dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 346 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 346 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Kostrzyn nad Odrą,lubuskie

190 000 zł69 m² 2 753,62 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

4-pokojowe mieszkanie o powierzchni 69 m2 z piwnicą , na pierwszym piętrze (budynek dwupiętrowy, w sumie dziewięć mieszkań), przestronne, po remoncie. Funkcjonalny układ mieszkania dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie Działdowo

Działdowo,warmińsko-mazurskie

70 000 zł55 m² 1 272,73 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam bezczynszowe mieszkanie 55m2 w Iłowie Osadzie. Do lokalu przynależy piwnica, pomieszczenie gospodarcze oraz ogródek. Cena do negocjacji. Więcej informacji pod nr tel.  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Żmigrodzka

Wrocław,dolnośląskie

239 000 zł33 m² 7 242,42 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż mieszkania dwu pokojowego o pow. 33,5mkw.Mieszkanie po kapitalnym remoncie znajduje się na 8 piętrze w bloku 10 piętrowym. Klucze w biurze. Więcej informacji udzieli Zdzisław.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, Wapienica

Bielsko-Biała,śląskie

355 926 zł82 m² 4 330 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja osiedle "zielone wzgórze" opis inwestycji: projektowana inwestycja to kompleks 11 nowoczesnych, trzykondygnacyjnych budynków w zabudowie szeregowej wraz z systemem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Dubois

Warszawa,mazowieckie

285 000 zł37 m² 7 702,70 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1958

Budynek z 1959r zbudowany w tradycyjnej technologii z cegły. Bardzo dobra lokalizacja - w pobliżu tramwaj, autobus, do metra 8 minut piechotą. Cicha i zielona okolica. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lelewela

Radom,mazowieckie

145 000 zł45 m² 3 220,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym remoncie, wymieniona stolarka okienna, instalacja wodno-kanalizacyjna, instalacja elektryczna. Drzwi wejściowe antywłamaniowe "gerda". Kuchnia robiona pod wymiar wraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Stopnicka

Wrocław,dolnośląskie

419 000 zł65 m² 6 446 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Tylko U nas! Wyjątkowa oferta sprzedaży urokliwego mieszkania 3-pokojowego w doskonale skomunikowanej, a przy tym cichej, spokojnej i bliskiej centrum miasta okolicy - ul. Stopnicka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dytmara

Kraków,małopolskie

519 000 zł54 m² 9 611 zł/m²

 

Piętro:6/13

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2006

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m2 zlokalizowane na ulicy Sołtysa Dytmara (bronowice), usytuowane na szóstym piętrze trzynastopiętrowego budynku Salwator Tower z 2006 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

204 000 zł42 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 42,50 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Ozimek

Ozimek,opolskie

115 000 zł55 m² 2 079 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedaż Mieszkanie Proponujemy Państwu mieszkanie o powierzchni użytkowej 55,30 m2 położone na wysokim parterze w niskim, jednopiętrowym budynku. Lokal składa się z trzech pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Poranek

Poznań,wielkopolskie

215 000 zł43 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Wspólnota mieszkaniowa , ksiega wieczysta , opłaty 400zł. Jasna kuchnia-płytki , pokoje 16,5 i 16,5m-lentex, wc i łazienka-płytki , przedpokój-płytki , okna pcv , brak balkon , piwnica ,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

224 850 zł44 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. Nowa Inwestycja zlokalizowana jest w dynamicznie rozwijającej się południowej części Wrocławia, wyposażonej w bogatą infrastrukturę.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Górne Przedmieście

Bielsko-Biała,śląskie

314 900 zł67 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Nowa inwestycja- górne przedmieście. Do sprzedania nowe mieszkanie o powierzchni 67 m2, znajdujące się na terenie nowej inwestycji w centrum miasta Bielska-Białej, której termin realizacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Grochów

Warszawa,mazowieckie

355 000 zł52 m² 6 826,92 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Budynek po remoncie i ociepleniu zlokalizowany w pobliżu stacji pkp oraz pętli autobusowej na Olszynce Grochowskiej. Mieszkanie po remoncie. W kuchni i łazience nowa terakota, brak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wschodnia

Zawiercie,śląskie

125 000 zł44 m² 2 840,91 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie na drugim pietrze z zamykanym korytarzem. Mieszkanie po remoncie, nowe okna plastikowe, nowe odplywy, nowy piec ogrzewania wody, swierzo wyrownane i omalowane sciany. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Śródmieście

Łódź,łódzkie

195 000 zł51 m² 3 823,53 zł/m²

 

Piętro:1/16

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania przestronne i ładne mieszkanie 2-pokojowe 51m2 w samym centrum miasta. Mieszkanie składa się z dużego salonu ok. 20m2, mniejszego pokoju 12m2, ustawnej kuchni 8m2, łazienki,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Fabryczna

Wrocław,dolnośląskie

259 150 zł51 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Klient - koszty prowizji ponosi wyłącznie developer. W ramach prowadzonej już inwestycji ( w I etapie powstał budynek w którym zostały sprzedane wszystkie mieszkania) jako II etap.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Skwierzyńska

Wrocław,dolnośląskie

224 000 zł37 m² 6 054,05 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zapraszam na bezpłatną prezentację bardzo ładnego mieszkania zlokalizowanego przy ul. Skwierzyńskiej, bardzo blisko centrum miasta. Mieszkanie słoneczne, z balkonem, usytuowane na parterze budynku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Karpackie

Bielsko-Biała,śląskie

243 000 zł76 m² 3 197 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1981

Okazja! Do sprzedania mieszkanie o powierzchni 76mkw. Mieszkanie znajduje się na parterze czteropiętrowego bloku na osiedlu Karpackim. Nieruchomość składa się z 4 pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pałacowa

Marki,mazowieckie

260 370 zł53 m² 4 950 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Oferujemy Państwu mieszkania na sprzedaż z inwestycji zrealizowanych w Markach pod Warszawą przy ulicy Pałacowej. W ramach inwestycji powstają cztery budynki w zabudowie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, al. Wyścigowa

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł80 m² 9 250 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Piękne mieszkanie w nowoczesnym apartamentowcu z całodobową ochroną i monitoringiem na zamkniętym i bardzo zadbanym osiedlu. Składa się z salonu 31,5 m2 z wyjściem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Górczewska

Warszawa,mazowieckie

365 900 zł50 m² 7 318 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Sprzedaż bez pośredników - umowa zawierana z developerem. Gotowe, nowe mieszkanie w osiedlu Górczewska Park, vis a vis Wola Parku. Pierwsze piętro, ciche, okna od strony zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Zdziarska

Warszawa,mazowieckie

210 050 zł39 m² 5 336,64 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Nowe mieszkanie umowa zawierana bezpośrednio z developerem, pierwsza wpłata tylko 5% Wysoki parter. Mieszkania 1-3 pokojowe dostępne również na I i II piętrze. Spełnia warunki kredytu Rodzina.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kościuszki

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

285 000 zł55 m² 5 181 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Uwaga! Mieszkanie w trakcie przeprowadzanego kapitalnego remontu! Zdjęcia w ofercie prezentują stan mieszkań, w których remont został już wykonany oraz które zostały już sprzedane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, al. Wojska Polskiego

Lwówek Śląski,dolnośląskie

168 000 zł70 m² 2 390,44 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie składa się z dwóch pokoi i sypialni , widnej kuchni , łazienki , przedpokoju i pomieszczenia gospodarczego. Centralne ogrzewanie , wszystkie media. Niski czynsz.Posiadłość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Gdańska

Gniew,pomorskie

60 000 zł17 m² 3 529,41 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1900

Mieszkanie po generalnym remoncie łazienka kuchnia w glazurze w stałej zabudowie wymieniona stolarka okienna i dźwiowa.Pokój wycekolowany i wymalowany nowa elektryka.ogrzewanie co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Retkinia

Łódź,łódzkie

235 000 zł53 m² 4 433,96 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży mieszkanie trzypokojowe o powierzchni użytkowej 53 m2 położone na pierwszym piętrze w czteropiętrowym bloku na osiedlu Retkinia. Mieszkanie po remoncie, gotowe do wprowadzenia sie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zakątek

Kraków,małopolskie

315 000 zł42 m² 7 482 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1992

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Zakątek (krowodrza), usytuowane na parterze dziesięciopiętrowego bloku z 1992 roku. Mieszkanie po remoncie, okna wymienione na pcv. Mieszkanie posiada.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Bolesława Krzywoustego

Świebodzice,dolnośląskie

147 000 zł48 m² 3 037,19 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe z wykupionym gruntem. I piętro, mieszkanie środkowe, dwustronne, blok ocieplony. Pomieszczenia po remoncie, panele w całym domu (w łazience kafle). Okna plastikowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Rogowskiego

Lublin,lubelskie

215 000 zł52 m² 4 134 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1994

Oferujemy do sprzedaży mieszkanie przy ul.Rogowskiego (Czechów Dolny), położone na wysokim parterze, o pow. 52 m2, 2 pokoje, widna kuchnia, balkon, piwnica. Mieszkanie wymaga remontu. Blok.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 17 Lipca

Czeladź,śląskie

49 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Zamienie mieszkanie komunalne znajdujące się w Czeladzi woj. śląskie na mieszkanie w Miechowie lub okolicach. Moje mieszkanie ma 49 m2 posiada 2 pokoje jeden jest bardzo duży na podłogach.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

198 900 zł42 m² 4 711 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż i piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Sławno

Sławno,zachodniopomorskie

120 000 zł38 m² 3 157,89 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie spóldzielcze własnościowe. Pierwsze piętro, wewnętrzne. Słoneczne, ciepłe, ekonomiczne, tanie w utrzymaniu. Z osobną łazienką i ubikacją. W ścisłym centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Wola

Wola,mazowieckie

460 000 zł59 m² 7 783 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1936

Pilnie do sprzedania! Atrakcyjna i przestronna nieruchomość o powierzchni 59m2 (2. piętro) w przedwojennej kamienicy na zamkniętym osiedlu- idealna zarówno do zamieszkania, jak i na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Aleja Wojska Polskiego

Szczecin,zachodniopomorskie

215 000 zł37 m² 5 810,81 zł/m²

 

Piętro:2/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż 2 pokojowe mieszkanie w Centrum. Mieszkanie znajduje się na drugim piętrze wieżowca. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,nowe okna,instalacje. Powierzchnia wynosi 37m2 ,duży pokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, Widzew

Łódź,łódzkie

240 000 zł60 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe, położone na IV piętrze w bloku czteropiętrowym. Mieszkanie ładne, zadbane, do wprowadzenia. Rozkładowe z kuchnią i oddzielną łazienkąi ubikacją. Pokoje.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, Krzyki

Wrocław,dolnośląskie

160 855 zł28 m² 5 649 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Radiowa

Warszawa,mazowieckie

339 000 zł61 m² 5 557,38 zł/m²

 

Piętro:parter/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1986

Bezpośrednio sprzedam 3-pokojowe mieszkanie na Bemowie, w spokojnej i bezpiecznej okolicy, bardzo blisko lasów i innych terenów zielonych (kampinoski Park Narodowy), obiektów sportowych wat.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Buforowa

Wrocław,dolnośląskie

490 105 zł100 m² 4 873 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2009

Nowe mieszkanie z antresolą - okolice ul. Buforowej, promocyjna cena! naszą prowizję pokrywa sprzedający! Mieszkanie z antresolą w stanie deweloperskim. Osiedle ogrodzone, bez barier,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Kapuściska

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

157 000 zł47 m² 3 340 zł/m²

 

Piętro:5/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

DO pilnej sprzedaży! super cena za 3 pokoje! Na sprzedaż trzypokojowe mieszkanie z balkonem o powierzchni 47m2 usytuowane na V piętrze wieżowca na osiedlu Kapuściska. Mieszkanie do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Buraczana

Wrocław,dolnośląskie

380 000 zł64 m² 5 919,93 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Do sprzedania bardzo ładne, rozkładowe, 3 pokojowe mieszkanie z balkonem, osobną kuchnią w pełni umeblowaną, łazienką i osobnym wc. Mieszkanie własne do zamieszkania od zaraz. Wysoki.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij