dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 194 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 194 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Igańska

Warszawa,mazowieckie

210 000 zł30 m² 7 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Powierzchnia o powierzchni 30mkw do drobnego remontu. Pokój powierzchnia 20 mkw - podłoga klepka do cyklinowania. Kuchnia widna (glazura,podłoga terakota) , łazienka (glazura,podłoga terakota) ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Targowa

Warszawa,mazowieckie

200 000 zł24 m² 8 333,33 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1927

Kawalerka w zabydkowej kamienicy na Targowej. Posiada duży pokój, widną kuchnie, piwnicę. Mieszkanie jest bardzo wysokie, dlatego można zrobić antresolę. W budynku jest winda, a w.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sportowa

Janikowo,kujawsko-pomorskie

180 000 zł54 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie przestronne w stanie dobrym. W bardzo malowniczym wciąż rozwijającym się miasteczku .Zapraszam do oglądania. Cena do negocjacji. Pozdrawiam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kryształowa

Mysłowice,śląskie

145 000 zł46 m² 3 115 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w Mysłowiach okolice ul. Kryształowej. Niska zabudowa. W pełni wyposażone i umeblowane w cenie. Bardzo dobra lokalizacja. Do mieszkania przynalęzy bardzo duża piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krucza

Wrocław,dolnośląskie

440 000 zł61 m² 7 198 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1926

Przestronne mieszkanie w kamienicy. Po podłodze ok. 90m2, powierzchnia pełnej wysokości 61,12m2. Nowocześnie wykończona adaptacja strychu. Otwarty salon (ok 22m2) na podłodze deska barlinecka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

497 000 zł94 m² 5 287 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą i tarasem - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą oraz dużym tarasem w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

222 982 zł45 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 44,55 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

208 953 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

176 865 zł27 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Wystawa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

244 326 zł49 m² 4 895 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 49,9 m2, składa się z pokoju dziennego wraz z aneksem kuchennym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

359 832 zł62 m² 5 800 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie z dużym tarasem w Rezydencji Piastowskiej. Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 28m2 z wyjściem na taras ok.20m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

315 810 zł57 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:2/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Nowe, atrakcyjne mieszkanie w Rezydencji Piastowskiej w promocyjnej cenie! Pokój dzienny z aneksem kuchennym ok. 19,02m2 z wyjściem na duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

322 465 zł58 m² 5 500 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w promocyjnej cenie w nowej inwestycji - rezydencja piastowska! Mieszkanie o łącznej powierzchni powyżej 58m2, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

305 000 zł50 m² 6 007 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie - gotowe do odbioru - okolice ul. Buforowej naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie w stanie deweloperskim, składa się 2 pokoi w pełnym rozkładzi. Powierzchnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł73 m² 3 146 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! nowe mieszknie na zamkniętym osiedlu W lutyni - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny z aneksem kuchennym (ok.25m2) z wyjściem na taras, 2 sypialnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł62 m² 3 691 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! promocja! do 25.07. Telewizor full hd 42 cale gratis! nowe mieszknie Z ogródkiem na zamkniętym osiedlu W lutynii - 5 km od granic Wrocławia. Pokój dzienny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

389 760 zł44 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 26,0m2, pokój 9,8m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Jeziorany

Jeziorany,warmińsko-mazurskie

1 000 000 zł1 000 m² 1 000 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

fajne mieszkanie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

189 000 zł42 m² 4 455,45 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze na osiedlu Retkinia. Mieszkanie w pełni rozkładowe (retkińskie 42,42 m2). W pokoju wykładzina, płytki pcv oraz gładzie. Łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Radlin

Radlin,śląskie

95 000 zł38 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W dużym pokoju panele i gładź na ścianach. W kuchni kafelki na podłodze i na ścianie (do połowy). W przedpokoju kafelki na podłodze, na ścianach i suficie tynk żywiczny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Międzynarodowa

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł37 m² 7 837,84 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja! Serdecznie polecam dwupokojowe, zadbane mieszkanie na Saskiej Kępie z bardzo ładnym widokiem na ogródki działkowe. Mieszkanie jest bardzo ciche, przytulne i ciepłe. Budynek jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Aleksandry

Kraków,małopolskie

335 000 zł60 m² 5 509 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Aleksandry (bieżanów), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku. Blok po remoncie, ocieplony. W mieszkaniu okna wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

209 000 zł61 m² 3 426,23 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe położone na 1 piętrze w bloku w atrakcyjnej okolicy.Pokoje 21m,12,5m,8m,kuchnia 6,5m. Na podłogach panele,kafle,na ścianach tapety.Okna drewniane,balkon z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

149 500 zł38 m² 3 934,21 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

M-3; na Wyżynach; o pow.: 38 m kw.; pokoje: /26; 9/ - na podłodze parkiet; na ścianach gładzie; aneks kuchenny; łazienka /3/; mieszkanie do nieznacznego remontu i własnej aranżacji;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krasińskiego

Dąbrowa Górnicza,śląskie

107 000 zł35 m² 3 057,14 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania jest mieszkanie o pow.34,70 m2 składające się z 1 dużego w kwadracie pokoju, dużej osobnej widnej kuchni w kwadracie, łazienki i wc razem. Mieszkanie jest do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bogusława X

Szczecin,zachodniopomorskie

418 000 zł117 m² 3 572,65 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1900

Piekne pięciopokojowe mieszkanie w ścisłym centrum. Ze względu na swoje położenie mieszkanie może być wykorzystane na biuro lub szkołe jezykową. Szczecina na 3 pietrze. Położenie mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Bieńczyce

Kraków,małopolskie

290 000 zł38 m² 7 552 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Wysokim (bieńczyce), usytuowane na ósmym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 70 - tych. Blok monitorowany. Mieszkanie po remoncie, okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Panewniki

Katowice,śląskie

345 000 zł73 m² 4 726 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Słoneczne, nowoczesne i wyremontowane mieszkanie, które składa się z trzech duzych pokoi, ogromnej łazienki, kuchni, przedpokoju i tarasu. Wokół bardzo dużo zieleni i las.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

333 000 zł66 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie W samym centrum cygańskiego lasu! Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 66,60 m2 znajdujące się w kompleksie luksusowych apartamentowców w jednej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Grodzisk Mazowiecki

Grodzisk Mazowiecki,mazowieckie

280 000 zł44 m² 6 392,69 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkania os. Bairda Grodzisk Mazowiecki. Bardzo ładne, słoneczne mieszkanie dwupokojowe w Grodzisku Mazowieckim. Lokal o powierzchni 43,80 m położony na pierwszym piętrze w bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Bratysławska

Kraków,małopolskie

405 000 zł54 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:6/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2003

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Bratysławskiej (krowodrza), usytuowane na szóstym piętrze szesnastopiętrowego budynku z 2003 roku. Mieszkanie posiada balkon. Kuchnia połączona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Śródmieście

Wrocław,dolnośląskie

840 000 zł89 m² 9 438 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie willowe w pięknej przedwojennej willi, w jednej z najładniejszych i najbardziej prestiżowych lokalizacji - na Biskupinie (boczna uliczka od Olszewskiego). Dom.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

105 000 zł14 m² 7 500 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Opis dodany przez właściciela: grochowska Magdalena   Ładna kawalerka po remoncie na parterze w spokojnej okolicy, pokój 14m2, na ścianach gładzie, podłoga panele. łazienka płytki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

320 000 zł64 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 500zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 24m , 11m , 10m- mozaika parkietowa , przedpokój-mozaika parkietowa, wc-płytki , łazienka-płytki , szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Halszki

Kraków,małopolskie

480 000 zł76 m² 6 250 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Halszki (kurdwanów), usytuowane na szóstym piętrze dziesięciopiętrowego bloku z lat 80 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Pokoje - 23,4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Modzelewskiego

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł32 m² 7 187 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1970

Uwaga! Do sprzedania śliczna, zadbana kawalerka przy ul. Modzelewskiego róg al. Wilanowskiej. Mieszkanie składa się z przedpokoju z miejscem na szafę wnękową, pokoju z kratką.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

147 000 zł51 m² 2 837 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do pilnej sprzedaży mieszkanie w dzielnicy Tysiąclecie. Mieszkanie na wysokim parterze w bloku z cegły. Mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 51,8m2. W skład mieszkania wchodzi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krowoderskich Zuchów

Kraków,małopolskie

505 000 zł64 m² 7 890 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Krowoderskich Zuchów (krowodrza Górka), usytuowane na pierwszym piętrze czteropiętrowego bloku z lat 70 - tych. W mieszkaniu okna wymienione na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Limanowskiego

Łódź,łódzkie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 45m2 na 4 piętrze w bloku 4 - piętrowym na Żubardziu. Mieszkanie jest jest po częściowym remoncie w 2009roku, obecnie w bardzo dobrym stanie. Nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dolina

Poznań,wielkopolskie

295 000 zł55 m² 5 344,20 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1967

Spółdzielczo - własnościowe ,czynsz 280zł. Mieszkanie cegła z lat 60-tych , po remoncie .Jasna kuchnia z meblami- płytki , pokoje 16m , 12m , 10m-panele , wc i łazienka z oknem-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Hirszfelda

Jelcz-Laskowice,dolnośląskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Polecamy mieszkanie na parterze z dużym balkonem na osiedlu Hirszfelda. Mieszkanie składa sią z kuchni (po remoncie 3 lata temu-meble na wymiar, sprzęt w zabudowie), 2 pokoi, przedpokoju,.