dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 183 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

80 183 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią Opole

Opole,opolskie

52 000 zł21 m² 2 388 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka Sprzedaż Oferujemy Państwu na sprzedaż kawalerkę na 1 piętrze 2 piętrowej kamienicy, o powierzchni użytkowej 21,77 m2 składające się z 1 pokoju i kuchni. W mieszkaniu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kameralna

Lublin,lubelskie

279 000 zł66 m² 4 227,27 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Nieruchomość lokalowa lokla mieszkalny o powierzchni 62,80 m2 wraz z przynależną do lokalu piwnicą 3.10 m2, księga wieczysta,lokal położony na 3 piętrze budynku wielorodzinnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Parkowe

Żywiec,śląskie

165 000 zł47 m² 3 510,64 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie 47m2 na osiedlu Parkowym. Nie wymaga wkładu finansowego. W pokojach panele i parkiet, gładzie na ścianach. Łazienka po remoncie. Kuchnia w płytkach. Meble.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Magnolii

Józefosław,mazowieckie

570 000 zł102 m² 5 582,76 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1998

Piękne mieszkanie na najpiękniejszym osiedlu Józefosławia, zaprojektowane zgodnie z zegarem biologicznym człowieka (olbrzymie okna od wschodu do zachodu słońca) mieszkanie funkcjonalne i mimo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, Śródmieście

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

400 000 zł97 m² 4 113 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż w kamienicy w centrum miasta o powierzchni 97,25m 2. Pokój 14,5m 2 na podłodze wykładzina na ścianach gładź. Jadalnia o powierzchni 17m 2 na ścianach gładź.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Bydgoska

Łódź,łódzkie

145 000 zł30 m² 4 833,33 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Szukasz ładnego, 1-pokojowego mieszkania na Bałutach? Zadzwoń tel.! Mieszkanie o pow. 29m2 po remoncie, składa się z jednego pokoju o pow. 18m2 z aneksem kuchennym o pow. ok 5m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skrzetuskiego

Polkowice,dolnośląskie

150 000 zł37 m² 4 032,26 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie o pow. 37,2 m2, po remoncie na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku przy ulicy Skrzetuskiego. Mieszkanie posiada nowe: drzwi wejściowe, okna, podgrzewacz gazowy wody, instalacje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

157 949 zł25 m² 6 098 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Pokój dzienny ok. 19,54m2 z aneksem kuchennym, łazienka 4,10m2, hol 2,26m2. Lokal jednostronny. Mieszkanie oddawane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleksandrowice

Bielsko-Biała,śląskie

125 000 zł29 m² 4 310 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne mieszkanie! dobra lokalizacja! Bielsko-Biała, aleksandrowice. Oferta dotyczy sprzedaży mieszkania o powierzchni ok. 29m2. Mieszkanie znajduje się na parterze w niskim bloku. Okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 694 zł37 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Osiedle horyzonty. Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

210 611 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 38 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

209 167 zł39 m² 5 349 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

266 747 zł58 m² 4 552 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe osiedle horyzonty przy ul. Żwirki i Wigury. Mieszkanie o powierzchni 58,60 m2, składa się z pokoju dziennego 17,14m2, sypialni 16,70m2, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra,pomorskie

375 840 zł43 m² 8 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjny apartament w standardzie "pod klucz" zaledwie 200m od morza i plaży. Pokój z aneksem kuchennym ok. 22,8m2, pokój 8,3m2, hol 7,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

499 000 zł81 m² 6 160,49 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Oferta godna polecenia! Przestronne mieszkanie usytuowane na trzecim piętrze w budynku czteropiętrowym wybudowanym w 1995 roku. Mieszkanie zlokalizowane jest w cichym i niezwykle.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Chabry

Opole,opolskie

299 000 zł66 m² 4 530 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1956

Sprzedaż mieszkanie/połowa domu Mieszkanie stanowiące połowę domu (1 piętro) , o powierzchni użytkowej 66 m2 i dodatkowej powierzchni powstałej w wyniku adaptacji strychu (około 30 m2).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kołowa

Kraków,małopolskie

399 000 zł44 m² 9 068,18 zł/m²

 

Piętro:7/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Dane podstawowe Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 2-pokojowe-ćk, mieszkanie apartamenty Dzielnica/rejon Bronowice ( VI ) Powierzchnia 44,21 m2 Cena 384 000,00 pln Cena za m2 8 685,82 pln.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Piasta

Białystok,podlaskie

265 000 zł58 m² 4 568,97 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwustronne,3-pokojowe,po remoncie, do odświeżenia. Blok odnowiony w 2010r, duży parking przy bloku. W cenie mieszkania: zabudowa kuchenna, kuchnia gazowa z piekarnikiem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Łużycka

Oleśnica,dolnośląskie

175 000 zł36 m² 4 861,11 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Oleśnicy położone na ul. Łużyckiej. Mieszkanie składające się z dwóch oddzielnych pokoi , łazienki, wc i przedpokoju. Mieszkanie o łącznej powierzchni 36.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Młyńska

Reda,pomorskie

255 000 zł51 m² 4 990,22 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Nowoczesne, bardzo ładne i przestrzenne mieszkanie w rewelacyjnej części Redy , zlokalizowane blisko centrum. Blok znajduje się na dobrze zorganizowanym osiedlu, z rozwinietą w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Przecław

Przecław,zachodniopomorskie

258 000 zł57 m² 4 526,32 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowoczesne, w pełni umeblowane i gotowe do zamieszkania 2 pokojowe mieszkanie w nowym budownictwie w Przecławiu koło Szczecina. Mieszkanie bardzo przestronne. Salon o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bratysławska

Łódź,łódzkie

180 000 zł47 m² 3 829,79 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone w dzielnicy Karolew, w atrakcyjnej cenie! Mieszkanie o powierzchni 47m2, składa się dwóch pokoi,rozkładowych. Łazienka do remontu[bojler gazowy] , na podłodze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Gryfa Pomorskiego

Gdynia,pomorskie

450 000 zł86 m² 5 232,56 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

Mieszkanie dwupoziomowe, trzypokojowe 71 m2 powierzchni użytkowej 86 m2 pow. całkowitej. Mieszkanie na pierwszym poziomie składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym wraz z jadalnią,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Teatralne

Kraków,małopolskie

285 000 zł48 m² 5 937 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Teatralnym (nowa Huta), usytuowane na trzecim piętrze czteropiętrowego bloku z lat 60 - tych. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na pcv, drzwi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szamotuły

Szamotuły,wielkopolskie

187 500 zł75 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Mieszkania od 2500 zł brutto za M2! Proponujemy Państwu najtańsze mieszkania o bardzo wysokim standardzie położone w malowniczej okolicy Doliny Samy ( 3 km od centrum Szamotuł ), nowe - stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Oborniki Śląskie

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

223 784 zł50 m² 4 400 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe, zamknięte osiedle zielona enklawa - w samym centrum Obornik Śląskich (ok. 30 min do Wrocławia). Funkcjonalny układ pomieszczeń. Mieszkanie składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jedności Narodowej

Wrocław,dolnośląskie

279 000 zł38 m² 7 342 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Do sprzedania mieszkanie w samym centrum Wrocławia. Mieszkanie składa się z pokoi o powierzchni 9m2 i 15m2, kuchni 6m2, łazienki z wc 4m2 oraz przedpokoju 4m2. Większy pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Bolesława Chrobrego

Poznań,wielkopolskie

270 000 zł63 m² 4 306,22 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferta wstrzymana - rezerwacja uwaga - bezpośredni klient Polecam atrakcyjne mieszkanie na os.Bolesława Chrobrego. Mieszkanie położone jest na 5 piętrze w wysokim bloku. Loggia z dużego pokoju.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Strażacka

Ożarów Mazowiecki,mazowieckie

320 000 zł44 m² 7 272,73 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Mieszkanie na ogrodzonym osiedlu felicja o nowoczesnej architekturze. 2 pokoje i odrębna widna kuchnia z przepiękną zabudową pozostającą na wyposażeniu mieszkania.(wraz ze sprzętem AGD).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Orlika Ruckemana

Lublin,lubelskie

240 000 zł49 m² 4 907,98 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Słoneczne mieszkanie, położone w zielonej okolicy, przy wąwozie. Obok bloku znajdują się boiska i plac zabaw, sklepy, poczta itp. Dobre bezpośrednie połączenie z centrum. Mieszkanie 3.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grunwald

Poznań,wielkopolskie

280 000 zł52 m² 5 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Wspólnota mieszkaniowa , księga wieczysta , opłaty 170zł. Jasna kuchnia z meblami-płytki , pokoje 25m i 13m-parkiet , wc i łazienka-płytki , okna pcv z roletami, szafa komandor ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Bielsko-Biała

Bielsko-Biała,śląskie

204 500 zł41 m² 4 904 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Luksusowe mieszkanie W samym centrum cygańskiego lasu! Do sprzedania nowe mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 41,70 m2 znajdujące się w kompleksie luksusowych apartamentowców.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Prądnicka

Kraków,małopolskie

400 000 zł65 m² 6 153 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Prądnickiej (krowodrza), usytuowane na pierwszym piętrze dwupiętrowej kamienicy z lat 60 - tych. W mieszkaniu okna częściowo wymienione na pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jasienicy

Częstochowa,śląskie

119 000 zł47 m² 2 549,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie na pierwszym piętrze, 46,68 m2 wysokie mieszkanie dwupokojowe plus kuchnia, okna plastikowe, spokojna cicha okolica jednocześnie blisko do przystanków komunikacji miejskiej okolice dh.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sujkowskiego

Grudziądz,kujawsko-pomorskie

150 000 zł60 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Okna pcv,nowe dzwi wewnętrzne,2 szafy komandor,w jednym pokoju podłoga szwecka.Blisko szkoła i przedszkole,sklepy, w pobliżu place zabaw.Cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Żyzna

Warszawa,mazowieckie

216 000 zł40 m² 5 400 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowe mieszkanie w osiedlu Słoneczny Park, 7 km od Bemowa, za Babicami. 2 balkony 11 m2, ogród zimowy 5 m2. Komunikacja miejska do centrum. Cicha i spokojna okolica. Mieszkanie w stanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Kościuszki

Chojnów,dolnośląskie

160 000 zł60 m² 2 666,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

do sprzedania jest mieszkanie o powieezchni 60m2 w cichej, spokojnej dzielnicy w centrum miasta. Mieszkanie sklada sie z 3 duzych pokoi, kuchni i lazienki. Do mieszkania nalezy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Stary Sosnowiec

Sosnowiec,śląskie

148 000 zł43 m² 3 441,86 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Proponujemy do sprzedaży przytulne M-3 usytuowane na 10 piętrze w bloku 10 piętrowym w dzielnicy Starego Sosnowca, doskonała lokalizacja w zasięgu wzroku tereny rekreacyjne, sklepy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kremerowska

Kraków,małopolskie

690 000 zł101 m² 6 831,68 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1906

Transakcja Sprzedaż Rodzaj obiektu Mieszkanie 3-pokojowe Dzielnica/rejon Stare Miasto Powierzchnia 101,23 m2 Cena 690 000,00 pln Cena za m2 6 816,16 pln Własność odrębna własność opis szczegółowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rydułtowy

Rydułtowy,śląskie

179 200 zł64 m² 2 800 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie bezczynszowe ,

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. de Girarda

Żyrardów,mazowieckie

175 000 zł48 m² 3 653,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Pilna sprzedaż! Do sprzedania zadbane, nowoczesne mieszkanie typu M-3 o powierzchni 47,90 m, składające się z dwóch pokoi (20 m i 10 m) z widną kuchnią. Mieszkanie znajduje się na.