dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 180 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 180 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

100 000 zł44 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie z zasobów stbs o pow. 44,44 m2, znajdujące się na trzecim piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się: kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Legnica,dolnośląskie

200 000 zł65 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 64,8 mkw znajdujące się na I piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Piekary B. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety,małego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, bardzo przestronne mieszkanie na Czechowie, składające się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki, wc oraz z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

177 000 zł57 m² 3 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57 m2. widne, słoneczne, rozkładowe, ciche, w dobrej lokalizacji - blisko przychodnia, przedszkole, plac zabaw, sklepy. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

242 000 zł60 m² 4 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Update oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Gowarzewie, miejscowości położonej pomiędzy Tulcami i Swarzędzem. Przedmiotem sprzedaż jest wyodrębniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo słoneczne z widokiem na ulicę Leszczyńską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Dęblin,lubelskie

137 190 zł51 m² 2 690 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie, 3pokoje , kuchnia , łazienka, 51 m2 , wymienione okna, duży balkon na południową stronę, widok na rozlewisko Wieprza, bardzo widne i godne polecenia mieszkanie, polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł71 m² 7 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzy pokojowe, czyste, zadbane i ciche mieszkanie na Bielanach. Widne i przestronne. Z salonu wyjście na zabudowany 5m. balkon. Klimatyzacja. Dwa ustawne pokoje po 11m. Widna kuchnia. Duża.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Wyżyny

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

189 000 zł53 m² 3 566,04 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Ładne mieszkanie 3-pokojowe usytuowane na parterze w bloku monitorowanym,ocieplonym i odnowionym.Cicha,spokojna okolica.Bdb punkt komunikacyjny,bezpieczny plac zabaw dla dzieci.Pokoje 16m,9,5m,7m,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Rutkiewicz

Wrocław,dolnośląskie

230 000 zł37 m² 6 216,22 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2007

Mam przyjemność zaprezentować Państwu kawalerkę w bloku na 3 piętrze, o powierzchni 37 m2 w dzielnicy Krzyki , spokojnej okolicy z dala od codziennego zgiełku centrum miasta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Wrzosowiak

Częstochowa,śląskie

112 000 zł33 m² 3 393,94 zł/m²

 

Piętro:6

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

do sprzedaży komfortowe mieszkanie jednopokojowe w dzielnicy Wrzosowiak , w ocieplonym wieżowcu ,na szóstym piętrze, z dużym balkonem na stronę wschodnią. W mieszkaniu został.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zagłoby

Warszawa,mazowieckie

268 000 zł48 m² 5 525,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Warszawa-ursus- 3 pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia. Trzy pokojowe mieszkanie -48,2m2-usytuowane na 4 piętrze w 4 piętrowym budynku bez windy z lat 70tych -spółdzielcze własnościowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Polkowice

Polkowice,dolnośląskie

199 000 zł54 m² 3 692,02 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Oferujemy w sprzedaży przestronne mieszkanie 3 - pokojowe o pow. 53,90 m2, usytuowane na III piętrze w wieżowcu. Funkcjonalny układ: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, wc oraz duży przedpokój.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Muszlowa

Warszawa,mazowieckie

330 000 zł46 m² 7 173,91 zł/m²

 

Piętro:1/8

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Sprzedam mieszkanie na 1szym piętrze przy ul. Muszlowej. Widne, rozkładowe 46m2, 2 pokoje (11m i 20m), widna kuchnia (7m), przedpokój, łazienka i przeszklona loggia. Do mieszkania przynależy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Chodkiewicza

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł33 m² 11 969,70 zł/m²

 

Piętro:4/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2005

Apartament w przepięknym miejscu Starego Mokotowa w otoczeniu wyższych uczelni i Pól Mokotowskich. Mieszkanie mimo niewielkiego metrażu posiada aż 3 okna skierowane na zachód, w tym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

316 007 zł57 m² 5 527,50 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 24,77m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

262 548 zł51 m² 5 154,06 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,74m2, dwóch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

263 201 zł44 m² 5 939,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku z ogródkiem. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

153 800 zł31 m² 4 967,70 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie z balkonem, piwnicą i garażem w Radwanicach, 2km od Wrocławia, 7km do Rynku. Okazja! Cena promocyjna 3889zł/m2 + garaż, ogródek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy Wrocław

Wrocław,dolnośląskie

154 300 zł31 m² 4 959,82 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

214 200 zł51 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie z balkonem 11m2 w programie "oszczędni na swoim" 4100złm2 (cena dla osób płacących gotówką lub biorących kredyt w banku pko bp).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

264 600 zł64 m² 4 136,31 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 61,33m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 26,26m2 z wyjściem na duży balkon ok 12m2, dwóch sypialni:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Opolska

Siechnice,dolnośląskie

222 600 zł53 m² 4 200 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2012

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie o powierzchni użytkowej 49,28m2, składa się z salonu z aneksem kuchennym 22,04m2 z wyjściem na balkon ok 6,5m2, dwóch sypialni: 8,05m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

310 000 zł74 m² 4 189,19 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Mieszkanie na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 19,8m2, aneksu kuchennego 6,6m2, sypialni 14,1m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament Wilczyce

Wilczyce,dolnośląskie

399 000 zł99 m² 4 030,30 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! mieszkanie Z dużym ogródkiem I tarasem Na nowym willowym osiedlu w Wilczycach -10 km od Rynku. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego 23,95m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

202 671 zł39 m² 5 170,18 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie przy ul. Żwirki i Wigury w standardzie "pod Klucz". Okazja! Mieszkanie o powierzchni 39,2 m2, składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Żwirki i Wigury

Wrocław,dolnośląskie

154 000 zł27 m² 5 659,68 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2011

Prowizję biura pokrywa sprzedający! Nowe mieszkanie, składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym i wyjściem na duży taras, przedpokoju oraz łazienki. Wystawa okien od zachodniej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Legionowo

Legionowo,mazowieckie

290 000 zł56 m² 5 169,34 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Wyjątkowe mieszkanie położone na spokojnym osiedlu o powierzchni 56,1m2. Odnajdziemy trzy pokoje 16m;11m2;9m2; wyłożone panelami, a dzięki dużym plastikowym oknom pomieszczenia są widne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Batalionu AK Włochy

Warszawa,mazowieckie

518 000 zł104 m² 4 980,77 zł/m²

 

Piętro:-

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1938

Do sprzedaży parter kamienicy z 1938 r. o pow. 104 m2, włochy, okolice ul. Nastrojowej, wałowickiej. Składa się z dwóch mieszkań o pow. 70,3 m2 po remoncie oraz o pow. 33,7 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Bolesława Krzywoustego

Wrocław,dolnośląskie

155 000 zł35 m² 4 384,72 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż przytulna i słoneczna kawalerka o pow. 35,35 m2 w okolicy ul. Bolesława Krzywoustego przy C.H. Korona. Mieszkanie składa się z: * przestronnego salonu ( 19 m2 ) * kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Grochowska

Warszawa,mazowieckie

395 000 zł58 m² 6 845,75 zł/m²

 

Piętro:8/9

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Okazja! Budynek z 2001 roku na ogrodzonym i strzeżonym osiedlu tuż przy parku. Bardzo dobry punkt komunikacyjny. W najbliższej okolicy pełna infrastruktura. Mieszkanie w bardzo dobrym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Okopowa

Warszawa,mazowieckie

270 000 zł33 m² 8 181,82 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1958

Ciche, piękne, ustawne 2 pokoje z widną kuchnią! Stan do wejścia! Budynek w III linii zabudowy! Świetna lokalizacja - II przystanki do Metra, po sąsiedzku pełna infrastruktura. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Śródmieście

Warszawa,mazowieckie

329 000 zł48 m² 6 926,32 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1955

Dwupokojowe, rozkładowe, jasne mieszkanie na zielonym Muranowie. Cicha spokojna okolica. Doskonała komunikacja: metro Ratusz. Budynek z cegły.Mieszkanie w dobrym stanie. Drzwi antywłamaniowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 36 P. P. Legii Akademickiej

Parzniew,mazowieckie

220 000 zł38 m² 5 789,47 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Bezczynszowe mieszkanie z lat 70-tych w miejscowości Parzniew. Powierzchnia mieszkania 38m2. Do mieszkania przynależy garaż z ogrodzonym ogródkiem. Mieszkanie jest po remoncie gotowe do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Ponikwoda

Lublin,lubelskie

285 142 zł66 m² 4 349,99 zł/m²

 

Piętro:3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Niestandardowe rozkłady mieszkań o powierzchni od 48 m 2 do 68 m 2 , rozmieszczonych

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Bonifraterska

Warszawa,mazowieckie

1 190 000 zł56 m² 21 250 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Bezpośrednio sprzedam 2-pokojowy apartament 56 m2 w prestiżowej lokalizacji Bonifraterska róg Franciszkańskiej. Mieszkanie narożne, ekspozycja na południowy-wschód i południowy-zachód. Stan.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Wandy

Kraków,małopolskie

208 000 zł47 m² 4 425,53 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1950

| do sprzedania 2-pokojowe atrakcyjne mieszkanie usytuowane na 2 piętrze bloku z cegły na Osiedlu Wandy, tuż przy Alei Jana Pawła II. Bardzo dobre połączenie komunikacyjne, blisko przystanek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Rokitki

Rokitki,dolnośląskie

125 000 zł78 m² 1 602,56 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w pięknej rekreacyjnej okolicy blisko wody,lasu,pól.W pobliżu szkoła i przedszkole.Dom 5-rodzinny,ogrodzony,istnieje możliwość postawienia garażu i założenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Konwaliowa

Gdynia,pomorskie

129 999 zł27 m² 4 814,78 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Sprzedam przytulną kawalerkę po częściowym remoncie o pow. 27 m2.Łazienka razem z WC po generalnym remoncie w glazurze i terakocie.Mieszkanie bardzo ciepłe, nawet w największe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Chreptowicza

Augustów,podlaskie

180 000 zł48 m² 3 750 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena! Mieszkanie , gotowe do zamieszkania od zaraz , położone na I piętrze, 2 pokojowe. Okna wymienione na pcv, na podłogach terakota i panele. Mieszkanie jest zadbane,.