dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 181 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 181 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecin

Szczecin,zachodniopomorskie

243 000 zł57 m² 4 263,16 zł/m²

 

Piętro:9/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie, w standardzie podwyższonym. Nowa winda, domofon. Pokoje rozkładowe, na podłogach panele, w kuchni i przedpokoju terakota. Łazienka osobno z wc w glazurze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Szafera

Szczecin,zachodniopomorskie

259 000 zł53 m² 4 886,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie położone na trzecim piętrze w niskim budynku osiedla Zawazkiego, pierwotnie trzy pokojowe, a obecnie jeden z pokoi jest zaadaptowany na jadalnie połączoną z kuchnią.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Jagiellońska

Szczecin,zachodniopomorskie

394 000 zł74 m² 5 324,32 zł/m²

 

Piętro:9/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Ładne, przestronne mieszkanie położone na 9tym piętrze w wieżowcu mieszczącym się w centrum miasta, nieopodal komunikacji miejskiej, szkół, parków, szpitala, sklepów a przy tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wietlin

Wietlin,podkarpackie

70 000 zł37 m² 1 891,89 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

mieszkanie do ewentualnego odświeżenia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sucharskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

177 000 zł37 m² 4 783,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie w standardzie podstawowym położone na parterze w niskim ocieplonym budynku na cichym i spokojnym osiedlu Świerczewo. Jeden pokój (16m2) z przejściem do sypialni (12m2) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

309 000 zł56 m² 5 517,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Ładne, przestronne mieszkanie 2 pokojowe (56,28m2) położone na parterze w niskim budynku z 1995roku na cichym i spokojnym Przecławiu. Pokoje rozkładowe (21,97m2 i 12,44m2), większy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Kraków

Kraków,małopolskie

490 000 zł77 m² 6 363,64 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Prądnik biały, siewna, 3 pok., 77m2, IVp., BLOK Z 2007, 490 000 PLN Do sprzedania nowe mieszkanie w Krakowie na Prądniku Białym. 3 pokoje, 77m2 na czwartym piętrze w apartamentowcu 4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Zamość,lubelskie

124 000 zł46 m² 2 695,65 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1977

W 2008r. blok ocieplony i wykonano nową elewację zewnętrzną, atrakcyjna lokalizacja - blisko do Starówki , wymienione okno w jednym z pokoi, kuchnia posiada nową zabudowę (wykonana dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dłuskiego

Ozimek,opolskie

133 000 zł45 m² 2 955,56 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie jest bardzo ustawne i przestronne. Niskie koszty eksploatacji, mieszkanie jest ciepłe i słoneczne. W mieszkaniu nowa instalacja wodno-kanalizacyjna, nowe okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sienkiewicza

Puławy,lubelskie

137 000 zł37 m² 3 702,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie dwupokojowe, środkowe, piętro2/4,widna kuchnia, balkon,niskie opłaty,spokojna okolica, cena do negocjacji

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chyliczkowska

Piaseczno,mazowieckie

249 000 zł49 m² 5 081,63 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1957

Sprzedam mieszkanie w centrum Piaseczna Powierzchnia mieszkania 49 m2 Powierzchnia piwnicy 10 m2 Wysoki parter idealny na mieszkanie Stan prawny : hipoteka Budynek z 1957 roku Budynek z cegły,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Waryńskiego

Suwałki,podlaskie

160 000 zł57 m² 2 807,02 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Miejscowość: suwałki ulica: waryńskiego powierzchnia: 57 m 2 ilość pokoi: 3 piętro: 3 ilość pięter: 4 typ budynku: blok stan techniczny: dobry forma władania: spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Andersa

Iława,warmińsko-mazurskie

160 000 zł49 m² 3 265,31 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 48,5 m, 2 pokoje, po generalnym remoncie, blok z cegły, ocieplony,prężnie zarządzana wspólnota - niskie opłaty, zwroty za ogrzewanie, strona południowa, w cenie umeblowana.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Suwałki,podlaskie

135 000 zł52 m² 2 596,15 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Suwałki ul. Paca. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 51,97 m2 w wieżowcu. Cena: 135.000,- zł (2.598 zł/m2) lub zamiana na mieszkanie 2-pokojowe z dopłatą MIEJSCOWOŚĆ: Suwałki ULICA: Paca.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Paca

Suwałki,podlaskie

175 000 zł62 m² 2 822,58 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Suwałki, ul.Paca. Mieszkanie 3-pokojowe o pow. 62,2 m2 na I piętrze. Cena: 175.000 zł (2.814 zł/m2) MIEJSCOWOŚĆ: Suwałki ULICA: Paca POWIERZCHNIA: 62,2 m2 ILOŚĆ POKOI: 3 PIĘTRO: 1 ILOŚĆ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

99 000 zł33 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Rynku. 1- pokojowe, na parterze w kamienicy. Powierzchnia mieszkania 33m2. Pokój 13,30m2. Kuchnia 6,5m2. Łazienka 4m2. Okna pcv - będą zamontowane rolety.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Świdnica

Świdnica,dolnośląskie

132 000 zł44 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim blisko Rynku. 2- pokojowe, na 1. piętrze w kamienicy. Powierzchnia mieszkania 44m2. Pokoje 13,30m2 i 8,50m2. Kuchnia 6,5m2. Łazienka 4m2. Okna pcv. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Gdynia

Gdynia,pomorskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1978

Atrakcyjna cena. Mieszkanie 4 pokojowe o pow. 73,9 m2. Bardzo funkcjonalny rozkład. Wszystkie pokoje samodzielne, kuchnia jasna. Piętro 1 z 4. Mieszkanie dwustronne, słoneczne. Łazenka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Stalowa Wola

Stalowa Wola,podkarpackie

120 000 zł40 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo ładne mieszkanie 2 osobne pokoje.Widna kuchnia. Po generalnym remoncie (okna, drzwi, łazienka). Na 8 piętrze.tel 842-49-61. Cena 120 tys.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Świerczewskiego

Busko-Zdrój,świętokrzyskie

150 000 zł37 m² 4 054,05 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Najchętniej zamienię na większe (3 pokojowe o niezbyt dużym metrażu) ewentualnie sprzedam mieszkanie na osiedlu Świerczewskiego, 3 piętro, dwa pokoje, po generalnym remoncie, ciepłe, blisko do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Ełk

Ełk,warmińsko-mazurskie

119 000 zł36 m² 3 305,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie o pow. 35,67 m2, III piętro, 2 pokoje, oddzielna kuchnia, łazienka z toaletą. Lokal w bardzo dobrym stanie technicznym, funkcjonalny układ pomieszczeń. W cenie sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Teresy z Kalkuty

Ełk,warmińsko-mazurskie

195 000 zł58 m² 3 362,07 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2006

Mieszkanie II poziomowe o pow. 57,62 m2 położone na III i IV piętrze w nowym budownictwie. Na I poziomie znajduje się przedpokój (z oknem). Natomiast na II poziomie- 2 pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 23 Marca

Sopot,pomorskie

339 000 zł46 m² 7 369,57 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1969

Mieszkanie 3 pokojowe o powierzchni 46 mkw. w Sopocie, osiedle Przylesie; cicha, spokojna, pełna zieleni okolica. Duży pokój 14 mkw. z balkonem, okna nowe pcv, wystawa zachodnia. Drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Lipowa

Wola,śląskie

186 000 zł74 m² 2 513,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1980

Wola - Bardzo ładne mieszkanie po gruntownym remoncie o pow.: 74mkw, składające się z salonu, dwóch pokoi, pracowni, kuchni, jadalni, łazienki i osobnego wc. Mieszkanie bardzo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Cieszyńskiego

Sopot,pomorskie

269 000 zł41 m² 6 560,98 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe z balkonem, 41,1 mkw w Sopocie. Pokoje niezależne, na podłodze w dużym pokoju parkiet bukowy w bardzo dobrym stanie, w małym pokoju panele podłogowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Orzeszkowej

Dąbrowa Górnicza,śląskie

139 000 zł36 m² 3 861,11 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Bardzo ładnie zrobione mieszkanie słoneczne i cieple po kapitalnym remoncie nie wymagające nakładów finansowych.Spokojna dzielnica.Jeden pokój z możliwościa przerobienia na dwa, aneks.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zygmunta Augusta

Limanowa,małopolskie

195 000 zł57 m² 3 421,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie wyremontowane z częściowym wyposażeniem , z balkonem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Pola

Gdynia,pomorskie

225 000 zł28 m² 8 035,71 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1974

Opis dodatkowy: przytulna, ciepła i bardzo zadbana kawalerka w bloku usytuowanym w pobliżu bulwaru nadmorskiego a równocześnie niedaleko ul. Świętojańskiej. Ściany gładkie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Ogrodowa

Józefosław,mazowieckie

534 066 zł82 m² 6 513 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie trzypokojowe na osiedlu Brzozowy Park w Józefosławiu. Hol-14m2, pokój dzienny-26,4m2, kuchnia-8,6m2, pokój 1-12,9m2, pokój 2-12,9m2, łazienka-4,8m2, wc-2,6m2. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piasta

Kostrzyn,wielkopolskie

210 000 zł50 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Polecam Państwu przytulne dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane w Kostrzynie na drugim piętrze w bloku z cegły z 1993 roku. Mieszkanie o całkowitej powierzchni około 50 m2, pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jadwigi

Dąbrowa Górnicza,śląskie

103 000 zł35 m² 2 942,86 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ogrzewanie centralne, media: wszystkie, liczniki na gaz, na prąd, na wodę, ciepła woda: junkers, wc w łazience, kuchnia ślepa, dwie windy, bez domofonu, dodatkowe informacje: 2 przejściowe pokoje,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry,śląskie

139 900 zł52 m² 2 690,38 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Plastikowe okna, nowe grzejniki, panele podłogowe, w łazience kafle oraz podwieszany sufit. balkon, duża piwnica. Ogrzewanie węglowe (piec w piwnicy) możliwość podłączenia i ogrzewania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rodakowskiego

Sosnowiec,śląskie

165 000 zł62 m² 2 661,29 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ogrzewanie centralne, media: wszystkie, liczniki na ogrzewanie, na prąd, na wodę, ciepła woda: sieć, wc osobno, kuchnia oddzielna, winda, bez domofonu, dodatkowe informacje: pokoje niezależne, widna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kazimierza Odnowiciela

Iława,warmińsko-mazurskie

185 600 zł58 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Super promocja wiosenna! zmień coś W swoim życiu na wiosnę - kup gotowe mieszkanie - klucz otrzymasz od razu! posiadamy 2 i 3 pokojowe mieszkania 37, 44, 58m na parterze, i oraz II pietrze,.