dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 38m2 na 2 piętrze w 4 -piętrowym bloku na Dąbrowie. Mieszkanie jest przejściowe (z dużego pokoju do kuchni osobne weście do drugiego pokoju ) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

100 000 zł29 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Okazja! Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 29m2, połozona na parterze 4 pietrowego bloku na Zarzewie. Mieszkanie do remontu. Pełna własność. Wolne od zaraz. Ogromną zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w centrum Łodzi (śródmieście/polesie). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na woli o pow. 37,08 m. kw. usytuowane na parterze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację, wyposażony w 2 windy, podjazd dla wózków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zajączka

Połaniec,świętokrzyskie

195 000 zł76 m² 2 565,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Ładnie mieszkanie, wszystkie okna wymienione na plastiki, cicha okolica , przyjaźni sąsiedzi. Mieszkanie dostępne od zaraz. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu albertyńskim! Mieszkanie o powierzchni 48.5m2 zlokalizowane na osiedlu Albertyńskim. Znajduje się na 1 piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sępia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

46 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do wynajęcia piękne mieszkanie powierzchni 45,61 m2 na Osowej Górze w Bydgoszczy w kamienicy z pustaków i cegły. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku II piętrowym. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł76 m² 4 539,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadam do sprzedania ładne, duże (75,6 m2), przestronne mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada 3 w pełni rozkładowe pokoje (21 + 13,5 + 12 m2), dużą kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w cichej i spokojnej lokalizacji na Niebuszewie. Powierzchnia 74,46 mkw: pokoje 31, 11 i 10 mkw, duża 12 mkw kuchnia widna z oknem, odnowiony balkon (2011 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł60 m² 11 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje / jeden przejściowy /+ pokoik z oknem po kuchni. Obecnie w lokalu jest biuro - na mieszkanie potrzebna jest adaptacja. Duży balkon/ wejście z dwóch pomieszczeń / W jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

185 500 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W super cenie, oferta spełnia warunki "rodziny na swoim"! 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone przy ul. Jerzmanowskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Karolew

Łódź,łódzkie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Karolew. Mieszkanie położone jest w odmalowanym i ocieplonym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

327 100 zł65 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Nowa Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się południowej części Wrocławia, wyposażonej w bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Jabłonna

Jabłonna,mazowieckie

250 000 zł38 m² 6 578 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Przytulne dwu pokojowe mieszkanie w Jabłonnie, na strzeżonym, ogrodzonym osiedlu. dwa pokoje około 16m2 i 8m2 wyłożone eleganckimi panelami. Kuchnia w aneksie zabudowa i wyposażona.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

211 150 zł42 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słoneczna

Świebodzin,lubuskie

175 000 zł56 m² 3 153,15 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ulicy Słonecznej 36, na I piętrze, dwupokojowe 55,5m2. Bardzo słoneczne -zadbane, wschodnio - zachodnie, w każdym oknie rolety zewnętrzne. Przed blokiem: pergole z ławkami.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Ochota

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł36 m² 7 361,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Mieszkanie przytulne, w cichej okolicy, w dzielnicy ochota

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Krakowska

Kraków,małopolskie

429 000 zł55 m² 7 759,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1910

Atrakcyjne mieszkanie o powierzchni 55,3m2 zlokalizowane przy ul. Krakowskiej. Mieszkanie znajduje się na 3 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z początku XX wieku. Lokal jest 2 poziomowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Katowice

Katowice,śląskie

230 000 zł38 m² 6 052 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta bezpośrednia. Kontakt do właściciela: mieszkanie znajduje się w Centrum Katowic, składa się z 2 pokoi, kuchni, łazienki. Mieszkanie do odświeżenia. Zapraszam na prezentację. Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kłopotowskiego

Warszawa,mazowieckie

229 000 zł27 m² 8 481,48 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1960

Budynek zlokalizowany w dobrym punkcie komunikacyjnym. W przyszłości blisko będzie stacja metra. Wokół pełna infrastruktura. Mieszkanie niedawno było remontowane. Kuchnia w prześwicie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Szombierki

Bytom,śląskie

136 500 zł60 m² 2 275 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecamy! Cena do negocjacji!~bezpłatne doradztwo kredytowe!~oferujemy na sprzedaż komfortowe mieszkanie, położone w bloku na 10 piętrze. ~Mieszkanie składa się z trzech niezależnych pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Bydgoszcz

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

291 500 zł63 m² 4 598 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w bloku znajdujące się w samym Centrum Bydgoszczy. Nowy blok ciekawie położony. Wysoki standard wykończenia budynku. Lokal mieszkalny w stanie deweloperskim. Mieszkanie typu -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Bratoszewskiego

Aleksandrów Łódzki,łódzkie

220 000 zł62 m² 36 666,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:-

kapitalny remont w roku 2000 , instalacja elektryczna ,hydraulika , gładzie okna

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

510 000 zł85 m² 6 000 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe - 85,18m II pietro + antresola - stan developerski ,balkon 6,5 mkw z widokiem na park, łazienka z oknem. I kondygnacja mieszkania ma 74,22 m , cała góra to 46,20.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł36 m² 7 777,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1967

Miekszanie przytulne, w cichej okolicy, w dzielnicy ochota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osowa Góra

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

249 000 zł65 m² 3 824 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1990

M-4 w dobrym standardzie na Osowej Górze. W skład mieszkania wchodzą: - salon pow.17m2 na ścianach gładzie na podłodze panele podłogowe, - pokój mniejszy pow. 12m2 na ścianach gładzie na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

123 000 zł32 m² 3 843,75 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Polecamy atrakcyjne mieszkanie 1-pokojowe położone w znakomitej lokalizacji.Dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Funkcjonalne,słoneczne do wprowadzenia bez żadnych nakładów.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Prokocim

Kraków,małopolskie

199 000 zł37 m² 5 378,38 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie o powierzchni 37m2 znajduje się na pierwszym piętrze w 4-piętrowym bloku z lat 70-tych. Składa się z salonu z aneksem kuchennym, sypialni, łazienki z wc oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Gliwice

Gliwice,śląskie

199 900 zł54 m² 3 686,83 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie ładne i przestronne - do zamieszkania od zaraz. Kuchnia i łazienka wykafelkowane. Podłogi w całym mieszkaniu - panele. Nowe drzwi antywłamaniowe Gerda, nowe okna plastykowe,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Nowowiejska

Wrocław,dolnośląskie

299 000 zł60 m² 4 983,33 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest mieszkanie trzypokojowe, w pełni rozkładowe, o metrażu 59,66 m2. W skład mieszkania wchodzą: trzy pokoje (ok. 20, 9 i 9 m2), łazienka(ok. 3,5 m2) oddzielnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żeromskiego

Wrocław,dolnośląskie

340 000 zł84 m² 4 047,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ofertą sprzedaży jest duże mieszkanie metraz:84 m2. Kamienica usytuowana w bardzo interesującym miejscu na Śródmieściu, ul.Żeromskiego. Mieszkanie składa się z 3 dużych pokoi ( każdy ok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Koziny

Łódź,łódzkie

175 000 zł45 m² 3 888,89 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Do sprzedania dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m2 położone na drugim piętrze w czeropiętrowym bloku na osiedlu Koziny. W mieszkaniu wymieniono wszystkie okna na nowe plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

203 050 zł40 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

296 009 zł60 m² 4 900 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. cena do negocjacji W ramach prowadzonej już inwestycji ( w I etapie powstał budynek w którym zostały sprzedane wszystkie mieszkania).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Obrońców Poczty Gdańskiej

Wrocław,dolnośląskie

309 000 zł57 m² 5 421,05 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania nowoczesne mieszkanie w nowych, niskich blokach na Ołtaszynie. Mieszkanie jest zadbane i nowoczesne. Ma ono 2 jasne pokoje - jeden z nich to salon z aneksem kuchennym, drugi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

304 723 zł56 m² 5 380 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. III etap inwestycji na stabłowicach W ramach prowadzonej już inwestycji ( w I etapie powstał budynek w którym zostały sprzedane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Bogunki

Warszawa,mazowieckie

280 000 zł35 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam tylko bezpośrednio mieszkanie z cegły na Mokotowie. Pokój z kuchnią z możliwością zrobienia 2 pokoi. Tylko 3 mieszkania na piętrze, blok dwupiętrowy z cegły.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Zawiszy Czarnego

Żary,lubuskie

175 000 zł63 m² 2 777,78 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Żary - os. Zawiszy Czarnego- atrakcyjna mieszkanie pow. ok. 63 m2 położone na III piętrze w bloku. Mieszkanie składa się z dużego pokoju z loggią, ładnej kuchni z nową zabudową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wilczak

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

75 000 zł31 m² 2 419 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie do remontu, możliwość wydzielenia łazienki z wc. Na obecna chwilę wc wspólne z sąsiadem bezpośrednio przy mieszkaniu. Okna i instalacje starego typu wymagające modernizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Rakowiec

Wrocław,dolnośląskie

360 000 zł100 m² 3 600 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne mieszkanie 100m2 w kamienicy w okolicy ul. Kościuszki. Mieszkanie posiada salon z którego wychodzi się na niewielki balkon, dwie niezależne sypialnie, oddzielną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jaracza

Wrocław,dolnośląskie

400 000 zł50 m² 8 000 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przedmiotem oferty jest piękne, przestronne, słoneczne mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Ołbin, przy ul.Jaracza. Teren wokół budynku zadbany, zielony, z placem zabaw i miejscem do wypoczynku.