dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 186 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 186 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sikorskiego

Skarszewy,pomorskie

210 000 zł63 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

mieszkanie w bardzo dobrym stanie-całkowicie wyremontowane. 3-pokojowe.(20m , 9m, 7,5m) duża oświetlona zabudowana kuchnia, łazienka z prysznicem, ubikacja osobno, duży balkon z widokiem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Marusarzówny

Lębork,pomorskie

200 000 zł82 m² 2 439,02 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwu-poziomowe. Na dole kuchnia+komorka, lazienka, sypialnia, salon. Na gorze 1 pokoj. Wszędzie położone są panele, kafelki, okna plastikowe. Osiedle spokojne, sasiedzi sympatyczni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

199 439 zł37 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lukrecjowa

Gdynia,pomorskie

390 000 zł65 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1997

kuchnia i łazienka całkowicie wyposażone. Mieszkanie odnowione , gotowe go zamieszkania od zaraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

177 000 zł55 m² 3 218,18 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

! uwaga super mieszkanie! Gorąco polecam bardzo ładne dwupokojowe mieszkanie. Wyposażone w drzwi antywłamaniowe, okna plastikowe. Pokoje w mieszkaniu bardzo duże.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Ułanów

Kraków,małopolskie

310 000 zł42 m² 7 380 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Ułanów (ugorek), usytuowane na ósmym piętrze dziewięciopiętrowego bloku z lat 70/80 - tych. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Żeromskiego

Gryfino,zachodniopomorskie

385 000 zł120 m² 3 208,33 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1993

Komfortowe mieszkanie dwupoziomowe usytuowane w budyku III piętrowym na Górnym Tarasie. Całkowita powierzchnia mieszkania-120m2,użytkowa-95m2. Pierwszy poziom-przestronny hol,salon (z salonu wyjście.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Brzeg,opolskie

225 000 zł71 m² 3 169,01 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie komfortowe 70,86m2, 2 pokoje, kuchnia ,łazienka, przedpokój.Ogrzewanie podłogowe w kuchni i łazience. Wys.3,30m - antresola w salonie i sypialni, garderoba ,wymienione okna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Leśne

Koziegłowy,wielkopolskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe z księgą wieczystą[pełna własność] czynsz 495zł. Jasna kuchnia-wykładzina , pokoje 24m i 11,4m- wykładzina dywanowa , wc-płytki , łazienka-płytki , okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Toruń,kujawsko-pomorskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie położone z dala od miejskiego zgiełku - cisza i spokój - a jednocześnie w niedalekiej odległości od miasta. Miejsca parkingowe przed blokiem. W okolicy sklepy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Górna

Łódź,łódzkie

155 000 zł38 m² 4 078,95 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Do sprzedania rozkładowe mieszkanie z balkonem na Chojnach , położone na II piętrze w bloku. Stan ogólny mieszkania: do odnowienia. W łazience kafelki starszego typu w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wąska

Zamość,lubelskie

165 000 zł48 m² 3 437 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

dzielnica spokojna, blisko do centrum. Drzwi nowe, wymienione okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Gniezno

Gniezno,wielkopolskie

222 450 zł64 m² 3 475,78 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Polecamy na sprzedaż mieszkanie 2-pokojowe o pow. 64,00 m2. Lokal znajduje się na parterze niskiego 4-kondygnacyjnego budynku. Teren wokół budynku ogrodzony, całkowicie zagospodarowany, urządzona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kępno

Kępno,wielkopolskie

179 000 zł49 m² 3 653,06 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie dwa lata temu , bardzo zadbane .

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

330 000 zł63 m² 5 238 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Aleksandry (bieżanów), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna drewniane starego typu. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pasierba

Pelplin,pomorskie

220 000 zł62 m² 3 520 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Sprzedam nowe atrakcyjne mieszkanie polozone przy ulicy Pasierba w spokojnej czesci Pelplina wsrod domkow jednorodzinnych. Nowowybudowana jezdnia zapewnia szybki i wygodny dojazd do autostrady A1,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Śródmieście

Opole,opolskie

324 000 zł99 m² 3 270 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1927

Proponujemy Państwu duże funkcjonalne mieszkanie 4-pokojowe o pow. użytkowej 99,06 m2 z balkonem o pow. 1,80 m2 usytuowane na parterze w niskim budynku w Śródmieściu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Warpie

Będzin,śląskie

191 000 zł70 m² 2 728,57 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Do sprzedaży własnościowe M4 o powierzchni 70 m2. Mieszkanie znajduje się na pierwszym piętrze w bloku czteropiętrowym, na piętrze dwóch sąsiadów. Budynek zarządzany przez aktywna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Starego Dębu

Kraków,małopolskie

470 000 zł64 m² 7 343 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Ekskluzywne mieszkanie położone na Pasterniku, przy ul. Starego Dębu (przecznica z ul. Pasternik), na kameralnym, ogrodzonym osiedlu położonym w cichym zielonym miejscu. Pasternik to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Spółdzielców

Kraków,małopolskie

200 000 zł37 m² 5 405,41 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1972

Niedrogie mieszkanie widokowe położone na zielonym osiedlu. Lokal o pow: 37 m2. W lokalu 2 pokoje: 8,5 i 13,5 m2., kuchnia w prześwicie: 4,5 m2., łazienka z wanną i WC: 3,5.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Górnośląska

Kalisz,wielkopolskie

115 000 zł42 m² 2 738,10 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie zadbane , kuchnia umeblowana zostaje, łazienka w płytkach, prysznic

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Łódź,łódzkie

168 000 zł42 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania w atrakcyjnej lokalizacji M-3 o pow 42 m2, usytuowane na trzecim piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie własnościowe z kw. W dużym pokoju nowe okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaskółcza

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

180 000 zł36 m² 4 945,05 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

stan deweloperski,termin oddania wrzesień 2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Kolonia Gosławicka

Opole,opolskie

265 000 zł60 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkanie. Proponujemy Państwu rozkładowe,słoneczne,mieszkanie trzy pokojowe o powierzchni użytkowej 60.22m2, położone na drugim piętrze w trzy kondygnacyjnym budynku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Bielawy

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

200 000 zł51 m² 3 921,57 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Grochowska Magdalena   Mieszkanie M-4 .pokoje 15,5m,8,9m,7,9m Kuchnia 6,3m,łazienka 3m,ubikacja 0,9m .Na scianach tapety,na podłodze panele.Wspólnota zarządza budynkiem. Opłaty 480zł/2osoby.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Iława,warmińsko-mazurskie

190 000 zł74 m² 2 567,57 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie własnościowe w doskonałej lokalizacji.Powierzchnia użytkowa 74 m2 , 3 pokoje ( 23 m2 , 18 m2 ,15 m2 ) , łazienka z prysznicem , kuchnia z wnęką , przedpokój ( boazeria ) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odrzańska

Kraków,małopolskie

240 000 zł38 m² 6 287 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Odrzańskiej (łagiewniki - Osiedle Cegielniana), usytuowane na trzecim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z 1977 roku. W mieszkaniu okna drewniane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Kłodzko

Kłodzko,dolnośląskie

220 000 zł78 m² 2 820,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

duża jasna kuchnia 25 m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Lubelska Spółdzielnia Mieszkaniowa

Lublin,lubelskie

183 000 zł29 m² 6 245 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie - kawalerkę położoną na osiedlu Słowackiego (lsm), o powierzchni 29,3 m2, 1 pokój, widna kuchnia, balkon, piwnica. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, nie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

437 378 zł75 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Grota-Roweckiego

Brzeg,opolskie

83 000 zł25 m² 3 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania małe, ciepłe mieszkanie, kawalerka w cichej, spokojnej okolicy Brzegu. Łatwy dostęp do dworca pkp, pks. Niedaleko znajduje się zjazd na autostradę Wrocław - Katowice.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Czerska

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł40 m² 8 500 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Cicha spokojna zielona okolica, w pobliżu Carrefour market i Tesco, szkoły oraz przedszkole. Dom jest ogrodzony, na podwórku znajduje się parking. Dam upust na remont 1tyś zł z m2. Cena.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł56 m² 2 767,86 zł/m²

 

Piętro:8/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa! Mieszkanie do własnej aranżacji składa się z trzech pokoi o pow. 16m, 11m, 10m, kuchni 8m, przedpokoju oraz łazienki i wc osobno. Balkon typu loggia. Okazja!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Armii Krajowej

Opole,opolskie

205 000 zł58 m² 3 484 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Proponujemy Państwu mieszkanie 3 pokojowe w nowej części osiedla zwm o powierzchni użytkowej 58,83m2, zlokalizowane na szóstym piętrze w budynku wielopiętrowym. Ładny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Łepkowskiego

Kraków,małopolskie

340 000 zł55 m² 6 181,82 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Łepkowskiego (prądnik Czerwony), usytuowane na siódmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. Blok odnowiony i ocieplony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czerniewice

Toruń,kujawsko-pomorskie

150 000 zł57 m² 2 631,58 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2003

Polecam Państwu przestronne mieszkanie tbs usytuowane na osiedlu Czerniewice. W skład mieszkania wchodzą 3 ustawne pokoje, duży przedpokój, łazienka oraz kuchnia. Do mieszkania przynależy bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

512 000 zł64 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Komfortowe mieszkanie w domu wielorodzinnym typu willa o powierzchni 64m2, rozkładowe, z balkonem, miejscem parkingowym oraz ogrodem. Pokoje o powierzchniach: salon -21m2 z wejściem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 356,32 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie 43,5 m2- 2 pokoje z loggią, i piętro w budynku z windą. Duży pokój połączony z kuchnią. Mieszkanie położone na strzeżonym osiedlu Akacje IV- jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Pilczycka

Wrocław,dolnośląskie

399 000 zł69 m² 5 782,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2004

Poziom I - pokój, kuchnia z meblami i sprzętem agd (w tym zmywarka), wc, przedpokój, pod schodami szafki. Poziom II - dwie sypialnie (w jednej szafa wnękowa), łazienka z wanną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Orla

Strzyżów,lubelskie

149 000 zł71 m² 2 098,59 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie w Strzyżowie 71 m2. W bloku zlokalizowanym 300 m od drogi krajowej Zosin - Hrubieszów. Mieszkanie na Roztoczu obok odnowione jeziorko z chodnikiem do spacerów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Bujaka

Kraków,małopolskie

380 000 zł50 m² 7 600 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bujaka (kurdwanów), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 2005 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona z salonem, umeblowana.