 000 zł70 m² 2 642,86 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam!bardzo ładne duże mieszkanko W centrum grudziądza, 70M2 trzy pokoje, mieszkanie po częściowym remoncie. Kuchnia na podłodze I części roboczej płytki, łazienka po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Glinki-rupienica

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

259 500 zł59 m² 4 388 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku na osiedlu Glinki, o pow. całkowitej 59,13 m2. Duży pokój pow. całkowita 17,5m2 na ścinach gładź z tapetami, podłoga wyłożona panelami. Sypialnia 14,5m2 pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Centrum A

Kraków,małopolskie

280 000 zł56 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o pow. 56,15 m2 usytuowane na pierwszym piętrze w 5- piętrowym bloku z 1955 roku na os.Centrum A w Nowej Hucie. Nieruchomość składa się z 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Winiary

Gniezno,wielkopolskie

130 000 zł32 m² 4 062,50 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, przedpokoju położone na drugim piętrze w wieżowcu; wieżowiec ocieplony, mieszkanie gotowe do wprowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hetmańska

Poznań,wielkopolskie

225 000 zł38 m² 5 921,05 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Polecam do sprzedaży mieszkanie w dogodnej lokalizacji przy ul. Hetmańskiej. Mieszkanie usytuowane jest na 8 piętrze 10 piętrowego bloku, o powierzchni 38 m2. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

240 000 zł53 m² 4 528,30 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Polecam! bardzo ładne I przytulne mieszkanie 3 pokojowe! 2 pokoje( sypialnia I salon), kuchnia I przedpokój W pięknie wykonanej boazerii. Gotowe do zamieszkania. Szczególnie polecam.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Połczyn-Zdrój

Połczyn-Zdrój,zachodniopomorskie

215 000 zł70 m² 3 071,43 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w ścisłym centrum Połczyna Zdroju. Budynek po kapitalnym remoncie, ocieplony, nowy dach. Mieszkanie bezczynszowe.Odległość od 80-cio hektarowego parku 400 m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Janikowo,kujawsko-pomorskie

145 000 zł39 m² 3 717 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2-pokojowe, łazienka I wc oddzielnie, kuchnia niezależna, ceramika, panele podłogowe, balkon, piwnica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Klimzowiec

Chorzów,śląskie

279 000 zł64 m² 4 359,38 zł/m²

 

Piętro:3/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ekskluzywne mieszkanie chorzów-klimzowiec-możliwość dodatkowego pozostawienia kompletnego nowego wyposażenia mieszkania: zabudowa i pełny sprzęt agd w kuchni, sprzęt rtv, nowe umeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jawor

Jawor,dolnośląskie

215 000 zł72 m² 2 986,11 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 4 pokojowe, łazienka, toaleta, balkon. Duża, widna kuchnia (z 2 oknami). 72 metry, 3 piętro, blok 4 piętrowy, domofon. Do mieszkania przynależy również piwnica. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

205 000 zł49 m² 4 183,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z oddzielną kuchnią oraz loggią na parterze w wieżowcu o łącznej powierzchni użytkowej 49 m2. Pokoje o powierzchniach: 21,6 m2, oraz 9,1 m2. Przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

360 000 zł51 m² 7 058,82 zł/m²

 

Piętro:3/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Spóldzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 320zł.[3 osoby] Mieszkanie cegła z 2006 roku , jasna kuchnia 10m z meblami-płytki , pokoje 18m i 14m-panele ,wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Powstańców

Ząbki,mazowieckie

280 000 zł40 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie rok po generalnym remoncie. Mieszkanie jest urzadzone w stylu szwedzkim - jasne meble, kolorowe kontrastujace dodatki. Pokoje, kuchnia i lazienka wyposazone sa w ciekawy system.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Zdunów

Kraków,małopolskie

450 000 zł69 m² 6 521 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zdunów (łagiewniki), usytuowane na trzecim i czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2009 roku. Mieszkanie dwupoziomowe (bez skosów).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jaremy

Kraków,małopolskie

325 000 zł48 m² 6 742 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Jaremy (azory), usytuowane na czwartym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1975 roku. Mieszkanie po remoncie, okna pcv. Mieszkanie posiada balkon typu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Będzin,śląskie

159 000 zł62 m² 2 564,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie! Do sprzedania mieszkanie w Będzinie na osiedlu Ksawera. Powierzchnia 61,2m kw, 3 pokoje, widna kuchnia, łazienka, wc, balkon. wykładzina, ściany pomalowane. W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Żeleńskiego

Katowice,śląskie

275 000 zł77 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie zlokalizowane w Katowicach dzielnica Kostuchna przy ul. Boya-Żeleńskiego. Mieszkanie o powierzchni 77,1 m2, usytuowane na 2 piętrze w 4 piętrowym budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Białystok

Białystok,podlaskie

265 720 zł58 m² 4 550 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie developerskim, budowane na terenie zielonym , 5km od centrum Białegostoku, cicha okolica

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Lotnisko

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

127 000 zł60 m² 2 116,67 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanko na obrzeżach osiedla Lotnisko. Blok ocieplony, blisko szkoły, obok plac zabaw. Obok nie ma ruchu samochodowego. Mieszkanie jasne, na podłogach parkiet, łazienka i kuchnia kafle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, al. Komisji Edukacji Narodowej

Warszawa,mazowieckie

785 000 zł78 m² 10 064,10 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie z potencjałem i możliwością bardzo łatwej aranżacji według własnego uznania: - salon: 32,6 m2, z oszkloną loggią (widok na panoramę miasta - Pn, zach) i balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbka

Gdynia,pomorskie

240 000 zł46 m² 5 217,39 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Blok ocieplony z nową elewacją. Mieszkanie dobrze zlokalizowane .Blisko szkoły, gimnazjum,liceum, przedszkole , Niedaleko przychodnia lekarska , widok na morze. Mieszkanie trzypokojowe, panele na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Swobodna

Białystok,podlaskie

309 000 zł64 m² 4 828 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

MieszkanieNieruchomość jest częścią inwestycji .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Jana Pawła II

Chojnice,pomorskie

250 000 zł73 m² 3 424,66 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1990

Sprzedam mieszkanie bezczynszowe 73m2 przy ul. Jana Pawła II 4 ( blok "strażak" ). Standard wysoki, okna plastikowe, 4 pokoje, kuchnia, łazienka, balkon typu loggia. Kuchnia kompletnie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Będzin

Będzin,śląskie

160 000 zł53 m² 3 047,62 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

** Do sprzedania mieszkanie położone w Bedzinie na osiedlu Zamkowym. Powierzchnia 52,5m2, 1 pokój z tarasem, łazienka z wc. Położone na 3/3p. Mieszkanie do odświeżenia! W całym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Noakowskiego

Włocławek,kujawsko-pomorskie

195 000 zł66 m² 2 954,55 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1982

Dobra lokalizacja z pięknym widokiem z okien, w obrębie 300 m Biedronka. Lidl, mpk (połączenie na całe miasto), las, garaż, sklepiki osiedlowe, boisko i plac zabaw dla dzieci.