dowolna

Mieszkania na sprzedaż - Oferty sprzedaży mieszkań

80 185 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

80 185 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Bielany

Warszawa,mazowieckie

310 499 zł39 m² 8 021,16 zł/m²

 

Piętro:2/11

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2013

Mam do sprzedania mieszkanie 39m2 + 9m2 balkonu na warszawskich Bielanach. Cena mieszkania zawiera wykończenie! Nowoczesna bryła, kameralny budynek oraz ciche położenie powoduje, że jest to idealne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Wrocławska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

189 000 zł70 m² 2 699,61 zł/m²

 

Piętro:8/10

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Wstrzymane. Posiadamy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o powierzchni 70,01m2 w układzie 2x2 z balkonem. W pokojach: okna Pcv, ściany-tapety, podłogi-panele. Kuchnia otwarta na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Targowa

Kraków,małopolskie

249 000 zł33 m² 7 591,46 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1930

| do sprzedania mieszkanie w centrum okolice Hali Targowej. Mieszkanie na parterze o pow.32,80 zadbane do wejścia, mieszkanie posiada antresolę, jest sprawny i działający kominek. Dwa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wiejska

Białystok,podlaskie

209 000 zł48 m² 4 354,17 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Gotowe do wejścia! Trzypokojowe mieszkanie w świetnej lokalizacj po przeprowadzonym remoncie. Mieszkanie dwustronne, bardzo słoneczne usytuowane na II piętrze w niskim bloku po termoizolacji.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, ul. Dobrego Pasterza

Kraków,małopolskie

293 150 zł45 m² 6 500 zł/m²

 

Piętro:5/5

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

| oferta bezprowizyjna! Do sprzedania mieszkanie w atrakcyjnej nowej inwestycji, która tworzona jest w wysokim standardzie wykonania z uwzględnieniem optymalnych rozwiązań aranżacyjnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Działkowa

Pruszków,mazowieckie

288 000 zł46 m² 6 260,87 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Atrakcyjne mieszkanie, które znajduje się w Pruszkowa na zamkniętym, strzeżonym i monitorowanym osiedlu. Mieszkanie ma dwa pokoje z widnym aneksem kuchennym, niewielkim korytarzem,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Czuby

Lublin,lubelskie

312 000 zł65 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:-

 

Rok budowy:2013

0 % prowizji od kupującego! wynagrodznie pośrednika pokrywa deweloper! Poręba, to część dzielnicy Lublina- czuby, która rozwija się bardzo dynamicznie. Powstają tu nowe bloki czy nawet całe osiedla.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kurkowa

Wrocław,dolnośląskie

285 000 zł50 m² 5 700 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Lokalizacja: ul. Kurkowa, bardzo blisko centrum. Pieszo 10min do Ostrowa Tumskiego, wyspy Słodowej oraz Rynku. Doskonałe połączenie z różnymi częściami Wrocławia (autobusy, tramwaje). Spokojna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Harcerska

Jastrzębie-Zdrój,śląskie

135 000 zł49 m² 2 755,10 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedaż lub zamiana na M-6(2X2) Z dopłatą. Posiadamy do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie po remoncie z balkonem na III piętrze przy ulicy Harcerskiej. W pokojach: nowe okna pcv,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Sławin

Lublin,lubelskie

309 000 zł58 m² 5 373,91 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2005

Atrakcyjne, przytulne mieszkanie 3 pokojowe (57,5 m 2 )- lublin - botanik Pokoje o pow. ok. 17,5 m 2 ; 10,75 m 2 ; 9,15 m 2 - okna wychodzące na wschód oraz

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gizów

Warszawa,mazowieckie

430 400 zł52 m² 8 292,87 zł/m²

 

Piętro:3/6

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Magdalena Osipowicz Mieszkanie zlokalizowane pomiędzy ulicami Wolską a Jana Kazimierza, odległość od ścisłego centrum Warszawy to zaledwie kilka minut.Ta część stolicy jest doskonale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Bogusławskiego

Warszawa,mazowieckie

315 000 zł39 m² 8 076,92 zł/m²

 

Piętro:5/12

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2014

Ostatnia szansa na mieszkanie Z wykończeniem W cenie. Dwupokojowe mieszkanie o pow. ok 39m2 w nowej inwestycji na Bielanach.o. Mieszkanie składa się z pokoju dziennego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Gnieźnieńska

Kraków,małopolskie

211 000 zł35 m² 5 960,45 zł/m²

 

Piętro:5/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

0% prowizji od kupującego! wynagrodzenie biura pokrywa sprzedający! Przytulne mieszkanie 2-pokojowe o powierzchni 35,4m2 zlokalizowane na V-piętrze w X-piętrowym bloku przy ul.Gnieźnieńskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Strzelców Bytomskich

Bytom,śląskie

149 000 zł55 m² 2 709,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Gorąco polecamy! bezpłatne doradztwo kredytowe- jesteśmy z tobą w banku!~cena Do negocjacji!~w naszej ofercie do sprzedaży mieszkanie usytuowane na 3-cim piętrze w bloku o niskiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Saska Kępa

Warszawa,mazowieckie

300 000 zł47 m² 6 382,98 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Pilnie!świetna okazja! Atrakcyjna, tania i cicha nieruchomość o powierzchni 46,5m2 (2. piętro) na Saskiej Kępie- idealna do zamieszkania lub pod wynajem. Mieszkanie do odświeżenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Syrokomli

Warszawa,mazowieckie

265 000 zł41 m² 6 463,41 zł/m²

 

Piętro:6/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1973

Kupujący nie płaci wyngrodzenia! wynagrodzenie po stronie sprzedajacego! Dwupokojowe mieszkanie na Warszawskim Bródnie, składa sie z dwóch osobnych pokoi, widnej kuchni, łazienki. Usytuowane na 6.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Hallera

Warszawa,mazowieckie

500 000 zł66 m² 7 575,76 zł/m²

 

Piętro:2/6

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1955

mieszkanie ciche, dwustronne w stanie raczej do remontu; czynsz z f. rem./1 os.; w pokojach na podłodze panele; drzwi antywłamaniowe; okna starszego typu; rury i instalacje po wymianie;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Tysiąclecie

Częstochowa,śląskie

130 000 zł48 m² 2 719,67 zł/m²

 

Piętro:1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Doskonała lokalizacja , kompletna infrastruktura techniczna. , jeden pokój w amfiladzie. zmiana 2013-05-08

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Rejtana

Leszno,wielkopolskie

165 000 zł63 m² 2 619,05 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa oferta! cena do negocjacji! zadzwoń I zaproponuj swoją cenę! Oferujemy Państwu na sprzedaż mieszkanie na osiedlu Rejtana w Lesznie. Mieszkanie o powierzchni około 63 m2 składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Suzina

Warszawa,mazowieckie

230 000 zł27 m² 8 394,16 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1936

Jednopokojowe mieszkanie w bardzo dobrej lokalizacji - cichy, zielony Żoilborz Dziennikarski! Okolice Placu Wilsona , Teatru Komedia. Mieszkanie dwustronne, dobrze doświetlone z widokiem na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Słoneczne

Zielona Góra,lubuskie

220 000 zł65 m² 3 384,62 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Zapraszamy do zapoznania się z ciekawą ofertą sprzedaży przestronnego 4 pokojowego mieszkania położonego na II piętrze niskiego bloku po termomodernizacji, na os.Słonecznym. Na powierzchnię 65.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 3-pokojowy, al. Kijowska

Kraków,małopolskie

745 000 zł70 m² 10 642,90 zł/m²

 

Piętro:15/17

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

| trzypokojowy mieszkanie o powierzchni 70 m2 zlokalizowane na ulicy Kijowskiej (krowodrza), usytuowane na piętnastym piętrze siedemnastopiętrowego apartamentowca z 2008 roku. Budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Towarowa

Białystok,podlaskie

149 000 zł38 m² 3 921,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1983

Mieszkanie dwustronne położone na osiedlu Piasta, ul. Towarowa. Nieruchomość składa się z dwóch oddzielnych pokoi, kuchni, łazienki oraz wc. Na podłogach terakota, w salonie nowe panele. Do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czuby

Lublin,lubelskie

299 040 zł62 m² 4 800 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2013

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

175 000 zł24 m² 7 291,67 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1966

Jednopokojowe mieszkanie na Bielanach usytuowane w dogodnej lokalizacji, w okolicy dużo punktów handlowych ,szkoły i inne placówki użyteczności publicznej.Mieszkanie znajduje się na 7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Przy Agorze

Warszawa,mazowieckie

340 000 zł56 m² 6 071,43 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1970

Trzypokojowe, rozkładowe mieszkanie na Bielanach ( niedaleko stacja metra). Mieszkanie wymaga remontu: w pokojach na podłodze mozaika,kuchnia i łazienka bez glazury.Balkon.Piwnica.Czynsz 439.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Opole

Opole,opolskie

245 000 zł57 m² 4 302,77 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokoje Opole Centrum Rynek Sprzedaż Proponujemy Państwu mieszkanie dwupokojowe o powierzchni 56,94m2 położone w samym centrum Opola - Rynek. Mieszkanie położone jest na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Wałbrzych

Wałbrzych,dolnośląskie

128 000 zł36 m² 3 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedania śliczne, wypielęgnowane, w pełni rozkładowe mieszkanie na Podzamczu. Dwa pokoje, kuchnia w zabudowie, w łazience kabina prysznicowa. Mieszkanie rok temu przeszło gruntowny.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Friedleina

Kraków,małopolskie

420 000 zł60 m² 6 989,52 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Rodzaj oferty: sprzedam, - status oferty: aktualne - Kategoria oferty: mieszkanie 2-pokojowe, mieszkanie 3-pokojowe, - kuchnia: jasna - Typ własności: hipoteczne - Lokalizacja: kraków / Krowodrza / ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka, ul. Jutrzenki

Wrocław,dolnośląskie

94 000 zł27 m² 3 481,48 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania lokal mieszkaniowy o pow. 27 m2 do remontu. Mieszkanie znajduje się na poddaszu kamienicy w dzielnicy Krzyki / Klecina Budynek ma ekspozycję wschód (od strony wejścia) - zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, Bykowina

Ruda Śląska,śląskie

75 000 zł31 m² 2 419,35 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Do sprzedania kawalerka w stanie do małego remontu na zielonym osiedlu w dzielnicy Rudy Śląskiej Bykowina. Mieszkanie z ładnym układem, z oddzielną kuchnią. Okazyjna cena Oferta.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Broniwoja

Warszawa,mazowieckie

379 000 zł43 m² 8 813,95 zł/m²

 

Piętro:7/10

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Dwupokojowe mieszkanie po generalnym remoncie/było robione od stanu 'surowego'./Pokoje w amfiladzie. Układ pomieszczeń jest inny obecnie niż przed remontem. Mieszkanie zostało wykończone wysokiej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. 29 Listopada

Nowy Sącz,małopolskie

100 000 zł44 m² 2 272,73 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2004

Do sprzedania mieszkanie z zasobów stbs o pow. 44,44 m2, znajdujące się na trzecim piętrze. Na powierzchnię mieszkania składają się: kuchnia, dwa pokoje, przedpokój, łazienka z wc,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Sosnkowskiego

Legnica,dolnośląskie

200 000 zł65 m² 3 086,42 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 64,8 mkw znajdujące się na I piętrze w bloku czteropiętrowym na osiedlu Piekary B. Mieszkanie składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki, toalety,małego pomieszczenia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament 2-pokojowy, Psie Pole

Wrocław,dolnośląskie

187 663 zł32 m² 5 912,51 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2012

Naszą prowizję pokrywa sprzedający! Atrakcyjne mieszkanie w nowym budynku. Bardzo funkcjonalny rozkład pomieszczeń. Mieszkanie składa się z salonu z aneksem kuchennym 14,11m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, Czechów

Lublin,lubelskie

260 000 zł60 m² 4 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Oferujemy do sprzedaży rozkładowe, bardzo przestronne mieszkanie na Czechowie, składające się z trzech oddzielnych pokoi, oddzielnej i widnej kuchni, łazienki, wc oraz z dużego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Żółkiewskiego-Lina

Sandomierz,świętokrzyskie

177 000 zł57 m² 3 105,26 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1977

Mieszkanie 3 pokojowe o pow. 57 m2. widne, słoneczne, rozkładowe, ciche, w dobrej lokalizacji - blisko przychodnia, przedszkole, plac zabaw, sklepy. Mieszkanie wymaga generalnego remontu, ale.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Siekierecka

Gowarzewo,wielkopolskie

242 000 zł60 m² 4 033,33 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Biuro nieruchomości Update oferuję na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie położone w Gowarzewie, miejscowości położonej pomiędzy Tulcami i Swarzędzem. Przedmiotem sprzedaż jest wyodrębniony.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Złotoryja

Złotoryja,dolnośląskie

110 000 zł40 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

Bardzo słoneczne z widokiem na ulicę Leszczyńską.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kowalskiego

Dęblin,lubelskie

137 190 zł51 m² 2 690 zł/m²

 

Piętro:suterena

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zadbane mieszkanie, 3pokoje , kuchnia , łazienka, 51 m2 , wymienione okna, duży balkon na południową stronę, widok na rozlewisko Wieprza, bardzo widne i godne polecenia mieszkanie, polecam

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Dantego

Warszawa,mazowieckie

530 000 zł71 m² 7 464,79 zł/m²

 

Piętro:3/12

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Trzy pokojowe, czyste, zadbane i ciche mieszkanie na Bielanach. Widne i przestronne. Z salonu wyjście na zabudowany 5m. balkon. Klimatyzacja. Dwa ustawne pokoje po 11m. Widna kuchnia. Duża.

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij