dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 179 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 179 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament, ul. Kolejowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

323 300 zł85 m² 3 803 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Nowoczesne osiedle o ciekawej architekturze, którego budowa rozpocznie się jeszcze w tym roku. Zlokalizowane przy ul. Kolejowej zapewni mieszkańcom dostęp do pełnej infrastruktury.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Szymanowskiego

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł47 m² 7 234,04 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1952

Mieszkanie 2 pokojowe w budynku z cegły - w okolicach Pl. Hallera. Wokół niska zabudowe, bliskosć węzła komunikacyjnego Pl. Hallera - do Centrum, do metra dojazd nie zajmuje więcej jak.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Fieldorfa Nila

Warszawa,mazowieckie

255 000 zł41 m² 6 219,51 zł/m²

 

Piętro:10/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie rozkładowe składa się z dwóch pokoi(jeden widny z oknami wychodzącymi na wschód, drugi pokój ciemny - z możliwością dowolnej aranżacji), kuchnia, łazienki( wanna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Gołonóg

Dąbrowa Górnicza,śląskie

123 000 zł33 m² 3 727,27 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie o pow.33 m2, składające się z 2 pokoi, kuchni osobnej w aneksie, łazienki i wc razem.~Mieszkanie jest po remoncie, wymieniona została instalacja wodna-.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gdańska

Kraków,małopolskie

292 000 zł38 m² 7 684 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1979

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane przy ulicy Gdańskiej (olsza), usytuowane na parterze w 4-piętrowym bloku z 1979 roku. Mieszkanie odświeżone, okna wymienione na pcv. Pokoje oddzielne, balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broni Pancernej

Żary,lubuskie

155 000 zł63 m² 2 460,32 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mam do sprzedania mieszkanie na ulicy Broni Pancernej. Po kapitalnym remoncie, wszystkie instalacje nowe. Nowe ogrzewanie gazowe. W pokojach i korytarzu panele. Podłoga w kuchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Sportowa

Częstochowa,śląskie

199 900 zł59 m² 3 388,14 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Do sprzedania mieszkanie M-4! Mieszkanie składa się z trzech pokoi, oddzielnej kuchni, łazienki i toalety. Na ścianach gładzie gipsowe, w salonie podwieszany sufit. Na podłodze panele,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka umeblowana, ul. Kopernika

Lubin,dolnośląskie

95 000 zł28 m² 3 392,86 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie własnościowe parter 28m2 z zabudowanym balkonem. W centrum miasta. Po kapitalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Zana

Częstochowa,śląskie

129 000 zł44 m² 2 911,96 zł/m²

 

Piętro:10/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1975

Bardzo przyjemne mieszkanie położone przy ul. Zana, na osiedlu Trzech Wieszczy. W pobliżu liczne sklepy (w tym nowo uruchomione Tesco), zieleniak, szkoła podstawowa, gimnazjum, akademia Polonijna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

921 000 zł160 m² 5 756,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:6

 

Rok budowy:2011

Cichy apartament dwupoziomowy 160 m2 z ogrodem 210m2 i 2 miejscami garażowymi położony w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i stadniny (za ogrodzeniem często.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jesionowa

Łódź,łódzkie

195 000 zł42 m² 4 596,89 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania 2-pokojowego na Radogoszczu zachód? Zadzwoń. Do sprzedania 2-pokojowe mieszkanie o pow. 42,42m2 mieszczące się na 1 piętrze w 11-piętrowym wieżowcu z płyty.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Nizinna

Warszawa,mazowieckie

740 000 zł100 m² 7 400 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2011

Cichy apartament 100 m2 z ogrodem 130m2 i 2 miejscami garażowymi położony w bezpośrednim sąsiedztwie Mazowieckiego Parku Krajobrazowego i stadniny (za ogrodzeniem często przebiegają.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Szwederowo

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

340 000 zł85 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży parter domu piętrowego,wolnostojącego. Idealnie nadaje się jako dwurodzinny, mieszkalny lub pod działalność. Parter domu o pow. 85m2.może funkcjonować jako dwa odrębne mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Działoszyn,łódzkie

80 000 zł29 m² 2 758,62 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie to kawalerka. Ma okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Nowomiejska

Suwałki,podlaskie

47 m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

sprzedam mieszkanie 2 pokojowe na ul nowomiejskiej blisko szkola przeczkole sklepy mozliwosc zamiany na wiekrze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy Marki

Marki,mazowieckie

340 000 zł78 m² 4 310 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Kupując za naszym pośrednictwem nie płacisz prowizji! Marki, mieszkanie na sprzedaż, 3 pokoje Mieszkanie bez czynszowe, położone w bardzo ładnej cichej, zielonej okolicy. Do głównej trasy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, Centrum

Siemianowice Śląskie,śląskie

160 000 zł64 m² 2 500 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji! Oferujemy Państwu mieszkanie do sprzedaży w Siemianowicach o powierzchni 64 m2 w cenie 160.000 zł (do negocjacji). Znajduje się na parterze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Dąbrowskiej

Tarnobrzeg,podkarpackie

193 500 zł60 m² 3 200,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w Tarnobrzegu na ulicy M. Dąbrowskiej w bardzo dobrym stanie , częściowo umeblowane, 3 - pokoje, kuchnia, łazienka, wc osobna, balkon, duża piwnica, mieszkanie wyremontowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Czyżkówko

Bydgoszcz,kujawsko-pomorskie

280 000 zł44 m² 6 363 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2011

Przedmiotem oferty jest mieszkanie w nowym bydownictwie, 44m 2. Lokal został oddany do użytku w yum roku. W mieszkaniu znajdują się 2pokoje, całkowicie umeblowane, z nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Białobrzeska

Warszawa,mazowieckie

515 000 zł60 m² 8 583,33 zł/m²

 

Piętro:1/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

Mieszkanie 3 pokojowe na Starej Ochocie w bardzo doberj lokalizacji. Powierzchnia 60,65 m2, duży pokój 18 m2, miniejszy 14,5 m2, mały pokój 6 m2, kuchnia 8 m2, łazienka i osobne wc. Mały.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Stare Sady

Wieluń,łódzkie

200 000 zł60 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

sprzdam lub zamienie na mniejsze mieszkanie 60 m2 na starych sadach 3 pokoje kuchnia odzzielnie wc i łazienka duzy balkon. Mieszkanie na parterze

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Osiedle Oświecenia

Kraków,małopolskie

375 000 zł68 m² 5 514 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1995

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na osiedlu Oświecenia (mistrzejowice), usytuowane na parterze czteropiętrowego budynku z 1995 roku. Mieszkanie po remoncie, okna pcv, na podłogach deska dębowa,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kolejowa

Brodnica,kujawsko-pomorskie

174 200 zł52 m² 3 350 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2011

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Łódź

Łódź,łódzkie

289 000 zł68 m² 4 250 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1960

Mieszkanie 3- pokojowe, w pełni rozkładowe o wysokim standardzie, po remoncie. Położone na granicy Widzewa i Środmieścia na ogrodzonym osiedlu. Świetny dojazd do centrum. Pokoje:.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Kinowa

Warszawa,mazowieckie

290 000 zł36 m² 8 055,56 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie na bliskim Grochowie, tuz obok Park Kamionkowski i Park Skaryszewski, po sąsiedzku szkoła, przedszkole, blisko sklepy i usługi. Do Centrum dojazd nie zajmuje więcej jak 10 minut.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Południe

Włocławek,kujawsko-pomorskie

155 000 zł64 m² 2 429,47 zł/m²

 

Piętro:4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Mieszkanie M-4 ładnie urządzone w dobrej lokalizacji. Pokoje odnowione wycekolowane (częściowo podwieszane sufity), podłogi szwedzkie, wykładzina, glazura w przedpokojach. Numer licencji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Redykajny

Olsztyn,warmińsko-mazurskie

43 m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2000

Słoneczne,przestronne mieszkanie na osiedlu Redykajny w Olsztynie,w bloku wybudowanym w nowej technologii.Mieszkanie usytuowane jest na wysokim parterze.O powierzchni użytkowej 43m,składającej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bystrzycka

Polanica-Zdrój,dolnośląskie

168 000 zł36 m² 4 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Tanio! Sprzedam mieszkanie własnościowe 2-pokojowe 36m mieszczące się w centrum Polanicy Zdrój na ul. Bystrzyckiej. Mieszkanie jest po generalnym remoncie, zawiera wyposażenie i ubeblowanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, Pułanki

Ostrowiec Świętokrzyski,świętokrzyskie

175 000 zł58 m² 3 017,24 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie M4, trzy pokoje, kuchnia, łazienka,odrębne wc duży balkon,blok ocieplony, świeżo po remoncie

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Pruszków

Pruszków,mazowieckie

395 000 zł76 m² 5 197,37 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2000

Atrakcyjne mieszkanie dla przebojowego singla lub dla dwojga (dwupoziomowe). Na dole: salon z nowocześnie zabudowaną kuchnią (heban makasar) i ciekawą fototapetą kryjącą schody, garderoba,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament, ul. Odrowąża

Kraków,małopolskie

390 000 zł47 m² 8 297 zł/m²

 

Piętro:4/5

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2002

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Odrowąża (krowodrza - przecznica z ulicy Wrocławskiej), usytuowane na czwartym piętrze pięciopiętrowego budynku z 2002 roku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mieszczańska

Łódź,łódzkie

230 000 zł51 m² 4 550,85 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie położone jest w stojącym nieco na uboczu, w otoczeniu domków jednorodzinnych, bloku przy ulicy Mieszczańskiej. Jego niewątpliwym atutem jest widok z okna (pd-wsch.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Nullo

Kraków,małopolskie

259 000 zł36 m² 7 194 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Francesco Nullo (grzegórzki), usytuowane na parterze czteropiętrowego bloku. W mieszkaniu okna wymienione na pcv. Mieszkanie posiada balkon.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Kraków,małopolskie

285 000 zł37 m² 7 702 zł/m²

 

Piętro:11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1987

Dwupokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Armii Krajowej (krowodrza), usytuowane na czternastym piętrze piętnastopiętrowego bloku z 1987 roku. Wjazd przez bramę na pilota. Pokoje 11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszykarska

Kraków,małopolskie

480 000 zł77 m² 6 168 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1997

Czteropokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Koszykarskiej (płaszów), usytuowane na trzecim piętrze trzypiętrowego budynku z 1997 roku. W mieszkaniu okna częściowo wymienione na pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piastowska

Kraków,małopolskie

395 000 zł41 m² 9 634 zł/m²

 

Piętro:6/7

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1994

Jednopokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Piastowskiej (krowodrza), usytuowane na szóstym piętrze siedmiopiętrowego bloku z 1994 roku. Teren ogrodzony, brama na pilota. W mieszkaniu okna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

659 000 zł101 m² 6 499 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2001

Trzypokojowe mieszkanie zlokalizowane na ulicy Dobrego Pasterza (prądnik Czerwony), usytuowane na drugim piętrze trzypiętrowego budynku z 2001 roku. Mieszkanie posiada dwa balkony, słoneczne. Składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Okrzei

Mysłowice,śląskie

195 000 zł68 m² 2 867,65 zł/m²

 

Piętro:11/11

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1975

Polecamy!~do sprzedania mieszkanie w 11 pietrowym wiezowcu na 11 pietrze o powierzchni 68,2 m2 w Myslowicach-centrum. Mieszkanie sklada sie z 4 pokoji, kuchni, wc, lazienki, przedpokoju,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Pogodno

Szczecin,zachodniopomorskie

282 000 zł60 m² 4 700 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe, kuchnia, łazienka o pow. 60m2, położone na II piętrze w bloku IV piętrowym. Mieszkanie po remoncie, posiada duży balkon, piwnicę. Dodatkowe informacje pod nr.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Puławska

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł66 m² 8 030,30 zł/m²

 

Piętro:1/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Mieszkanie w dobrej komunikacyjnie lokalizacji, w sąsiedztwie pełna infrastruktura. Budynek po generalnym remoncie w 2008r, wymienione piony, nowe widny, ładna elewacja. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kolejowa

Bytom,śląskie

70 000 zł35 m² 2 017,29 zł/m²

 

Piętro:parter/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie znajduje się w samym centrum Bytomia, 5 minut od dworca autobusowego, pkp oraz tramwaju. Bardzo wygodna kawalerka, przytulna do odśweżenia. Na podłogach wykładzina. Do mieszkania.