dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 147 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 147 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Radzikowskiego

Kraków,małopolskie

340 000 zł48 m² 7 083,33 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

.Opis: do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 47,34m2 (dodatkowo 10m2 antresola) na piatym piętrze w pięciopiętrowym ogrodzonym bydynku z 2006 roku. Kuchnia otwarta na pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Eustachiewicza

Puławy,lubelskie

139 000 zł37 m² 3 756,76 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam mieszkanie w centrum miasta. W pobliżu hala targowa, szkoła, przedszkole, skwer, sklepy. Spokojna okolica. Wymienione okna,łazienka i kuchnia po remoncie. Okna wychodzące na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łużycka

Kraków,małopolskie

295 000 zł57 m² 5 175 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łużyckiej (piaski), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Katowicka

Świdwin,zachodniopomorskie

165 000 zł46 m² 3 585,40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Bezczynszowe. Lokal mieszkalny znajduje się w nowowybudowanym , zamkniętym osiedlu. W skład nieruchomości wchodzą działka gruntu, galerie i schody wewnętrzne, tarasy które nie służą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

160 000 zł42 m² 3 809 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie rozkładowe z balkonem typu loggia, mieszkanie wolne od zaraz. Blok zadbany po termomodernizacji, położony w środku osiedla z dala od hałasu, w pobliżu szkoła podstawowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

270 000 zł52 m² 5 192,31 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecam na sprzedaż mieszkanie dwupokojowe o pow. 52m.kw, usytuowane na 6 piętrze przy ul. Bajana. Mieszanie jednostronne; osobna urządzona kuchnia, przedpokój z dwiema szafami wolnostojącymi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Watykańska

Lublin,lubelskie

270 000 zł52 m² 5 202,31 zł/m²

 

Piętro:5/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie w 2009 roku.Nowe okna plastikowe wraz z roletami,gładż na ścianach, podłoga w panelach, łazienka glazura ceramiczna,kuchnia w zabudowie wraz ze sprzętem Bosch,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Piastowskie

Poznań,wielkopolskie

259 000 zł44 m² 5 926,77 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą , czynsz 390zł. Mieszkanie po remoncie w 2010 roku. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16m i 14m-panele , wc i łazienka-płytki ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Szkolne

Kraków,małopolskie

350 000 zł65 m² 5 384 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Szkolnym (nowa Huta), usytuowane na drugim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 50 - tych. W mieszkaniu okna pcv. Pokoje oddzielne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Helu

Hel,pomorskie

230 000 zł49 m² 4 671,95 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w bloku 6 rodzinnym składające się z 2 pokoi(17,10 mkw; 15,26 mkw), kuchni(6,78 mkw), łazienki (2,75 mkw) i dużego przedpokoju z wnęką (7,34 mkw) (księga.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ordonówny

Sosnowiec,śląskie

140 000 zł60 m² 2 352,94 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1938

Mieszkanie puste , na prawach własności , wyposażone w centralne ogrzewanie gazowe ( piec 2 funkcyjny włoski ), balkon , łazienka ( wc wanna , umywalka ), kuchnia -forma aneksu , dwa pokoje , 25 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niepodległości

Gryfino,zachodniopomorskie

234 000 zł52 m² 4 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania mieszkanie 3 pokojowe. Mieszkanie mieści się w centrum miasta. Posiada bardzo niskie opłaty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Remiszewska

Warszawa,mazowieckie

380 000 zł64 m² 5 937,50 zł/m²

 

Piętro:11/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

witam do sprzedania ładne mieszkanie z przepieknym widokiem na panorame Warszawy. Wiecej info pod nr  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Stargard,zachodniopomorskie

350 000 zł79 m² 4 445,01 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Piękne mieszkanie w kamienicy w okolicach centrum miasta. Po kapitalnym remoncie i w nowej aranżacji. Podczas rewitalizacji zostały wymienione na nowe instalacje: elektryczna (nowe miedziane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Dworcowa

Rzepin,lubuskie

125 000 zł54 m² 2 314,81 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Duże, dwupokojowe mieszkanie 54m w atrakcyjnym miejscu Rzepina, blisko centrum. Kuchnia ze spiżarnią, łazienka, nowe okna z roletami zewnętrznymi, panele na podłogach, ekonomiczne ogrzewanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Czapskiego

Gostynin,mazowieckie

187 392 zł64 m² 2 918,88 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Mieszkanie w bardzo dobrym standarcie.W pokojach gładż gipsowa/na podłogach panele.Lazienka z wanną,cała w nowej glazurze i terakocie,podobnie wc.Kuchnia zrobiona na zamówienie pod.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Hoża

Warszawa,mazowieckie

750 000 zł89 m² 8 426,97 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe w układzie amfiladowym (jeden pokój jest przechodni). Duża kuchnia i łazienka. Łączna powierzchnia mieszkania ok. 90 m2. Budynek przedwojenny z 11 lokalami. Teren.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Żyrardów

Żyrardów,mazowieckie

188 000 zł48 m² 3 916,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Sprzedam mieszkanie na oś. Żeromskiego w Żyrardowie 3 piętro 3 pokoje. Mieszkanie Wpisane do Ksiąg Wieczystych, nie obciążone hipoteką! 3 widne pokoje, łazienka, widna kuchnia. Powierzchnia 48.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Brodnica

Brodnica,kujawsko-pomorskie

239 000 zł37 m² 6 459 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2009

Apartament nad Jeziorem Niskie Brodno. Mamy do zaoferowania Państwu piękny apartament nad jeziorem. Mieszkanie znajduje się na parterze zamkniętego osiedla z pięknym widokiem na Jezioro Niskie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Osiedlowa

Radom,mazowieckie

139 000 zł54 m² 2 574,07 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

W pobliżu znajduje się się szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, centrum handlowe oraz liczne sklepiki osiedlowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Roi

Legionowo,mazowieckie

300 000 zł53 m² 5 660,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio po remoncie kapitalnym 53 m2 w budynku z cegły. W mieszkaniu zostało wymienione wszystko. Pokoje 22, 12. Kuchnia z jadalnią 12m. Łazienka 7m. Do mieszkania przynależna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wilcza

Warszawa,mazowieckie

480 000 zł50 m² 9 600 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Sprzedam mieszkanie w świetnej lokalizacji w samym centrum Warszawy. Mieszkanie w bloku sześciopiętrowym z windą, 3 piętro, okna na całą ścianę pokoju, balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Wrzosowa

Wrocław,dolnośląskie

447 000 zł67 m² 6 671 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecam do sprzedaży piękne mieszkanie 3 pokojowe położone na strzeżonym osiedlu tuż przy południowej granicy Wrocławia. Osiedla składa się z kilkunastu budynków dwukondygnacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

260 128 zł59 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Inwestycja W prestiżowej lokalizacji ;~~nowa inwestycja w Bielsku-Białej w spokojnej, widokowej części Bielska-Białej z bardzo dobrym dojazdem do centrum miasta.~~Mieszkania 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Myśliwska

Kraków,małopolskie

329 000 zł54 m² 6 092 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Myśliwskiej (płaszów), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego budynku z 1998 roku. Pokoje oddzielne. Mieszkanie posiada balkon typu loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Krzemieniecka

Łódź,łódzkie

129 900 zł28 m² 4 639,29 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1975

Oferuję do sprzedaży bardzo atrakcyjną kawalerkę w super lokalizacji,róg Krzemienieckiej i Retkińskiej.Niesamowicie zielona okolica - 100 m do parku Na Zdrowiu i Zoo ,200 m do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

216 600 zł58 m² 3 734,48 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 3-pokojowe o pow. 58,70 m2. Lokal znajduje się na I piętrze niskiego 4-kondygnacyjnego budynku. Teren wokół budynku ogrodzony, całkowicie zagospodarowany,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, Mickiewicza

Działdowo,warmińsko-mazurskie

1 580 000 zł55 m² 28 727,30 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam M-4 55m2 w kamienicy na Pl. Mickiewicza po kapitalnym remoncie. Okna zarówno od strony wschodniej i zachodniej co daje dużo światła. Mieszkanie bezczynszowe jedynie opłaty licznikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Nowolipki

Warszawa,mazowieckie

191 000 zł23 m² 8 304,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie w centrum Warszawy (ul.Nowolipki). Mieszkanie sklada się z pokoju, widnej kuchni oraz lazienki z oknem. W mieszkaniu jest wymieniona instalacja cieplej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

227 000 zł47 m² 4 829 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie Sprzedaż zwm Proponujemy państwu Mieszkanie 2-pokojowe, o powierzchni użytkowej 47 m2, składające się z 2 pokoi, widnej kuchni, przedpokoju , łazienki z wc , balkonu,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Iwaszkiewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

255 000 zł60 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie na 3 piętrze, z dużym balkonem i piwnicą. Stan bardzo dobry. Budynek 4 piętrowy z roku 1988. Mieszkanie wolne od zaraz. Cena 255 tys do negocjacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

160 000 zł141 m² 1 134,75 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

! super okazja! na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe, 3 pokojowe w okolicach Gniezna o powierzchni 141 m2. Ogrzewanie centralne, garaż, pomieszczenie na węgiel, skrytka. Układ mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Baczyńskiego

Łomianki,mazowieckie

495 000 zł85 m² 5 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1981

Kameralne, osiedle położone w centrum Łomianek łączy komfort mieszkania w mieście z zaletami wiejskiego życia. Sklepy, bazarek, szkoła,przedszkola, banki, usługi w zasięgu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Łabędzia

Piaseczno,mazowieckie

379 000 zł65 m² 5 830,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Cena do negocjacji! Mieszkanie bardzo funkcjonalne- 4 pokoje na powierzchni 65 m2 znajduje się na strzeżonym, kameralnym osiedlu otoczonym zielenią w Mysiadle. Ciekawy i atrakcyjny rozkład.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Józefa

Kraków,małopolskie

344 000 zł43 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Józefa (kazimierz), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowej kamienicy. W mieszkaniu okna wymienione na nowe drewniane. Kuchnia oddzielna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Dąbrowa Górnicza

Dąbrowa Górnicza,śląskie

117 000 zł33 m² 3 545,45 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow. ok.34 m2 składające się z dużego salonu, łazienki z wc, kuchni osobnej widnej.~Mieszkanie pierwotnie było 2 pokojowe przejściowe jest możliwość powrotu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Świderska

Warszawa,mazowieckie

455 000 zł58 m² 7 844,83 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Sprzedam bezpośrednio mieszkanie położone w pięknej okolicy. Jest bardzo ładne, jasne, zadbane i ciche o powierzchni 58m2. W pobliżu jest przystanek autobusowy, sklepy i park.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dmowskiego

Bielsko-Biała,śląskie

174 000 zł55 m² 3 180,99 zł/m²

 

Piętro:9/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Pierwotnie mieszkanie było 3 pokojowe, ale obecnie to jedna sypialnia i jeden duży dzienny pokój. Kuchnia jest w pełni umeblowana i zabudowana (kuchenka, piekarnik, zmywarka, lodówka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Pobiedziska

Poznań,wielkopolskie

328 000 zł44 m² 7 387,39 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2001

Mieszkanie z częściowym widokiem na las, od strony południowej, pod blokiem nie ma parkingu (dojazd tylko w sytuacjach awaryjnych). Tramwaj 6 i 8 - do Starego Rynku 12 minut. Do Jeziora.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Popiełuszki

Lublin,lubelskie

275 000 zł49 m² 5 612,24 zł/m²

 

Piętro:2/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie na drugim piętrze w pełni urządzone i umeblowane z balkonem (meble, pralka, lodówka,nowy piecyk w łazience. jak na zdjęciach) 49m2 w świetnej lokalizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

349 000 zł37 m² 9 432,43 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1938

Sprzedam mieszkanie położone w świetnym miejscu komunikacyjnym na warszawskim Mokotowie. Lokal mieści się na 1 piętrze pięciopiętrowej, przedwojennej kamienicy przy ul. Puławskiej 24a.