dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 189 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 189 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Umiastów

Umiastów,mazowieckie

158 900 zł29 m² 5 443,65 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam kawalerkę na inwestycji Słoneczny Park w gminie Ożarów. Osiedle oddalone zaledwie 7km od Bemowa (ul Lazurowa)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okęcka

Warszawa,mazowieckie

345 000 zł37 m² 9 324,32 zł/m²

 

Piętro:1/9

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Okazja cenowa bezpośrednio! Bardzo ładne własnościowe 2 pokojowe mieszkanie na Mokotowie ul. Okęcka 6, obok metra Wierzbno. Lokalizacja cieszy się świetną opinią. Okolica: bezpieczna, spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Runowska

Węgorzyno,zachodniopomorskie

130 000 zł50 m² 2 600 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1995

Sprzedam lub zamienie mieszkanie 50m2. Na podłogach w pokojach panele w kuchni i łazience płytki Okna plastikowe we wszystkich pomieszczeniach wymienione 3lata temu

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z miejscem parkingowym, ul. Poleczki

Warszawa,mazowieckie

170 000 zł20 m² 8,50 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Zostań współwłaścicielem hotelu W warszawie best western hotel poleczki   , tel.:   Proponujemy Państwu zakup pokoi i apartamentów hotelowych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Młyńska

Sępólno Krajeńskie,kujawsko-pomorskie

112 500 zł75 m² 1 500 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w budynku 1piętrowym, zajmuje całe pietro, słoneczne, w centrum miasta.Do mieszkania należy pomieszczenie gospodarcze 12,50m2, piwnica 16,40m2, udzial w gruncie.Ksiega wieczysta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

270 000 zł68 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe na 1 piętrze w bloku z cegły (1992r.)Ładne,przestronne do zamieszkania od zaraz.Cicha,zielona okolica,dużo miejsc parkingowych dookoła bloku.Spokojne,kulturalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Westerplatte

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

155 000 zł37 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:4/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1967

Dzwonić do 15.08.2011 lub po 1.09.2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

259 000 zł58 m² 4 465,52 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Sprzedam bez pośredników ciepłe mieszkanie 4 pokojowe o pow 57,9m2 na 4 piętrze bloku 10 piętrowego(winda). 4 pokoje, w tym jeden przechodni, kuchnia, przedpokój, łazienka i wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Zwycięzców

Warszawa,mazowieckie

525 000 zł49 m² 10 714,30 zł/m²

 

Piętro:6/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Prestiżowa, spokojna okolica, niska zabudowa, w okolicy dużo zieleni, dobra komunikacja z centrum, przedszkole, szkoła, żłobek, plac zabaw, centrum handlowe, szpital dziecięcy, liczne punkty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Armii Krajowej

Opole,opolskie

170 000 zł48 m² 3 541 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie zwm Proponujemy 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 47,90 m2,położone na 2 piętrze w wysokim budynku zlokalizowanym w Opolu na osiedlu Armii Krajowej,były.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Młodej Polski

Lublin,lubelskie

235 000 zł48 m² 4 845,36 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie 2-pokojowe, duży salon ustawny, który z łatwością podzielić można na dwie strefy. Wnękę można zaaranżować na jadalnię - zmieści się tam stół dla całej rodziny, zaś.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Limanowskiego

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

299 000 zł81 m² 3 691,36 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1950

Sprzedam bez pośredników ciepłe mieszkanie 3 pokojowego w kamienicy na II piętrze, częściowo po remoncie. Pokoje przestronne 19,5m2, 19,5m2, 17,5m2, kuchnia oddzielnie z oknem 11m2, łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

165 000 zł37 m² 4 520,55 zł/m²

 

Piętro:4/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Kontakt   mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowocześnie wykończone. Słoneczne Z balkonem. Opłaty eksploatacyjne 309zł/bydgoska spółdzielnia mieszkaniowa. Zapraszam na prezentację.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

194 000 zł53 m² 3 660,38 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3-pokojowe ładne,funkcjonalne doskonale zlokalizowane.Dookoła spokój,cisza,dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m, 11m, 9m, kuchnia 7m.Na podłogach deski,kafle,na ścianach gładzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Al. Marszałka Józefa Piłsudskiego

Skarżysko-Kamienna,świętokrzyskie

170 000 zł69 m² 2 463,77 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Ładne mieszkanie w samym sercu Skarżyska. Bardzo blisko do żłobka, przedszkola, podstawówki, gimnazjum i trzech szkół średnich a także licznych sklepów czy przystanków mpk/bus. Okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Sandomierskie

Kielce,świętokrzyskie

175 000 zł42 m² 4 183,60 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Mieszkanie 2 pokojowe z komórką na piętrze, bez zadłużeń, z niskim czynszem. Blisko centrum - ksm. W wieżowcu nowa winda. Dogodna lokalizacja pozwalająca na szybkie dotarcie do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Piastowska

Gdańsk,pomorskie

227 000 zł38 m² 5 973,68 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji & super lokalizacja & wysoki standard Szukasz mieszkania na spokojnym osiedlu, z którego wszędzie jest blisko? Mieszkania, które nadaje się do zamieszkania od zaraz! bez większych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

155 000 zł36 m² 4 305,56 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Numer oferty:3/238/410 Mieszkanie 2 pokojowe, z oddzielną kuchnią oraz loggią, w wieżowcu na 2 piętrze, o łącznej powierzchni użytkowej: 36 m2, na Skrzetusku. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Dworcowa

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

175 000 zł33 m² 5 303,03 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 33m2 bez pośredników, na ulicy Dworcowej. Mieszkanie rok po kapitalnym remoncie ( nowa instalacja elektryczna) nowe okna, drzwi antywłamaniowe gerda, szafa wnękowa z lustrem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krasińskiego

Warszawa,mazowieckie

351 500 zł37 m² 9 500 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Bezpośrednio sprzedam dwupokojowe mieszkanie o pow. 37m2 w kamienicy z cegły wybudowanej w latach 40 XX wieku przy ul. Krasińskiego 10 (przy pl. Wilsona). Mieszkanie znajduje się na IV.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Złote Łany

Bielsko-Biała,śląskie

149 000 zł38 m² 3 921 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Bielsko-Biała, złote Łany. Do sprzedani mieszkanie o powierzchni 38mkw usytuowane w niskim czteropiętrowym bloku na pierwszym piętrze. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Bankowa

Jelenia Góra,dolnośląskie

235 000 zł89 m² 2 640,45 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przestronne, rozkładowe mieszkanie w ścisłym centrum Jeleniej Góry (blisko znajdują się banki, sklepy, przystanek autobusowy itp.). Ze względu na bardzo dobre położenie może być wykorzystane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Flisacza

Gryfino,zachodniopomorskie

279 000 zł72 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Zapraszamy do zapoznania się Z naszą nową ofertą - czteropokojowego mieszkania O powierzchni 72,6 M2 na starym mieście. Mieszkanie znajduje się na parterze W budynku czteropiętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Żółkiewskiego

Bielsko-Biała,śląskie

164 000 zł50 m² 3 280 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bardzo przytulne mieszkanie! dobra lokalizacja! Bielsko-Biała, górne Przedmieście. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni 50m2. Mieszkanie mieści się na parterze 10 piętrowego bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

389 000 zł56 m² 6 946 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie pod klucz - gotowe do wprowadzenia. Wykończone pokoje na podłogach panele, na ścianach gładzie. Kuchnia w pełni wyposażona meble w zabudowie,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piątkowo

Poznań,wielkopolskie

265 000 zł64 m² 4 140,62 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Spółdzielczo - własnościowe , czynsz 550zł [5osób]. Jasna kuchnia z meblami-wykładzina , pokoje: 24m- wykładzina , 12m i 10m-panele , wc-płytki , łazienka- płytki , okna pcv , loggia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Katowice

Katowice,śląskie

175 000 zł51 m² 3 431 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:1984

Katowice ul. Radockiego mieszkanie na 3 p.w bloku 9 piętrowym do sprzedania.Mieszkanie składa sie z 2 ustawnych pokoji ,kuchni ,łazienki,wc,przedpokoju.W łazience nowa kabina,kafle ,w pokojach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Skrzetusko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

296 000 zł56 m² 5 285,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w stanie deweloperskim w bardzo spokojnej okolicy. 2 pokoje 20m,11m, kuchnia 10m oddzielnie. Balkon. Teren ogrodzony. Miejsce parkingowe w garażu wielostanowiskowym 33tys. Posiadamy.