dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 195 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 195 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

253 700 zł58 m² 4 315 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach- 2km od za Wrocławiem, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3669zł/m2 + garaż.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Radwanice

Radwanice,dolnośląskie

239 000 zł51 m² 4 641 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! cena promocyjna do końca maja 2012r.! Nowe mieszkanie z tarasem Radwanicach. Mieszkanie o powierzchni 51,49 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

217 005 zł39 m² 5 550 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, gotowe do odbioru o powierzchni ok 39 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, sypialni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

229 320 zł39 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury, częściowo wykończone. Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego z aneksem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

149 330 zł26 m² 5 650 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

166 491 zł28 m² 5 850 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na taras, przedpokoju oraz łazienki. Mieszkanie narożne. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowaka-Jeziorańskiego

Kielce,świętokrzyskie

159 000 zł40 m² 3 982,97 zł/m²

 

Piętro:8/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na ostatnim piętrze 8, (dojazd windą do 7 piętra) Mieszkanie do odnowienia Osiedle bloków wielorodzinnych Doskonała komunikacja do centru miasta i pozostałych dzielnic Kielc Pilnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, Wzgórze Wolności

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

113 000 zł31 m² 3 645 zł/m²

 

Piętro:7/11

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest mieszkanie typu m2 o powierzchni 31m2, na siódmym piętrze z pięknym widokiem. Wnętrze mieszkania gotowe do zamieszkania od zaraz, wymaga co najwyżej odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wojrowicka

Wrocław,dolnośląskie

575 000 zł83 m² 6 927,71 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Opis: przedmiotem oferty jest mieszkanie 3 pokojowe, odrębna własność. Samo mieszkanie jest stylowe, posiada swój niepowtarzalny klimat. W kuchni i w jednej z sypialni sciany ozdobione.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Bałuty

Łódź,łódzkie

172 000 zł45 m² 3 822,22 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokojowe mieszkanie własnościowe o powierzchni 45m2 usytuowane na parterze 3 piętrowego bloku z cegły. Pokoje rozkładowe. Mieszkanie do remontu. Nowe okna, instalacja.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Małachowskiego

Marki,mazowieckie

257 000 zł52 m² 4 914 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Mieszkanie na sprzedaż, marki, 2 pokoje, 1 piętro, garaż Powierzchnia mieszkania 52,29mkw., znajduje się na 1 piętrze, w bloku 4-piętrowym. Inwestycja dobrze skomunikowana, blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Szpitalna

Dzierżążno,pomorskie

220 000 zł70 m² 3 138,37 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

Słoneczne mieszkanie na wysokim parterze w bloku mieszkalnym w miejscowości Dzierżążno. Trzy pokoje, okna wychodzące na północ, wschód, południe, zachód; widok na podwórko. Standard.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Morcinka

Cieszyn,śląskie

172 260 zł52 m² 3 300 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M-3 o powierzchni 52 m2 znajdujące się na osiedlu Pogórze w Cieszynie, na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku. Mieszkanie składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki, wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Osiedle Na Skarpie

Kraków,małopolskie

265 000 zł52 m² 5 096 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedamy dwupokojowe mieszkanie w starej części Nowej Huty. Dwupiętrowy blok z cegły po całkowitym remoncie: termomodernizacja i wymiana instalacji, wspólnota mieszkaniowa, dużo.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szwanke

Ciechanów,mazowieckie

210 000 zł66 m² 3 201,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie całkowicie odnowione, szczytowa odrębna od innych klatka schodowa, wygodnie i funkcjonalnie urządzone. Blok w 2011 roku po całkowitej termomodernizacji - ocieplony z nową.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

233 500 zł46 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Nowa Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się południowej części Wrocławia, wyposażonej w bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Sejmowa

Legnica,dolnośląskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka , po remoncie, nowe instalacje, kuchnia , lazienka - glazura, pokój panele + gladzie gipsowe, przedpokój glazura+ tynk akrylowy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Borkowska

Kraków,małopolskie

350 000 zł51 m² 6 925,21 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Piękne, przestronne mieszkanie dwupokojowe. Korytarz duży, piękne srebrno - brązowe płyty ba podłodze, a we wnęce szafa z drzwiami przesuwnymi. Sypialnia: jasne panele na podłodze. Kuchnia:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Głęboka

Puławy,lubelskie

260 000 zł65 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie na osiedlu iung przy parku,cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Starzyńskiego

Police,zachodniopomorskie

430 000 zł110 m² 3 909,09 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2008

Komfortowo wykończone dwupoziomowe mieszkanie w nowym 2 piętrowym niskim budynku, zlokalizowane w spokojnej części Polic. "Mieszkanie z duszą" jest niezwykle starannie wykończone,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rusznikarska

Kraków,małopolskie

485 000 zł60 m² 8 083,33 zł/m²

 

Piętro:7/7

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Mieszkanie o powierzchni 60m2 zlokalizowane przy ul. Rusznikarskiej. Lokal znajduje się na 7 ostatnim piętrze w bloku z 2000 roku. Mieszkanie składa się z 2 pokoi, jasnej, oddzielnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Polesie

Łódź,łódzkie

160 000 zł42 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie rozkładowe 2 pokoje o pow.42,4m2 na Retkini na 4piętrze, w cichej i spokojnej okolicy. Atutem jest duży balkon, wszystkie okna wymienione na nowe pcv, mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Kleosin

Kleosin,podlaskie

330 000 zł67 m² 4 925,37 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2002

mieszkanie na 2 pietrze/4, dwustronne,w pokojach -panele, kuchnia, łazienki- glazura, terakota.blok z 2002 roku cegła, niski czynsz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Trzebnicka

Oborniki Śląskie,dolnośląskie

320 000 zł76 m² 4 210,53 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Do sprzedania przestronne mieszkanie na cichym i spokojnym osiedlu w centrum Obornik Śląskich o powierzchni 76 m2 w standardzie deweloperskim przed odbiorem budowlanym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kotlarska

Kraków,małopolskie

390 000 zł59 m² 6 610,17 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie o powierzchni 58.5 m2 zlokalizowane przy ul. Kotlarskiej. Mieszkanie znajduje się na 4 piętrze w bloku z lat 50 tych. Lokal składa się z 2 pokoi, jasnej, osobnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fordon

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

159 000 zł40 m² 4 025,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 2-pokojowe na 2 piętrze w bloku.Atrakcyjne położenie,dookoła dużo zieleni i przestrzeni.Pokoje 16m,9m, kuchnia 6m.W łazience kabina i wanna.Na podłogach panele,kafle,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

281 000 zł42 m² 6 611,76 zł/m²

 

Piętro:8/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2009

Atrakcyjne mieszkanie W nowym budownictwie Mieszkanie o powierzchni 42.5m2 zlokalizowane przy ul. Strzelców ( okolice Ronda Barei). Znajduje się na 8 piętrze w bloku z 2009 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców

Kraków,małopolskie

375 000 zł53 m² 7 075 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1984

Mieszkanie jasne dwustronne 3-pokojowe 52,5m2, mieszkanie położone na I piętrze w IV-piętrowym bloku przy ul. Strzelców w Krakowie. W skład mieszkania wchodzą 3 oddzielne jasne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Górna

Łódź,łódzkie

140 000 zł38 m² 3 684,21 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania 2 pokoje o powierzchni 38m2 na 2 piętrze w 4 -piętrowym bloku na Dąbrowie. Mieszkanie jest przejściowe (z dużego pokoju do kuchni osobne weście do drugiego pokoju ) do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

100 000 zł29 m² 3 448,28 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1978

Okazja! Do sprzedania duża kawalerka o powierzchni 29m2, połozona na parterze 4 pietrowego bloku na Zarzewie. Mieszkanie do remontu. Pełna własność. Wolne od zaraz. Ogromną zaletą jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

155 000 zł40 m² 3 875 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przytulne mieszkanie 2-pokojowe na trzecim piętrze w czteropiętrowej kamienicy w centrum Łodzi (śródmieście/polesie). Mieszkanie w bardzo dobrym stanie. Składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Monte Cassino

Warszawa,mazowieckie

260 000 zł37 m² 7 027,03 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Mieszkanie na woli o pow. 37,08 m. kw. usytuowane na parterze 10-piętrowego budynku. Budynek odnowiony, ocieplony, posiada nową elewację, wyposażony w 2 windy, podjazd dla wózków.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Zajączka

Połaniec,świętokrzyskie

195 000 zł76 m² 2 565,79 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Ładnie mieszkanie, wszystkie okna wymienione na plastiki, cicha okolica , przyjaźni sąsiedzi. Mieszkanie dostępne od zaraz. Kontakt:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Albertyńskie

Kraków,małopolskie

280 000 zł49 m² 5 714,29 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie na osiedlu albertyńskim! Mieszkanie o powierzchni 48.5m2 zlokalizowane na osiedlu Albertyńskim. Znajduje się na 1 piętrze w kameralnym 4-piętrowym bloku z lat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sępia

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

46 m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Do wynajęcia piękne mieszkanie powierzchni 45,61 m2 na Osowej Górze w Bydgoszczy w kamienicy z pustaków i cegły. Mieszkanie mieści się na parterze w budynku II piętrowym. Rok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolista

Wrocław,dolnośląskie

345 000 zł76 m² 4 539,47 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Posiadam do sprzedania ładne, duże (75,6 m2), przestronne mieszkanie na wrocławskim Kozanowie. Mieszkanie posiada 3 w pełni rozkładowe pokoje (21 + 13,5 + 12 m2), dużą kuchnię połączoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Niemcewicza

Szczecin,zachodniopomorskie

299 000 zł74 m² 4 040,54 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie trzypokojowe w cichej i spokojnej lokalizacji na Niebuszewie. Powierzchnia 74,46 mkw: pokoje 31, 11 i 10 mkw, duża 12 mkw kuchnia widna z oknem, odnowiony balkon (2011 rok).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Krucza

Warszawa,mazowieckie

680 000 zł60 m² 11 239,70 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4 pokoje / jeden przejściowy /+ pokoik z oknem po kuchni. Obecnie w lokalu jest biuro - na mieszkanie potrzebna jest adaptacja. Duży balkon/ wejście z dwóch pomieszczeń / W jednym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jerzmanowska

Wrocław,dolnośląskie

185 500 zł37 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie W super cenie, oferta spełnia warunki "rodziny na swoim"! 0% prowizji - prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie położone przy ul. Jerzmanowskiej na osiedlu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Karolew

Łódź,łódzkie

205 000 zł53 m² 3 867,92 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 53m2 położone na czwartym piętrze w czteropiętrowym bloku w dzielnicy Karolew. Mieszkanie położone jest w odmalowanym i ocieplonym.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij