dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Manganowa

Wrocław,dolnośląskie

375 000 zł54 m² 6 944,44 zł/m²

 

Piętro:5/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Okazja - sprzedam mieszkanie W pełni wyposażone do zamieszkania lub najmu - blisko centrum, komunikacja miejska, cisza, fajny widok Z okna na dachy rynku komórka lokatorska możliwość dokupu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Jeżyce

Poznań,wielkopolskie

220 000 zł37 m² 5 945,95 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

niezależne pokoje,oddzielne wejście do kuchni z oknem,okna pcv,na podłogach panele i płytki,kuchnia zabudowana pozostaje łącznie z lodówką,pozostałe meble do uzgodnienia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Drukarska

Wrocław,dolnośląskie

275 000 zł38 m² 7 161,46 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 38,4m , usytuowanym w cichej i spokojnej dzielnicy Krzyki we Wrocławiu, w budynku po remoncie termoizolacyjnym oraz wymianie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bajana

Wrocław,dolnośląskie

450 000 zł69 m² 6 521,74 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjne mieszkanie w spokojnej okolicy niedaleko cantrum. Mieszkanie znajduje się na 2 piętrze w budynku z windą bez barier architektonicznych.W skład mieszkania wchodzą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, al. Kościuszki

Dąbrowa Górnicza,śląskie

125 000 zł39 m² 3 205,13 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.39 m2 składające się z 2 niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki i wc razem, mieszkanie jest do odświeżenia na ścianach w pokojach są gładzie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. 1 Maja

Opole,opolskie

310 000 zł35 m² 8 857,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 35 m2 na parterze ul. 1-go maja możliwość przekształcenia W lokal użytkowy (biuro) dobra lokalizacja!miejsce parkingowe od podwórka centrum opola niedaleko pkp pks ,sklep.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Zakopane

Zakopane,małopolskie

330 000 zł38 m² 8 587,04 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Atrakcyjny apartament częściowo umeblowany .Cichy w idealnym stanie z wyjsciem do ogrodu. Zwrócony w kierunku południowym i zachodnim. Pokój dzienny z półotwarta kuchnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Podkowińskiego

Kraków,małopolskie

740 000 zł107 m² 6 902 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2003

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Podkowińskiego (azory), usytuowane na trzecim/czwartym piętrze czteropiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie dwupoziomowe. I poziom -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Bystrzyca

Bystrzyca,dolnośląskie

115 000 zł64 m² 1 796,88 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

W mieszkaniu jest kuchnia osobna w zabudowie z podłogą wyłożoną kaflami. Okna są plastikowe na podłogach panele i deska barlinecka. Balkon jest zabudowany. Mieszkanie rozkładowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

174 000 zł48 m² 3 625 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy Państwu ciepłe, słoneczne mieszkanie, w dzielnicy Piotrowicach. Mieszkanie składa się z dwóch, samodzielnych pokoi, kuchni, łazienki wraz z toaletą oraz przedpokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Piastów

Kraków,małopolskie

290 000 zł52 m² 5 567 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Piastów (mistrzejowice), usytuowane na dziesiątym piętrze jedenastopiętrowego bloku z 1977 roku. Blok ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Odkryta

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł44 m² 6 551,72 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie na parterze na osiedlu strzeżonym zamkniętym, w blisko wału wiślanego. W pobliżu dobrze rozwinięta infrastruktura. Cicha i spokojna okolica. Możliwy również wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Antoniny

Łódź,łódzkie

223 000 zł53 m² 4 207,55 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się na parterze w bloku z cegły , 4 klatki, 4 piętra. Nie jest to blokowisko to jeden blok otoczony zielenią wśród domków jednorodzinnych blisko lotniska. Blisko sklepy ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane Świebodzice

Świebodzice,dolnośląskie

234 000 zł84 m² 2 792,36 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Mieszkanie 4 pokojowe na I piętrze. Lazienka i ubikacja osobno. Okna pcv, drzwi nowe wejściowe. Bardzo ładny rozkład mieszkania. W częsci wyremontowane, do lekkiego odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

160 000 zł55 m² 2 888,09 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie na 1-pietrze,3 pokoje,lazienka,przedpokoj,kuchnia,balkon.W cenie mieszkania zabudowa kuchenna z barkiem,szafa Komandor w przedpokoju,czesciowo umeblowane {do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

228 000 zł62 m² 3 707,32 zł/m²

 

Piętro:7/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

Mieszkanie z balkonem, 3-pokojowe, na 7 piętrze w 8-piętrowym bloku z lat 90-tych, położone na Olechowie.Powierzchnia mieszkania 61,5m2,rozkładowe.Stan mieszkania wskazuje na konieczność.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Komisji Edukacji Narodowej

Gorzów Wielkopolski,lubuskie

339 000 zł117 m² 2 897,44 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2005

Polecamy Państwu na sprzedaż mieszkanie 2 poziomowe na Górczynie, blisko Placu Jana Pawła o łącznej pow. 117 m.kw. usytuowane na III-piętrze i poddaszu w bloku z 2005 roku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mickiewicza

Węgrów,mazowieckie

200 000 zł72 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Tanio i pilnie sprzedam mieszkanie spółdzielcze własnościowe 72m2 w centrum miasta, 4 pokoje, oddzielna, widna kuchnia, duży przedpokój. Mieszkanie po remoncie, okna plastikowe, terakota na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Esperantystów

Lubań,dolnośląskie

120 000 zł48 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania zadbane - 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 48 m2 w Lubaniu, znajdujące się na IV piętrze w bloku, na osiedlu Piast III. Mieszkanie rozkładowe składające sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bydgoskie Przedmieście

Toruń,kujawsko-pomorskie

420 000 zł98 m² 4 285,71 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w najlepszej dzielnicy Torunia, zatopione w zieleni, swietna komunikacja i blisko do centrum na pieszo. Bezczynszowe. Kamienica w bardzo dobrym stanie. Idealne na zamieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kolorowa

Otwock,mazowieckie

259 000 zł47 m² 5 510,64 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie dwupokojowe położone na osiedlu zamkniętym, na drugim piętrze w trzykondygnacyjnym budynku.Świetna lokalizacja, jedna z najpiękniejszych dzielnic Otwocka-Świder.W pokojach na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andriollego

Otwock,mazowieckie

238 000 zł39 m² 6 102,56 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Bardzo ładne, przytulne mieszkanie, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku. Mieszkanie znajduje się w centrum Otwocka, ale jednocześnie jest bardzo ciche. Budynek położony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wesoła

Wrocław,dolnośląskie

395 000 zł74 m² 5 349,26 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1905

Sprzedam dwupokojowe wysokie(3,2m) mieszkanie z osobną kuchnią i łazienką z wc, 73,84m2 na ul. Wesołej (wysoki parter). Mieszkanie w starej kamienicy, z początku XX w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bugaj

Suchedniów,świętokrzyskie

115 000 zł34 m² 3 382,35 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie czesciowo wyremontowane,okna plastikowe,panele podłogowe, swieżo malowany pokój,łazienka i wc osobno(do remontu)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sportowa

Otwock,mazowieckie

240 000 zł37 m² 6 486,49 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

Mieszkanie 2 pokojowe o pow.37,17m2 po generalnym remoncie znajdujące się na pierwszym piętrze w 4 piętrowym budynku. Wymienione instalacje (gazowa, elektryczna i wodno-kanalizacyjna).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Otwock

Otwock,mazowieckie

310 000 zł66 m² 4 696,97 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne 3- pokojowe mieszkanie w parterowym , kameralnym, drewnianym domku na dużej, ogrodzonej działce 1850m2.w centrum Otwocka-Świdrze. W domu mieszkają cztery rodziny,każda ma.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bartoka

Łódź,łódzkie

184 000 zł45 m² 4 088,89 zł/m²

 

Piętro:7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kupujący bez prowizji! Do sprzedaży mieszkanie środkowe, rozkładowe na osiedlu Widzew Wschód, w bloku z windą, z podwójnym domofonem- na zewnątrz i wewnątrz klatek, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamińskiego

Warszawa,mazowieckie

451 000 zł69 m² 6 536,23 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okolica Mieszkanie usytuowane jest na strzeżonym osiedlu w niskiej zabudowie. Na całym osiedlu jest tylko 400 mieszkań. Wokół dużo zieleni i urządzonych placów zabaw. Na terenie osiedla jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament wysoki standard, ul. Abrahama

Warszawa,mazowieckie

325 000 zł41 m² 7 926,83 zł/m²

 

Piętro:5/6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Bardzo ładna kawalerka, z widną kuchnią, dużym balkonem w spokojnej okolicy, położona nad stawem. Kuchnia jest nastrojowa i słoneczna, łazienka reprezentacyjna. W tym nowoczesnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Elewów

Gdańsk,pomorskie

420 000 zł80 m² 5 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Bardzo ładne i słoneczne mieszkanie dwupoziomowe! Na dole 2 pokoje ze skosami,łazienka z kątową wanną i oknem , duży salon z wyposażoną kuchnią i słonecznym balkonem. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Koniuchy

Toruń,kujawsko-pomorskie

340 000 zł58 m² 5 862,07 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1998

Super oferta mieszkania, rozkładowego, dwustronnego w zadbanym bloku z cegły na 2 piętrze. Mieszkanie o powierzchni 58m2 składa się z dwóch rozkładowych pokoi, dużej otwartej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okólna

Częstochowa,śląskie

160 000 zł45 m² 3 485 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe w dzielnicy Tysiąclecie (ulica Okólna - w okolicy dawnego budynku zus) o pow. 46 m2, usytuowane na 4 piętrze w bloku. Mieszkanie po remoncie, wymienione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Motylkowa

Wrocław,dolnośląskie

629 000 zł86 m² 7 313,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Lokalizacja: krzyki ołtaszyn ul. Motylkowa (boczna parafialnej) Do sprzedaży bezpośrednio w dobrej cenie mieszkanie 86 m2., 4 pokoje TYLKO za 629 tys. Mieszkanie mia 86m2. Gustownie urządzone 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ostróda

Ostróda,warmińsko-mazurskie

119 028 zł36 m² 3 270 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie położone w cichej, spokojnej okolicy z dostępem do miejsca parkingowego. Mieszkanie wyposażone jest we wszystkie media i po generalnym remoncie: okna plastikowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Piotrkowska

Wrocław,dolnośląskie

199 439 zł37 m² 5 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku na stabłowicach. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

220 000 zł65 m² 3 363,91 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 3 piętrze w bloku z cegły(1997r.)na terenie ogrodzonym z miejscem parkingowym.Znakomita lokalizacja,spokojne,kulturalne sąsiedztwo.Pokoje 20m,11m,9m,kuchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Siemaszki

Kraków,małopolskie

260 000 zł45 m² 5 777 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Ks. Siemaszki (krowodrza), usytuowane na drugim piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

101 200 zł38 m² 2 698,67 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie w budynku jednoklatkowym o niskim czynszu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Leśne

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie